Adoracja!
- Ziarno słowa
2015-06-29 07:50:14
Czas letniego odpoczynku to zaproszenie do odnowienia i wzmocnienia sił - fizycznych ale także duchowych. Więcej wolnego czasu to także okazja do szukania śladów Boga w naszej codzienności. Piękne miejsca, ludzie - bliscy i nowo poznani, planowane i zaskakujące wydarzenia - w tym wszystkim czeka na nas DOBRY BÓG ze swoją MIŁOŚCIĄ. Kluczem do odkrycia tego jest SŁOWO BOŻE, które daje się nam dzień po dniu, byśmy się NIM karmili - czytając i rozważając je - przykładając do własnego życia.

Zapraszamy do podjęcia tego zaproszenia

W pierwszym tygodniu wakacji na biblijne rozważania zaprasza ks. Emil Parafiniuk.

W kolejnych  tygodniach refleksje biblijne przygotowują kapłani lub świeccy Archidiecezji Warszawskiej.

Pierwsze czytanie: Dz 18, 9-18Wystąpienie Żydów przeciw Pawłowi w KorynciePsalm responsoryjny: Ps 47 (46), 2-3. 4-5. 6-7 (R.: por. 8a)Śpiew przed Ewangelią: J 16, 28Ewangelia: J 16, 20-23a Smutek wasz zamieni się w radość Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
<--piątek
2017-5-26