- Ziarno słowa
2015-06-29 07:50:14
Czas letniego odpoczynku to zaproszenie do odnowienia i wzmocnienia sił - fizycznych ale także duchowych. Więcej wolnego czasu to także okazja do szukania śladów Boga w naszej codzienności. Piękne miejsca, ludzie - bliscy i nowo poznani, planowane i zaskakujące wydarzenia - w tym wszystkim czeka na nas DOBRY BÓG ze swoją MIŁOŚCIĄ. Kluczem do odkrycia tego jest SŁOWO BOŻE, które daje się nam dzień po dniu, byśmy się NIM karmili - czytając i rozważając je - przykładając do własnego życia.

Zapraszamy do podjęcia tego zaproszenia

W pierwszym tygodniu wakacji na biblijne rozważania zaprasza ks. Emil Parafiniuk.

W kolejnych  tygodniach refleksje biblijne przygotowują kapłani lub świeccy Archidiecezji Warszawskiej.

1. czytanie(2 Tm 4, 9-17a)Łukasz towarzyszy PawłowiPsalm(Ps 145, 10-11. 12-13ab. 17-18 (R.: por. 12))Niech wierni Twoi sławią Twe królestwoAklamacja(J 15, 16)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia(Łk 10, 1-9 )Rozesłanie uczniów Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
<--środa
2017-10-18
07:00 1. + STANISŁAW ŻERAŃSKI GR. 11
2. O boże błogosławieństwo i potrzebne łaski Katarzyna i Jarosław 20 r. ślubu
17:0024 rocznica urodzin Dominik o błogosławieństwo Boże.
17:30RÓŻANIEC
18:00NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA INTENCJE Z KARTEK