- 2018
2018-12-22 23:26:52
Drodzy Przyjaciele, w ten szczególny czas świąt Bożego Narodzenia przyjmijcie najlepsze życzenia dla Was i Waszych bliskich. Niech Najświętsza Maryja Panna i św. Józef otoczą Was swą opieką, a narodzony w Betlejem Zbawiciel rozpali na nowo gorliwość chrześcijańską i obdarzy Was wszelkimi potrzebnymi łaskami w Nowym Roku. Tak niewiele Nam potrzeba, aby przytulić się do Nieba.

Niech nas błogosławi Bóg Wszechmogący, Ojciec, Syn Boży i Duch Święty, zarówno w życiu osobistym, zawodowym, jak i w służbie wzajemnej wobec innych ludzi. Zdrowia, szczęścia, bliskich blisko i miłości ponad wszystko. Wesołych, pełnych ciepła Świąt z całego serca życzą:

Ks. proboszcz Krzysztof Kietliński
ks. Michał Buraczyński z ks. Sebastianem Lisem.

Komentarze dodaj
podpis:

komentarz:

07:00 - K D† Teresa i Jarosław Lipińscy o radość nieba
17:30 - K DW 40 r. ślubu Marianny i Józefa dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże bł., dla całej rodziny – dzieci i wnuków
18:00 - K D1. O zdrowie i Boże bł., dla Agnieszki z okazji urodzin i jej rodziny
2. † Ania i Czesław Pietrucha, Mirosław Bożym