pokaż w formie kalendarza
pokaż cały rok



2022-06-01 - środa
07:00 D1. GREG. + 1 Krzysztof Mazur
2. O Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Magdaleny, Jana, Aleksandry i Stasia Janików. Proszą rodzice
17:30 D1. + Ś.P. Marian Łabędź- w 12. r. śmierci
2. O Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla ks. Mateusza u 10. rocznicę święceń kapłańskich
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-06-02 - czwartek
07:00 D1. GREG. 2 + Krzysztof Mazur
2. O Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla ks. Jana w 4. r. święceń
17:30 D+ Rodziców chrzestnych, Jadwiga, Marian, Stanisława, Władysław
18:00 D+ Ś.P. Zdzisław Kalicki w 4. r. śmierci oraz syn Arkadiusz
2022-06-03 - piątek
07:00 D1. GREG. 3 + Krzysztof Mazur
2. + Ś.P. Genowefa Nastaga w 2. r. śmierci
3. Dziękczynno-błagalna o Boże błog., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Joanny w dniu imienin
18:00 D1. O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Przenajświętszej dla Aleksandra w 14. r. urodzin
2. Wynagradzająca za wszystkie zniewagi i grzechy, które obrażają Najświętsze Serce Pana Jezusa – Koło Żywego Różańca
2022-06-04 - sobota
07:00 D1. GREG. 4 + Krzysztof Mazur
2. W intencji Panu Bogu wiadomej
12:00 DWynagradzająca za wszystkie grzechy i nieprawości wyrządzone Niepokalanemu Sercu Maryi Panny – Koło Żywego Różańca
18:00 D+ Krystyna Krzyszczuk w 9. r. śmierci- o niebo dla niej
2022-06-05 - niedziela
07:00 D1. GREG. 4 + Krzysztof Mazur
2. + Alina i Andrzej
09:00 G+ Marianna, Eustachiusz Jakubczak
10:30 GO Boże Błogosławieństwo, łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej dla Iwony
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
+ Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (7/30)
1. + Ks. Jan Gołębiewski
2. + Ks. Wacław Koryś
3. O Boże błog. dla Gabrysi i opiekę Matki Najświętszej dla niej i jej rodziny – intencja od dziadków Zdanikowskich
4. + Marianna Wysocka w 5. r. śm.
5. + Przemysław Winiarski w 7. r. śm.
6. + Marian Moskaluk w 2. r. śm. jego rodzice Władysława i Antoni
7. + Ks. Dariusz Walicki
8. + Zdzisław Mirosz, Zdzisław i Halina Paczkowscy
9. + Tadeusz Grabowski w 8. r. śm.; + Zofia, Piotr, Henryka i Lucjan Grabowscy, + Stanisław i Bolesława Tomkiewicz, + Florian Tomaszkiewicz
10. + Danuta i Feliks Starszuk
18:00 G+ Michał Wójcicki w 1. r. śm. oraz jego rodzice: Feliks i Władysława; + Tomasz
20:00 G+ Barbara w 14. r. śm. i Andrzej w 17. r. śm. Kruszewscy
2022-06-06 - poniedziałek
07:00 D1. GREG. 6 + Krzysztof Mazur
2. Za Parafian
17:30 D1. + Kazimierz Lachowicz w 22. r. śm.
2. O Boże błog. dla Elżbiety i Franciszka Łaczmańskich w 46. r. ślubu, o łaski potrzebne dla całej rodziny i opiekę Matki Bożej nad nimi
18:00 D1. + Bogdan – o życie wieczne dla niego
2. Msza odpustowa za parafian
2022-06-07 - wtorek
07:00 D1. GREG. 7 + Krzysztof Mazur
2. O Boże bł., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Martyny
17:30 D+ Maria Pelczarska w 1. r. śm.
18:00 DO Boże Błogosławieństwo, łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej Pocieszenia dla Anety
2022-06-08 - środa
07:00 D1. GREG. 8 + Krzysztof Mazur
2. + Halina Filipczak od przyjaciół rodziny
17:30 D1. + Czesław Jarosz w 8. r. śm., Zofia, Józef, Anna, Krzysztof i zm. z rodziny Jaroszów
2. + Marianna i Jan Sikorscy w 28. i 39. r. śm.
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-06-09 - czwartek
07:00 D1. GREG. 9 + Krzysztof Mazur
2. + Stanisław Woźnicki – od syna Rafała
17:30 D-- Intencja --
18:00 D+ Antoni Fryc w 3. r. śm.
2022-06-10 - piątek
07:00 D1. GREG. 10 + Krzysztof Mazu
2.
17:30 D1. + Wiesław Krupik w 3. r. śm., Alina Krupik
2. + Bogdan Bębnowicz i Krystyna Smardzewska
18:00 D1. + Genowefa i Władysław Gójscy
2. O zdrowie i Boże bł. dla Małgorzaty
2022-06-11 - sobota
07:00 D1. GREG. 11 + Krzysztof Mazur
2.
17:30 D+ Kazimierz i Władysława Zarzyccy, Bożena Szymankiewicz
18:00 D+ Sławomir Góral, Jan, Irena, Halina i Czesław Góral
2022-06-12 - niedziela
07:00 D1. GREG. 12 + Krzysztof Mazur
2. + Stanisław Barczuk w 10. r. śm.; zm. z rodzin: Barczuków, Zawiewiczów, Maciejewskich, Ciupińskich, Gruszczyńskich i Maców
09:00 G+ Gabriela i Apolinary Dąbrowscy, zm. z rodz. Dąbrowskich i Ostrowskich
10:30 GO Boże Błogosławieństwo, łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej dla Magdaleny i Pawła w 10. r. ślubu i ich synów
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
+ Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (8/30)
1. W int. dziękczynnej za Wandę i Jerzego Mazowieckich w 60. r. ślubu z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla nich, ich dzieci i wnuków
2. W 40 rocznicę ślubu Małgorzaty-Ewy i Stanisława o Boże błog. i łaski potrzebne na dalsze lata życia dla nich i dla całej rodziny
3. + Wojciech w 40. r. śmierci i Danuta Czajkowscy
4. O zdrowie i potrzebne łaski dla Janusza Czajkowskiego
5. + Barbara Lucyna Wiśniewska w miesiąc po pogrzebie
6. + Elżbieta Krzyżewska w pół roku po śmierci – od uczestników pogrzebu
7. + Ryszard Ryszewski
8. Dziękczynna w intencji Nikoli w 2. urodziny z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
18:00 G+ Marian Rogala, Zuzanna i Stanisław Jaczewscy
20:00 G+ Stanisław w 39. r. śmierci
2022-06-13 - poniedziałek
07:00 D1. GREG. 13 + Krzysztof Mazur
2. Z okazji imienin Antoniego Bzowskiego o opiekę Matki Bożej, szybki powrót do zdrowia po wypadku oraz o Boże błog., zdrowie, siły dla jego mamy Eweliny w dniu urodzin
17:30 D1. Dziękczynno-błagalna w intencji Olgi w dniu urodzin z prośbą o Boże bł., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
2. + Antoni Jaszczyk
18:00 D1. + Stanisław w rocznicę śmierci, Irena Zawadzcy
2. + Antoni, Sabina, Robert i zm. z r. Chmielewskich
2022-06-14 - wtorek
07:00 D1. GREG. 14 + Krzysztof Mazur
2. Za Parafian
17:30 DO Boże Błogosławieństwo, łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej Pocieszenia dla Andrzeja i Grażyny oraz dla Moniki i Sylwestra
18:00 DO Boże Błogosławieństwo, łaski najbardziej potrzebne i szczęśliwe rozwiązanie dla Marty
2022-06-15 - środa
07:00 D1. GREG. 15 + Krzysztof Mazur
2. O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla ks. Zbigniewa w 20. r. święceń kapłańskich
17:30 D1. + Janina i Ludwik Czajka
2. Dziękczynna za dar I Komunii św. Gabrysi z prośbą aby Pan Jezus zawsze mieszkał w jej sercu i błogosławił jej rodzinie
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-06-16 - czwartek
07:00 D+ Wiktor Radzikowski w 3. r. śmierci
09:00 G+ Anna Ratyńska
10:30 GW 33 rocznicę ślubu Anny i Macieja o Boże błog. i łaski potrzebne na dalsze lata życia dla nich i dla całej rodziny
18:00 G+ Katarzyna Kitlas w 1. r. śm.
20:00 GGREG. 16 + Krzysztof Mazur
2022-06-17 - piątek
07:00 D1. GREG. 10 + Krzysztof Mazur
2. + Jaromir Bogusław Radzikowski
17:30 DMsza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach
18:00 D1. + Jadwiga Zaboklicka w 1. r. śm.
2. + Stanisław w r. śm., Zofia, Krystyna, Leszek, Wiesław Leoniak
2022-06-18 - sobota
07:00 D1. GREG. 18 + Krzysztof Mazur
2. + Marianna i Feliks Niewiarowscy
17:30 D+ Leontyna Michalska w 20. r. śm. oraz Roman Michalski w 26. r. śm.
18:00 DW 50 rocznicę ślubu Janiny i Telesfora o zdrowie, Boże błog. i łaski potrzebne na dalsze lata życia dla nich i dla całej rodziny
2022-06-19 - niedziela
07:00 D1. GREG. 19 + Krzysztof Mazur
2. + Agnieszka i Jan oraz Jan i Marianna
09:00 G+ Jan Grabowski, Józef Grabowski
10:30 G+ Henryk Pokora w 19. r. śm.
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
+ Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (9/30)
1. + Jan Kaczorowski w 3. r. śm. i jego rodzice
2. Patryk – z okazji urodzin o Boże bł. i opiekę Matki Bożej
3. + Daniela Blusiewicz w miesiąc po pogrzebie
4. O Boże błog. łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej dla Jakuba i Jerzego i Marii z okazji urodzin
5. + Ryszard Ryszewski
6. W intencji Anety o uzdrowienie z choroby nowotworowej
7. + Czesława, Jan i Andrzej Matosek
18:00 G+ Stefania, Julian, Krzysztof oraz zm. z rodzin Wierzbów i Roguskich
20:00 GW 20 rocznicę ślubu Moniki i Mariusza o Boże błog. i łaski potrzebne na dalsze lata życia dla nich i dla dzieci – Sandry i Dawida
2022-06-20 - poniedziałek
07:00 D1. GREG. 20 + Krzysztof Mazur
2. Za Parafian
17:30 G1. Karolina i Wojciech w 7. r. ślubu o Boże bł. i potrzebne łaski, o dar potomstwa
2. + Marian Chorębała, Jan, Janina, Czesław, Stanisław, Władysław, Stefania Wysokińscy, Marianna i Stanisław Słowik
18:00 G1. + Ks. Dariusz Walicki
2. Dziękczynna za Małgorzatę i Piotra w 12. r. ślubu z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla nich i ich dzieci oraz opiekę Matki Bożej nad Emilką w 5. r. urodzin.
2022-06-21 - wtorek
07:00 D1. GREG. 21 + Krzysztof Mazur
2. + Jadwiga Halina Gołębiowska (od Anny i Kazimierza Patejuk)
17:30 GO Boże Błogosławieństwo, łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej Pocieszenia dla Marioli i Waldemara w 32. r. ślubu
18:00 G+ Jan, Anna Puk
2022-06-22 - środa
07:00 D1. GREG. 22 + Krzysztof Mazur
2. + Marian Chorębała, Jan, Janina, Józef, Jadwiga, Marian, Helena, Franciszek, Janina Wysokińscy
17:30 G1. + Janina i Franciszek o dar nieba
2. Jan, Roman, Władysława
Wiktoria
18:00 GNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-06-23 - czwartek
07:00 D1. GREG. 23 + Krzysztof Mazur
2.
17:30 G+ Zenon Poławski
18:00 G+ Iwona Wojciechowska
2022-06-24 - piątek
07:00 D1. GREG. 24 + Krzysztof Mazur
2. + Jan Malczewski – o spokój jego duszy (intencja imieninowa)
08:00 DMsza św. na zakończenie roku szkolnego 2021/2022
17:30 D1. + Rodzeństwo: Kazimiera, Janina i Aleksander
2. + Jan, Stefania, Franciszek, zm. z rodz. Zwierzów i Mazków
18:00 D1. + Janina, Henryk, Tadeusz Stylińscy
2. O Boże bł. dla ks. Jana Roztockiego z okazji imienin
2022-06-25 - sobota
07:00 D1. GREG. 25 + Krzysztof Mazur
2. + Leokadia Przewuska w 9. r. sm.
+ Mieczysław Przewuski oraz zm. z rodzin Przewuskich i Wierzchuckich
17:30 D+ Józefa, Zofia, Stanisława, Władysław, Aleksander, Wiesław Janusz
18:00 D+ Władysław, Teresa, Jan, Marian Zarzyccy
2022-06-26 - niedziela
07:00 D+ Ania Brama w 30. r. śm.
09:00 GDziękczynna w 40. r. ślubu Bożeny i Janusza z prośbą o dalsze Boże błog. dla nich, ich dzieci i wnuków
10:30 GDziękczynna w 50. r. ślubu Marii i Jana Białobrzeskich z prośbą o dalsze Boże błog. dla nich, ich dzieci i wnuków
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
+ Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (10/30)
1. + Jan Kwiatkowski w miesiąc po pogrzebie
2. + Antonina Pieńkowska w miesiąc po pogrzebie
3. + Jan Brewczyński, Janina, Stanisław i Sławomir Woińscy, Regina, Eugeniusz Szymańscy
4. + Roman Guzowski w miesiąc po pogrzebie
5. Aneta – o uzdrowienie z choroby nowotworowej
6. Dz-bł. o Boże bł, łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej dla Dawida w 2. urodziny
7. + Jan, Józefa, Tomasz Borkowscy, Janina, Edward, Marek Rutkowscy, Maria Częścik i zmarli z ich rodzin
8. Dz.-bł. za Beatę i Ryszarda w 25. r. ślubu z prośbą o dalsze Boże bł. i potrzebne łaski dla ich całej rodziny
9. + Janina Matuszewska (int. imieninowa)
18:00 GO opiekę Matki Bożej i Boże bł. na dalsze lata życia z okazji urodzin Arkadiusza
20:00 GGREG. 26 + Krzysztof Mazur
2022-06-27 - poniedziałek
07:00 D1. GREG. 27 + Krzysztof Mazur
2. Za Parafian
17:30 D1. Dziękczynna w int. Teresy i Dariusza w 35. r. ślubu, oraz ich dzieci z prośbą Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla nich oraz o opiekę Matki Bożej
2. O opiekę Matki Bożej i Boże bł. na dalsze lata życia z okazji 21. urodzin Jakuba
18:00 D1. + Władysław i Władysława Popiołek
+ Stefania Popioek
2. + Lucjan w 7. r. śm.
2022-06-28 - wtorek
07:00 D1. GREG. 28 + Krzysztof Mazur
2. + Jadwiga Halina Gołębiowska (od Władysławy Gołębiowskiej)
17:30 DO opiekę Matki Bożej i Boże bł. na dalsze lata życia z okazji 4. urodzin Stasia
18:00 D+ za rodziców: Sabina i Stanisław Mazur
2022-06-29 - środa
07:00 D1. GREG. 29 + Krzysztof Mazur
2. O opiekę Matki Bożej i Boże bł. z okazji imienin p. Piotra – naszego organisty i dla całej jego rodziny
17:30 D1. Dziękczynna w int. Dominiki i Jacka w 3. r. ślubu, oraz ich córki Alicji z prośbą Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla nich oraz o opiekę Matki Bożej
2. + Helena, Adam, Ryszard Damętka
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-06-30 - czwartek
07:00 D1. GREG. 30 + Krzysztof Mazur
2. + Ks. Eugeniusz Lewandowski
17:30 D+ Waldemar, Eustachy, Marianna, Dariusz Jakóbczak;
+ Piotr, Wacława, Krystyna Michałowscy
+ Teresa Bok
18:00 D+ Barbara Szulc


1. czytanie (Am 7, 10-17)Idź, prorokuj do narodu megoPsalm (Ps 19 (18), 8-9. 10-11 (R.: por. 10b))Prawe i słuszne wszystkie sądy PańskieAklamacja (Por. 2 Kor 5, 19)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mt 9, 1-8)Jezus uzdrawia paralityka i odpuszcza mu grzechy1. czytanie (Rz 8, 31b-39)Nic nas nie odłączy od miłości ChrystusaPsalm (Ps 124, 2-3. 4-5. 7b-8 (R.: por. 8a))Naszą pomocą jest nasz Pan i Stwórca
Albo: Alleluja
Aklamacja (Mt 5, 10)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mt 24, 4-13)Śmierć dzieci w Betlejem Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00 - K D1. GREG. 30 + Krzysztof Mazur
2. + Ks. Eugeniusz Lewandowski
17:30 - K D+ Waldemar, Eustachy, Marianna, Dariusz Jakóbczak;
+ Piotr, Wacława, Krystyna Michałowscy
+ Teresa Bok
18:00 - K D+ Barbara Szulc
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wiadomości
Prześlij wiadomość
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000