- 2023
2023-10-09 20:40:31
Rozpoczął się miesiąc październik, miesiąc modlitwy różańcowej .
W poniedziałki i w czwartki o godz. 18.30 w Dolnym Kościele szczególnie zapraszamy na różaniec dzieci-młodsze i starsze.
Dzieci z trzecich klas w dzisiejszą niedzielę (08 października, podczas Mszy świętej dla dzieci o 10.30) otrzymały swój różaniec komunijny. Odmawiajcie często różaniec. Co znaczy odmawiać różaniec? podpowiada nam św. Jan Paweł II - zachęta dla wszystkich młodszych i starszych

Odmawiać różaniec to znaczy…
Jan Paweł II

Odmawiać różaniec to znaczy pójść do szkoły Maryi i nauczyć się od Niej, Matki i apostołki Chrystusa, jak żyć całkowicie zgodnie z wymaganiami wiary chrześcijańskiej.

Odmawiajcie codziennie różaniec… to Słowa Matki Bożej wypowiedziane w Fatimie, 13 maja 1917r.
Odmawiajcie codziennie różaniec, aby wyprosić pokój dla świata.

Poświęcenie różańców
07:00 - K D† Wiesław, Irena, Andrzej i Stanisław Wołosz, zm. z rodz. Sarnowskich, Stanisław Kowalczyk
17:30 - K D† Kazimierz, Andrzej, Marek Szczawińscy i Kazimierz Adamowicz
18:00 - K DNabożeństwo do MB Pocieszenia – int. zbiorowe