pokaż w formie listy


Pon.
Wt.
Śr.
Czw.
Pią.
Sob.
Nie.
1
czwartek
07:00 1. GREG. 1. + Genowefa Rogala.
2. O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego dla Michała z okazji 1 rocz. urodzin.
16:30 ŚLUB: Jakub Manowski oraz Sylwia Górko.
18:00 + Halina, Sylwester, Włodzimierz Świstak.
18:30 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
2
piątek
07:00 1. GREG. 2. + Genowefa Rogala.
2. + Jan Zalewski (int. od rodziny Dudek).

16:00 ŚLUB: Piotr Brama oraz Patrycja Nagaj.
18:00 Wynagradzająca od Kół Żywego Różańca, za wszystkie zniewagi i grzechy, które obrażają Najświętsze Serce Pana Jezusa.
3
sobota
07:00 GREG. 3. + Genowefa Rogala.
12:00 Wynagradzająca od Kół Żywego Różańca, za wszystkie nieprawości wyrządzone Niepokalanemu Sercu Maryi oraz w intencji, by Maryja była bardziej znana i miłowana, by jej wezwanie z Fatimy poznał i wypełnił świat.
16:30 ŚLUB: Rafał Nowakowski oraz Małgorzata Spadarzewska.
18:00 + Mikołaj Kubasiński, Józef, Władysława, Wawrzyniec i Rozalia Piotrkowicz.
4
niedziela
07:00 GREG. 4. + Genowefa Rogala.
09:00 + Jan Tkacz i zmarli z rodziny Tkaczów oraz Królaków.
10:30 + Halina Lorent oraz jej rodzice Franciszka i Władysław Królikowscy.
12:00 Msza w intencjach zbiorowych:
1. W intencji Renaty i Pawła w 20 rocz. ślubu, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla nich i ich dzieci.
2. W dniu 5 rocz. urodzin Helenki w podziękowaniu za każdy dzień radosnego dzieciństwa z prośbą o dalszą Bożą opiekę nad nią.
3. O ulgę w cierpieniu i wsparcie w chorobie Pawła.
4. + ks. prałat Wacław Koryś.
5. + Stanisław i zmarli z rodziny Sawickich.
6. + Aniela Szewczyk w 2 rocz. śm. – o dar nieba dla niej.
7. + Paweł Wąsowski – int. od szwagierki z rodziną.
8. + Barbara Szulc w mies. po pogrzebie.
9. + Mariola Malesa w mies. po pogrzebie.
10. + Jan Zalewski w mies. po pogrzebie.
11. + Danuta – Maria Górniak w mies. po pogrzebie.
12. + Lucyna i Czesław Lorent.
13. + Kazimiera Gałązka w mies. od śm.
14. + Danuta Starszuk w mies. od śm.
18:00 + Dominik i zm. z rodziny Niewiadomskich, Szyszkowiczów, Duma oraz Bućków.
20:00 + Helena i Adam Damętka oraz ich syna Ryszarda (m).
5
poniedziałek
07:00 1. GREG. 5. + Genowefa Rogala.
2. + Kazimierz Kruk.
18:00 + Stanisław w 16 rocz. śm.
6
wtorek
07:00 1. GREG. 6. + Genowefa Rogala.
2. + Jan Zalewski – int. od rodz. Stańczuków.
18:00 Stefan i Marianna w 45 rocz. ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla nich.
7
środa
07:00 GREG. 7. + Genowefa Rogala.
18:00 Nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia – int. zbiorowe.
8
czwartek
07:00 GREG. 8. + Genowefa Rogala.
18:00 + Elżbieta Zdanowicz oraz Gabriela i Henryk Zdanowicz.
9
piątek
07:00 GREG. 9. + Genowefa Rogala.
17:00 ŚLUB: Krzysztof Szpila oraz Izabela Brutkowska.
18:00 Dziękczynno – błagalna w intencji Teresy i Dariusza w 34 rocz. ślubu oraz ich rodziny, o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej.
10
sobota
07:00 1. GREG. 10. + Genowefa Rogala.
2. Z okazji urodzin Marianny i Mariusza z prośbą o Boże błogosławieństwo dla nich i ich rodziny.
16:00 ŚLUB: Tomasz Kilanowski oraz Kinga Olechno.
18:00 + Teresa w 5 rocz. śm., Marek oraz Urszula Śliwa
11
niedziela
07:00 GREG. 11. + Genowefa Rogala.
09:00 + Renata Ambroszkiewicz w 5 rocz. śm., Antonina i Jan Gąsiorek oraz Jacek Ambroszkiewicz.
10:30 + Jerzy Szymoński – int. od rodz. Giedroć.
12:00 Msza w intencjach zbiorowych:
1. Dziękczynna w 35 rocz. ślubu Ewa i Zbigniew Kujawa z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla nich, ich dzieci i wnuków.
2. Dziękczynna w 31 rocz. ślubu Mariola i Waldemar z prośbą o dalsze błogosławieństwo i potrzebne łaski dla nich oraz Mieczysław w 90 rocz. urodzin oraz Krystyna w 92 rocz. urodzin.
3. Dziękczynno-błagalna za ukończone 71 lat Włodzimierz oraz 70 lat Barbara oraz błogosławieństwo Boże dla rodziny.
4. + Paweł Wąsowski – int. od szwagra z rodziną.
5. +Michał Wójcicki w miesiąc od pogrzebu.
6. +Włodzimierz Rak, Marianna i Stanisław Rak, rodzice z rodziny Mularzuk.
7. +Mieczysław Polak w 1 rocz. śm.
18:00 +Dyoniza i Henryk Gryz z prośbą do dobrego Boga o niebo dla nich.
20:00 + Stanisław, Zofia, Józef Maliszkiewicz
12
poniedziałek
07:00 GREG. 5. + Genowefa Rogala.
18:00 Dziękczynna w 51 rocz. ślubu Irena i Zygmunt z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla nich, ich dzieci i wnuków.
13
wtorek
07:00 GREG. 6. + Genowefa Rogala.
18:00 +Marianna Patoka w 1 rocz. śm.
14
środa
07:00 1. GREG. 7. + Genowefa Rogala.
2. Imieninowa w intencji Ks. Kamil
18:00 Nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia – int. Zbiorowe: +Seweryna (kobieta), Czesław, zmarłych z rodziny Krasuskich i Kopańskich; +Franciszek i Janina
15
czwartek
07:00 1. GREG. 8. + Genowefa Rogala.
2. +Barbara w 3 rocz. śm., Jan w 9 rocz. śm. Wójcik i zm. Z rodziny Wójcików i Olędzkich
18:00 + Jadwiga, Ksawery, Roman, Witold, Stanisław i Apolonia, Jan i Marianna, zm. Z rodziny Szulim.
16
piątek
07:00 1. GREG. 9. + Genowefa Rogala.
2. Dziękczynno – błagalna Rodziny
17:00 Modlitwa wypominkowa
18:00 W intencji zmarłych polecanych w wypominkach.
17
sobota
07:00 GREG. 10. + Genowefa Rogala.
17:00 ŚLUB: Julia Merchel oraz Kamil Krulikowski.
18:00 + Włodzimierz i Franciszek Barankiewicz.
18
niedziela
07:00 GREG. 11. + Genowefa Rogala.
09:00 +Jerzy Szymoński – int. od rodziny Szymońskich
10:30 +Elżbieta Kaczorowska w 4 rocz. śm.
12:00 Msza w intencjach zbiorowych:
1. +ks. Jan Gołębiewski.
2. +Roman Kowalik w 2 rocz. śm., Szczepan Kowalik, Jadwiga i Edward Rak.
3. +Janina Macios w miesiąc od pogrzebu.
4. +Jaromir Bogusław Radzikowski w miesiąc od pogrzebu.
5. +Alina Pęczek w miesiąc od pogrzebu.
6. +Halina Piróg w 1 rocz. śm.
7. +Stanisław Chojecki od przyjaciółek Lidki i Kasi.
8. +Czesława Gierkowska, Aleksander Gierkowski.
18:00 + Jan Bukowski w 9 rocz. śm.
20:00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej z okazji urodzin Moniki i jej córki Mai.
19
poniedziałek
07:00 GREG. 19. + Genowefa Rogala.
18:00 + Włodzimierz, Sylwester i Halina Świstak
20
wtorek
07:00 GREG. 20. + Genowefa Rogala.
18:00 + Czesława, Janusz, Zofia, Arkadiusz, Marian.
21
środa
07:00 GREG. 21. + Genowefa Rogala.
18:00 Nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia – int. Zbiorowe.
22
czwartek
07:00 GREG. 22. + Genowefa Rogala.
18:00 O Boże błogosławieństwo dla rodziców i dzieci z Róży Różańca Rodziców pod wezwaniem św. Marii Magdaleny.
23
piątek
07:00 GREG. 23. + Genowefa Rogala.
16:00 Ślub: Kamila Dmowska i Robert Nowak.
18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski w przeciągu 85 lat życia oraz prośba o zdrowie i błogosławieństwo na dalsze lata życia.
24
sobota
07:00 1. GREG. 24. + Genowefa Rogala.
2. + O wieczne zbawienie dla: Jakub, Czesława, Lucjan i Halina.
18:00 + Genowefa, Kazimierz, Ryszard, Stanisław, Franciszka(K) Szulim, Marysia, Tadeusz, Aniela, Jan Smoderek, Anna, Stanisław, Piotr, Maria Pazio, Krzysztof Witowski.
25
niedziela
07:00 GREG. 25. + Genowefa Rogala.
09:00 + Anna i Tomasz Barbachowscy.
10:30 + Czesława Kotowska w 9 rocz. śm., jej mąż Czesław i zm. z rodziny Kiliańskich oraz Henryk Nagaj.
12:00 Msza w intencjach zbiorowych:
1. Prośba o szczęśliwą operację, łaskę zdrowia i opiekę Matki Najświętszej dla Władysławy (kobieta).
2. +Irena w 4 rocz. śm. oraz jej rodzeństwo i rodzice.
3. +Anna Powierża.
4. +Czesław Witan w 10 rocz. śm. Marianna i Władysław Guraś.
5. +Tadeusz Kuć w miesiąc od pogrzebu.
6. +Zdzisław Sitko miesiąc od pogrzebu.
7. +Anna Zakrzewska, Kazimiera Gałązka
8. +Zofia i Stanisław Budzyńscy
18:00 Msza św. imieninowa w intencji ks. profesora Krzysztofa - proboszcza.
20:00 + Ewa w 4 rocz. śm. i Bogdan Woźniak.
26
poniedziałek
07:00 GREG. 26. + Genowefa Rogala.
18:00 + Hanna, Gabriela, Tadeusz Strupiechowscy
27
wtorek
07:00 GREG. 27. + Genowefa Rogala.
18:00 + Stanisław i Marianna, Stanisława, Bolesław, Jan, Władysław i Genowefa.
28
środa
07:00 GREG. 28. + Genowefa Rogala.
18:00 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia – int. Zbiorowe.
29
czwartek
07:00 GREG. 29. + Genowefa Rogala.
18:00 + Jan, Janina, Stanisław, Franciszka, Dziadkowie.
30
piątek
07:00 GREG. 30. + Genowefa Rogala.
18:00 + Barbara Gregorowicz
31
sobota
07:00 + Katarzyna i Jan Król, Stanisława i Władysław Świętochowscy
18:00 W 70 rocz. urodzin, o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Stefan




1. czytanie (Wj 33, 7-11; 34, 5-9. 28)Bóg rozmawia z Mojżeszem w Namiocie SpotkaniaPsalm (Ps 103 (102), 6-7. 8-9. 10-11. 12-13 (R.: por. 8a))Pan jest łaskawy, pełen miłosierdziaAklamacja ()Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mt 13, 36-43)Wyjaśnienie przypowieści o chwaście Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00 - K DGREG. 27. + Genowefa Rogala.
18:00 - K D+ Stanisław i Marianna, Stanisława, Bolesław, Jan, Władysław i Genowefa.
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wiadomości
Prześlij wiadomość
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000