- Ziarno słowa
2015-06-29 07:50:14
Czas letniego odpoczynku to zaproszenie do odnowienia i wzmocnienia sił - fizycznych ale także duchowych. Więcej wolnego czasu to także okazja do szukania śladów Boga w naszej codzienności. Piękne miejsca, ludzie - bliscy i nowo poznani, planowane i zaskakujące wydarzenia - w tym wszystkim czeka na nas DOBRY BÓG ze swoją MIŁOŚCIĄ. Kluczem do odkrycia tego jest SŁOWO BOŻE, które daje się nam dzień po dniu, byśmy się NIM karmili - czytając i rozważając je - przykładając do własnego życia.

Zapraszamy do podjęcia tego zaproszenia

W pierwszym tygodniu wakacji na biblijne rozważania zaprasza ks. Emil Parafiniuk.

W kolejnych  tygodniach refleksje biblijne przygotowują kapłani lub świeccy Archidiecezji Warszawskiej.

1. czytanie (Dz 18, 1-8)Święty Paweł w KorynciePsalm (Ps 98 (97), 1bcde. 2-3b. 3c-4 (R.: por. 2a))Pan Bóg okazał ludom swe zbawienie
Albo: Alleluja
Aklamacja (Por. J 14, 18)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(J 16, 16-20)Smutek wasz przemieni się w radość Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00 - K D1. GREG. 25 + Magdalena Dobosz