- Ziarno słowa
2015-06-29 07:50:14
Czas letniego odpoczynku to zaproszenie do odnowienia i wzmocnienia sił - fizycznych ale także duchowych. Więcej wolnego czasu to także okazja do szukania śladów Boga w naszej codzienności. Piękne miejsca, ludzie - bliscy i nowo poznani, planowane i zaskakujące wydarzenia - w tym wszystkim czeka na nas DOBRY BÓG ze swoją MIŁOŚCIĄ. Kluczem do odkrycia tego jest SŁOWO BOŻE, które daje się nam dzień po dniu, byśmy się NIM karmili - czytając i rozważając je - przykładając do własnego życia.

Zapraszamy do podjęcia tego zaproszenia

W pierwszym tygodniu wakacji na biblijne rozważania zaprasza ks. Emil Parafiniuk.

W kolejnych  tygodniach refleksje biblijne przygotowują kapłani lub świeccy Archidiecezji Warszawskiej.

1. czytanie(1 Krl 21, 1b-16)Nabot został ukamienowany i zmarłPsalm(Ps 5, 2-3. 5-6a. 6b-7 (R.: por. 3a))Wysłuchaj, Panie, głos mojej modlitwyAklamacja(Ps 119 (118), 105)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia(Mt 5, 38-42)Nie stawiajcie oporu złemu Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00Greg. 23: + Henryk
17:30+ Wanda