- 2018
2018-12-22 23:26:52
Drodzy Przyjaciele, w ten szczególny czas świąt Bożego Narodzenia przyjmijcie najlepsze życzenia dla Was i Waszych bliskich. Niech Najświętsza Maryja Panna i św. Józef otoczą Was swą opieką, a narodzony w Betlejem Zbawiciel rozpali na nowo gorliwość chrześcijańską i obdarzy Was wszelkimi potrzebnymi łaskami w Nowym Roku. Tak niewiele Nam potrzeba, aby przytulić się do Nieba.

Niech nas błogosławi Bóg Wszechmogący, Ojciec, Syn Boży i Duch Święty, zarówno w życiu osobistym, zawodowym, jak i w służbie wzajemnej wobec innych ludzi. Zdrowia, szczęścia, bliskich blisko i miłości ponad wszystko. Wesołych, pełnych ciepła Świąt z całego serca życzą:

Ks. proboszcz Krzysztof Kietliński
ks. Michał Buraczyński z ks. Sebastianem Lisem.

Komentarze dodaj
podpis:

komentarz:

1. czytanie (Ef 4, 1-7. 11-13)Usiłujcie zachować jednośćPsalm (Ps 19, 2-3. 4-5 (R.: 5a))Po całej ziemi ich głos się rozchodzi
Albo: Alleluja
Aklamacja ()Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mt 9, 9-13)Powołanie Mateusza na Apostoła Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00GREG. 21. + Barbara i Jan Wójcik.
17:30+ Tadeusz Michalik oraz zm. z rodz. Michalików i Witanowskich.
18:00+ Bogdan Dudziński.