- Ziarno słowa
2015-06-29 07:50:14
Czas letniego odpoczynku to zaproszenie do odnowienia i wzmocnienia sił - fizycznych ale także duchowych. Więcej wolnego czasu to także okazja do szukania śladów Boga w naszej codzienności. Piękne miejsca, ludzie - bliscy i nowo poznani, planowane i zaskakujące wydarzenia - w tym wszystkim czeka na nas DOBRY BÓG ze swoją MIŁOŚCIĄ. Kluczem do odkrycia tego jest SŁOWO BOŻE, które daje się nam dzień po dniu, byśmy się NIM karmili - czytając i rozważając je - przykładając do własnego życia.

Zapraszamy do podjęcia tego zaproszenia

W pierwszym tygodniu wakacji na biblijne rozważania zaprasza ks. Emil Parafiniuk.

W kolejnych  tygodniach refleksje biblijne przygotowują kapłani lub świeccy Archidiecezji Warszawskiej.

2017-12-11 - poniedziałek
16:00ulice MORACZEWSKIEGO, OLEANDRÓW, DOJAZDOWA
1. czytanie(Iz 35, 1-10)Sam Bóg przyjdzie, aby nas zbawićPsalm(Ps 85 (84), 9ab i 10. 11-12. 13-14 (R.: por. Iz 35, 4d))Oto Bóg przyjdzie, ażeby nas zbawićAklamacja()Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia(Łk 5, 17-26)Chrystus uzdrawia duszę i ciało Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
06:45RORATY: GREGORIANKA 11: + Krystyna [K] Nowińska – Stępień