- Ziarno słowa
2015-06-29 07:50:14
Czas letniego odpoczynku to zaproszenie do odnowienia i wzmocnienia sił - fizycznych ale także duchowych. Więcej wolnego czasu to także okazja do szukania śladów Boga w naszej codzienności. Piękne miejsca, ludzie - bliscy i nowo poznani, planowane i zaskakujące wydarzenia - w tym wszystkim czeka na nas DOBRY BÓG ze swoją MIŁOŚCIĄ. Kluczem do odkrycia tego jest SŁOWO BOŻE, które daje się nam dzień po dniu, byśmy się NIM karmili - czytając i rozważając je - przykładając do własnego życia.

Zapraszamy do podjęcia tego zaproszenia

W pierwszym tygodniu wakacji na biblijne rozważania zaprasza ks. Emil Parafiniuk.

W kolejnych  tygodniach refleksje biblijne przygotowują kapłani lub świeccy Archidiecezji Warszawskiej.

1. czytanie(Dz 13, 13-25)Z potomstwa Dawida wywiódł Bóg Zbawiciela JezusaPsalm(Ps 89 (88), 2-3. 21-22. 25 i 27 (R.: por. 2a))Na wieki będę sławił łaski Pana
Albo: Alleluja
Aklamacja(Por. Ap 1, 5)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia(J 13, 16-20)Kto przyjmuje tego, którego Ja poślę, Mnie przyjmuje Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00Intencja wolna
17:30+ Sabina Drąka w 4 r. śm.
18:00+ Marianna Piwowarczyk
<--czwartek