pokaż w formie listy


Pon.
Wt.
Śr.
Czw.
Pią.
Sob.
Nie.
1
czwartek
07:00 + Stefania i Antoni [GR.1]
17:00 + Marian Łabędź 7 rocznica śmierci
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18:00 + Józef, Janina, Paweł Soberka
2
piątek
07:00 + Stefania i Antoni [GR.2]
16:30 + Henryk Wysokiński
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18:00 Intencja wynagradzająca od Kół Żywego Różańca
3
sobota
07:00 + Stefania i Antoni [GR.3]
12:00 Intencja wynagradzająca od Kół Żywego Różańca
15:00 ŚLUB: Joanna Mazurczak i Wojciech Mazurczak
CHRZEST: Anna Mazurczak
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18:00 O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę MB Pocieszenia dla Aleksander [m] z racji na 9 rocznicę urodzin.
4
niedziela
07:00 + Aleksandra, Antoni Wołyńko.
09:00 1. + Katarzyna Krzyszczuk 4 rocznica śmierci; Irena i Zygmunt Pisarczyk
2. + Alina Zagańczyk 10 rocznica śmierci; CR Zagańczyków, Bakułów, Truszewskich, Boruckich
10:30 O Boże błogosławieństwo i opiekę MB Pocieszenia dla Magdalena i Paweł w 5 rocznicę ślubu [KOŚCIÓŁ DOLNY]
10:30 + Sławomir Góral 3 rocznica śmierci, Jan, Marianna, Aleksander, Halina, Czesław
12:00 1. + Stefania i Antoni [GR.4]

2. MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA:

1. O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB Pocieszenia dla Magdaleny w 30 rocznicę urodzin i Julii w 1 rocznicę urodzin.
2. O Boże błogosławieństwo w 25 rocznicę święceń kapłańskich x Marek Szymański.
3. + Ks. Prałat Wacław Koryś
4. + Grzegorz Sulich i dusze w czyśćcu cierpiące.
5. + Józef i Katarzyna Baj

CHRZEST PO MSZY ŚWIĘTEJ:
1. Antonina Szopa
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18:00 + Marianna Żelakiewicz, Irena, Jan, Sławomir Dyra.
20:00 + Krystyna Jagielak 1 rocznica śmierci, Waldemar Jagielak
5
poniedziałek
07:00 + Stefania i Antoni [GR.5]
17:00 W 1 rocznicę ślubu Elżbieta i Leszek
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18:00 O Boże błogosławieństwo w 1 rocznicę urodzin Zosia
6
wtorek
07:00 + Stefania i Antoni [GR.6]
17:00 + Kazimierz Lachowicz 17 rocznica śmierci
17:00 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18:00 + Aleksander, Genowefa, Stanisław, Władysław.
7
środa
07:00 + Stefania i Antoni [GR.7]
12:00 POGRZEB: + Mieczysław Euzebiusz Skrzelewski [91]
17:00 + Zofia i Franciszek; Janina, Wacław, Zbigniew
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE POŁĄCZONE Z NABOŻEŃSTWEM DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA
18:00 1. O Boże błogosławieństwo potrzebne łaski, Dary Ducha Świętego dla Ks. Mateusza Szewczyka z racji na 5 rocznicę przyjęcia sakramentu święceń kapłańskich.
8
czwartek
07:00 + Stefania i Antoni [GR.8]
17:00 + Julian Pyrtek
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18:00 + Grzegorz Sulich i dusze w czyśćcu cierpiące.
9
piątek
07:00 + Stefania i Antoni [GR.9]
17:00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Pocieszenia i wszelkie potrzebne łaski dla Rafał Łukasiak z racji na 29 rocznicę urodzin.
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18:00 W intencji księży posługujących w naszej parafii
10
sobota
07:00 + Stefania i Antoni [GR.10]
11:00 SPOWIEDŹ DZIECI KOMUNIJNYCH SZKOŁA NR 2 KL. III A, III B; SZKOŁA NR 1 III A
12:00 SPOWIEDŹ DZIECI KOMUNIJNYCH SZKOŁA NR 1 KL. III B, III C
13:00 SPOWIEDŹ DZIECI KOMUNIJNYCH SZKOŁA NR 1 KL. III D, III E
17:00 + Kazimierz Zarzycki; Bożena Szymankiewicz; rodziców Miechowieckich i Zarzyckich
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Małgorzata Olkowicz
18:30 CHRZEST: Rafał Bernat
11
niedziela
07:00 + Teresa Szymańska zmarłych z rodziny Szymańskich i Gójskich
09:00 1. Elżbieta i Franciszek o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla nich z racji na 41 rocznicę ślubu oraz za dzieci i wnuki.
2. + Zbigniew Jacek Wieczorek w 11 miesięcy po śmierci
10:30 Rezerwacja p. Iwona Krajewska [DOLNY KOŚCIÓŁ]
10:30 UROCZYSTOŚĆ PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ
+ Mieczysław Wiśniewski, Genowefa i Adam Szewczak
12:00 1. + Stefania i Antoni [GR.11]

2. MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA:
1. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Maria Kądzioła 80 rocznica urodzin.
2. O Boże błogosławieństwo dla Rafała z racji 4 rocznicy urodzin
3. W 55 rocznicę ślubu Wanda i Jerzy z prośbą o błogosławieństwo Boże na dalsze lata życia.
4. + Apolinary Dąbrowski 15 rocznica śmierci; oraz rodziny Dąbrowskich i Ostrowskich.
5. + Damian w 9 rocznicę śmierci i Andrzej
6. + Tadeusz Grabowski w 3 rocznicę śmierci oraz Zofię i Piotra Grabowskich; Bolesława i Stanisław Tomkiewicz
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18:00 + Genowefa i Władysław Gójscy
20:00 Dziękczynno błagalna z prośbą o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego dla Waldemara
z okazji 50 rocznicy urodzin.
12
poniedziałek
07:00 + Stefania i Antoni [GR.12]
17:00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Pocieszenia w 35 rocznicę ślubu Małgorzata i Stanisław.
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18:00 + Stefania, Franciszek, Stanisław, Franciszek
13
wtorek
07:00 + Stefania i Antoni [GR.13]
17:00 + Marianna i Edward i za zmarłych z rodziny.
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18:00 + Henryk, Apolonia i Stefan
14
środa
07:00 + Stefania i Antoni [GR.14]
17:00 + Ludwik w 25 rocznicę śmierci, Łukasiuk Stanisława i Mieczysław
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE POŁĄCZONE Z NABOŻEŃSTWEM DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA
18:00 1. + Irena i Stefan Kalbarczyk
15
czwartek
07:00 + Stefania i Antoni [GR.15]
09:00 O szczęśliwe rozwiązanie dla Marty
10:30 MSZA ŚWIĘTA Z PROCESJĄ EUCHARYSTYCZNĄ DO IV OŁTARZY
PRO POPULO
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18:00 Dziękczynno – Błagalna za rodzinę Konatowskich z prośbą o Błogosławieństwo Boże.
16
piątek
00:00 MSZA ŚWIĘTA WYPOMINKOWA [DOLNY KOŚCIÓŁ]
07:00 + Stefania i Antoni [GR.16]
16:15 WYPOMINKI [DOLNY KOŚCIÓŁ]
17:00 ŚLUB: Martyna PIÓRKOWSKA i Patryk JAKÓBCZAK.
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18:00 Dziękczynna z prośbą o łaskę wiary w rodzinie
17
sobota
07:00 + Stefania i Antoni [GR.17]
09:00 SPOWIEDŹ DZIECI ROCZNICOWYCH SZKOŁA NR 2 IV A, IV B
10:00 SPOWIEDŹ DZIECI ROCZNICOWYCH SZKOŁA NR 1
16:00 ŚLUB: EWA KOCZYK I RAFAŁ ŁUKASIAK
17:00 + Leontyna Michalska 15 rocznica śmierci
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18:00 + Eugeniusz Głębicki w 8 rocznicę śmierci
18
niedziela
07:00 + Irena, Jan Ptaszyńscy, Zofia, Marian Wojtan CR Kumorków
09:00 1. Franciszek w 3 rocznicę urodzin
2. + Stanisław Barczuk w 5 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Barczuków, Ciupińskich i Maców
10:30 + Zygmunt i Jadwiga Dźwigała [DOLNY KOŚCIÓŁ]
10:30 ROCZNICA PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ
+ Marian Rogala, Zuzanna i Stanisław Jaczewscy; Anna, Janina, Zdzisław
12:00 1. + Stefania i Antoni [GR.18]

2. MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA:
1. W 20 rocznicę ślubu Beata i Ryszard z prośbą o błogosławieństwo Boże
2. W 20 rocznicę ślubu Szczepan i Dorota Kuś z prośbą o błogosławieństwo Boże
3. W 1 rocznicę ślubu Katarzyna i Olsi z prośbą o błogosławieństwo Boże.
4. O Boże błogosławieństwo dla Wojtek w 6 rocznicę urodzin
5. + Jan, Bolesław, Eleonora Boruccy; Jan, Stanisława, Mieczysław Bakuła; Alina Zagańczyk; Jan, Władysława Jackowicz; CR Bakułów, Płochockich, Boruckich
6. + Wiesława i Zygmunt Wojdak
7. + Renata Dąbrowska z racji urodzin

CHRZEST PO MSZY ŚWIĘTEJ:
1. Anna Mularczyk
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18:00 + Stanisław Kuberski
20:00 + Grzegorz Sulich i dusze w czyśćcu cierpiące
19
poniedziałek
07:00 + Stefania i Antoni [GR.19]
17:00 + Jan i Florentyna Górscy; Jan i Józefa Rutkowscy; Elżbieta Serafin
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18:00 + Franciszek Radzikowski
20
wtorek
07:00 + Stefania i Antoni [GR.20]
17:00 Błagalna z prośbą o Boże prowadzenie i błogosławieństwo w życiu zawodowym Grzegorza Patynowskiego
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18:00 + Wanda Kotowska
21
środa
07:00 + Stefania i Antoni [GR.21]
17:00 O Boże błogosławieństwo dla Mariola i Waldemar w 27 rocznicę ślubu
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE POŁĄCZONE Z NABOŻEŃSTWEM DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA
18:00 + Stefania, Julian, Krzysztof, Alfreda, Antoni.
22
czwartek
07:00 + Stefania i Antoni [GR.22]
12:00 MSZA ŚWIĘTA NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017
SZKOŁY NR 1 I NR 2
17:00 + Bronisław i Piotr Uliccy o chwałę nieba dla nich
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18:00 + Janina, Henryk, Tadeusz, Stylińscy
23
piątek
07:00 1. + Stefania i Antoni [GR.23]
2. + Wanda Juraś w 1 rocznicę śmierci [imieninowa]
16:00 MSZA ŚWIĘTA NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 – MORACZ
17:00 + Janina; Józefa; Wojciech; Stanisław Ruszkowscy
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18:00 + Zenon Poławski
24
sobota
07:00 + Stefania i Antoni [GR.24]
17:00 + Józefa, Zofia, Stanisława, Aleksander, Władysław, Józef, Wiesław
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18:00 + Jan Laskowski i Jan Sikorski
25
niedziela
07:00 + Ania Brama
09:00 1. + Jan Brewczyński, Janina, Stanisław, Sławomir, Woińscy
2. + Adam Szewczak i Genowefa, Mieczysław Wiśniewski
10:30 + Teresa, Władysław, Jan, Marian Zarzyccy, Franciszek Barankiewicz
12:00 1. + Stefania i Antoni [GR.25]

2. MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA:
1. O Boże błogosławieństwo dla Beata i Zbigniew 25 rocznica ślubu i dla dzieci o potrzebne łaski.
2. O Boże błogosławieństwo dla Katarzyna i Tomasz 19 rocznica ślubu.
3. W 83 rocznicę urodzin Jan z prośbą o błogosławieństwo Boże + Zofia Zielińska
4. + Mieczysława, Paweł, Mirosław, Aleksander, Waleria z rodziny Rączków
5. + Regina i Jan Pachecki, Stefania i Jan Miłosz
6. + Janina Wrońska

CHRZTY:
1. Zofia Stożek; 2. Amelia Benza; 3. Wiktoria Marotti;
4. Zuzanna Maria Szymańska; 5. Laura Celegrat; 6. Maksymilian Jachacy;
7. Patryk Mitka
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18:00 + Władysława i Władysław Popiołek
20:00 O Boże błogosławieństwo dla Piotra z racji 33 rocznicy urodzin
26
poniedziałek
07:00 + Stefania i Antoni [GR.26]
17:00 + Janina i Zygmunt Pietrzyk
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18:00 + Jan i Janina Wysokińscy
27
wtorek
07:00 1. + Stefania i Antoni [GR.27]
2. + Lucjan 2 rocznica śmierci
17:00 Jakub o Boże błogosławieństwo 16 rocznica urodzin
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18:00 + Daniela i Władysław Dróżdż
28
środa
07:00 + Stefania i Antoni [GR.28]
17:00 + Alicja Sikorska 30 dzień po śmierci
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE POŁĄCZONE Z NABOŻEŃSTWEM DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA
18:00 + za rodziców, Zofia Małgorzata, Władysław Sołtysiak
29
czwartek
07:00 + Stefania i Antoni [GR.29]
17:00 + Eugeniusz i Maryla Paczuscy
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18:00 + Piotr Aleksandrowicz, Michalina i Adam
30
piątek
07:00 + Stefania i Antoni [GR.30]
17:00 + w 1 rocznicę śmierci Zofia Stefaniuk, Ludwik
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18:00 + zmarłych z rodziny Święchów, Kaczorowskich, Zajmów.




1. czytanie(Rdz 15, 1-12. 17-18)Przymierze Boga z AbrahamemPsalm(Ps 105 (104), 1-2. 3-4. 6-7. 8-9 (R.: por. 8a))Pan Bóg pamięta o swoim przymierzu, albo: AllelujaAklamacja(J 15, 4a. 5b)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia(Mt 7, 15-20)Fałszywi prorocy Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
<--środa
2017-6-28
-->
brak osób zadeklarowanych na wybrany dzień
zgłoś się
zgłosić można się jedynie na dni przyszłe
07:00+ Stefania i Antoni [GR.28]
17:00+ Alicja Sikorska 30 dzień po śmierci
17:30NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE POŁĄCZONE Z NABOŻEŃSTWEM DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA
18:00+ za rodziców, Zofia Małgorzata, Władysław Sołtysiak
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Prześlij wiadomość
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000