- 2024
2024-01-03 00:08:54
01 stycznia po Mszy św, o godz. 12.00  w Dolnym Kościele wspólnie kolędowaliśmy ze scholą Nutki Jezusa  - tradycyjne kolędy, pastorałki – jak co roku na cześć Pana – bo "śpiewać nam się godzi, gdy na ziemię z nieba Pan zszedł”.

Chodźmy do Betlejem i zobaczmy to, co się stało... razem z pasterzami, pójdźmy też i my....odpowiadając na zaproszenie  poszliśmy,  śpiewając  m. in. "Przybieżeli do Betlejem...", "Z narodzenia Pana...", "Do szopy hej Pasterze...", "Zaśpiewajmy Pastorałkę;....". "Mroźna cisza...", "Dzisiaj w Betlejem...", "Tylko jedna jest taka noc...", "Pójdźmy wszyscy do stajenki...", " Nie było miejsca dla Ciebie...", "Jezus malusieńki...", "Gdy śliczna Panna Syna kołysała...", "Jest taki dzień.."

Koncert noworoczny - Nutki Jezusa