pokaż w formie kalendarza

2015-12-28 - poniedziałek
15:00ul. Paderewskiego (od Wesołej do ul. Piłsudskiego),
ul. Idzikowskiego (niska zabudowa),
ul. Wspólna
2015-12-29 - wtorek
15:00ul. Wrzosowa, Świętojańska, Królewska, Orla, Broniewskiego, Piękna, Mieszka I
2015-12-30 - środa
15:00ul. Sosnowa, Wiśniowa, Wiosenna, Żwirowa, Moraczewskiego, Orla (dawna Rutkowskiego), Grottgera i Puszkina.
2016-01-02 - sobota
10:00cała ul. Dworcowa: jeden kapłan pójdzie od Woli Grzybowskiej, drugi kapłan od ul. Piłsudskiego, trzeci kapłan od Przejazdu.
14:00ul. I Kadrowa.
2016-01-04 - poniedziałek
15:00ciąg dalszy ul. Paderewskiego.
2016-01-05 - wtorek
15:00ul. Kruczkowskiego, Prosta, Jedności, Paca, Mysia, Dojazdowa. Początek od Oleandrów.
2016-01-07 - czwartek
15:00ul. I Armii WP, Matejki, Szkolna, Młodości
2016-01-08 - piątek
15:00ul. Żeromskiego
2016-01-09 - sobota
10:00ul. Kwiatowa, Kasprowicza, Osiedlowa, Harcerska
2016-01-11 - poniedziałek
15:00ul. 11 Listopada od Przejazdu do ul. Grabskiego oraz ul. Łączna.
2016-01-12 - wtorek
15:00ul. 11 Listopada od ul. Grabskiego do ul. Piłsudskiego.
2016-01-13 - środa
15:00ul. 11 Listopada od ul. Piłsudskiego do Woli Grzybowskiej i osiedle Harcerz.
2016-01-14 - czwartek
15:00ul. Grabskiego, Okulickiego, Kościuszki.
2016-01-15 - piątek
15:00ul. Legionów, Krasickiego, Bogusławskiego.
2016-01-16 - sobota
10:00ul. Sobieskiego.
2016-01-18 - poniedziałek
15:00ul. Przejazd, Dzielna, Moniuszki, Prusa, Nowotki.
2016-01-19 - wtorek
15:00ul. O. Kolbego, Piaskowa, domy przy Mariańskiej, Kossaka, Szymanowskiego
2016-01-20 - środa
15:00ul. Starzyńskiego, Przybosia, ks. kard. S. Wyszyńskiego, Baczyńskiego, Iwaszkiewicza
2016-01-21 - czwartek
15:00bloki przy ul. Piłsudskiego
2016-01-22 - piątek
15:00ul. Piłsudskiego
2016-01-23 - sobota
09:00ul. Czynu Społecznego
2016-01-25 - poniedziałek
15:00bloki przy ul. Idzikowskiego (I, II, III, IV)
2016-01-26 - wtorek
15:00bloki przy ul. Idzikowskiego (V, VI, VII, VIII)
2016-01-27 - środa
15:00bloki przy ul. Idzikowskiego (IX, IX a)
2016-01-28 - czwartek
15:00ul. Reymonta (od bazaru do ul. Gdańskiej), ul. Kołłątaja, Niemcewicza, Brzozowa, Ludowa, Zawiszy.
2016-01-29 - piątek
15:00ul. Gdańska, Reja, Lipowa, Akacjowa.
2016-01-30 - sobota
10:00ul. Reymonta (od ul. Gdańskiej do ul. Piłsudskiego, ul. Emilii Plater).
2016-02-01 - poniedziałek
15:00ul. Okuniewska, Krucza, Kormoranów, Poprzeczna, Słoneczna, Topolowa i Zaciszna.
2016-02-03 - środa
15:00ul. Kombatantów i Poniatowskiego.
2016-02-04 - czwartek
15:00Ogińskiego, Piastowska, 15-sierpnia.
2016-02-06 - sobota
10:00ul. Jodłowa, Dąbrówki, Wiejska, Przechodnia.
2016-02-08 - poniedziałek
15:00 ul. Wrońskiego, Dębowa, Skłodowskiej,  Rodziewiczówny, Puławskiego i Topolowa.
2016-02-09 - wtorek
16:00Osiedle na Placu S. Czarnieckiego bloki 60, 61.
2016-02-11 - czwartek
16:00Osiedle na Placu S. Czarnieckiego blok 81 i domy przy szkole.
2016-02-13 - sobota
10:00Osiedle na Placu S. Czarnieckiego bloki 82, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 50.
2016-02-15 - poniedziałek
16:00Osiedle na Placu S. Czarnieckiego blok 80
2016-02-20 - sobota
10:00ul Chodkiewicza, Batorego i pozostałe rodziny.
2019-10-18 - piątek
          W dniu dzisiejszym nie ma wizyty kolędowej.


1. czytanie (2 Tm 4, 9-17a)Łukasz towarzyszy PawłowiPsalm (Ps 145, 10-11. 12-13ab. 17-18 (R.: por. 12))Niech wierni Twoi sławią Twe królestwoAklamacja (J 15, 16)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Łk 10, 1-9)Rozesłanie uczniów Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:001. GREG. 17. + Florentyna i Jan Ratyńscy.
2. + zm. rodzice i dar nieba dla nich, dla żyjących, prośba o błog. Boże.
16:45Nabożeństwo Wypominkowe.
17:30+ w int. zmarłych polecanych w wypominkach.
18:00O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Dominika w 26 rocz. urodzin.
18:30Różaniec
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wiadomości
Prześlij wiadomość
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000