Adoracja!
- Strona główna
- 2017
2017-05-28 13:36:58

W sobotę 27 maja w Wyższym Seminarium Duchonym Diecezji Warszawsko - Praskiej odbył się Diecezjalny Zlot Wspólnot Parafialnych organizowany przez Duszpasterstwo Młodzieży. Z naszej parafii oranizowany był wyjazd na Tarchomin, na który wybrały się dzieci i młodzież, nad którymi opiekę sprawowali ks. Sebastian i s. Francesca.

Zlot rozpoczął się o godzinie 10.00 i po krótkim przygotowaniu wspólnie modliliśmy się na Mszy Świętej, którą odprawił ks. bp Marek Solarczyk. Za oprawę muzyczną Mszy Świętej odpowiedzialna była nasza parafialna schola "Nutki Jezusa" pod opieką p. Iwony, p. Pawła i p. Janusza. Po Mszy Świętej rozpoczął się turniej piłki nożnej, w którym wzięła udział reprezentacja parafii złożona z młodszych ministrantów.  Po rozgrywkach wzięliśmy udział w teatrze ewangelizacyjnym. Wszystko zakończyła dekoracja uczestników turnieju. Na zlocie dostępnych było wiele atrakcji, m.in: dmuchane zamki i tory przeszkód, elektryczny byk do ujeżdżania oraz popcorn i wata cukrowa. Kolejny zlot odbędzie się w czerwcu przyszłego roku.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

fot. Jan Wanke

JW

Diecezjalny Zlot Wspólnot Parafialnych
1. czytanie(Joz 24, 1-13)Jozue przypomina dobrodziejstwa BożePsalm(Ps 136 (135), 1b i 2a i 3. 16a i 17a i 18. 21a i 22a i 24)Sławmy na wieki miłosierdzie Pana