- Biblioteka Parafialna
2015-01-18 21:55:51
Biblioteka przy parafii Najświększej Marii Panny Matki Kościoła w Sulejówku

Otwarta w trzecią niedzielę miesiąca w godzinach 10:00 - 12:00
(wejście z lewej strony kościoła)

Biblioteka działa od 1985 roku. Znajduje się w niej wiele książek z zakresu filozofii, psychologii, historii i teologii biblijnej, literatury polskiej i zagranicznej, utwory dramatyczne, żywoty świętych, opowiadania i eseje oraz ksiązki dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej biblioteki parafialnej i zapoznania się osobiście z jej unikatowym zbiorem książek.

1. czytanie (Ez 17, 22-24)Bóg wywyższa drzewo niskiePsalm (Ps 92 (91), 2-3. 13-14. 15-16 (R.: por. 2))Dobrze jest śpiewać Tobie, Panie Boże2. czytanie (2 Kor 5, 6-10)Staramy się podobać BoguAklamacja ()Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mk 4, 26-34)Rozwój królestwa Bożego Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00 - K D1. + Stanisław Barczuk w 9 rocz. śm. i wszyscy zmarli z rodziny Barczuków, Zaniewiczów, Maciejewskich, Gruszczyńskich, Ciupińskich oraz Maców.
2. GREG. 13. + Florentyna – Halina Mościbrodzka.
09:00 - K G+ Adam i Genowefa Szewczak, Mieczysław Wiśniewski.
10:30 - K G+ Henryk Pokora w 18 rocz. śm, o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie.
12:00 - K GMsza w intencjach zbiorowych:
1. W dniu 1 rocz. urodzin Nikoli, z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla niej.
2. O łaskę zdrowia dla małej Marysi oraz opiekę Matki Bożej dla jej rodziców Katarzyny i Krzysztofa.
3. + Kazimierz Zarzycki i Bożena Szymankiewicz.
4. + Anna Zakrzewska w mies. po pogrzebie.
5. + Tadeusz – Józef Dąbrowski w mies. po śmierci.
6. + Paweł Wąsowski w mies. po śmierci – int. od żony i dzieci.
7. + Antoni Kryński.
8. + Zenon Paplak.
17:30 - K GNabożeństwo Czerwcowe
18:00 - K G+ Antoni Chmielewski, Maria i Stanisław Gawińscy oraz Franciszka i Jan Niegowscy, Robert i Sabina Chmielewscy.
20:00 - K G+ Władysław, Alojzy, Seweryna oraz Marian.