pokaż w formie listy

<-- (09-2021) październik 2021 (11-2021) -->

Pon.
Wt.
Śr.
Czw.
Pią.
Sob.
Nie.
1
piątek
07:00 1. GREG. 1 + Jadwiga Boguszewska
2. GREG. 1 + Cecylia Zbieć
3. Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla Szymona w 6 urodziny
18:00 Wynagradzająca od Kół Żywego Różańca za wszystkie zniewagi i grzechy, które obrażają Najświętsze Serce Pana Jezusa
18:30 Różaniec
2
sobota
07:00 1. GREG. 2 + Jadwiga Boguszewska
2. GREG. 2 + Cecylia Zbieć
12:00 Wynagradzająca od Kół Żywego Różańca za wszystkie nieprawości wyrządzone Niepokalanemu Sercu Maryi oraz w intencji – by Maryja była bardziej znana i miłowana, by jej wezwanie z Fatimy poznał i wypełnił świat
17:00 ŚLUB: Magdalena Bala i Jacek Roguski
18:00 + Feliks Waldemar Smolak (od r. Borkowskich)
18:30 Różaniec
3
niedziela
07:00 + Anna Książek w 21 rocznicę śmierci
09:00 + Józef Zagańczyk w 1 r. śmierci, Alina Zagańczyk, zm. z r. Zagańczyków, Bakułów, Truszewskich, Boruckich i Jankowskich
10:30 + Helena, Franciszek, Zygmunt Pogorzelscy i Marianna Wysocka
12:00 Msza w intencjach zbiorowych:
1. + Ks. Prałat Wacław Koryś
2. + Stanisław Szydłowski w m-c po pogrzebie
3. + Mirosław Krzysztof Smosarski w m-c po pogrzebie
4. + Aniela i Stanisław Małkowscy, zm. z rodzin Małkowskich i Kawieckich
5. Podziękowanie za przywrócone zdrowie Doroty
6. + Eugeniusz Nowosielski w 24 r. śmierci, wszyscy zmarli z rodziny Nowosielskich
7. + Elena Goławska w 9 r. śmierci
8. + Daniela Bogucka w 1 r. śmierci
9. + Zofia Niewadzisz, Władysław Niewadzisz, Jadwiga Kwiecień, Władysław Kwiecień
10. + Danuta Nowaczyk – intencja od Jacka i Mai
11. + Teresa Tokarska – intencja od córki Mai z rodziną
12. W 25 r. ślubu Małgorzaty i Marcina, podziękowanie z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże
13. W int. Marysi w 25 urodziny, o Boże błog, potrzebne łaski i opiekę MB
17:15 Różaniec
18:00 GREG. 3 + Jadwiga Boguszewska
20:00 GREG. 3 + Cecylia Zbieć
4
poniedziałek
07:00 1. GREG. 4 + Jadwiga Boguszewska
2. GREG. 4 + Cecylia Zbieć
17:30 1. + Genowefę w 7 r. śmierci
2. W intencji nowożeńców – Kasi i Macieja z prośbą o Boże Błogosławieństwo dla nich i opiekę Matki Najświętszej
18:00 1. + z rodzin Gąsiewscy, Rymar, Dąbrowscy
2. + Olga Kot w 11 r. śmierci
18:30 Różaniec
5
wtorek
07:00 1. GREG. 5 + Jadwiga Boguszewska
2. + Mieczysław Raczkowski oraz zmarli z jego rodziny, oraz rodziny Brewczyńskich, Brama i Budek
17:30 GREG. 5 + Cecylia Zbieć
18:00 W intencji Bożeny i Piotra w 25r. ślubu oraz ich dzieci i wnuka, o Boże Błog. potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
18:30 Różaniec
6
środa
07:00 1. GREG. 6 + Jadwiga Boguszewska
2. GREG. 6 + Cecylia Zbieć
17:30 1. O Boże Błogosławieństwo, łaskę zdrowia i ulgę w cierpieniu dla Hieronimy
2. Rocznice ślubu: 21 Jarosława i Iwony; 11 Leszka i Patrycji; 15 Pawła i Moniki; 4 Pawła i Joanny
18:00 Nabożeństwo do MB Pocieszenia
18:30 Różaniec
7
czwartek
07:00 1. GREG. 7 + Jadwiga Boguszewska
2. GREG. 7 + Cecylia Zbieć
17:30 + Natalia Aleksandrowicz w 4 r. śm.
18:00 + Krystyna i Antoni Pieniak, zm. z rodziny Pieniak
18:30 Różaniec
8
piątek
07:00 1. GREG. 8 + Jadwiga Boguszewska
2. GREG. 8 + Cecylia Zbieć
17:30 1. Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla rodziny Wiśniewskich
2. == WOLNA ==
18:00 1. + Jadwiga Słodownik
2. == WOLNA ==
18:30 Różaniec
9
sobota
07:00 1. GREG. 9 + Jadwiga Boguszewska
2. GREG. 9 + Cecylia Zbieć
3. O zdrowie i Boże błog. dla Haliny i Mariana w 51 r. ślubu oraz dla dzieci i wnuków
17:30 + Marian Pazio i Marianna Pazio w rocznicę śmierci
18:00 + Jerzy Kowalczyk i Tadeusz Kowalczyk
18:30 Różaniec
10
niedziela
07:00 1. + Eugenia w 18 r. śmierci, Józef Falińscy, Jan Grabowski
2. GREG. 10 + Cecylia Zbieć
09:00 + Alina, Julianna, Florentyna, Jan, Władysław Ratyńscy oraz Janina, Stanisław Grądzcy
10:30 + Władysława i Kazimierz
12:00 Msza w intencjach zbiorowych:
1. + Janusz Wysokiński w 1 r. śmieci
2. + Janina Kaska w 2 r. śmierci
3. + Mirosław Krzysztof Smosarski w miesiąc po pogrzebie
4. + Piotr Lech w miesiąc po pogrzebie
5. + Henryk Snarski w miesiąc po pogrzebie
6. + Paweł Tadeusz Dana, Hanna Pudło, Stanisław Wawer
7. + Małgorzata Werkowska w miesiąc po pogrzebie
8. + Wanda Matera w miesiąc po pogrzebie
9. Podziękowanie za przywrócone zdrowie Doroty
10. + Danuta Nowaczyk od siostry Zeni z rodziną
17:15 Różaniec
18:00 + Mieczysław Bogucki i Władysław Dróżdż
20:00 GREG. 10 + Jadwiga Boguszewska
11
poniedziałek
07:00 1. GREG. 11 + Jadwiga Boguszewska
2. GREG. 11 + Cecylia Zbieć
17:30 1. + Irena i Stanisław Dębowscy
2. + Ryszard, Stefan, Magdalena Dobosz
18:00 1. + Bożena Wachowicz w 7 r. śmierci ; Ludwik i Janina Wachowicz, Marianna Starczewska
2. O zdrowie i Boże błog. dla Kingi
18:30 Różaniec
12
wtorek
07:00 1. GREG. 12 + Jadwiga Boguszewska
2. GREG. 12 + Cecylia Zbieć
17:30 + Ks. Jan Gołębiewski
18:00 + Janusz Dowajt w 1 rocznicę śmierci
18:30 Różaniec
13
środa
07:00 1. GREG. 13 + Jadwiga Boguszewska
2. GREG. 13 + Cecylia Zbieć
17:30 1. O Boże Błogosławieństwo dla Teresy z okazji imienin
2. + Wiktor Radzikowski i jego rodzice
18:00 Nabożeństwo do MB Pocieszenia
18:30 Różaniec
14
czwartek
07:00 1. GREG. 14 + Jadwiga Boguszewska
2. GREG. 14 + Cecylia Zbieć.
17:30 + rodzina Cudów i Klepaczków
18:00 + Tadeusz Grubek
18:30 Różaniec
15
piątek
07:00 1. GREG. 15 + Jadwiga Boguszewska
2. GREG. 15+ Cecylia Zbieć
17:30 + zmarli polecani w wypominkach
18:00 1. + Stanisława Głowacka
2. + Dariusz Stefaniuk w 4. rocznicę śmierci
18:30 Różaniec
16
sobota
07:00 1. GREG. 16 + Jadwiga Boguszewska
2. GREG. 16 + Cecylia Zbieć
17:30 O Boże Błogosławieństwo dla Jadwigi Kani i opiekę NMP
18:00 + Jadwiga i Romuald Niewiarowscy
18:30 Różaniec
17
niedziela
07:00 1. GREG. 17 + Jadwiga Boguszewska
2. GREG. 17 + Cecylia Zbieć
09:00 + Elżbieta Korczak, Konstanty Mikucki, Jan i Janina Korczak
10:30 O Boże Błog. i opiekę Matki Bożej dla Teresy
12:00 Msza w intencjach zbiorowych:
1. + Jadwiga oraz Tadeusz Boguszewscy
2. + Ryszard Drzewiecki
3. + Mirosław Krzysztof Smosarski
4. Podziękowanie za przywrócone zdrowie Doroty
5. + Teresa Belkowa o niebo dla niej
6. W 10. Rocznicę ślubu Sylwii i Tomasza Dobkowskich oraz w intencji zdrowia dzieci: Franciszek i Konstanty
7. + Helena i Kazimierz Seroczyńscy – o zbawienie ich dusz i życie wieczne w niebie
8. + Bernard Abramowski – o Boże miłosierdzie i dar nieba dla niego w 2 rocznicę śmierci
17:15 Różaniec
18:00 W 32 rocznicę ślubu Renata i Sławomir o Boże Błog. dla nich, dla dzieci i wnuków
20:00 Dziękczynno-błagalna za Szymona w 5 urodziny o Boże błog. potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
18
poniedziałek
07:00 1. GREG. 18 + Jadwiga Boguszewska
2. O zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla Dominika z okazji 28 r. urodzin
17:30 1. + Kryspin – o Boże miłosierdzie i dar nieba dla niego
2. + Ks. Jan Gołębiewski
18:00 1. + Maria, Czesław i Witold Demiańczuk, Janina, Kazimierz i Ryszard Nowak
2. GREG. 18 + Cecylia Zbieć
18:30 Różaniec
19
wtorek
07:00 1. GREG. 19 + Jadwiga Boguszewska
2. GREG. 19 + Cecylia Zbieć - Odprawia ks. Zbyszek na rekolekcjach

17:30 + Irena i Tadeusz, zm. z rodziny Szybków i Bolestów
18:00 + Wanda Kotowska w 5. r. śmierci, za jej rodziców: Czesław i Władysława Kowalscy
18:30 Różaniec
20
środa
07:00 1. GREG. 20 + Jadwiga Boguszewska
2. GREG. 20 + Cecylia Zbieć - Odprawia ks. Zbyszek na rekolekcjach
3. + Irena Leszczyńska, Lucjan Zgorzelski i Janina Śmigielska
17:30 1. + Piotr Szulim w 8. r. śmierci
2. + Antoni i Maria Jaźwińscy
18:00 Nabożeństwo do MB Pocieszenia
18:30 Różaniec
21
czwartek
07:00 1. GREG. 21 + Jadwiga Boguszewska
2. GREG. 21 + Cecylia Zbieć - Odprawia ks. Zbyszek na rekolekcjach
17:30 Dziękczynna za 30 lat małżeństwa Agnieszki i Jacka z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla nich i dla córki
18:00 Dziękczynna za każdy szczęśliwy dzień z prośbą o dalszą opiekę dla całej rodziny Leśniewskich
18:30 Różaniec
22
piątek
07:00 1. GREG. 22 + Jadwiga Boguszewska
2. GREG. 22 + Cecylia Zbieć
17:30 1. + Kryspin – o dar nieba dla niego
2. + Stanisław Cup w 10. rocznicę śmierci
18:00 1. + Maria, Józef, Edward Stachowiak, Jadwiga, Gustaw Deck
2. + Jan, Bronisława Wieczorek, Stanisław Gryz
18:30 Różaniec
23
sobota
07:00 1. GREG. 23 + Jadwiga Boguszewska
2. GREG. 23 + Cecylia Zbieć
17:30 + Zofia, Edward z zm. z rodziny Olędzkich i Wójcików
18:00 + Jadwiga i Zygmunt Dźwigała, Wiktoria i Piotr Gałęziowscy, Maria Kruk
18:30 Różaniec
24
niedziela
07:00 GREG. 24 + Jadwiga Boguszewska
09:00 + Halina i Ryszard Urban oraz ich rodziców
10:30 + Kazimiera i Józef Obrępalscy w rocznicę śmierci
12:00 Msza w intencjach zbiorowych:
1. + Tadeusz Zamelski
2. + Tadeusz Jędruszczak
3. Dz-Bł w int. Grzegorza w 18. r. urodzin, o Boże błog., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
4. + Mirosław Krzysztof Smosarski
5. Podziękowanie za przywrócone zdrowie Doroty
6. + Wanda Matera od rodzony Hutkowskich
7. + Władysław (w 7 r. śmierci) i Helena Stefańscy
8. + Danuta Nowaczyk w miesiąc po pogrzebie
9. + Longina Przetakiewicz w miesiąc po pogrzebie
10. + Jerzy Świątek w miesiąc po pogrzebie
11. + Lucyna Łącka w 1. r. śmierci
12. + Barbara Szulc (od r. Szulców z rodziną)
17:15 Różaniec
18:00 + Stanisław Ziemiański w 2. rocznicę śmierci
20:00 GREG. 24 + Cecylia Zbieć
25
poniedziałek
07:00 1. GREG. 25 + Jadwiga Boguszewska
2. GREG. 25 + Cecylia Zbieć
17:30 1. + Jan Wierzyński
2. + Ewa Buczek (od r. Wałasa i Kłus)
18:00 1. + Halina Andrzejewska
2. + Józef, Emilia, Witold i dziadkowie
18:30 Różaniec
26
wtorek
07:00 1. GREG. 26 + Jadwiga Boguszewska
2. GREG. 26 + Cecylia Zbieć
17:30 + Leokadia, Stanisław i Mieczysław Lorent; Hanna i Andrzej Kępka
18:00 + Ewaryst; + Stanisława i Antoni Fedorowicz
18:30 Różaniec
27
środa
07:00 1. GREG. 27 + Jadwiga Boguszewska
2. GREG. 27 + Cecylia Zbieć
17:30 1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Pocieszenia dla wszystkich w potrzebie
2. + Florentyna Mościbrocka

18:00 Nabożeństwo do MB Pocieszenia
18:30 Różaniec
28
czwartek
07:00 1. GREG. 28 + Jadwiga Boguszewska
2. GREG. 28 + Cecylia Zbieć
17:30 + Tadeusz Kamont
18:00 + Bronisława, Kazimierz, Tadeusz i Joanna Ukleja
18:30 Różaniec
29
piątek
07:00 1. GREG. 29 + Jadwiga Boguszewska
2. GREG. 29 + Cecylia Zbieć
17:30 1. + Barbara Księżopolska (od r. Jasińskich)
2. + Zofia Buc w 1. rocznicę śmierci
18:00 1. + Zofia, Henryk, Sławomir Salamończyk
2. + Kazimiera, Jan Baran
3. + Ewa i Bogdan Woźniak
18:30 Różaniec
30
sobota
07:00 1. W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla Marty i Emila w 10 r. ślubu
2. GREG. 30 + Jadwiga Boguszewska
17:30 GREG. 30 + Cecylia Zbieć
18:00 + Halina Lorent w 1. rocznicę śmierci
18:30 Różaniec
31
niedziela
07:00 + Ewa i Jacek Buczek (od r. Szablów)
09:00 + Czesław Jackiewicz w 1. rocznicę śmierci
10:30 Daniela Ciok (k) w dniu 80. urodzin o Boże Błogosławieństwo, potrzebne łaski, zdrowie, opiekę Matki Bożej; oraz dla Wojtusia w 3. urodziny, także o potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i zdrowie dla niego
12:00 Msza w intencjach zbiorowych:
1. Podziękowanie za przywrócone zdrowie Doroty
2. + Zenon i Ignacy Jończyk
3. Jan-Czesław Gryglas w miesiąc po pogrzebie
17:15 Różaniec
18:00 + Piotr Kowalczyk w 3. rocznicę śmierci
20:00 + Jan, Stanisława i zm. z rodziny Marczaków




1. czytanie (Rz 8, 18-25)Stworzenie oczekuje objawienia się synów BożychPsalm (Ps 126 (125), 1b-2b. 2c-3. 4-5. 6 (R.: por. 3a))Pan Bóg uczynił wielkie rzeczy dla nasAklamacja (Por. Mt 11, 25)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Łk 13, 18-21)Przypowieści o ziarnku gorczycy i o zaczynie Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00 - K D1. GREG. 26 + Jadwiga Boguszewska
2. GREG. 26 + Cecylia Zbieć
17:30 - K D+ Leokadia, Stanisław i Mieczysław Lorent; Hanna i Andrzej Kępka
18:00 - K D+ Ewaryst; + Stanisława i Antoni Fedorowicz
18:30 - K DRóżaniec
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wiadomości
Prześlij wiadomość
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000