- 2018
2018-02-24 09:36:25
Zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową.

Ekstremalna Droga Krzyżowa to wyzwanie – ruszamy w nocy na ponad 40 kilometrową wędrówkę. Sami, w milczeniu. Zdani wyłącznie na siebie i własne siły. Dostajemy do ręki mapę i rozważania - 14 stacji męki Jezusa. Doświadczamy bólu, zmęczenia, ale dzięki temu sprawdzamy i przekraczamy siebie. To ćwiczenie fizyczne i duchowe, po którym każdy może zostać odmieniony. W ubiegłym roku w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej wzięło udział ponad 50 tysięcy osób. Chcemy, aby w tym roku było nas jeszcze więcej.

Zapisy na EDK już ruszyły. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie internetowej: edk.org.pl

Naszą wyprawę rozpoczniemy 16 marca o godz. 21.00 Mszą Świętą w kościele Matki Boskiej Zwycięskiej w Rembertowie a po Mszy wyruszymy w różnych kierunkach, między innymi w kierunku Sulejówka.
1. Rembertów - Loretto(59 km)
2. Rembertów - Sulejówek (40 km)
3. Rembertów - Ostrówek (40 km)
4. Rembertów - Otwock(27 km)
5. Rembertów - Wielgolas (70 km)

Jeśli potrzebujesz chwili dla siebie, na przemyślenia. Może masz do podjęcia ważne decyzje, albo po prostu chcesz sprawdzić, czy sprostasz wyzwaniu. Chodź z nami. Zapraszamy. Szczegóły na stronie internetowej: EDK.ORG.PL oraz Facebooku.

Komentarze dodaj
podpis:

komentarz:

1. czytanie(Jk 4, 13-17)Zależność ludzi od BogaPsalm(Ps 49 (48), 2-3. 6-7. 8-10. 11 (R.: por. Mt 5, 3))Ubodzy duchem mają wstęp do niebaAklamacja(J 14, 6)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia(Mk 9, 38-40)Kto nie jest przeciwko nam, ten jest z nami Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00+ Helena Kałwa – int. od Barbary Ciężadlik-Lindert z rodziną z Bielska
17:30O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Oliwii z racji urodzin oraz o błogosławieństwo dla rodzeństwa
18:00Nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia
18:30Nabożeństwo Majowe