pokaż w formie listy

<-- (03-2017) kwiecień 2017 (05-2017) -->

Pon.
Wt.
Śr.
Czw.
Pią.
Sob.
Nie.
1
sobota
07:00 + Janina i Stanisław Grunccy. [GR.1]
12:00 Intencja wynagradzająca od kół Żywego Różańca
18:00 + Jadwiga i Wacław Paczuscy
2
niedziela
07:00 + Janina i Stanisław Grunccy. [GR.2]
09:00 Bożena Wakuła 50 rocznica urodzin – o Boże błogosławieństwo. [DOLNY KOŚCIÓŁ]
09:00 + Marian, Aleksandra, Stanisław Rogala
10:30 Jakub Łukasiak - o Boże błogosławieństwo i opiekę MB Pocieszenia z racji 6 rocznicy urodzin. [DOLNY KOŚCIÓŁ]
10:30 Mieczysław Bakuła 5 rocznica śmierci
12:00 MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA:
1. W intencji Celiny i Mariana z podziękowaniem Matce Bożej za 50 wspólnie przeżytych lat
i prośbą do Matki Najświętszej o opiekę, zdrowie i błogosławieństwo na dalsze lata
i opiekę i błogosławieństwo dla dzieci i wnucząt.
2. + Ks prałat Wacław Koryś
17:15 GORZKIE ŻALE cz. II
18:00 + Halina i Ryszard Urban
3
poniedziałek
07:00 + Stanisława, Halina, Stanisław Sarnowscy; Stanisław Kowalczyk
10:00 + Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.3]
11:00 NAUKA REKOLEKCYJNA – Liceum [W SZKOLE]
11:45 NAUKA REKOLEKCYJNA [BEZ MSZY ŚWIĘTEJ] – Szkoła podstawowa
13:00 NAUKA REKOLEKCYJNA [BEZ MSZY ŚWIĘTEJ] – Gimnazjum
18:00 + Lucjan i Marianna
20:00 + Wacława Mularczyk (od rodziny Kruków z Wałbrzycha)
4
wtorek
07:00 + Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.4]
10:00 + Stanisława, Adam, Janusz, Aleksandra, Ignacy.
11:00 NAUKA REKOLEKCYJNA – Liceum [W SZKOLE]
11:45 NAUKA REKOLEKCYJNA [BEZ MSZY ŚWIĘTEJ] – Szkoła podstawowa
13:00 NAUKA REKOLEKCYJNA [BEZ MSZY ŚWIĘTEJ] – Gimnazjum
18:00 + Józef, Janina, Paweł Soberka
20:00 O Boże błogosławieństwo dla Ewy w 22 rocznicę urodzin i Mikołaja w 16 rocznicę urodzin.
5
środa
07:00 + Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.5]
10:00 + Krystyna Nowińska – Stępień.
11:00 NAUKA REKOLEKCYJNA – Liceum [W SZKOLE]
11:45 MSZA REKOLEKCYJNA – Szkoła podstawowa
Za zmarłych z rodzin: Paprockich, Winkowskich, Świderskich, Andrzejewskich.
13:00 MSZA REKOLEKCYJNA – Gimnazjum [WOLNA INTENCJA]
17:45 NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA
18:00 + Henryk Wysokiński
20:00 + Cecylia Garlicka
6
czwartek
07:00 + Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.6]
17:30 + Kazimiera, Jan Jackiewicz i rodzice
18:00 + Darek Stanisław, Marta, Józef, Jan, Pelagia
7
piątek
07:00 + Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.7]
17:30 Alina w dzień urodzin
18:00 Intencja wynagradzająca od kół Żywego Różańca.
18:30 DROGA KRZYŻOWA ULICAMI PARAFII
8
sobota
07:00 + Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.8]
17:30 + Stanisław i Marianna Salamonik
18:00 + Stanisław, Ignacy CR Talacha i Mokrackich
9
niedziela
07:00 + Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.9]
09:00 + Adam, Eugenia, Stanisław Chojnowscy [DOLNY KOŚCIÓŁ]
09:00 + Zbigniew – Jacek Wieczorek w 9 miesięcy po śmierci, Mirosława [M] Piekarskiego w 5 rocznicę śmierci, Zofię i Marka Dźwigałów w rocznicę urodzin [71 i 58]
10:30 + Irena i Czesław Kotowscy, Władysława i Czesław Kowalscy. [DOLNY KOŚCIÓŁ]
10:30 + Arkadiusz Kalicki w 11 rocznicę śmierci.
12:00 MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA:
1. Intencja dziękczynno – błagalna za dzieci, wnuczęta i prawnuczęta z prośbą o Boże błogosławieństwo dla córki w rocznicę urodzin i dla synów z rodzinami, o potrzebne łaski do uzdrowienia przewlekłych schorzeń oraz o opiekę Matki Bożej Pocieszenia dla całej rodziny.
2. Intencja dziękczynna o potrzebne łaski w 20 rocznicę chrztu Kuby.
3. Za szczęśliwą operację Pawła która będzie 19 kwietnia i dalsze błogosławieństwo.
4. O zdrowie dla pana organisty.
5. + Ryszard Krzysztof Szymański w 6 rocznicę śmierci
6. + Stefan i Ryszard Dobosz w rocznicę śmierci
17:15 GORZKIE ŻALE cz. III
18:00 +Jan, Helena, Witold Wierzbiccy.
10
poniedziałek
07:00 + Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.10]
17:30 + Stefania, Leon Janus; Andrzej zmarłych z rodziny Janusów, Sobczyków, Kucharskich.
18:00 1. + Antonina Narcyz.
2. W intencji ofiar zbrodni katyńskiej i katastrofy smoleńskiej.
11
wtorek
07:00 + Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.11]
16:00 POGRZEB: Wiesława Arkadia ORŁOWSKA [86] CM.PF.
17:30 + Felixa, Władysław, Marianna, CR Zagrabskich;
18:00 + Marian Pazio
12
środa
07:00 + Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.12]
17:30 + Kazimierz Badowski 1 rocznica śmierci.
18:00 NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA [INTENCJE NA KARTKACH]
1. W intencji Jolanty w dniu urodzin o błogosławieństwo Boże i opiekę MB Pocieszenia.
2. + Aleksander Szafarski i rodzice: Michalina i Jan.
13
czwartek
18:00 MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ
1. + Janina i Stanisław Grądzccy. [GR.13]
2. WOLNA INTENCJA
3. WOLNA INTENCJA
4. WOLNA INTENCJA
14
piątek
08:00 CIEMNA JUTRZNIA
18:00 LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ
15
sobota
08:00 CIEMNA JUTRZNIA
20:00 + Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.14]
2. WOLNA INTENCJA
3. WOLNA INTENCJA
4. WOLNA INTENCJA
16
niedziela
06:00 REZUREKCJA: Za parafian
09:00 + Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.15]
10:30 + Henryk Kraszewski, Ewa i Piotr Siporscy
12:00 MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA:
1. W 2 rocznicę urodzin Antoniego Kruk z prośbą o błogosławieństwo Boże
i opiekę Matki Bożej
2. + Stanisław, Marianna, Teresa, CR Górskich i Salwów
3. + Helena Wyszkowska
4. + Maria Szalińska w 27 rocznicę śmierci, Genowefa Tobiasz Bogusława Łużyńska
Barbara Janyszek

CHRZTY:
Antoni Kazimierz Białas, Maja Szymczewska, Martyna Helena Wrzosek, Szymon Kamiński
18:00 + CR Bućko, Duma, Szyszkowicz, Niewiadomskich, Dominik
17
poniedziałek
07:00 + Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.16]
09:00 Maciej Olkowicz, o Boże błogosławieństwo, i potrzebne łaski w 50 rocznicę urodzin
10:30 W 30 rocznicę ślubu Beaty i Leszka – podziękowanie z prośbą o błogosławieństwo Boże.
12:00 + Jadwiga, Czesław, CR Zambrzyckich i Targońskich
18:00 + Marian, Helena i Tadeusz
18
wtorek
07:00 + Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.17]
13:00 POGRZEB: Zbigniew Kirkor [89] CM. PAR. MIŁOSNA
17:30 + Mirosława [K] w 5 rocznicę śmierci.
18:00 Zofia Pazdan - O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w 18 rocznicę urodzin
19
środa
07:00 + Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.18]
14:00 POGRZEB: + Rafał Jan Przetakiewicz [48] CM. PF.
17:30 + Marian Chorębała w 7 rocznicę śmierci; Bartłomiej i Wanda.
18:00 NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA [INTENCJE NA KARTKACH]
1. + Artur Barański.
2. + Danuta Kanafa.
20
czwartek
07:00 + Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.19]
17:30 + Wanda Kotowska
18:00 + Kazimiera Dowiatowa w 12 rocznicę śmierci
21
piątek
07:00 + Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.20]
17:15 WYPOMINKI
18:00 1. MSZA WYPOMINKOWA
2. + Anna, Stanisław Rymor,
3. + Józef, Emilia, Witold oraz dziadkowie
22
sobota
07:00 + Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.21]
12:00 ŚLUB: Mariola Anna Dałomis i Tomasz Piotr Grzegrzółka
17:30 + Feliksa, Jan, Tadeusz, Stanisław
18:00 + Wiktoria, Franciszek i rodzice CR Stosio
23
niedziela
07:00 + Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.22]
09:00 1. + Rafał Karykowski 8 rocznica śmierci.
2. Piotr, Marianna, Mieczysław Raczkowscy, Ania Brama.
10:30 + Irena, Jan Nowak i rodzice [DOLNY KOŚCIÓŁ]
10:30 + Władysław Czesław Józef Rędaszka
12:00 MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA:
1. W 60 rocznicę ślubu Genowefa i Jan dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo także dla rodziny.
2. Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Małgorzata, Franciszek, Piotr
3. O nawrócenie i życie sakramentalne dla Dawida i jego bliskich.
4. + Stefan i Wanda Młynarscy oraz rodzice.
5. + Irena Krasuska w miesiąc po śmierci.
6. + Edward Dąbrowski w miesiąc po śmierci.
7. + Marian Szostak w 10 rocznicę śmierci – o dar nieba.
CHRZTY:
Maria Gabriela Dmowska; Wojciech Adamski; Małgorzata Elżbieta Rosik; Stefan Tomasz Popiński, Piotr Bronisz; Lena Turlej; Kazimierz Jan Bień; Jakub Strzelecki.
18:00 + Jan Piróg w 8 rocznicę śmierci.
20:00 Dziękczynna za 20 lat małżeństwa Anny i Krzysztofa z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla nich i ich dzieci: Julii i Damiana.
24
poniedziałek
07:00 + Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.23]
17:30 + Stanisława Janczewska 30 rocznica śmierci
18:00 W 16 rocznicę urodzin Helena z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Pocieszenia
25
wtorek
07:00 + Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.24]
17:30 + Halina, Wacław, Apolonia i wszystkich zmarłych z rodzin Drosiów i Siwków.
18:00 Bernarda i Paweł Mikulscy z racji na 47 rocznicę małżeństwa oraz Katarzyna i Michał Śmigielscy z racji na 6 rocznicę małżeństwa o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego.
26
środa
07:00 + Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.25]
17:30 Dziękczynno – błagalna o Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej Pocieszenia dla Beata i Janusz Chmielewscy z racji na 30 rocznicę ślubu
18:00 NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA [INTENCJE NA KARTKACH]
1. O umocnienie w miłosiernej miłości dla Jadwigi. Za jej rodzinę – nawrócenie dzieci i wnuków, o dar życia wiecznego dla zięciów i męża. O przecięcie duchowych węzłów zła w jej domu.
27
czwartek
07:00 + Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.26]
17:30 + Sabina Dronka w 3 rocznicę śmierci.
18:00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Agnieszka z okazji rocznicy urodzin.
28
piątek
07:00 + Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.27]
17:30 + Genowefa Rodziewicz.
18:00 W intencji Różańca Rodziców pod wezwaniem Św. Beretty Molli
29
sobota
07:00 + Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.28]
17:30 + Józefa, Feliks, Andrzej, Ireneusz, Wirgiliusz, Małgorzata, CR Wojdów
18:00 + Eugeniusz Paczuski, Julianna i Józef Paczuscy, Marianna i Bolesław Koszewscy.
30
niedziela
07:00 + Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.29]
09:00 1. + Jan Linek
2. + Zygmunt i Władysław Olszewscy
10:30 O Boże błogosławieństwo w 5 rocznicę urodzin Hania i 7 rocznicę ślubu Małgorzata i Piotr [DOLNY KOŚCIÓŁ]
10:30 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Roman i Zofia Bereda z okazji 50 lat małzeństwa oraz dla całej rodziny i synów z rodzinami
12:00 MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA:

1. Za rodzinę Józefa Bartasa. O nawrócenie dla żyjących i uwolnienie z czyśćca dla zmarłych.
2. + Jerzy Kluczyński w 4 rocznicę śmierci
3. + Jan Malita
18:00 + Kazimierz Kuczera i jego rodzice; Eugenia Ludwik Zdzisław, Stanisław, Wiesława
20:00 + Andrzej Karkowski w 20 rocznicę śmierci.




Pierwsze czytanie: 1 J 1, 5 – 2, 2Krew Chrystusa oczyszcza nas z grzechuPsalm responsoryjny: Ps 103 (102), 1-2. 3-4. 8-9. 13-14. 17-18 (R.: por. 1a)Śpiew przed Ewangelią: Por. Mt 11, 25Ewangelia: Mt 11, 25-30Tajemnice królestwa objawione prostaczkom Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
<--sobota
2017-4-29
-->
brak osób zadeklarowanych na wybrany dzień
zgłoś się
zgłosić można się jedynie na dni przyszłe
07:00+ Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.28]
17:30+ Józefa, Feliks, Andrzej, Ireneusz, Wirgiliusz, Małgorzata, CR Wojdów
18:00+ Eugeniusz Paczuski, Julianna i Józef Paczuscy, Marianna i Bolesław Koszewscy.
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Prześlij wiadomość
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000