- Biblioteka Parafialna
2015-01-18 21:55:51
Biblioteka przy parafii Najświększej Marii Panny Matki Kościoła w Sulejówku

Otwarta w trzecią niedzielę miesiąca w godzinach 10:00 - 12:00
(wejście z lewej strony kościoła)

Biblioteka działa od 1985 roku. Znajduje się w niej wiele książek z zakresu filozofii, psychologii, historii i teologii biblijnej, literatury polskiej i zagranicznej, utwory dramatyczne, żywoty świętych, opowiadania i eseje oraz ksiązki dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej biblioteki parafialnej i zapoznania się osobiście z jej unikatowym zbiorem książek.

1. czytanie (Dz 4, 32-37)Jeden duch i jedno serce wspólnoty chrześcijańskiejPsalm (Ps 93 (92), 1. 2 i 5 (R.: por. 1a))Pan Bóg króluje, pełen majestatuAklamacja (J 3, 14b-15)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(J 3, 7b-15)Trzeba się powtórnie narodzić Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00 - K G1. + Aniela i Władysław Mościccy.
2. Dziękczynna za otrzymane łaski.
17:30 - K GZ okazji imienin, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Filipa (M).
18:00 - K G+ Jadwiga Boguszewska.