Wpisane przez: Wojtek
Kategoria:
- 2014
2014-12-21 09:10:13
29 grudnia 2014 (poniedziałek)
od godz. 15.00:
  • Pierwszy kapłan ul. Wspólna
  • Drugi kapłan ul. Idzikowskiego (do Piłsudskiego)
  • Trzeci kapłan ul. Paderewskiego (od Wesołej do Piłsudskiego)
 
30 grudnia 2014 (wtorek)
od godz. 15.00:
  • ul. Wrzosowa, Świętojańska, Królewska, Orla, Broniewskiego, Piękna i Mieszka I.

3 stycznia (sobota)
od godz. 10.00:
  • Pierwszy kapłan ul. Sosnowa, Wiśniowa, Wiosenna, Żwirowa,
  • Drugi kapłan ul. Moraczewskiego, Orla (od Rutkowskiego)
  • Trzeci kapłan ul. Grottgera i Puszkina.

5 stycznia (poniedziałek)
od godz. 15.00 Cała ulica Dworcowa:
  • Pierwszy kapłan od Woli Grzybowskiej
  • Drugi kapłan od ul. I Armii Wojska Polskiego
  • Trzeci kapłan od przejazdu.

7 stycznia (środa)
od godz. 15.00:
  • Ul. Paderewskiego (1 kapłan od ul. Piłsudskiego, 2 kapłan od ul. Sobieskiego)
  • Ul. Żeromskiego (1 kapłan od ul. Czynu Społecznego, 2 kapłan od ul. Dworcowej)

8 stycznia (czwartek)
od godz. 15.00:
  • ul. Kruczkowskiego, Prosta, Jedności, Paca, Mysia, Dojazdowa. Początek od ul. Oleandrów.

9 stycznia (piątek)
od godz. 15.00:
  • ul. Dzielna, Przejazd, Szkolna, Młodości, Okulickiego, Kościuszki (cała).

10 stycznia (sobota)
od godz. 10.00:
  • ul. Osiedlowa, Harcerska, Kwiatowa, Kasprowicza.

12 stycznia (poniedziałek)
od godz. 15.00:
  • ul. Krasickiego, Kolbego, Legionów, Grabskiego.

13 stycznia (wtorek)
od godz. 15.00:
  • ul. 11 Listopada:
    - 1 kapłan od Woli Grzybowskiej
    - 2 kapłan od ul. Piłsudskiego
    - 3 kapłan od ul. Żeromskiego
  • osiedle Harcerz

14 stycznia (środa)
od godz. 15.00:
  • ul. 11 Listopada:
    - 1 kapłan od ul. Dzielnej
    - 2 kapłan od ul. Żeromskiego
    - 3 kapłan od ul. Grabskiego
  • ul. Nowotki, Łączna i I Kadrowa

15 stycznia (czwartek)
od godz. 15.00:
  • ul. Piłsudskiego
    - 1 kapłan od cmentarza i nowy blok
    - 2 kapłan od przejazdu
    - 3 kapłan ul. Matejki i I Armii Wojska Polskiego

16 stycznia (piątek)
od godz. 15.00:
  • 1 kapłan ul. Moniuszki i Prusa
  • 2 kapłan ul. Bogusławskiego
  • 3 kapłan ul. Kossaka i Szymanowskiego

17 stycznia (sobota)
od godz. 10.00:
  • osiedle przy ul. Idzikowskiego

19 stycznia (poniedziałek)
od godz. 15.00:
  • ul. Starzyńskiego, Przybosia, Wyszyńskiego, Iwaszkiewicza, Baczyńskiego

20 stycznia (wtorek)
od godz. 15.00:
  • ul. Sobieskiego od ul. Przejazd do ul. Grabskiego

23 stycznia (piątek)
od godz. 15.00:
  • ul. Sobieskiego od ul. Grabskiego do Piłsudskiego oraz ul. Piaskowa.

24 stycznia (sobota)
od godz. 9.00:
  • ul. Czynu Społecznego

26 stycznia (poniedziałek)
od godz. 15.00:
  • ul. Kombatantów. - Kapłani zaczną z obu stron ulicy.

27 stycznia (wtorek)
od godz. 15.00:
  • 1 kapłan - ul. Reymonta - od bazaru do ul. Gdańskiej, w tym ul. Kołłątaja i Niemcewicza.
  • 2 kapłan - ul. Brzozowa, Ludowa, Zawiszy.

28 stycznia (środa)
od godz. 15.00:
  • 1 kapłan - ul. Reymonta - od ul. Gdańskiej
  • 2 kapłan - ul. Reymonta - od ul. Piłsudskiego
  • 3 kapłan - ul. Reymonta - od ul. Ogińskiego

29 stycznia (czwartek)
od godz. 15.00:
  • ul. Słoneczna, Zaciszna, Topolowa

30 stycznia (piątek)
od godz. 15.00:
  • ul. ul. Gdańska i Reja

31 stycznia (sobota)
od godz. 10.00:
  • ul. Ogińskiego, Emilii Plater i 15 Sierpnia

3 lutego (wtorek)
od godz. 15.00:
  • ul. Wrońskiego, Dębowa, Skłodowskiej, Rodziewiczówny, Pułaskiego i Poprzeczna. (Początek od Wrońskiego i Pułaskiego).

4 lutego (środa)
od godz. 15.00:
  • Pierwszy i drugi kapłan ul. Okuniewska z dwóch krańców.
  • Trzeci kapłan ul. Przechodnia i Wiejska.

5 lutego (czwartek)
od godz. 15.00:
  • ul. Lipowa, Akacjowa i Poniatowskiego

7 lutego (sobota)
od godz. 10.00:
  • Pierwszy kapłan blok 60 i 81 od dołu oraz domy przy szkole.
  • Drugi kapłan blok 61 i 81 od góry oraz domy przy szkole.
  • Trzeci kapłan - od 14.00 - ul. Jodłowa i Dąbrowskiego.

9 lutego (poniedziałek)
od godz. 15.00:
10 lutego (wtorek)
od godz. 15.00:
11 lutego (środa)
od godz. 15.00:
14 lutego (sobota)
od godz. 9.00:

Podziel się:
sledzik
Facebook
Pierwsze czytanie: Dz 1, 1-11Uniósł się w ich obecności w góręPsalm responsoryjny: Ps 47 (46), 2-3. 6-7. 8-9 (R.: por. 6)Drugie czytanie: Ef 1, 17-23Bóg posadził Chrystusa po swojej prawicyŚpiew przed Ewangelią: Mt 28, 19. 20Ewangelia: Mt 28, 16-20Dana Mi jest wszelka władza w niebie i na ziemi Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
<--niedziela
2017-5-28
-->
brak osób zadeklarowanych na wybrany dzień
zgłoś się
zgłosić można się jedynie na dni przyszłe
07:00+ Jan i Stanisława Piotrkowicz; Benedykt
09:00Dziękczynno Błagalna w 2 rocznicę ślubu Izabeli i Piotra z prośbą o potrzebne łaski, opiekę MB Pocieszenia oraz dar rodzicielstwa
10:30Intencja wolna [KOŚCIÓŁ DOLNY]
10:30+ Zuzanna, Jan zmarli z rodziny Jastrzębskich i Górskich
12:00MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA:
1. O Boże błogosławieństwo, Opiekę Matki Bożej Pocieszenia i dary Ducha Świętego dla Księdza Proboszcza z racji na 29 rocznicę Święceń Kapłańskich.
2. O zdrowie i potrzebne łaski dla Michała Bartnickiego

CHRZTY:
1. Filip Rafał Chmielewski;
2. Lilianna Waś;
3. Krystian Damian Baczyński;
16:00MSZA ŚWIĘTA PIERWSZOKOMUNIJNA:
O Boże błogosławieństwo i łaski w 10 rocznicę urodzin dla Karol
17:30NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00+ Jerzy Grubek 3 rocznica śmierci.
20:00+ Barbara Pieńczuk w 15 rocznicę śmierci, w dniu urodzin.
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Prześlij wiadomość
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000