- 2021
2021-01-02 13:44:09
Drodzy Parafianie!
Czas, który obecnie przeżywamy jest czasem innym niż dotychczas. Pandemia wymusza na nas zmianę naszych zwyczajów, które dotykają także życia parafialnego. W tym roku nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej w naszych domach, dlatego chcielibyśmy zaprosić was do nas, do kościoła. Każdego dnia będziemy modlili się w waszych intencjach, prosząc o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski na kolejny rok naszego życia. Zachęcamy, aby czas wizyty kolędowej nie ograniczał się jedynie do uczestnictwa we Mszy Świętej, ale abyście po wspólnie przeżytej Eucharystii powrócili do swoich domów i wspólnie świętowali przy stołach, śpiewając kolędy i radośnie przeżywali czas narodzenia Pańskiego.

starsze artykuły
1. czytanie (Jr 18, 18-20)Modlitwa prześladowanego JeremiaszaPsalm (Ps 31 (30), 5-6. 14. 15-16 (R.: 17b))Wybaw mnie, Panie, w swoim miłosierdziu.Aklamacja (J 8, 12)Chwała Tobie, Królu wiekówEwangelia na dziś(Mt 20, 17-28)Syn Człowieczy zostanie wydany na ukrzyżowanie Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:001. GREG. 3. + Zbigniew Zimnowodzki.
2. GREG. 3. + Stanisław Zagubień.
17:30O zdrowie i opiekę Matki Bożej Pocieszenia dla Mieczysława i Heleny.
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia (intencje zbiorowe).
1. + Ewa i Bogdan Woźniak.
2. + Sabina i Stefan Powierża.