- Ziarno słowa
2015-06-29 07:50:14
Czas letniego odpoczynku to zaproszenie do odnowienia i wzmocnienia sił - fizycznych ale także duchowych. Więcej wolnego czasu to także okazja do szukania śladów Boga w naszej codzienności. Piękne miejsca, ludzie - bliscy i nowo poznani, planowane i zaskakujące wydarzenia - w tym wszystkim czeka na nas DOBRY BÓG ze swoją MIŁOŚCIĄ. Kluczem do odkrycia tego jest SŁOWO BOŻE, które daje się nam dzień po dniu, byśmy się NIM karmili - czytając i rozważając je - przykładając do własnego życia.

Zapraszamy do podjęcia tego zaproszenia

W pierwszym tygodniu wakacji na biblijne rozważania zaprasza ks. Emil Parafiniuk.

W kolejnych  tygodniach refleksje biblijne przygotowują kapłani lub świeccy Archidiecezji Warszawskiej.

1. czytanie (Rz 8, 18-25)Stworzenie oczekuje objawienia się synów BożychPsalm (Ps 126 (125), 1b-2b. 2c-3. 4-5. 6 (R.: por. 3a))Pan Bóg uczynił wielkie rzeczy dla nasAklamacja (Por. Mt 11, 25)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Łk 13, 18-21)Przypowieści o ziarnku gorczycy i o zaczynie Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00 - K D1. GREG. 26 + Jadwiga Boguszewska
2. GREG. 26 + Cecylia Zbieć