- Ziarno słowa
2015-06-29 07:50:14
Czas letniego odpoczynku to zaproszenie do odnowienia i wzmocnienia sił - fizycznych ale także duchowych. Więcej wolnego czasu to także okazja do szukania śladów Boga w naszej codzienności. Piękne miejsca, ludzie - bliscy i nowo poznani, planowane i zaskakujące wydarzenia - w tym wszystkim czeka na nas DOBRY BÓG ze swoją MIŁOŚCIĄ. Kluczem do odkrycia tego jest SŁOWO BOŻE, które daje się nam dzień po dniu, byśmy się NIM karmili - czytając i rozważając je - przykładając do własnego życia.

Zapraszamy do podjęcia tego zaproszenia

W pierwszym tygodniu wakacji na biblijne rozważania zaprasza ks. Emil Parafiniuk.

W kolejnych  tygodniach refleksje biblijne przygotowują kapłani lub świeccy Archidiecezji Warszawskiej.

1. czytanie (2 Tm 4, 9-17a)Łukasz towarzyszy PawłowiPsalm (Ps 145, 10-11. 12-13ab. 17-18 (R.: por. 12))Niech wierni Twoi sławią Twe królestwoAklamacja (J 15, 16)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Łk 10, 1-9)Rozesłanie uczniów Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:001. GREG. 17. + Florentyna i Jan Ratyńscy.
2. + zm. rodzice i dar nieba dla nich, dla żyjących, prośba o błog. Boże.
16:45Nabożeństwo Wypominkowe.
17:30+ w int. zmarłych polecanych w wypominkach.
18:00O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Dominika w 26 rocz. urodzin.
18:30Różaniec