Adoracja!
- Ziarno słowa
2015-06-29 07:50:14
Czas letniego odpoczynku to zaproszenie do odnowienia i wzmocnienia sił - fizycznych ale także duchowych. Więcej wolnego czasu to także okazja do szukania śladów Boga w naszej codzienności. Piękne miejsca, ludzie - bliscy i nowo poznani, planowane i zaskakujące wydarzenia - w tym wszystkim czeka na nas DOBRY BÓG ze swoją MIŁOŚCIĄ. Kluczem do odkrycia tego jest SŁOWO BOŻE, które daje się nam dzień po dniu, byśmy się NIM karmili - czytając i rozważając je - przykładając do własnego życia.

Zapraszamy do podjęcia tego zaproszenia

W pierwszym tygodniu wakacji na biblijne rozważania zaprasza ks. Emil Parafiniuk.

W kolejnych  tygodniach refleksje biblijne przygotowują kapłani lub świeccy Archidiecezji Warszawskiej.

Brak wizyty duszpasterskiej na dziś.
Zobacz plan wizyty kolędowej
1. czytanie (Rdz 3, 1-8)Grzech pierworodnyPsalm (Ps 32 (31), 1b-2. 5. 6-7 (R.: por. 1b))Szczęśliwy, komu odpuszczono grzechy.Aklamacja (Por. Dz 16, 14b)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mk 7, 31-37)Uzdrowienie głuchoniemego Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:001. Greg. 15: + Wacława Mularczyk
2. + Jerzy Trybuchowicz w 12 rocz. śm. z prośbą o wieczne zbawienie