- Ziarno słowa
2015-06-29 07:50:14
Czas letniego odpoczynku to zaproszenie do odnowienia i wzmocnienia sił - fizycznych ale także duchowych. Więcej wolnego czasu to także okazja do szukania śladów Boga w naszej codzienności. Piękne miejsca, ludzie - bliscy i nowo poznani, planowane i zaskakujące wydarzenia - w tym wszystkim czeka na nas DOBRY BÓG ze swoją MIŁOŚCIĄ. Kluczem do odkrycia tego jest SŁOWO BOŻE, które daje się nam dzień po dniu, byśmy się NIM karmili - czytając i rozważając je - przykładając do własnego życia.

Zapraszamy do podjęcia tego zaproszenia

W pierwszym tygodniu wakacji na biblijne rozważania zaprasza ks. Emil Parafiniuk.

W kolejnych  tygodniach refleksje biblijne przygotowują kapłani lub świeccy Archidiecezji Warszawskiej.

Pierwsze czytanie: 1 J 1, 5 – 2, 2Krew Chrystusa oczyszcza nas z grzechuPsalm responsoryjny: Ps 103 (102), 1-2. 3-4. 8-9. 13-14. 17-18 (R.: por. 1a)Śpiew przed Ewangelią: Por. Mt 11, 25Ewangelia: Mt 11, 25-30Tajemnice królestwa objawione prostaczkom Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
<--sobota
2017-4-29
07:00+ Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.28]
17:30+ Józefa, Feliks, Andrzej, Ireneusz, Wirgiliusz, Małgorzata, CR Wojdów
18:00+ Eugeniusz Paczuski, Julianna i Józef Paczuscy, Marianna i Bolesław Koszewscy.