pokaż w formie listy


Pon.
Wt.
Śr.
Czw.
Pią.
Sob.
Nie.
2
środa
16:00 ulice: Szkolna, Młodości, Jedności, Prosta, Łączna, Mokra, Paca, Mysia
3
czwartek
16:00 ulice: Niepodległości (od Legionów do Okulickiego), Dojazdowa, Pileckiego, Dzielna, Żurawska
4
piątek
16:00 I PIĄTEK MIESIĄCA ulice: Niepodległości (od Okulickiego do Sobieskiego)
5
sobota
10:00 ulica: Jana III Sobieskiego (z dwóch stron)
6
niedziela
14:00 ulice: Kościuszki, Grabskiego, Okulickiego
7
poniedziałek
16:00 ulice: Harcerska, Kwiatowa
8
wtorek
16:00 ulice: Kasprowicza, Prusa
9
środa
16:00 ulice: Paderewskiego (od al. Piłsudskiego do Sobieskiego)
10
czwartek
16:00 ulice: Przejazd, Krasickiego (cała)
11
piątek
16:00 ulice: Moniuszki, Piaskowa, Kolbego
12
sobota
10:00 ulice: Mariańska, Czynu Społecznego (z dwóch stron) oraz osiedle przy ul. Sielankowej/Czynu Społecznego
13
niedziela
14:00 Dworcowa (od al. Piłsudskiego do ul. Przejazd – z dwóch stron)
14
poniedziałek
16:00 ulice: Osiedlowa, Chodkiewicza, Sikorskiego
15
wtorek
16:00 ulice: Baczyńskiego, ks. Korysia, Batorego
16
środa
16:00 ulice: Kossaka, Wyszyńskiego, Iwaszkiewicza, Chełmońskiego
17
czwartek
16:00 ulice: Szymanowskiego, Starzyńskiego, Przybosia, Twardowskiego
18
piątek
16:00 ulica: Żeromskiego (z dwóch stron)
19
sobota
10:00 al. Piłsudskiego 76 a, Idzikowskiego – bloki nr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
20
niedziela
14:00 al. Piłsudskiego 76, al. Piłsudskiego (z dwóch stron), Jasna
21
poniedziałek
16:00 ulica: Idzikowskiego – bloki nr: 9, 9a
22
wtorek
16:00 ulice: Bogusławskiego, Bagno, Łąkowa, Dzika
23
środa
16:00 UZUPEŁNIENIA
24
czwartek
16:00 UZUPEŁNIENIA
25
piątek
16:00 UZUPEŁNIENIA




2019-01-16 - środa
16:00ulice: Kossaka, Wyszyńskiego, Iwaszkiewicza, Chełmońskiego
1. czytanie (Hbr 2, 14-18)Jezus jest we wszystkim podobny do ludziPsalm (Ps 105 (104), 1-2. 3-4. 6-7. 8-9 (R.: por. 8a))Pan Bóg pamięta o swoim przymierzu, albo: AllelujaAklamacja (Por. J 10, 27)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mk 1, 29-39)Jezus uzdrawia chorych Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:001. Greg. 15: + Halina Sukiennik
2. Greg. 15: + Eugeniusz Mularczyk
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia; + Jan, Władysława, Roman, Alina
<--środa
2019-1-16
-->
brak osób zadeklarowanych na wybrany dzień
zgłoś się
zgłosić można się jedynie na dni przyszłe
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Prześlij wiadomość
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000