- 2018
2018-02-24 09:36:25
Zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową.

Ekstremalna Droga Krzyżowa to wyzwanie – ruszamy w nocy na ponad 40 kilometrową wędrówkę. Sami, w milczeniu. Zdani wyłącznie na siebie i własne siły. Dostajemy do ręki mapę i rozważania - 14 stacji męki Jezusa. Doświadczamy bólu, zmęczenia, ale dzięki temu sprawdzamy i przekraczamy siebie. To ćwiczenie fizyczne i duchowe, po którym każdy może zostać odmieniony. W ubiegłym roku w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej wzięło udział ponad 50 tysięcy osób. Chcemy, aby w tym roku było nas jeszcze więcej.

Zapisy na EDK już ruszyły. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie internetowej: edk.org.pl

Naszą wyprawę rozpoczniemy 16 marca o godz. 21.00 Mszą Świętą w kościele Matki Boskiej Zwycięskiej w Rembertowie a po Mszy wyruszymy w różnych kierunkach, między innymi w kierunku Sulejówka.
1. Rembertów - Loretto(59 km)
2. Rembertów - Sulejówek (40 km)
3. Rembertów - Ostrówek (40 km)
4. Rembertów - Otwock(27 km)
5. Rembertów - Wielgolas (70 km)

Jeśli potrzebujesz chwili dla siebie, na przemyślenia. Może masz do podjęcia ważne decyzje, albo po prostu chcesz sprawdzić, czy sprostasz wyzwaniu. Chodź z nami. Zapraszamy. Szczegóły na stronie internetowej: EDK.ORG.PL oraz Facebooku.

Komentarze dodaj
podpis:

komentarz:

2022-11-28 - poniedziałek
16:00  ul. Fredry, Kołłątaja, Niemcewicza, Zawiszy, Brzozowa, Ludowa, Akacjowa, Gdańska
1. czytanie (Iz 4, 2-6)Radość zbawionychPsalm (Ps 122 (121), 1b-2. 4-5. 6-7. 8-9 (R.: por. 1bc))Idźmy z radością na spotkanie PanaAklamacja (Por. Ps 80 (79), 4)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mt 8, 5-11)Wielu ze Wschodu i Zachodu przyjdzie do królestwa niebieskiego Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
06:45 - K DRoraty:
1. GREG 28. † Franciszek Burta
2. GREG 28. † Wiktoria i Tadeusz Hawryluk
3. † Zdzisław Trynkos (od rodziny Szarek)
4. O Boże bł. i zdrowie dla Marii
18:00 - K D† Leszek w rocznicę śmierci, Zofia, Stanisław, Krystyna, Wiesław Leoniak