- Ziarno słowa
2015-06-29 07:50:14
Czas letniego odpoczynku to zaproszenie do odnowienia i wzmocnienia sił - fizycznych ale także duchowych. Więcej wolnego czasu to także okazja do szukania śladów Boga w naszej codzienności. Piękne miejsca, ludzie - bliscy i nowo poznani, planowane i zaskakujące wydarzenia - w tym wszystkim czeka na nas DOBRY BÓG ze swoją MIŁOŚCIĄ. Kluczem do odkrycia tego jest SŁOWO BOŻE, które daje się nam dzień po dniu, byśmy się NIM karmili - czytając i rozważając je - przykładając do własnego życia.

Zapraszamy do podjęcia tego zaproszenia

W pierwszym tygodniu wakacji na biblijne rozważania zaprasza ks. Emil Parafiniuk.

W kolejnych  tygodniach refleksje biblijne przygotowują kapłani lub świeccy Archidiecezji Warszawskiej.

2018-12-11 - wtorek
16:00ulice: Akacjowa, Piastowska, Zaciszna, Topolowa, 15 – go sierpnia
1. czytanie (Iz 40, 1-11)Pan pocieszy swój ludPsalm (Ps 96 (95), 1-2. 3 i 10ac. 11-12. 13 (R.: por. Iz 40, 10a))Oto nasz Pan Bóg przyjdzie z wielką mocąAklamacja ()Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mt 18, 12-14)Bóg nie chce zguby zbłąkanych Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
06:45Za parafian
18:00+ Marianna Baranowska o dar nieba i wieczne szczęście, Bernard Baranowski i zm. z rodz.
<--wtorek
2018-12-11