Ksiega Gosci
Dodaj wpis
Witamy w Księdze Gości

Szczęść Boże,
Korzystając z możliwości wypowiedzenia się, chciałbym przedstawić dwie prośby.
Zwracam się bardzo serdecznie do Osób, które zajmują się tablicą informacyjną przed naszym Kościołem. Owszem, znajdują się tam informacje dotyczące początków Kościoła, ale dlaczego nie ma choć jednego słowa o ŚP. Księdzu Kanoniku Wacławie Korysiu.! Starsze pokolenie mieszkańców Sulejówka pamięta o zaangażowaniu księdza Kanonika w budowę Kościoła. Moja prośba jest następująca: proszę, aby znalazła się tam informacja (nawet w kilku zdaniach) dotycząca właśnie księdza Korysia.
Po drugie, dlaczego dosyć często Pani Organistka jest pomijana w podziękowaniach za przygotowanie liturgii? Przecież to Pani Grażyna uświetnia Mszę swoim akompaniamentem. Ten głos to istny skarb!
Serdecznie dziękuję za uwagę.
2014-04-20 18:20:17
Pozdrowienia
Strona jak dla mnie bardzo fajna. Dużo informacji i łatwy do nich dostęp. Bardzo ładne zdjęcia kościoła !
2014-04-11 17:24:30
Szczęść Boże, Bardzo estetyczna strona www. Zapraszam także na stronę mojej parafii w Gomulinie: http://www.parafiagomulin.pl
2014-01-23 08:45:28
PÓJDŹMY WSZYSCY DO STAJENKI
W imieniu Scholi Nutki Jezusa zapraszam wszystkich parafian na koncert i wspólne kolędowanie
w niedzielę 26.01.2014 r. do Betlejem – w szkole przy kościele, po mszach świętych o godz. 10:30 i 12:00.Przyjdźcie wszyscy, poczujcie się jak pastuszkowie, czy królowie i zaśpiewajcie razem z nami Jezusowi!
ZAPRASZAMY !!!
2014-01-18 23:09:50
koncert był zapewne super
tak się złożyło że byłem obecny tylko na ostatnich 5 minutach :(

ale była moc
pozdrawiam gorąco
2013-11-24 20:54:55
Króluj nam Chryste!
Witam wszystkich bardzo gorąco w uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata!
W dniu dzisiejszym po Mszy Świętej dla dzieci o godz. 10:30 odbył się koncert scholi Nutki Jezusa. Już tradycyjnie od 2010 roku czcimy święto Św. Cecylii patronki chórów kościelnych krótkimi koncertami. Dzisiaj też obchodzimy dzień, w którym kończy się Rok Wiary. Tym samym cieszymy się, że mamy jakiś swój mały wkład w ewangelizację tego świata, właśnie przez uwielbienie Pana Boga śpiewem. Dziękuję Panu Bogu za udany występ oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację koncertu. Szczęść Boże - Paweł Mikulski.
2013-11-24 13:49:37
nauki przedłażeńskie
po wakacyjnych zmianach Księży od nowa będą na bieżąco zamieszczane ogłoszenia, a odpowiedź na zadane pytanie jest w ogłoszeniach z ostatniej niedzieli
2013-09-11 09:52:59
Bardzo proszę o napisanie kiedy odbywać się będą nauki przedmałżeńskie? Z góry dziękuję za informację.
2013-09-09 17:02:08
mówisz o tym: http://parafiasulejowek.pl/galeria_18 ?
2013-08-16 13:42:17
peregrynacja
Kiedy w galerii będą zdjęcia z peregrynacji figury Matki Bożej Loretańskiej?
16.08.2013 13:34

Wpisz sie
Nazwa*: zapamiętaj wypełnione pola
e-mail*: powiadom o pierwszej odpowiedzi
temat:
tresc*:

www:
GG:Skype:XMPP:

07:00 - K D† Kamil Tański (1 r. śm)
09:00 - K G† Bogusław Zieliński, Henryka i Julian Budek, Zofia i Józef, Hieronim i Adolf Szelągowscy, Stanisław Zieliński
10:30 - K GO Boże bł., dla rodziców i dzieci z Róży Różańca Rodziców pod wezwaniem św. Beretty Molli
12:00 - K GMsza w intencjach zbiorowych
1. W 40 r. ślubu Grażyny i Wiesława Ratyńskich z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalsze Boże bł., opiekę Maryi dla nich, ich dzieci i wnuków;
2. Dz-Bł w intencji Renaty i Jacka w rocznicę ślubu oraz całej ich rodziny w podziękowaniu za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże bł., łaski najbardziej potrzebne, dary Ducha św. i opiekę Matki Bożej Pocieszenia;
3. O Boże bł., dla mężów objętych modlitwą żon z Róży Różańcowej św. Józefa
4. O Boże bł dla Agnieszki i Jacka z okazji rocznicy ślubu;
5. † Czesława Jurko (w 10 r. śm);
6. † Musieńkę i Włodzimierza o wieczną szczęśliwość;
7. † Edward (w 4 r. śm) i Romana (w 2 r. śm) Patoka;
18:00 - K G† Teresa, Władysław, Jan i Marian Zarzyccy
20:00 - K GDziękczynna w dniu imienin i rocznicy chrztu Katarzyny z prośbą i dalsze Boże bł., i opiekę Matki Najświętszej nad nią