Adoracja!
- 2018
2018-02-24 09:36:25
Zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową.

Ekstremalna Droga Krzyżowa to wyzwanie – ruszamy w nocy na ponad 40 kilometrową wędrówkę. Sami, w milczeniu. Zdani wyłącznie na siebie i własne siły. Dostajemy do ręki mapę i rozważania - 14 stacji męki Jezusa. Doświadczamy bólu, zmęczenia, ale dzięki temu sprawdzamy i przekraczamy siebie. To ćwiczenie fizyczne i duchowe, po którym każdy może zostać odmieniony. W ubiegłym roku w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej wzięło udział ponad 50 tysięcy osób. Chcemy, aby w tym roku było nas jeszcze więcej.

Zapisy na EDK już ruszyły. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie internetowej: edk.org.pl

Naszą wyprawę rozpoczniemy 16 marca o godz. 21.00 Mszą Świętą w kościele Matki Boskiej Zwycięskiej w Rembertowie a po Mszy wyruszymy w różnych kierunkach, między innymi w kierunku Sulejówka.
1. Rembertów - Loretto(59 km)
2. Rembertów - Sulejówek (40 km)
3. Rembertów - Ostrówek (40 km)
4. Rembertów - Otwock(27 km)
5. Rembertów - Wielgolas (70 km)

Jeśli potrzebujesz chwili dla siebie, na przemyślenia. Może masz do podjęcia ważne decyzje, albo po prostu chcesz sprawdzić, czy sprostasz wyzwaniu. Chodź z nami. Zapraszamy. Szczegóły na stronie internetowej: EDK.ORG.PL oraz Facebooku.

Komentarze dodaj
podpis:

komentarz:

Brak wizyty duszpasterskiej na dziś.
Zobacz plan wizyty kolędowej
1. czytanie (Rdz 3, 1-8)Grzech pierworodnyPsalm (Ps 32 (31), 1b-2. 5. 6-7 (R.: por. 1b))Szczęśliwy, komu odpuszczono grzechy.Aklamacja (Por. Dz 16, 14b)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mk 7, 31-37)Uzdrowienie głuchoniemego Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:001. Greg. 15: + Wacława Mularczyk
2. + Jerzy Trybuchowicz w 12 rocz. śm. z prośbą o wieczne zbawienie