Wpisane przez: Janek Wanke
Kategoria:
- Aktualnosci
2015-07-02 13:02:51

Do Światowych Dni Młodzieży pozostał tylko rok. W naszej parafii przygotowania zaczęły się w styczniu, kiedy to grupa młodych ludzi spotkała się po raz pierwszy aby wymienić się pomysłami i rozpocząć koordynowanie przygotowań do ŚDM w Sulejówku. Od tego czasu w naszej parafii odbyło się wiele przedsięwzięć dotyczących ŚDM: comiesięczny kurs języka włoskiego, "Niedziela z ŚDM", promocja ŚDM i rozprowadzanie cegiełek-gadżetów. Grupa koordynująca przygotowanie ŚDM w parafii pracowała również nad stworzeniem plakatów, ulotek, wysłaniem listów do przedsiębiorców z Sulejówka itd. 

Większość naszych pomysłów wiąże się niestety z kosztami, które będą rosły podczas przygotowań. 

Liczymy na pomoc parafian; finansową lub materialną. Jeśli chcą Państwo przekazać jakąś kwotę na przygotowanie ŚDM w parafii, prosimy o kontakt z koodrynatorem ds. finansów, Anną Mirkowską (annamaria.mirkowska@gmail.com; 513-109-830)

Jeśli nie są Państwo w stanie pomóc nam finansowo, a chcieliby Państwo włączyć się w ogranizację ŚDM, prosimy o pomoc materialną. Będą nam potrzebne:

  • artykuły biurowe: długopisy, teczki, papier itd.
  • artykuły spożywcze: aby przygotowywać obiady dla pielgrzymów
  • artykuły elektroniczne: wyposażenie naszego Centrum Komitetu w lipcu 2016 roku: kable, przedłużacze, drukarka, komputer itp.
  • transport: autokar, bus, samochód
  • inne materiały i przedmioty potrzebne do organizacji pobytu pielgrzymów w naszej parafii
Jeśli chcą Państwo udzielić nam pomocy materialnej, prosimy o kontakt na nasz adres mailowy: sdm@parafiasulejowek.pl lub telefoniczny do koordyntorów (telefony i adresy mailowe w zakładce ŚDM/Kontakt)

Liczymy na Państwa pomoc! :)

Janek

Podziel się:
sledzik
Facebook
2020-01-20 - poniedziałek
16:00(2 księży) ulice – Żurawska, Pileckiego, Dzielna
1. czytanie (1 Sm 15, 16-23)Bóg odrzuca SaulaPsalm (Ps 50 (49), 8-9. 16b-17. 21 i 23 (R.: por. 23b))Temu, kto prawy, ukażę zbawienieAklamacja (Por. Hbr 4, 12)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mk 2, 18-22)Zwyczajów Starego Testamentu nie można przenosić do Nowego Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:001. + GREG. 20. + Agnieszka Dąbrowska.
2. + GREG. 20. + Wanda Szałucha.
3. + GREG. 20. + Roman Parol.
18:00+ Waldemar Sękowski.
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wiadomości
Prześlij wiadomość
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000