- 2018
2018-12-22 23:26:52
Drodzy Przyjaciele, w ten szczególny czas świąt Bożego Narodzenia przyjmijcie najlepsze życzenia dla Was i Waszych bliskich. Niech Najświętsza Maryja Panna i św. Józef otoczą Was swą opieką, a narodzony w Betlejem Zbawiciel rozpali na nowo gorliwość chrześcijańską i obdarzy Was wszelkimi potrzebnymi łaskami w Nowym Roku. Tak niewiele Nam potrzeba, aby przytulić się do Nieba.

Niech nas błogosławi Bóg Wszechmogący, Ojciec, Syn Boży i Duch Święty, zarówno w życiu osobistym, zawodowym, jak i w służbie wzajemnej wobec innych ludzi. Zdrowia, szczęścia, bliskich blisko i miłości ponad wszystko. Wesołych, pełnych ciepła Świąt z całego serca życzą:

Ks. proboszcz Krzysztof Kietliński
ks. Michał Buraczyński z ks. Sebastianem Lisem.

Komentarze dodaj
podpis:

komentarz:

2019-01-16 - środa
16:00ulice: Kossaka, Wyszyńskiego, Iwaszkiewicza, Chełmońskiego
1. czytanie (Hbr 2, 14-18)Jezus jest we wszystkim podobny do ludziPsalm (Ps 105 (104), 1-2. 3-4. 6-7. 8-9 (R.: por. 8a))Pan Bóg pamięta o swoim przymierzu, albo: AllelujaAklamacja (Por. J 10, 27)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mk 1, 29-39)Jezus uzdrawia chorych Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:001. Greg. 15: + Halina Sukiennik
2. Greg. 15: + Eugeniusz Mularczyk