pokaż w formie kalendarza
pokaż cały rok



2021-03-01 - poniedziałek
07:00  1. GREG. 1. + Stanisław Zagubień.
2. GREG. 29. + Dyoniza Gryz- aby Bóg przyjął ją do królestwa wiecznej światłości.
3. GREG. 30. + Romuald Niewiarowski.
17:30  GREG. 1. + Zbigniew Zimnowodzki.
18:00  + Jolanta Surfrene i zmarłych z jej rodziny.
2021-03-02 - wtorek
07:00  1. GREG. 30. + Dyoniza Gryz- aby Bóg przyjął ją do królestwa wiecznej światłości.
2. GREG. 2. + Zbigniew Zimnowodzki.
3. GREG. 2. + Stanisław Zagubień.
17:30  + Edward i Helena Gajda, Antoni i Helena Nowak – o łaskę zbawienia dla nich i dla zmarłych z ich rodzin.
18:00  + Helena i Stanisław.
2021-03-03 - środa
07:00  1. GREG. 3. + Zbigniew Zimnowodzki.
2. GREG. 3. + Stanisław Zagubień.
17:30  O zdrowie i opiekę Matki Bożej Pocieszenia dla Mieczysława i Heleny.
18:00  Nabożeństwo do MB Pocieszenia (intencje zbiorowe).
1. + Ewa i Bogdan Woźniak.
2. + Sabina i Stefan Powierża.
2021-03-04 - czwartek
07:00  1. + Kazimierz Kruk.
2. GREG. 4. + Stanisław Zagubień.
17:30  GREG. 4. + Zbigniew Zimnowodzki.
18:00  + Kazimierz Lachowicz.
2021-03-05 - piątek
07:00  1. GREG. 5. + Zbigniew Zimnowodzki.
2. GREG. 5. + Stanisław Zagubień.
3. + O wieczne zbawienie dla Haliny.
18:00  Wynagradzająca od Kół Żywego Różańca za wszystkie zniewagi i grzechy, które obrażają Najświętsze Serce Pana Jezusa.
2021-03-06 - sobota
07:00  1. GREG. 6. + Zbigniew Zimnowodzki.
2. GREG. 6. + Stanisław Zagubień.
12:00  Wynagradzająca od Kół Żywego Różańca za wszystkie nieprawości wyrządzone Niepokalanemu Sercu Maryi oraz w intencji, by Maryja była bardziej znana i miłowana, by jej wezwanie z Fatimy poznał i wypełnił świat.
18:00  + Władysława Zarzycka – int. od chrześnicy Małgorzaty z rodziną.
2021-03-07 - niedziela
07:00  1. GREG. 7. + Zbigniew Zimnowodzki.
2. GREG. 7. + Stanisław Zagubień.
09:00  + Kazimierz, Janina, Stanisław, Witold, Jarosław Wardak i zmarli z rodziny Wardaków oraz Sławomir Góral.
10:30  + Irena i Edward Krasuscy oraz Marianna Patoka.
12:00  Msza w intencjach zbiorowych:
1. O zdrowie dla Doroty.
2. + ks. Prałat Wacław Koryś.
3. + Irena Wakuła w 21 rocz. śm.
4. + Andrzej Sakowicz w mies. po pogrzebie.
5. + Stanisław Edward Wójcik w mies. od pogrzebu.
6. + Wiesław Janusz Zychowicz w mies. po pogrzebie.
7. + Eugeniusz Stempel w mies. od śm.
8. + Julian Przystupa w 2 rocz. śm.
9. + Jan i Stanisława Marczak i zmarli z rodziny.
10. + Zdzisław Bajszczak, Bohdan Nowicki w 5 rocz. śm., Marianna Piątkowska, Michalina Kaczmarek.
17:15  Gorzkie Żale (Cześć III).
18:00  + Czesława, Jan, Eugeniusz Pieniak.
20:00  + Marianna i Janusz.
2021-03-08 - poniedziałek
07:00  1. GREG. 8. + Stanisław Zagubień.
2. GREG. 8. + Zbigniew Zimnowodzki.
17:30  + Ks. Jan Sikora w 21 rocz. śm., Maria Sikora, ks. Kazimierz Rybak, Janina Rybak.
18:00  + Jolanta Durfrene oraz zmarli z jej rodziny.
2021-03-09 - wtorek
07:00  1. GREG. 9. + Zbigniew Zimnowodzki.
2. GREG. 9. + Stanisław Zagubień.
17:30  Dziękczynno – błagalna, o Boże błogosławieństwo, łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej dla syna Roberta Józefa.
18:00  + Kazimierz Stempczyński w 3 rocz. śmierci.
2021-03-10 - środa
07:00  1. GREG. 10. + Zbigniew Zimnowodzki.
2. GREG. 10. + Stanisław Zagubień.
17:30  + Stanisław – Edward Wójcik – int. od rodziny Sopielów.
18:00  Nabożeństwo do MB Pocieszenia (intencje zbiorowe).
2021-03-11 - czwartek
07:00  1. GREG. 11. + Zbigniew Zimnowodzki.
2. GREG. 11. + Stanisław Zagubień.
17:30  + Seweryna i Franciszek Pawelec oraz ich syn Edward.
18:00  + Maria i Antoni Jaźwińscy i ich rodzice.
2021-03-12 - piątek
07:00  1. GREG. 12. + Zbigniew Zimnowodzki.
2. GREG. 12. + Stanisław Zagubień.
17:30  + Stanisław – Edward Wójcik i zm. rodzice – int. od rodziny Kasków.
18:00  + Bogusława i Marian Grochowscy.
2021-03-13 - sobota
07:00  1. GREG. 13. + Zbigniew Zimnowodzki.
2. GREG. 13. + Stanisław Zagubień.
17:30  + Kinga Komorowska w 4 rocz. śm., Elżbieta Faliszewska w 1 rocz. śm., Jan i Maria Komorowscy.
18:00  + Jadwiga Niewiarowska w 12 rocz. śm.
2021-03-14 - niedziela
07:00 DGREG. 14. + Stanisław Zagubień.
09:00 D+ Lucjan i Marianna – o wieczne zbawienie dla nich.
10:30 D+ Franciszek Kacprzyk.
12:00 DMsza w intencjach zbiorowych:
1. O zdrowie dla Doroty.
2. Stanisław z okazji 60 – tej rocz. urodzin, dziękując Bogu za dar życia oraz prosząc o zdrowie, potrzebne łaski, o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej.
3. Dziękczynno – błagalna w intencji Uli przeżywającej 7 rocz. urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo, łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej.
4. Dziękczynno – błagalna w intencji Łukasza Kiełczewskiego, w 27 rocz. urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo, łaski najbardziej potrzebne, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej na kolejne lata życia.
5. + Hieronim i Halina Gut.
6. + Grażyna Stańczuk w mies. od pogrzebu.
7. + Alina Kurpik w mies. po pogrzebie.
8. + Józef Sobieraj w mies. po pogrzebie.
9. + Janina Floriańczyk w mies. od śm.
10. + Jadwiga Boguszewska w mies. od śmierci.
17:15 DGorzkie Żale (Cześć I).
18:00 D+ Alina i Władysław Sidor.
20:00 DGREG. 14. + Zbigniew Zimnowodzki.
2021-03-15 - poniedziałek
07:00 D1. GREG. 15. + Stanisław Zagubień.
2. GREG. 15. + Zbigniew Zimnowodzki.
17:30 D+ Stanisław – Edward Wójcik – int. od rodziny Dzięciołów.
18:00 D+ Ewa i Bogdan Woźniak.
2021-03-16 - wtorek
07:00 D1. GREG. 16. + Zbigniew Zimnowodzki.
2. GREG. 16. + Stanisław Zagubień.
17:30 D+ Janina Rogalska w 1 rocz. śm.
18:00 D+ Czesława, Janusz, Emilia, Adam oraz Stanisława.
2021-03-17 - środa
07:00 D1. GREG. 17. + Zbigniew Zimnowodzki.
2. GREG. 17. + Stanisław Zagubień.
17:30 DImieninowa ks. Zbigniewa – z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski na dalszą drogę życia kapłańskiego.
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia (intencje zbiorowe).
2021-03-18 - czwartek
07:00 D1. GREG. 18. + Zbigniew Zimnowodzki.
2. GREG. 18. + Stanisław Zagubień.
17:30 D+ Stefan Gradzik.
18:00 DO ufność i nadzieję w miłosierdzie Boże dla chorych, szczególnie dla chorych na COVID.
2021-03-19 - piątek
07:00 D1. GREG. 19. + Zbigniew Zimnowodzki.
2. GREG. 19. + Stanisław Zagubień.
3. + Ewa – Józefina Lech, Danuta i Franciszek Malinowscy – o radość nieba dla nich.
16:00 GMODLITWA WYPOMINKOWA.
17:30 DW INTENCJI ZMARŁYCH POLECANYCH W MODLITWIE WYPOMINKOWEJ.
18:00 DO Boże błogosławieństwo dla rodziców i dzieci z Róży Różańcowej Rodziców pod wezwaniem św. Józefa.
18:30 GDroga krzyżowa – dla młodzieży i dorosłych.
2021-03-20 - sobota
07:00 D1. GREG. 20. + Zbigniew Zimnowodzki.
2. GREG. 20. + Stanisław Zagubień.
17:30 D+ Józefa (siostra zakonna) – o dar nieba dla niej.
18:00 D+ Tadeusz Książek w 11 rocz. śm.
2021-03-21 - niedziela
07:00 G1. GREG. 21. + Stanisław Zagubień.
2. GREG. 21. + Zbigniew Zimnowodzki.
09:00 G+ Adam Rybitwa.
10:30 G+ Alina i Andrzej Chmiel.
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych:
1. O zdrowie dla Doroty.
2. + Barbara Kraszewska w mies. od śmierci.
3. + Adrianna Woś w 2 rocz. śm.
4. + Ks. Piotr Pawlukiewicz w 1 rocz. śm.
5. + Czesław Słowik w 10 rocz. śm., Franciszka Słowik oraz za ich śp. rodziców, Czesława i Stanisław Dobosz oraz Stefania i Wacław Słowik.
17:15 GGorzkie Żale (Cześć II).
18:00 G+ Wacław i Helena Pierzchalscy.
20:00 G+ Kazimiera i Marian Włodarczyk oraz zm. z rodz. Włodarczyków i Czajków oraz Wojtasiewiczów.
2021-03-22 - poniedziałek
07:00 G1. GREG. 22. + Stanisław Zagubień.
2. W intencji parafian.
10:00 GGREG. 22. + Zbigniew Zimnowodzki.
12:00 GPOGRZEB: + ks. Jan Gołębiewski.
18:00 G+ Wacław i jego rodziców, Rozalia oraz Andrzej.
20:00 G+ Adam, z prośbą o dar nieba.
2021-03-23 - wtorek
07:00 G1. GREG. 23. + Stanisław Zagubień.
2. W intencji parafian.
10:00 GO Boże błogosławieństwo dla Martyny.
18:00 G+ Władysława Zarzycka – int. od rodziny Lasotów i Świderskich.
20:00 GGREG. 23. + Zbigniew Zimnowodzki.
2021-03-24 - środa
07:00 G1. GREG. 24. + Stanisław Zagubień.
2. + Henryk Wysokiński.
10:00 G+ Zmarli z rodziny Skarżyńskich.
17:45 GNabożeństwo do MB Pocieszenia (intencje zbiorowe).
18:00 GMsza Święta w intencjach nowennowych.
20:00 GGREG. 24. + Zbigniew Zimnowodzki.
2021-03-25 - czwartek
07:00 D1. GREG. 25. + Zbigniew Zimnowodzki.
2. GREG. 25. + Stanisław Zagubień.
17:30 D+ Andrzej Skarżyński w 30 rocz. śm.
18:00 D+ Janina i Ludwik Samulnik, Bronisława Rachwalska.
2021-03-26 - piątek
07:00 D1. GREG. 26. + Zbigniew Zimnowodzki.
2. + Stanisław – Edward Wójcik – int. od rodziny Ejsmontów i Parolów.
17:00 DDroga krzyżowa – dla dzieci.
17:30 D+ Jerzy Szulim w 2 rocz. śm., rodzice Michał i Stefania oraz Marian i Maria.
18:00 DGREG. 26. + Stanisław Zagubień.
18:30 DDroga krzyżowa – dla młodzieży i dorosłych.
2021-03-27 - sobota
07:00 D1. GREG. 27. + Zbigniew Zimnowodzki.
2. Dziękczynno – błagalna w intencji: Paulina, Radosław, Sławomir oraz Małgorzata.
17:30 D+ Jadwiga i Wacław Paczuscy.
18:00 DGREG. 27. + Stanisław Zagubień.
2021-03-28 - niedziela
07:00 G1. + Krystyna i Stanisław Budek oraz ich rodzice, Teresa Bakiera, Anna Brama, Mieczysław Raczkowski oraz jego rodzice i zm. z rodziny Brewczyńskich.
2. GREG. 28. + Zbigniew Zimnowodzki.
09:00 G+ Krystyna Budek w 2 rocz. śm.
10:30 G+ Józefa, Zofia, Marianna, Stanisława, Władysław, Aleksander, Józef i Marian.
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych:
1. O zdrowie dla Doroty.
2. + Andrzej Wiecha w mies. po pogrzebie.
3. + Krystyna Teresa Andziak w mies. od śm.
4. +Teresa Jakubiak w mies. po śm.
5. + Zbigniew Żyłowski w mies. od śm.
17:15 GGorzkie Żale (Cześć III).
18:00 GGREG. 28. + Stanisław Zagubień.
20:00 G+ Stanisław – Edward Wójcik – int. od rodz. Wójcików z Annopola.
2021-03-29 - poniedziałek
07:00 G1. GREG. 29. + Zbigniew Zimnowodzki.
2. + Józefa i Roman Ciemięga – o dar nieba.
17:30 G+ Irena Paczuska oraz Eugeniusz Paczuski (7 rocz. śm.).
18:00 GGREG. 29. + Stanisław Zagubień.
2021-03-30 - wtorek
07:00 G1. GREG. 30. + Zbigniew Zimnowodzki.
2. + Władysława Zarzycka – int. od rodz. Konatowskich.
17:30 G+ Czesław Molasy w 20 rocz. śm. oraz Katarzyna i Jan Obarzanek – o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie.
18:00 GGREG. 30. + Stanisław Zagubień.
2021-03-31 - środa
07:00 G1. + Alina i Czesław Jarzębscy, Barbara i Zdzisław Grabowscy.
2. + Za dusze w czyśćcu cierpiące.
17:30 G+ Jan Tkacz i zmarłych z rodziny Tkaczów i Królaków.
18:00 G+ Danuta Kanafa.
2021-04-13 - wtorek
          Brak intencji wpisanych na dzień dzisiejszy.


1. czytanie (Dz 4, 32-37)Jeden duch i jedno serce wspólnoty chrześcijańskiejPsalm (Ps 93 (92), 1. 2 i 5 (R.: por. 1a))Pan Bóg króluje, pełen majestatuAklamacja (J 3, 14b-15)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(J 3, 7b-15)Trzeba się powtórnie narodzić Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00 - K G1. + Aniela i Władysław Mościccy.
2. Dziękczynna za otrzymane łaski.
17:30 - K GZ okazji imienin, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Filipa (M).
18:00 - K G+ Jadwiga Boguszewska.
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wiadomości
Prześlij wiadomość
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000