pokaż w formie kalendarza
2015-12-28 - poniedziałek15:00 ul. Paderewskiego (od Wesołej do ul. Piłsudskiego),
ul. Idzikowskiego (niska zabudowa),
ul. Wspólna
2015-12-29 - wtorek15:00 ul. Wrzosowa, Świętojańska, Królewska, Orla, Broniewskiego, Piękna, Mieszka I
2015-12-30 - środa15:00 ul. Sosnowa, Wiśniowa, Wiosenna, Żwirowa, Moraczewskiego, Orla (dawna Rutkowskiego), Grottgera i Puszkina.
2016-01-02 - sobota10:00 cała ul. Dworcowa: jeden kapłan pójdzie od Woli Grzybowskiej, drugi kapłan od ul. Piłsudskiego, trzeci kapłan od Przejazdu.
14:00 ul. I Kadrowa.
2016-01-04 - poniedziałek15:00 ciąg dalszy ul. Paderewskiego.
2016-01-05 - wtorek15:00 ul. Kruczkowskiego, Prosta, Jedności, Paca, Mysia, Dojazdowa. Początek od Oleandrów.
2016-01-07 - czwartek15:00 ul. I Armii WP, Matejki, Szkolna, Młodości
2016-01-08 - piątek15:00 ul. Żeromskiego
2016-01-09 - sobota10:00 ul. Kwiatowa, Kasprowicza, Osiedlowa, Harcerska
2016-01-11 - poniedziałek15:00 ul. 11 Listopada od Przejazdu do ul. Grabskiego oraz ul. Łączna.
2016-01-12 - wtorek15:00 ul. 11 Listopada od ul. Grabskiego do ul. Piłsudskiego.
2016-01-13 - środa15:00 ul. 11 Listopada od ul. Piłsudskiego do Woli Grzybowskiej i osiedle Harcerz.
2016-01-14 - czwartek15:00 ul. Grabskiego, Okulickiego, Kościuszki.
2016-01-15 - piątek15:00 ul. Legionów, Krasickiego, Bogusławskiego.
2016-01-16 - sobota10:00 ul. Sobieskiego.
2016-01-18 - poniedziałek15:00 ul. Przejazd, Dzielna, Moniuszki, Prusa, Nowotki.
2016-01-19 - wtorek15:00 ul. O. Kolbego, Piaskowa, domy przy Mariańskiej, Kossaka, Szymanowskiego
2016-01-20 - środa15:00 ul. Starzyńskiego, Przybosia, ks. kard. S. Wyszyńskiego, Baczyńskiego, Iwaszkiewicza
2016-01-21 - czwartek15:00 bloki przy ul. Piłsudskiego
2016-01-22 - piątek15:00 ul. Piłsudskiego
2016-01-23 - sobota09:00 ul. Czynu Społecznego
2016-01-25 - poniedziałek15:00 bloki przy ul. Idzikowskiego (I, II, III, IV)
2016-01-26 - wtorek15:00 bloki przy ul. Idzikowskiego (V, VI, VII, VIII)
2016-01-27 - środa15:00 bloki przy ul. Idzikowskiego (IX, IX a)
2016-01-28 - czwartek15:00 ul. Reymonta (od bazaru do ul. Gdańskiej), ul. Kołłątaja, Niemcewicza, Brzozowa, Ludowa, Zawiszy.
2016-01-29 - piątek15:00 ul. Gdańska, Reja, Lipowa, Akacjowa.
2016-01-30 - sobota10:00 ul. Reymonta (od ul. Gdańskiej do ul. Piłsudskiego, ul. Emilii Plater).
2016-02-01 - poniedziałek15:00 ul. Okuniewska, Krucza, Kormoranów, Poprzeczna, Słoneczna, Topolowa i Zaciszna.
2016-02-03 - środa15:00 ul. Kombatantów i Poniatowskiego.
2016-02-04 - czwartek15:00 Ogińskiego, Piastowska, 15-sierpnia.
2016-02-06 - sobota10:00 ul. Jodłowa, Dąbrówki, Wiejska, Przechodnia.
2016-02-08 - poniedziałek15:00 ul. Wrońskiego, Dębowa, Skłodowskiej, Rodziewiczówny, Puławskiego i Topolowa.
2016-02-09 - wtorek16:00 Osiedle na Placu S. Czarnieckiego bloki 60, 61.
2016-02-11 - czwartek16:00 Osiedle na Placu S. Czarnieckiego blok 81 i domy przy szkole.
2016-02-13 - sobota10:00 Osiedle na Placu S. Czarnieckiego bloki 82, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 50.
2016-02-15 - poniedziałek16:00 Osiedle na Placu S. Czarnieckiego blok 80
2016-02-20 - sobota10:00 ul Chodkiewicza, Batorego i pozostałe rodziny.
2024-03-28 - czwartek W dniu dzisiejszym nie ma wizyty kolędowej.