- 2018
2018-03-31 17:49:13
Wielkanoc to najstarsze i najważniejsze święto chrześcijańskie upamiętniające zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Wielkanoc określana jest mianem Paschy, Zmartwychwstania Chrystusowego, ale też Zmartwychwstaniem Pańskim lub Paschą Chrystusową.
W polskim zwyczaju, w Niedzielę Wielkanocną po porannej rezurekcji rodzina zasiada do uroczystego śniadania wielkanocnego, które rozpoczyna się składaniem życzeń wielkanocnych i dzieleniem się święconką z koszyczka. Na stołach znajdują się jajka, wędliny, wielkanocne baby i mazurki.

Drodzy Parafianie!
Niech te Święta będą pełne radości z okazji rodzinnych spotkań przy stole, niech stół będzie bogato zastawiony, a Wasze serca wypełnione łaską…

Wasi duszpasterze: Ks. Krzysztof
Ks. Michał
Ks. Sebastian

2018-12-12 - środa
16:00ulice: Słoneczna, Reja, Gdańska (od. ul. Kombatantów)
1. czytanie (Iz 40, 1-11)Pan pocieszy swój ludPsalm (Ps 96 (95), 1-2. 3 i 10ac. 11-12. 13 (R.: por. Iz 40, 10a))Oto nasz Pan Bóg przyjdzie z wielką mocąAklamacja ()Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mt 18, 12-14)Bóg nie chce zguby zbłąkanych Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
06:45Bożena w 60 r. ur. o Boże błog. i opiekę MB Pocieszenia
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia (+ Jan Gliwka w rocz. śm.)
<--środa
2018-12-12