- 2018
2018-12-22 23:26:52
Drodzy Przyjaciele, w ten szczególny czas świąt Bożego Narodzenia przyjmijcie najlepsze życzenia dla Was i Waszych bliskich. Niech Najświętsza Maryja Panna i św. Józef otoczą Was swą opieką, a narodzony w Betlejem Zbawiciel rozpali na nowo gorliwość chrześcijańską i obdarzy Was wszelkimi potrzebnymi łaskami w Nowym Roku. Tak niewiele Nam potrzeba, aby przytulić się do Nieba.

Niech nas błogosławi Bóg Wszechmogący, Ojciec, Syn Boży i Duch Święty, zarówno w życiu osobistym, zawodowym, jak i w służbie wzajemnej wobec innych ludzi. Zdrowia, szczęścia, bliskich blisko i miłości ponad wszystko. Wesołych, pełnych ciepła Świąt z całego serca życzą:

Ks. proboszcz Krzysztof Kietliński
ks. Michał Buraczyński z ks. Sebastianem Lisem.

Komentarze dodaj
podpis:

komentarz:

2022-11-28 - poniedziałek
16:00  ul. Fredry, Kołłątaja, Niemcewicza, Zawiszy, Brzozowa, Ludowa, Akacjowa, Gdańska
1. czytanie (Iz 4, 2-6)Radość zbawionychPsalm (Ps 122 (121), 1b-2. 4-5. 6-7. 8-9 (R.: por. 1bc))Idźmy z radością na spotkanie PanaAklamacja (Por. Ps 80 (79), 4)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mt 8, 5-11)Wielu ze Wschodu i Zachodu przyjdzie do królestwa niebieskiego Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
06:45 - K DRoraty:
1. GREG 28. † Franciszek Burta
2. GREG 28. † Wiktoria i Tadeusz Hawryluk
3. † Zdzisław Trynkos (od rodziny Szarek)
4. O Boże bł. i zdrowie dla Marii
18:00 - K D† Leszek w rocznicę śmierci, Zofia, Stanisław, Krystyna, Wiesław Leoniak