- 2023
2023-12-27 12:59:26
Podczas Mszy świętej o godz. 10.30 w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, w święto św. Szczepana otrzymali uroczyste błogosławieństwo i  zostali posłani Kolędnicy misyjni, którzy zapukają do domów rodzin naszej parafii 28 grudnia, w godzinach 17.00-19.00,  niosąc w tym roku  pomoc dzieciom w Kolumbii.

„Ta przepiękna inicjatywa łączy w sobie tradycję kolędowania z dziełem misyjnym. Od 30 lat grupy Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci wyruszają na ulice naszych miast, aby przede wszystkim głosić, że Jezus żyje, że się narodził, że jest Zbawicielem całego świata. (…)”. – powiedział Radiu Watykańskiemu – Vatican News ks. M.  Będziński,  dyrektor krajowy Papieskich Dzieł Misyjnych w Polsce.

28 grudnia, przyjmijmy tegorocznych  Kolędników Misyjnych - dzieci z naszej parafii z otwartością , z wrażliwością na potrzeby ich rówieśników z Kolumbii!

07:00 - K D† Wiesław, Irena, Andrzej i Stanisław Wołosz, zm. z rodz. Sarnowskich, Stanisław Kowalczyk
17:30 - K D† Kazimierz, Andrzej, Marek Szczawińscy i Kazimierz Adamowicz
18:00 - K DNabożeństwo do MB Pocieszenia – int. zbiorowe