- 2022
2022-07-08 08:12:57
Szczęść Boże!

odpoczywamy na Koloniach Parafialnych, ale abyście mogli razem z nami (chociaż duchowo ) odpoczywać dzielimy się naszymi codziennymi wspomnieniami

Dzień 4
Już czwarty dzień naszych kolonii. Nie przestraszyliśmy się prognozy pogody i wyruszyliśmy na szlak górski. Zdobyliśmy szczyt Wielki Kopieniec. Po powrocie do ośrodka mieliśmy mszę świętą. Wieczorem zjedliśmy kiełbaski z grilla. Towarzyszyły temu różne gry i zabawy. Dobranoc!
Dzień 3
Za nami trzeci, bardzo intensywny kolonijny dzień. Po śniadaniu wyruszyliśmy na całodzienną wycieczkę do Zakopanego, gdzie odwiedziliśmy Sanktuarium Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik w Olczy, Wielką Krokiew, Krupówki oraz Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej Na Krzeptówkach. Dzień zakończyliśmy jak zwykle zabawami i modlitwą.
Dzień 2
Upłynął drugi dzień naszych kolonii.
Po porannej rozgrzewce i śniadaniu dzieci zaczęły przygotowywać prezentacje swoich grup kolonijnych. Następnie odbyła się msza święta. Po smacznym obiedzie odwiedziliśmy basen w naszym ośrodku. Później wyruszyliśmy na krótki spacer po okolicy, a po kolacji miała miejsce prezentacja grup.
Dzień 1
Za nami pierwszy dzień kolonii parafialnych!
Po drodze odwiedziliśmy Opactwo cystersów w Jędrzejowie, po którym oprowadził nas brat Albert.
Gdy dojechaliśmy do ośrodka i zakwaterowaliśmy się w pokojach, wyruszyliśmy na spacer po Murzasichlu.
Dzień zakończyliśmy zabawami i modlitwą.
Do zobaczenia jutro!
Komentarze dodaj
Graffi
2022-07-08 08:35