- Ziarno słowa
2015-06-29 07:50:14
Czas letniego odpoczynku to zaproszenie do odnowienia i wzmocnienia sił - fizycznych ale także duchowych. Więcej wolnego czasu to także okazja do szukania śladów Boga w naszej codzienności. Piękne miejsca, ludzie - bliscy i nowo poznani, planowane i zaskakujące wydarzenia - w tym wszystkim czeka na nas DOBRY BÓG ze swoją MIŁOŚCIĄ. Kluczem do odkrycia tego jest SŁOWO BOŻE, które daje się nam dzień po dniu, byśmy się NIM karmili - czytając i rozważając je - przykładając do własnego życia.

Zapraszamy do podjęcia tego zaproszenia

W pierwszym tygodniu wakacji na biblijne rozważania zaprasza ks. Emil Parafiniuk.

W kolejnych  tygodniach refleksje biblijne przygotowują kapłani lub świeccy Archidiecezji Warszawskiej.

1. czytanie(Rdz 15, 1-12. 17-18)Przymierze Boga z AbrahamemPsalm(Ps 105 (104), 1-2. 3-4. 6-7. 8-9 (R.: por. 8a))Pan Bóg pamięta o swoim przymierzu, albo: AllelujaAklamacja(J 15, 4a. 5b)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia(Mt 7, 15-20)Fałszywi prorocy Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
<--środa
2017-6-28