Adoracja!
- Ziarno słowa
2015-06-29 07:50:14
Czas letniego odpoczynku to zaproszenie do odnowienia i wzmocnienia sił - fizycznych ale także duchowych. Więcej wolnego czasu to także okazja do szukania śladów Boga w naszej codzienności. Piękne miejsca, ludzie - bliscy i nowo poznani, planowane i zaskakujące wydarzenia - w tym wszystkim czeka na nas DOBRY BÓG ze swoją MIŁOŚCIĄ. Kluczem do odkrycia tego jest SŁOWO BOŻE, które daje się nam dzień po dniu, byśmy się NIM karmili - czytając i rozważając je - przykładając do własnego życia.

Zapraszamy do podjęcia tego zaproszenia

W pierwszym tygodniu wakacji na biblijne rozważania zaprasza ks. Emil Parafiniuk.

W kolejnych  tygodniach refleksje biblijne przygotowują kapłani lub świeccy Archidiecezji Warszawskiej.

1. czytanie(Joz 24, 1-13)Jozue przypomina dobrodziejstwa BożePsalm(Ps 136 (135), 1b i 2a i 3. 16a i 17a i 18. 21a i 22a i 24)Sławmy na wieki miłosierdzie Pana
Albo: Alleluja
Aklamacja(Por. 1 Tes 2, 13)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia(Mt 19, 3-12)Nierozerwalność małżeństwa Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
<--piątek