- Ziarno słowa
2015-06-29 07:50:14
Czas letniego odpoczynku to zaproszenie do odnowienia i wzmocnienia sił - fizycznych ale także duchowych. Więcej wolnego czasu to także okazja do szukania śladów Boga w naszej codzienności. Piękne miejsca, ludzie - bliscy i nowo poznani, planowane i zaskakujące wydarzenia - w tym wszystkim czeka na nas DOBRY BÓG ze swoją MIŁOŚCIĄ. Kluczem do odkrycia tego jest SŁOWO BOŻE, które daje się nam dzień po dniu, byśmy się NIM karmili - czytając i rozważając je - przykładając do własnego życia.

Zapraszamy do podjęcia tego zaproszenia

W pierwszym tygodniu wakacji na biblijne rozważania zaprasza ks. Emil Parafiniuk.

W kolejnych  tygodniach refleksje biblijne przygotowują kapłani lub świeccy Archidiecezji Warszawskiej.

1. czytanie (Wj 33, 7-11; 34, 5-9. 28)Bóg rozmawia z Mojżeszem w Namiocie SpotkaniaPsalm (Ps 103 (102), 6-7. 8-9. 10-11. 12-13 (R.: por. 8a))Pan jest łaskawy, pełen miłosierdziaAklamacja ()Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mt 13, 36-43)Wyjaśnienie przypowieści o chwaście Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00 - K DGREG. 27. + Genowefa Rogala.
18:00 - K D+ Stanisław i Marianna, Stanisława, Bolesław, Jan, Władysław i Genowefa.