- Ziarno słowa
2015-06-29 07:50:14
Czas letniego odpoczynku to zaproszenie do odnowienia i wzmocnienia sił - fizycznych ale także duchowych. Więcej wolnego czasu to także okazja do szukania śladów Boga w naszej codzienności. Piękne miejsca, ludzie - bliscy i nowo poznani, planowane i zaskakujące wydarzenia - w tym wszystkim czeka na nas DOBRY BÓG ze swoją MIŁOŚCIĄ. Kluczem do odkrycia tego jest SŁOWO BOŻE, które daje się nam dzień po dniu, byśmy się NIM karmili - czytając i rozważając je - przykładając do własnego życia.

Zapraszamy do podjęcia tego zaproszenia

W pierwszym tygodniu wakacji na biblijne rozważania zaprasza ks. Emil Parafiniuk.

W kolejnych  tygodniach refleksje biblijne przygotowują kapłani lub świeccy Archidiecezji Warszawskiej.

1. czytanie (Ez 12, 1-12)Prorok zapowiada wygnaniePsalm (Ps 78 (77), 56-57. 58-59. 61-62 (R.: por. 7b))Wielkich dzieł Boga nie zapominajmyAklamacja (Ps 119 (118), 135)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mt 18, 21 – 19, 1)Przypowieść o niemiłosiernym słudze Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00GREGORIANKA 16: + Leokadia Książek.
18:00+ Spodymek Janina, Jan i Tadeusz oraz zm. rodzice Leonard i Lucyna i zm. z rodz. Masternak, Zygmunt oraz Władysław.
<--czwartek
2018-8-16