- 2018
2018-12-22 23:26:52
Drodzy Przyjaciele, w ten szczególny czas świąt Bożego Narodzenia przyjmijcie najlepsze życzenia dla Was i Waszych bliskich. Niech Najświętsza Maryja Panna i św. Józef otoczą Was swą opieką, a narodzony w Betlejem Zbawiciel rozpali na nowo gorliwość chrześcijańską i obdarzy Was wszelkimi potrzebnymi łaskami w Nowym Roku. Tak niewiele Nam potrzeba, aby przytulić się do Nieba.

Niech nas błogosławi Bóg Wszechmogący, Ojciec, Syn Boży i Duch Święty, zarówno w życiu osobistym, zawodowym, jak i w służbie wzajemnej wobec innych ludzi. Zdrowia, szczęścia, bliskich blisko i miłości ponad wszystko. Wesołych, pełnych ciepła Świąt z całego serca życzą:

Ks. proboszcz Krzysztof Kietliński
ks. Michał Buraczyński z ks. Sebastianem Lisem.

Komentarze dodaj
podpis:

komentarz:

1. czytanie (Am 7, 10-17)Idź, prorokuj do narodu megoPsalm (Ps 19 (18), 8-9. 10-11 (R.: por. 10b))Prawe i słuszne wszystkie sądy PańskieAklamacja (Por. 2 Kor 5, 19)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mt 9, 1-8)Jezus uzdrawia paralityka i odpuszcza mu grzechy1. czytanie (Rz 8, 31b-39)Nic nas nie odłączy od miłości ChrystusaPsalm (Ps 124, 2-3. 4-5. 7b-8 (R.: por. 8a))Naszą pomocą jest nasz Pan i Stwórca
Albo: Alleluja
Aklamacja (Mt 5, 10)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mt 24, 4-13)Śmierć dzieci w Betlejem Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00 - K D1. GREG. 30 + Krzysztof Mazur
2. + Ks. Eugeniusz Lewandowski