pokaż w formie kalendarza
pokaż aktualny miesiąc

2022-01-02 - niedziela
07:00 DGREG. 2 + Feliks Waldemar Smolak
09:00 G+ Czesław Kot w 27. r. śmierci
10:30 GDziękczynna Jadwigi i Krzysztofa w 40. r. ślubu z prośbą o dalsze Boże błog. dla nich ich dzieci i wnuków
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych:
1. + ks. Prałat Wacław Koryś
2. + ks. Prałat Jan Gołębiewski
3. + Michał Ler w miesiąc po pogrzebie
4. + Edward Dobrzyński w miesiąc po pogrzebie
5. + Włodzimierz Kowalski w miesiąc po pogrzebie; Alicja Kowalska w 20 r. śmierci
6. O zdrowie i błog. Boże dla Tadeusza
7. + Elżbieta Krzyżewska (od Grażyny i Zbigniewa)
8. O łaskę zdrowia dla Magdy
18:00 GGREG. 2 + Kazimierz Kaszel
20:00 G+ Krystyna, aby Pan Bóg dał życie wieczne
2022-01-03 - poniedziałek
07:00 D1. GREG. 3 + Feliks Waldemar Smolak
2. GREG. 3 + Kazimierz Kaszel
3. + Kazimierz Czesuch od pracowników domu opieki
18:00 D+ Leontyna, Stanisław, Helena, Stanisław, Ludwik
2022-01-04 - wtorek
07:00 D1. GREG. 4 + Feliks Waldemar Smolak
2. GREG. 4 + Kazimierz Kaszel
3. + Anna Linek
18:00 D+ Wiktoria i Tadeusz Hawryluk – o pokój ich duszom
2022-01-05 - środa
07:00 D1. GREG. 5 + Feliks Waldemar Smolak
2. GREG. 5 + Kazimierz Kaszel
3. + Teresa Roguska
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-01-06 - czwartek
07:00 DGREG. 6 + Feliks Waldemar Smolak
09:00 G+ Marcel, Stanisława, Irena, Marianna, Jadwiga – z rodziny Purzyckich
10:30 GGREG. 6 + Kazimierz Kaszel
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych:
1. + Roman Bereda w 2. r. śmierci; jego rodzice i teściowie
18:00 GO pomyślne rozwiązanie sytuacji i o Boże błog. dla rodziny
20:00 G+ Barbara, aby Pan Bóg dał życie wieczne
2022-01-07 - piątek
07:00 D1. GREG. 7 + Feliks Waldemar Smolak
2. GREG. 7 + Kazimierz Kaszel
3. Błagalna o pomoc Bożą – sprawa dotyczy mieszkania
18:00 DWynagradzająca za wszystkie zniewagi i grzechy, które obrażają Najświętsze Serce Jezusa – od Kół Żywego Różańca
2022-01-08 - sobota
07:00 D1. GREG. 8 + Feliks Waldemar Smolak
2. GREG. 8 + Kazimierz Kaszel
3. + Stanisława, Józef, Czesława, Józef, oraz zmarli z rodziny Żaboklickich i Wąsowskich
18:00 D+ Jerzy Wysocki w 6. r. śmierci
2022-01-09 - niedziela
07:00 DGREG. 9 + Feliks Waldemar Smolak
09:00 G+ Halina Świstak w 4. r. śmierci
10:30 G+ Zenon Poławski w 7. r. śmierci
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych:
1. + Teresa Roguska w miesiąc po śmierci
2. + Jadwiga Kowalczyk w miesiąc po pogrzebie
3. + Magdalena Dobosz w miesiąc po pogrzebie
4. + Jan Gosik
5. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. dla Mariusza z okazji jego 25. urodzin, o opiekę Matki Bożej dla całej rodziny
18:00 GGREG. 9 + Kazimierz Kaszel
20:00 G+ Zygmunt Pazio – w 31. r. śmierci
2022-01-10 - poniedziałek
07:00 D1. GREG. 10 + Feliks Waldemar Smolak
2. GREG. 10 + Kazimierz Kaszel
3. + Magdalena Dobosz
18:00 D+ Irena, Stanisław i Teresa Dębowscy
2022-01-11 - wtorek
07:00 D1. GREG. 11 + Feliks Waldemar Smolak
2. GREG. 11 + Kazimierz Kaszel
3. Błagalna o pomoc w relacji mama-córka; o zdjęcie złorzeczeń
18:00 D+ Lucjanna – o niebo dla niej oraz
Dziękczynna w 54. r. urodzin Anny
2022-01-12 - środa
07:00 D1. GREG. 12 + Feliks Waldemar Smolak
2. GREG. 12 + Kazimierz Kaszel
3. O zdrowie i Boże błog. dla Arka
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-01-13 - czwartek
07:00 D1. GREG. 13 + Feliks Waldemar Smolak
2. GREG. 13 + Kazimierz Kaszel
3. Dziękczynna za otrzymaną pomoc
18:00 D+ Aleksandra, Jan, Jerzy, Czesław Rozbiccy; Helena, Ignacy, Halina i Ryszard Urban
2022-01-14 - piątek
07:00 D1. GREG. 14 + Feliks Waldemar Smolak
2. GREG. 14 + Kazimierz Kaszel
3. + Jan, Helena, Janusz Radosz (od siostry z rodziną)
18:00 D+ Jan, Janina, Franciszka i Aleksander, Aleksandra, Karolina, Józef, Stanisław
2022-01-15 - sobota
07:00 D1. GREG. 15 + Feliks Waldemar Smolak
2. GREG. 15 + Kazimierz Kaszel
3. + Wiktor i Henryk Janczewscy w 21. r. śmierci
18:00 D+ Halina i Ryszard
2022-01-16 - niedziela
07:00 DGREG. 16 + Feliks Waldemar Smolak
09:00 G+ Janusz, Marian, Zofia Wysokińscy
10:30 G+ Helena, Stanisław, Antoni Wielądek; Józef Dąbrowski
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych:
1. + Joanna Kudlińska w 1. rocznicę śmierci
2. + Henryka Dowjat i Stanisław Dowjat w 1. r. śmierci
3. + Zbigniew Dżygało w miesiąc po śmierci
4. + Henryk Sukiennik w miesiąc po pogrzebie
5. + Tadeusz Roszczyński w miesiąc po pogrzebie
6. + Elżbieta Krzyżewska w miesiąc po pogrzebie
7. + Jan Gosik
18:00 GGREG. 16 + Kazimierz Kaszel
20:00 G+ Szczepan Kowalik w 1. r. śmierci; Jadwiga, Edward Rak
2022-01-17 - poniedziałek
07:00 D1. GREG. 17 + Feliks Waldemar Smolak
2. GREG. 17 + Kazimierz Kaszel
3. + Aniela i Wacław Wierzchuccy; Zbigniew Eugeniusz Zbieć
18:00 DW 10. urodziny Filipa z prośbą o Boże błogosławieństwo
2022-01-18 - wtorek
07:00 D1. GREG. 18 + Feliks Waldemar Smolak
2. GREG. 18 + Kazimierz Kaszel
3. + Zbigniew Sota w 11. r. śmierci
18:00 D+ Magdalena Dobosz
2022-01-19 - środa
07:00 D1. GREG. 19 + Feliks Waldemar Smolak
2. GREG. 19 + Kazimierz Kaszel
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-01-20 - czwartek
07:00 D1. GREG. 20 + Feliks Waldemar Smolak
2. GREG. 20 + Kazimierz Kaszel
3. + Władysław Palusiński (od Ireneusza Kawałko z rodziną)
18:00 D+ Adam Jaguszewski
2022-01-21 - piątek
07:00 D1. GREG. 21 + Feliks Waldemar Smolak
2. GREG. 21 + Kazimierz Kaszel
3. + Jan Tudek w 10. r. śmierci
18:00 DW intencji zmarłych polecanych w wypominkach
2022-01-22 - sobota
07:00 D1. GREG. 22 + Feliks Waldemar Smolak
2. GREG. 22 + Kazimierz Kaszel
3. + Wiktoria i Henryk
18:00 D+ Krystyna Dudek
2022-01-23 - niedziela
07:00 DGREG. 23 + Feliks Waldemar Smolak
09:00 G+ Krystyna, Stanisław Budek; + Teresa Bakiera, Mieczysław Raczkowski, Ania Brama
10:30 G+ Katarzyna Iwona Pazio w kolejną rocznicę śmierci
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych:
1. + Henryk Gryz z okazji imienin
2. Dz-bł w intencji Izabeli w 50. r. urodzin oraz całej jej rodziny o Boże błog. najbardziej potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
3. + Czesław Szałucha w miesiąc po pogrzebie
4. + Czesław Elsner w miesiąc po pogrzebie
5. + Karol Mirosław w miesiąc po pogrzebie
6. + Bogumiła Mirosław
7. + Ryszard Marchel w miesiąc po pogrzebie
8. + Jan Sadowski w 1. r. śmierci
9. + Jan Gosik
10. + Janina Powierża o spokój duszy
11. + Celina Ostrowska, Tadeusz i Czesława Ostrowscy
12. + Iwona Wojciechowska
18:00 GGREG. 23 + Kazimierz Kaszel
20:00 G+ Antonina, Zygmunt Pieńkowscy, cr. Pieńkowskich, Piotrowskich, Boguckich
2022-01-24 - poniedziałek
07:00 D1. GREG. 24 + Feliks Waldemar Smolak
2. GREG. 24 + Kazimierz Kaszel
3. + Kazimierz Czesuch (w dniu urodzin)
18:00 D+ Jerzy Jurga w 7. rocznicę śmierci o spokój duszy
2022-01-25 - wtorek
07:00 D1. GREG. 25 + Feliks Waldemar Smolak
2. GREG. 25 + Kazimierz Kaszel
3. + Wacław i Władysława Adamowicz
18:00 D+ zm. z rodziny Skarżyńskich – Andrzej, Stanisław, Aleksander, Joanna, Polikarp i Katarzyna
2022-01-26 - środa
07:00 D1. GREG. 26 + Feliks Waldemar Smolak
2. GREG. 26 + Kazimierz Kaszel
3. + Stanisława i Jan, zm. z rodziny Marczak
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-01-27 - czwartek
07:00 D1. GREG. 27 + Feliks Waldemar Smolak
2. GREG. 27 + Kazimierz Kaszel
3. Dziękczynna w 15-ste urodziny Dominiki z prośbą o dalszą Bożą opiekę i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego dla niej i dla jej rodziny
18:00 D+ Kazimiera Gałązka – o wieczne zbawienie dla niej
2022-01-28 - piątek
07:00 D1. GREG. 28 + Feliks Waldemar Smolak
2. GREG. 28 + Kazimierz Kaszel
3. + Tadeusz Kryński
18:00 D+ Alina Kurpik w 1. r. śmierci, Wiesław, Jakub i Aleksandra
2022-01-29 - sobota
07:00 D1. GREG. 29 + Feliks Waldemar Smolak
2. GREG. 29 + Kazimierz Kaszel
3. + Renata Ambroszkiewicz
18:00 D+ Wiesław Rytka (19. r. śmierci)
2022-01-30 - niedziela
07:00 D1. + Józef i Eugenia Falińscy – 37. r. śmierci oraz Jan Grabowski
2. GREG. 1 + Kazimierz Czesuch
3. GREG. 1 + Leokadia Tudek
09:00 G+ Janina i Henryk Rytka
10:30 GGREG. 30 + Feliks Waldemar Smolak
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych:
1. + Jacek i Celina
2. Za Martynkę dziękując za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. z okazji imienin
3. Dziękczynna z okazji 52. rocznicy ślubu Janiny i Wacława z prośbą o opiekę Matki Bożej Pocieszenia dla całej rodziny
4. + Jerzy Rostek w miesiąc po pogrzebie
5. + Czesława Tabor w 5. r. śmierci
6. + Małgorzata Mielcarz w 26. r. śmierci; Eugeniusz Mielcarz w 6. r. śmierci
7. + Stefan Graczyk, Józef i Helena Graczyk w 20. r. śmierci
8. + Jan Gosik
9. + Lucyna, Bożena, Bolesław
10. Dziękczynna z prośbą o dalszą opiekę od Rafała z Rodziną
18:00 G+ Marianna, Zofia, Stanisława, Władysław, Aleksander, Józef, Marian, Stanisława
20:00 GGREG. 30 + Kazimierz Kaszel
2022-01-31 - poniedziałek
07:00 D1. GREG. 2 + Leokadia Tudek
2. GREG. 2 + Kazimierz Czesuch
18:00 D+ Teresa Roguska (od Stanisławy Kąkol)
2022-02-01 - wtorek
07:00 D1. GREG. 3 + Leokadia Tudek
2. GREG. 3 + Kazimierz Czesuch
18:00 D+ Magdalena Dobosz (od Wiesławy Sygut)
2022-02-02 - środa
07:00 D1. GREG. 4 + Leokadia Tudek
2. GREG. 4 + Kazimierz Czesuch
3. + Zofia w 15. r. śmierci
10:00 D+ Zygmunt Pazio
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-02-03 - czwartek
07:00 D1. GREG. 5 + Leokadia Tudek
2. GREG. 5 + Kazimierz Czesuch
18:00 DO Boże błogosławieństwo i Opiekę Matki Bożej dla Natalii z okazji 17. urodzin
2022-02-04 - piątek
07:00 D1. GREG. 6 + Leokadia Tudek
2. GREG. 6 + Kazimierz Czesuch
18:00 DWynagradzająca za wszystkie zniewagi i grzechy, które obrażają Najświętsze Serce Jezusa – od Kół Żywego Różańca
2022-02-05 - sobota
07:00 D1. GREG. 7 + Leokadia Tudek
2. GREG. 7 + Kazimierz Czesuch
12:00 DWynagradzająca od Kół Żywego Różańca za wszystkie nieprawości wyrządzone Niepokalanemu Sercu Maryi oraz w intencji – by Maryja była bardziej znana i miłowana, by jej wezwanie z Fatimy poznał i wypełnił świat
18:00 D+ Krystyna i Antoni Pieniak
2022-02-06 - niedziela
07:00 D1. GREG. 8 + Kazimierz Czesuch
2. GREG. 8 + Leokadia Tudek
09:00 G+ Waldemar Wąsowski i Kazimierz Rosłon
10:30 GW 7. urodziny Franka (m) o Boże błog., łaski najbardziej potrzebne, o zdrowie dla całej rodziny
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych:
1. + Ks. Prałat Wacław Koryś
2. + Ks. Prałat Jan Gołębiewski
3. + Barbara Laskowska w 3. r. śmierci
4. + Tadeusz Śleziak w miesiąc po pogrzebie
5. + Zdzisław Mazur w miesiąc po pogrzebie
6. + Jan Gosik w miesiąc po pogrzebie
7. + Jan Marian Radosz w miesiąc po pogrzebie
8. O Boże błog. dla Agaty i Andrzeja w 28. r. ślubu
9. + w 4. r. śmierci Joanna Śmigielska, Antonii i Zofia Śmigielscy
10. + Marianna Wysocka
11. O zdrowie i pomyślność dla Klaudii Sokólskiej
12. + Iwan Kuźmicz, Wiktor Żuk, Helena i Leszek Wyszkowscy
13. Dz-bł w 14. r. urodzin Agaty Żebrowskiej i Boże bł. i łaski najbardziej potrzebne
14. + Wiesław Pęczak w 10. r. śm.
15. Za Jarosława o dar uzdrowienia dla niego
18:00 G+ zm. z rodziny Gąseccy, Dąbrowscy, Rymar
20:00 GDziękczynna w 13. r. urodzin Szymona z prośbą o łaskę zdrowia dla niego
2022-02-07 - poniedziałek
07:00 D1. GREG. 9 + Leokadia Tudek
2. GREG. 9 + Kazimierz Czesuch
18:00 D+ Antoni Kraiński w 3 r. śm.
2022-02-08 - wtorek
07:00 D1. GREG. 10 + Leokadia Tudek
2. GREG. 10 + Kazimierz Czesuch
18:00 D+ Włodzimierz w 1. r. śmierci oraz Zenobia Obrępalscy i bliscy zmarli z rodziny Obrępalskich
2022-02-09 - środa
07:00 D1. GREG. 11 + Leokadia Tudek
2. GREG. 11 + Kazimierz Czesuch
3. + Zenon i Henryk Poławscy; Eleonora i Bolesław Pobikrowscy
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-02-10 - czwartek
07:00 D1. GREG. 12 + Leokadia Tudek
2. GREG. 12 + Kazimierz Czesuch
18:00 D+ Józef, Czesława, Janina, Zofia, Krystyna
2022-02-11 - piątek
07:00 D1. GREG. 13 + Leokadia Tudek
2. GREG. 13 + Kazimierz Czesuch
18:00 D+ Jan Mazek oraz zmarli z rodzin Mazków i Zwierzów
2022-02-12 - sobota
07:00 D1. GREG. 14 + Leokadia Tudek
2. GREG. 14 + Kazimierz Czesuch
17:00 D+ Sabina i Stanisław Ługowscy
18:00 DW intencji Katarzyny i Jacka w 30. r. ślubu oraz ich całej rodziny o Boże błog., łaski najbardziej potrzebne i opiekę M.B.
2022-02-13 - niedziela
07:00 D1. GREG. 15 + Kazimierz Czesuch
2. GREG. 15 + Leokadia Tudek
09:00 G1. + Helena (13. r. śm) i Henryk (5. r. śm) Olszewscy
2. Dz-bł. w int. Iwony w rocznicę urodzin, o Boże bł. łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej Matki Kościoła
10:30 G+ Marianna, Adam, Józef, Stanisław, zm. z r. Kraszewskich i Wojewodów
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych:
1. + Izabela Szczytt w miesiąc po pogrzebie
2. Dz.-bł. w int. Bożeny i Pawła w 29. r. ślubu i Joanny i Kacpra w 1. r. ślubu o Boże bł., łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej
3. + Władysław Palusiński w miesiąc po pogrzebie
4. + Andrzej Onaszkiewicz w miesiąc po pogrzebie
5. + Zofia Ptaszyńska w miesiąc po pogrzebie
6. + Jadwiga i Zbigniew Kubuj, Maria i Jan Miłek, Danuta i Zbigniew Ler, Krystyna Andziak
7. + Stanisław Cesarczyk (od Adama Nowaka i kolegów z pracy)
8. + Stanisław Cesarczyk (od rodziny Regułów)
9. + Władysławę Rzeżuchowską (od opiekunki)
18:00 GIntencja urodzinowa – Stefan – o Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski
20:00 GDziękczynna w 18. r. urodzin Natalii z prośbą o dalszą Bożą opiekę
2022-02-20 - niedziela
07:00 G1. GREG. 22 + Kazimierz Czesuch
2. GREG. 22 + Leokadia Tudek
3. + Marian, Wacław i Stanisława Wójcik; Stanisława i Józef Żabokliccy
09:00 G+ Leontyna, Roman, Stanisław Michalscy
10:30 GO Boże błog. dla rodziców i dzieci z Róży Różańca Rodziców pw. Dzieci Fatimskich
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych:
1. + Józef Sieniawski w 11. r. śm.
2. + Mieczysław Cichocki w miesiąc po pogrzebie
3. + Irena Kuczkowska w miesiąc po pogrzebie
4. + Iwona Wojciechowska w miesiąc po pogrzebie
5. + Jan Woźniak (od rodziny z Rabki)
6. + Halina i Jan Gosik
18:00 G+ w 15. r. śm. Piotr i rodzice, Adam i Michalina, Łukasz i Marianna
20:00 G+ Karol Radziszewski
2022-02-21 - poniedziałek
07:00 G1. GREG. 23 + Leokadia Tudek
2. GREG. 23 + Kazimierz Czesuch
3. + Henryk Kowalik w 54. r. śm. Sławek, Waldek, Małgosia Kowalik
18:00 GO zdrowie i dalszą opiekę Bożą dla Wandy w 87. r. urodzin
2022-02-22 - wtorek
07:00 G1. GREG. 24 + Leokadia Tudek
2. GREG. 24 + Kazimierz Czesuch
18:00 GDziękczynna w 38. r. urodzin Patrycji z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla niej, jej mamy i brata
2022-02-23 - środa
07:00 G1. GREG. 25 + Leokadia Tudek
2. GREG. 25 + Kazimierz Czesuch
18:00 GNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-02-24 - czwartek
07:00 G1. GREG. 26 + Leokadia Tudek
2. GREG. 26 + Kazimierz Czesuch
18:00 G+ Zofia w rocznicę śmierci, Stanisław, Krystyna, Leszek i Wiesław Leoniak
2022-02-25 - piątek
07:00 G1. GREG. 27 + Leokadia Tudek
2. GREG. 27 + Kazimierz Czesuch
18:00 G+ Julian w 3. r. śmierci
2022-02-26 - sobota
07:00 G1. GREG. 28 + Leokadia Tudek
2. GREG. 28 + Kazimierz Czesuch
18:00 GO zdrowie i wszelkie błogosławieństwo dla Zuzanny w 18. urodziny
2022-02-27 - niedziela
07:00 G1. GREG. 29 + Kazimierz Czesuch
2. GREG. 29 + Leokadia Tudek
09:00 G+ Dorota, Julian, Krzysztof oraz zmarli z rodziny Roguskich i Wierzbów
10:30 G+ Daniela, Władysław Dróżdż, Helena i Jan Boguccy
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych:
1. + Irena Wakuła w 22. r. śmierci
2. + Krzysztof Mazur w miesiąc po pogrzebie
3. + Danuta i Marian Galera
4. + Janina, Ludwik i Adam Cyran
5. + Jerzy Sawicki w rocznicę śmierci
6. + Jarosław Lorent w miesiąc po pogrzebie
7. + Jan Franciszek Woźniak w miesiąc po pogrzebie
8. + Stanisław Witold Cesarczyk w miesiąc po pogrzebie
9. O Boże błog. dla Teresy i Grzegorza w 57. r. ślubu
10. + Halina i Jan Gosik
11. + Teresa Jakubiak w 1. r. śm.; + Tadeusz Jakubiak
12. + Zdzisław w 6. r. śm. i Bohdana w 6. r. śm. i zm. rodzin Bajszczaków i Nowickich
13. + Barbara Pazio w 2. r. śm., Kazimierz Pazio, Piotr Szulim
18:00 G+ Tomasz Wójcicki w 20. r. śmierci
20:00 G+ Maria Rozen w 2. r. śmierci
2022-02-28 - poniedziałek
07:00 G1. GREG. 30 + Leokadia Tudek
2. GREG. 30 + Kazimierz Czesuch
17:30 G1. O Błog. Boże i potrzebne łaski dla Jakuba, Michała i Stasia
2. + Roman Rawicz-Olędzki w 4. r. śm.; Ks. Paweł Przybylski
18:00 G1. Z okazji 80. r. urodzin Janiny, dużo zdrowia, szczęścia, Błogosławieństwa Bożego na kolejne dni życia, niech Maryja ma w opiece, Anioł Stróż prowadzi
2. + Stefania i Stanisław Mikulscy, Anna i Jan Malinowscy
2022-03-01 - wtorek
07:00 G1. GREG. 1 + Anna Puk
2. GREG. 1 + Zofia i Franciszek Kacprzyk
17:30 G+ Jan i Marianna Sikora, oraz Kazimierz i Janina Rybak
18:00 GDziękczynna w 75. r. urodzin Zofii z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla niej
2022-03-02 - środa
07:00 G1. GREG. 2 + Anna Puk
2. GREG. 2 + Zofia i Franciszek Kacprzyk
10:00 G+ Helena
18:00 GNabożeństwo do MB Pocieszenia
20:00 G+ Halina, Jan Sikorscy; o odnalezienie zaginionego Benedykta Sikorskiego
2022-03-03 - czwartek
07:00 G1. GREG. 3 + Anna Puk
2. GREG. 3 + Zofia i Franciszek Kacprzyk
17:30 G+ Marianna Szymańczyk w 2. r. śmierci
18:00 GDziękczynna w 30. r. urodzin Mateusza z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla niego
2022-03-04 - piątek
07:00 G1. GREG. 4 + Anna Puk
2. GREG. 4 + Zofia i Franciszek Kacprzyk
3. + Kazimierz Kruk
18:00 D1. + Stanisław, Bronisława Fudali; Stanisława Orzechowska, zm. z r. Fudali, Maryaszy
2. Wynagradzająca za wszystkie zniewagi i grzechy, które obrażają Najświętsze Serce Jezusa – od Kół Żywego Różańca
2022-03-05 - sobota
07:00 G1. GREG. 5 + Anna Puk
2. GREG. 5 + Zofia i Franciszek Kacprzyk
3. + O wieczne zbawienie dla Haliny
12:00 DWynagradzająca od Kół Żywego Różańca za wszystkie nieprawości wyrządzone Niepokalanemu Sercu Maryi oraz w intencji – by Maryja była bardziej znana i miłowana, by jej wezwanie z Fatimy poznał i wypełnił świat
18:00 G+ Janina, Kazimierz, Witold, Stanisław, Jarosław Wardak
2022-03-06 - niedziela
07:00 GGREG. 6 + Anna Puk
09:00 G+ Janina, Ludwik, Samólnik, Bronisława Rachwalska
10:30 G+ Kazimierz Lachowicz
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych:
1. + Żołnierzy Wyklętych Polskiego Podziemia Niepodległościowego i Żołnierzy Wyklętych: + Jerzy Zouner, Aleksander Życiński, Tadeusz Grubek, Zygmunt Jezierski, Ryszard Mikołajczuk, Wiesław Zadrożyński, Tadeusz Uściński
2. + Ks. Wacław Koryś
3. + Ks. Jan Gołębiewski
4. + Helena Seroczyńska, Kazimierz Seroczyński
5. + Jadwiga Rytel w miesiąc po pogrzebie
6. + Ewa-Józefina Lech
7. + Władysława Rzeżuchowska w miesiąc po pogrzebie
8. + Halina i Jan Gosik
9. + Janusz Nowosielski, cr. Obrępalskich i Nowosielskich
10. + Zofia, Cecylia, Teresa, cr. Lesickich i Zielińskich
11. + Janina Matuszewska w 3. r. śm.
12. + Marta Górska w 10. r. śm.; Józef, Stanisław, Darek, Józef, Katarzyna, Arek
13. O zdrowie dla Barbary, Doroty i Andrzeja
18:00 G+ Franciszek i Zofia
20:00 GGREG. 6 + Zofia i Franciszek Kacprzyk
2022-03-07 - poniedziałek
07:00 G1. GREG. 7 + Anna Puk
2. + Maria Dowjat
17:30 G1. O uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Anety za pośrednictwem Matki Bożej Pocieszenia
2. + Janina Niewiarowska
18:00 G1. GREG. 7 + Zofia i Franciszek Kacprzyk
2. + Janusz Kryński
2022-03-08 - wtorek
07:00 G1. GREG. 8 + Anna Puk
2. GREG. 8 + Zofia i Franciszek Kacprzyk
17:30 G+ Helena Łuniewska i Agata Nowak
18:00 G+ Kazimierz Stempczyński w 4. r. śm.
2022-03-09 - środa
07:00 G1. GREG. 9 + Anna Puk
2. GREG. 9 + Zofia i Franciszek Kacprzyk
17:30 G1. + Elżbieta Faliszewska w 2. r. śm.; Kinga Komorowska w 5. r. śm. oraz Jan i Maria Komorowscy
2. + Irena i Edward Krasuscy i Marianna Patoka
18:00 GNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-03-10 - czwartek
07:00 G1. GREG. 10 + Anna Puk
2. GREG. 10 + Zofia i Franciszek Kacprzyk
17:30 G+ Krystyna Fiuk
18:00 GO zdrowie i pomyślność dla Klaudii Sokólskiej
2022-03-11 - piątek
07:00 G1. GREG. 11 + Anna Puk
2. GREG. 11 + Zofia i Franciszek Kacprzyk
17:30 G1. + Helena i Edward Gajdowie; + Helena i Antoni Nowakowie
2. + Franciszka i Jan Grubek oraz zmarli z r. Grubek
18:00 G1. + Seweryna i Franciszek Pawelec oraz ich syn Edward
2. O Boże błog., łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej dla Tomasza
2022-03-12 - sobota
07:00 G1. GREG. 12 + Anna Puk
2. GREG. 12 + Zofia i Franciszek Kacprzyk
17:30 G+ Grzegorz Mistewicz, Jadwiga i Jan Kępkowicz
18:00 G+ Jadwiga Niewiarowska w kolejną rocznicę śmierci
2022-03-13 - niedziela
07:00 GGREG. 13 + Anna Puk
09:00 G+ Kazimierz i Władysława Zarzyccy, Bożena Szymankiewicz, Wiktoria Miechowiecka
10:30 G+ Barbara (10. r. śm.), Wojciech (7. r. śm.), Mieczysław Lewandowscy
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych:
1. + Jan Malczewski w miesiąc po pogrzebie
2. + Teresa Leleno w miesiąc po pogrzebie
3. + Krystyna Mańkowska w 8. r. śm.; Jerzy Mańkowski w 21. r. śm.
4. Łukasz Kiełczewski w 28. urodziny o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
5. + Czesława Pieniak w 10. r. śm.
6. O błog. Boże dla Jana i Mariusza z okazji urodzin oraz dla Jakuba, Leszka i Grzegorza z prośbą o opiekę Matki Bożej i św. Józefa
7. Z okazji imienin Bożeny o Boże błog. i potrzebne łaski
18:00 G+ cr. Bućko, Duma, Niewiadomscy, Szyszkowicz, Dominik
20:00 GGREG. 13 + Zofia i Franciszek Kacprzyk
2022-03-14 - poniedziałek
07:00 G1. GREG. 14 + Anna Puk
2. GREG. 14 + Zofia i Franciszek Kacprzyk
17:30 G1. + Krystyna Fiuk
2. + Stefania, Kazimierz Dąbrowscy, Anna, Stanisław, Ryszard, Andrzej, Artur Gaworscy
18:00 G1. + Lucjan i Marianna
2. O zdrowie i pomyślny przebieg operacji Joanny
2022-03-15 - wtorek
07:00 G1. GREG. 15 + Anna Puk
2. GREG. 15 + Zofia i Franciszek Kacprzyk
17:30 G+ Kazimiera, Marian Włodarczyk
18:00 GStanisław – o Boże błog. i uzdrowienie z depresji
2022-03-16 - środa
07:00 G1. GREG. 16 + Anna Puk
2. GREG. 16 + Zofia i Franciszek Kacprzyk
17:30 G1. + Czesława, Józef, Janusz, Adam, Stanisława
2. Dziękczynna w 77. r. urodzin Teresy z prośbą o potrzebne łaski na dalsze lata życia
18:00 GNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-03-17 - czwartek
07:00 G1. GREG. 17 + Anna Puk
2. GREG. 17 + Zofia i Franciszek Kacprzyk
17:30 G+ Stanisława, Józef i Mirosław; Akwilina Komar oraz Krystyna i Roman Cichoccy
18:00 GO Boże błog. dla ks. Zbigniewa Wróblewskiego z okazji imienin
2022-03-18 - piątek
07:00 G1. GREG. 18 + Anna Puk
2. GREG. 18 + Zofia i Franciszek Kacprzyk
17:30 G+ zmarli polecani w wypominkach
18:00 G1. + ks. Jan Gołębiewski w 1. r. śm.
2. + Janina i Henryk Zawadzcy
2022-03-19 - sobota
07:00 G1. GREG. 19 + Anna Puk
2. GREG. 19 + Zofia i Franciszek Kacprzyk
17:30 GO Boże błog. dla rodziców i dzieci z Róży Różańca Rodziców pw. św. Józefa
18:00 G+ Czesław Słowik w 11. r. śm.; Franciszka, Józef, Zbigniew Słowik, dziadkowie Słowik i Dobosz
2022-03-20 - niedziela
07:00 G+ Tadeusz Książek w 12. r. śm.
09:00 G+ Maria i Antoni Jaźwińscy
10:30 GGREG. 20 + Anna Puk
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych:
1. + Czesław Jarzębski w 20 r. śm.
2. W intencji Kuby z okazji urodzin, z prośbą o zdrowie i opieki Matki Bożej
3. + Tadeusz, Eugeniusz, rodzice: Wiktor i Zofia Śleziak
4. + Adam Rybitwa
5. + Ks. Piotr Pawlukiewicz w 2. r. śm
6. + Adrianna Woś w 3. r. śm.
7. + Zofia Kądzioła w 20. r. śm; Leon Kądzioła w 28. r. śm.; + Tadeusz Grubek
8. + Regina Fiuk w miesiąc po pogrzebie
9. + Zygmunt Henryk Woźniakowski w miesiąc po pogrzebie
10. + Eugenia i Krzysztof Truszczyńscy, Józef Czyż, Edward Miętus
18:00 G+ Wacław i Helena Pierzchalscy
20:00 GGREG. 20 + Zofia i Franciszek Kacprzyk
2022-03-21 - poniedziałek
07:00 G1. GREG. 21 + Anna Puk
2. GREG. 21 + Zofia i Franciszek Kacprzyk
17:30 G1. + Alina Krzanowska z d. Zubek
2. + Waldemar Zimny w 2. r. śm., jego rodzice: Anna i Bronisław
+ Marianna, Janina i Józef Burzyńscy oraz Genowefa, Władysław i Jan Antoszkiewicz
18:00 G1. + Wacław i jego rodzice: Rozalia i Andrzej
2. + Janusz Balcerzak w 1. r. śm.
2022-03-22 - wtorek
07:00 G1. GREG. 22 + Anna Puk
2. GREG. 22 + Zofia i Franciszek Kacprzyk
17:30 G+ Teresa i Mieczysław Zdanowscy
18:00 G+ Henryk Wysokiński, Czesława i Zygmunt Wysokińscy
2022-03-23 - środa
07:00 G1. GREG. 23 + Anna Puk
2. GREG. 23 + Zofia i Franciszek Kacprzyk
17:30 G1. + Radogost Martynowski
2. + Krzysztof Obzejta
18:00 GNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-03-24 - czwartek
07:00 G1. GREG. 24 + Anna Puk
2. GREG. 24 + Zofia i Franciszek Kacprzyk
17:30 G+ Jerzy i Mirosław Raszuk
18:00 G+ Zbigniew Rydzewski w 1. r. śm.
2022-03-25 - piątek
07:00 G1. GREG. 25 + Anna Puk
2. GREG. 25 + Zofia i Franciszek Kacprzyk
17:30 G1. + Franciszka, Florian, Janusz Szankowscy
2. W intencji pokoju w Ukrainie oraz nawrócenia Rosji
18:00 G1. + Helena, Maria, Karol Zajączkowscy
2. + Józefa, Zofia, Stanisława, Władysław, Aleksander, Maria
2022-03-26 - sobota
07:00 G1. GREG. 26 + Anna Puk
2. GREG. 26 + Zofia i Franciszek Kacprzyk
17:30 G+ Genowefa i Władysław Gójscy
18:00 G+ Stanisław, Krystyna Budek; Teresa Bakiera, Mieczysław Raczkowski, Ania Brama
2022-03-27 - niedziela
07:00 GGREG. 27 + Anna Puk
09:00 G+ Jerzy Szulim w 3. r. śm. i jego rodzice
10:30 G+ Krystyna Dudek
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych:
1. + Jan Piwowarczyk w 18. r. śm. i jego żona Zuzanna
2. + Aleksandra Bojanowska w 1. r. śm.
3. + Janusz Balcerzak w 1. r. śm.
18:00 G+ Włodzimierz Kowalski w 4. miesiąc po śmierci
20:00 GGREG. 27 + Zofia i Franciszek Kacprzyk
2022-03-28 - poniedziałek
07:00 G1. GREG. 28 + Anna Puk
2. GREG. 28 + Zofia i Franciszek Kacprzyk
17:30 G1. Dziękczynna w 15. r. ur. Moniki i Mai z prośbą o dalszą Bożą opiekę i potrzebne łaski
2. Dziękczynna za uzdrowienie Michała z prośbą o dalsze łaski i błogosławieństwo
18:00 G1. + Andrzej Skarżyński w 31. r. śm.
2. + Rejmond, Leona, Jan, Kazimierz, Edward
2022-03-29 - wtorek
07:00 G1. GREG. 29 + Anna Puk
2. GREG. 29 + Zofia i Franciszek Kacprzyk
17:30 G+ Jan Sura w 1. r. śm.
18:00 G+ Eugeniusz Paczuski w 8. r. śm.; Irena i Maria Paczuskie
2022-03-30 - środa
07:00 G1. GREG. 30 + Anna Puk
2. GREG. 30 + Zofia i Franciszek Kacprzyk
17:30 G1. + Danuta Kanafa
2. + rodziców Łaczmańskich i Smoczyńskich i przyjaciół Krystynę, Marię, Waldemara
18:00 GNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-03-31 - czwartek
07:00 G-- Intencja --
17:30 GProśba o zdrowie dla Wojciecha i Kacpra
18:00 GDziękczynna z racji urodzin Katarzyny z prośbą o dalszą Bożą opiekę i potrzebne łaski dla niej i jej rodziny
2022-04-01 - piątek
07:00 G1. GREG. 1 + Jan Kielewski
2. + Wacława Malesa
3. Wynagradzająca Najśw. Sercu Pana Jezusa
18:00 G1. + Aniela Mościcka i Władysław Mościcki
2. Wynagradzająca od Kół Żywego Różańca za wszystkie zniewagi i grzechy, które obrażają Najświętsze Serce Pana Jezusa
2022-04-02 - sobota
07:00 G1. GREG. 2 + Jan Kielewski
2. O zdrowie i łaskę wiary dla Dariusza – intencja urodzinowa
12:00 GWynagradzająca od Kół Żywego Różańca za wszystkie nieprawości wyrządzone Niepokalanemu Sercu Maryi oraz w intencji – by Maryja była bardziej znana i miłowana, by jej wezwanie z Fatimy poznał i wypełnił świat
18:00 G+ Pelagia, Stanisław, Ignacy Talacha i cr. Mokrackich i Jastrzębskich
2022-04-03 - niedziela
07:00 GGREG. 3 + Jan Kielewski
09:00 G+ Halina i Ryszard
10:30 G+ Henryk Nagaj w 3. r. śm.; zm. z rodz. Nagaj i Duda, + Jan Łabędź
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych:
1. + Ks. Wacław Koryś
2. + Ks. Jan Gołębiewski
3. + Mieczysław Bakuła w 10. r. śm.
4. Bożena Wakuła w 55. r. urodzin
5. + Władysław Szewczyk
6. + Włodzimierz Rak w 2. r. śm, zm. z r. Raków i Mularzuków
7. O Boże błog. dla Małgorzaty w dniu urodzin
8. + Ks. Piotr Deczewski
9. Za Ulę z okazji 8. urodzin
18:00 GO łaskę wiary dla dzieci
20:00 G+ Stanisława Sarnowska, Halina i Stanisław Sarnowscy, Stanisława Kowalczyk
2022-04-04 - poniedziałek
07:00 G1. GREG. 4 + Jan Kielewski
2. + Janina i Stanisław Dąbrowscy, Irena i Stanisław Kurek
10:00 G+ Rafał i Genowefa, zm. z r. Pietraszewskich
18:00 G+ Zofia, Helena, Janina, Roman, Hipolit, Marian Uszyńscy
20:00 G+ Czesław Pietrzyk w 3. r. śm.
2022-04-05 - wtorek
07:00 G1. GREG. 5 + Jan Kielewski
2. + zm. z r. Piątków
10:00 G+ Siostra zakonna Józefa
18:00 G+ Irena i Eugeniusz Paczuscy i ich rodzice
20:00 G+ Leszek Świderski w 9. r. śm., zm. z r. Świderskich i Grzybowskich
2022-04-06 - środa
07:00 G1. GREG. 6 + Jan Kielewski
2. + Michał Kochan w 1. r. śm.
10:00 G+ Edward Stachowiak oraz rodzice
18:00 GNabożeństwo do MB Pocieszenia
20:00 G+ Sabina Subocz w 1. r. śm.
2022-04-07 - czwartek
07:00 G1. GREG. 7 + Jan Kielewski
2. + Lech Woźniak w 4. r. śm., jego rodzice Eugenia i Stanisław Woźniak
17:30 GZa Helenę z okazji 21. urodzin w intencji dziękczynno-błagalnej z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej Pocieszenia
18:00 G+ Teresa Skolimowska
2022-04-08 - piątek
07:00 G1. GREG. 8 + Jan Kielewski
2. + Kazimiera i Maria
17:30 G1. + Irena Kotowska w 58. r. śm.
2. + Tadeusz, Zofia i zm. z rodziny Dąbrowskich
18:00 G1. + Bronisława, Kazimierz, Joanna, Tadeusz Ukleja
2. + Marianna i Stanisław Salamonik
2022-04-09 - sobota
07:00 G1. GREG. 9 + Jan Kielewski
2. + Helena i Jan Starak, Lucyna i Edmund Tołoczko, oraz ich dzieci Zbigniew, Elżbieta, Bogdan i Zdzisław
17:30 G+ Narcyz i Antonina – o niebo dla nich
18:00 G+ Arkadiusz Kalicki w 16. r. śm. oraz jego ojciec Zdzisław
2022-04-10 - niedziela
07:00 GGREG. 10 + Jan Kielewski
09:00 G+ Tadeusz Jędruszczak w 1. r. śm.
10:30 G+ Marian Maciński w 2. r. śm., + Jan i Stanisław Chojnowscy
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych:
1. + W intencji ofiar zbrodni katyńskiej i katastrofy smoleńskiej
2. + Kazimiera i Jan Jackiewicz i ich rodzice
3. + Edmund Nojmiler w miesiąc po pogrzebie
4. Dz-bł. za Irenę w rocznicę urodzin o Boże błog. zdrowie, dary Ducha Świętego, a dla jej braci z rodzinami o szczególnie potrzebne łaski i opiekę MB Pocieszenia
5. + Helena Wyszkowska w rocznicę śmierci
6. + Zdzisław Książek w 26. r. śm.
7. + Maria i Jerzy Rutkowscy
18:00 G+ Marian Rogala; Aleksandra i Stanisław Rogala
20:00 G+ Stanisław, Zygmunt, Jan Taciak
2022-04-11 - poniedziałek
07:00 G1. GREG. 11 + Jan Kielewski
2. + Jan Tkacz, zm. z r. Tkaczów i Królaków
17:30 G1. + Władysław, Feliksa, oraz zmarli z rodziny Zagrabskich
2. O wylanie Ducha Świętego miłości i prawdy na naszą ojczyznę
18:00 G1. + Józef i Maria Galon
2. W 16. urodziny Łukasza o Boże błog. łaski najbardziej potrzebne i opiekę MB
2022-04-12 - wtorek
07:00 G1. GREG. 12 + Jan Kielewski
2. + Marian, Helena i Tadeusz
17:30 GO wylanie Ducha Świętego miłości i prawdy na naszą ojczyznę
18:00 GDziękczynna w 25. r. ślubu Mariusza i Joanny z prośbą o dalsze Boże błog. i potrzebne łaski dla nich i ich dzieci
2022-04-13 - środa
07:00 G1. GREG. 13 + Jan Kielewski
2. O wylanie Ducha Świętego miłości i prawdy na naszą ojczyznę
17:30 G+ Bronisław Budziński, Maria Budzińska, Iwan Izbiński
18:00 GNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-04-14 - czwartek
18:00 G1. GREG. 14 + Jan Kielewski
2. O zdrowie i Boże błog. dla Macieja
3. Za Parafian
4. + Karolina w 10. r. śm., Mieczysław, Zbigniew, Piotr, Krzysztof Jaczewscy
2022-04-15 - piątek
08:00 GCiemna Jutrznia
18:00 GLiturgia Męki Pańskiej
2022-04-16 - sobota
08:00 GCiemna Jutrznia
18:00 G1. GREG. 15 + Jan Kielewski
2022-04-17 - niedziela
06:00 GRezurekcja za Parafian
09:00 G+ Zdzisław Dobosz i jego rodzice, Stanisława, Władysław, Stanisław
10:30 G+ Jadwiga i Wacław Paczuscy
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
18:00 GGREG. 16 + Jan Kielewski
20:00 G+ Waldemar Izdebski
2022-04-24 - niedziela
07:00 G1. + Stefania, Zenon i Ryszard Szydłowscy
2. GREG. 23 + Jan Kielewski
09:00 GW 50 r. ślubu Krystyny i Jana Wójcickich: dziękując Bogu za tak piękne lata razem i proszą o dalsze zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i córek z rodzinami
10:30 G+ mąż Jerzy, zięć Waldemar, szwagier Kazimierz
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
1. + Bogusław Zieliński, Henryka i Julian Budek, Zofia i Józef Szelągowscy, Hieronim i Adolf Szelągowscy
2. + Teresa Friberg z Bourg-La-Rfine (Burlarę)
3. + Edward w 28. r. śm. i Zofia w 1. r. śm.
4. + Jadwiga Biały w miesiąc po pogrzebie
5. O zdrowie i Boże błog. dla Wojciecha i jego mamy
6. + Wiesława Owsianko w 6. r. śm.
7. + Henryk i Barbara Kraszewscy, Elżbieta Lachowicz, Jan Gryz
8. + Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (1/30)
9. + Józefa, Józef, Czesław, Władysław Rędaszka
10. O zdrowie dla Sabiny i szczęśliwe rozwiązanie
11. + Marianna Piwowarczyk
18:00 G+ Stanisława Janczewska w 37. r. śm.
20:00 G-- Intencja --
2022-04-25 - poniedziałek
07:00 GGREG. 24 + Jan Kielewski
17:30 GO doświadczenie Bożej miłości dla Leokadii, Wioli i Ewy
18:00 G1. Dziękczynna Bernardy i Pawła w 51. r. ślubu z prośbą o dalsze Boże błog. i potrzebne łaski dla nich, ich dzieci i wnucząt
2. Dz-bł. w intencji Agaty i Marcina w dniu urodzin o Boże błog. łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej
2022-04-26 - wtorek
07:00 GGREG. 25 + Jan Kielewski
17:30 G+ Maria i Jerzy Rutkowscy
18:00 G+ Mieczysław, Kazimierz, Janina Nowińscy
2022-04-27 - środa
07:00 GGREG. 26 + Jan Kielewski
17:30 G1. O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Jasia w 3. r. chrztu świętego
2. Dziękczynna w rocznicę urodzin Agnieszki z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i potrzebne łaski
18:00 GNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-04-28 - czwartek
07:00 GGREG. 27 + Jan Kielewski
17:30 G+ Zofia i Albert Sikorscy, Ireneusz Jasiński
18:00 GO błogosławieństwo Boże dla rodziców i dzieci z Róży Różańca Rodziców pw. św. Joanny Beretty Molli
2022-04-29 - piątek
07:00 GGREG. 28 + Jan Kielewski
17:30 G-- Intencja wolna --
18:00 G1. Katarzyna – o łaski i błogosławieństwo w dniu imienin
2. W intencji Bogu wiadomej od Katarzyny
2022-04-30 - sobota
07:00 G1. O zdrowie i Boże błog. dla Piotra z okazji jego 19. urodzin
2. GREG. 29 + Jan Kielewski
17:30 G+ Feliks, Józefa, oraz zmarli z rodziny Wojda
18:00 G+ Teresa, Władysław, Jan, Marian Zarzyccy
2022-05-01 - niedziela
07:00 G1. + Jolanta, Helena, Józef Książek, Aleksandra, Stefania Świtkowskie, ks. Prałat Jan Świtkowski
2. GREG. 30 + Jan Kielewski
09:00 G+ Stanisław i Czesława Góreccy, Edward i Zofia Boruccy
10:30 G+ Alina Sidor w 23. r. śm., Władysław Sidor w 18. r. śm.
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
1. + Ks. Wacław Koryś
2. + Ks. Jan Gołębiewski
3. + Mieczysław Ślusarski w miesiąc po pogrzebie
4. + Edmund Powierża w miesiąc po pogrzebie
5. O Boże błog. dla Patrycji i Pawła
6. + Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (2/30)
18:00 G+ Stanisława i Zygmunt Kasprzyk
20:00 GDziękczynno-błagalna w intencji Teresy w rocznicę urodzin oraz za całą rodzinę: o Boże błogosławieństwo, łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej
2022-05-02 - poniedziałek
07:00 G1. GREG. 1+ Magdalena Dobosz
2. + Stanisław
17:30 G1. Dz-bł. w intencji Filipa w dniu 11 urodzin o Boże błog. łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej
2. + Władysław Stołowski
18:00 G1. + Janina i Ludwik oraz zmarli z rodziny Czajków
2. + Janina Sitak w 30. r. śm.
+ Jan Sitak w 38. r. śm.
2022-05-03 - wtorek
07:00 GGREG. 2 + Magdalena Dobosz
09:00 G+ Stanisław, Anna Nowaccy
10:30 G+ Anna Seroczyńska o zbawienie wieczne w niebie
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
1. W intencji ojczyzny
2. + Jan Ołdak w 24. r. śm.
18:00 G+ Kazimiera, Stanisław, Zdzisław Ostojscy, Jerzy Kluczyński
20:00 G+ Zofia i Władysław Niewadzisz, Jadwiga i Władysław Kwiecień
2022-05-04 - środa
07:00 G1. GREG. 3 + Magdalena Dobosz
2. + Waldemar Sękowski
17:30 G1. Za Parafian
2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Pocieszenia oraz dary Ducha Świętego dla Anny
18:00 GNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-05-05 - czwartek
07:00 G1. GREG. 4 + Magdalena Dobosz
2. O Boże błogosławieństwo i potrzebne dary Ducha Świętego dla Zygmunta i Ireny oraz ich rodziny
17:30 G+ Marianna Michalak w miesiąc po śmierci
18:00 G+ Marian i Henryka(k) Kościesza (3 r. śm.)
2022-05-06 - piątek
07:00 G1. GREG. 5 + Magdalena Dobosz
2. Za Parafian
3. Dziękczynna w 30. r. urodzin Weroniki z prośbą o dalsze błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie potrzebne dla niej łaski
18:00 G1. Wynagradzająca od Kół Żywego Różańca za wszystkie zniewagi i grzechy, które obrażają Najświętsze Serce Pana Jezusa
2. + Grzegorz Mistewicz w 32. r. śm.
2022-05-07 - sobota
07:00 G1. --
2. GREG. 6 + Magdalena Dobosz
12:00 GWynagradzająca od Kół Żywego Różańca za wszystkie nieprawości wyrządzone Niepokalanemu Sercu Maryi Panny
18:00 GDziękczynna w intencji Łukasza z prośbą o opiekę św. Józefa nad nim i jego rodziną
2022-05-08 - niedziela
07:00 GGREG. 7 + Magdalena Dobosz
09:00 G+ Stanisław Szydłowski w dniu imienin
10:30 GUroczystość I Komunii Świętej
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
1. + Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (3/30)
2. Stanisław, Pelagia, Zdzisław Żerańscy, Stanisława, Ewaryst i Antoni Fedorowicz
3. + Jerzy Rutkowski w miesiąc po pogrzebie
4. + Leszek Adamczyk w miesiąc po pogrzebie
5. + Henryka Rojewska w miesiąc po pogrzebie
6. + Władysław Pierzyński w miesiąc po pogrzebie
7. Stanisław – w intencji 80. urodzin o błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dziękując za otrzymane łaski
8. O Boże błog. łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej dla Marty i Andrzeja w 27. r. ślubu oraz ich dzieci
9. Dz-bł. w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, i opiekę Matki Bożej dla Sławomira w rocznicę urodzin
10. O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Marcina i Agnieszki
11. + Stanisława (1. r. śm.) i Kazimierz Ostrowscy
12. O Boże błog. łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej dla Jadwigi
18:00 G+ Stanisław i Helenka
20:00 GO Boże błogosławieństwo, łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej dla członków K.W.C. z Sulejówka i okolic
2022-05-09 - poniedziałek
07:00 G1. GREG. 8+ Magdalena Dobosz
2. o Boże błog. łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej dla Bożeny w dniu 51 urodzin, oraz dla wnuka Stanisława z okazji imienin
17:30 G1. + Janina, Stanisław oraz zm. z rodz. Ruszkowskich i Konowrockich
2. + Henryk Wysokiński, jego rodzice: Czesława i Zygmunt
18:00 G1. W intencji Krystyny z okazji urodzin o zdrowie i potrzebne łaski oraz z okazji urodzin Hani i Gabrysi
2. + Stanisława Tomaszkiewicz
+ Stanisława Potacka
Oraz zmarli z ich rodzin
2022-05-10 - wtorek
07:00 G1. GREG. 9 + Magdalena Dobosz
2. Za Parafian
17:30 G+ Władysław, Antonina, Zygmunt Janczewscy, Stanisław
18:00 G+ Bogdan, Stanisław i Genowefa oraz zm. z rodziny Dudzińskich
2022-05-11 - środa
07:00 G1. GREG. 10 + Magdalena Dobosz
2. O światło Ducha Świętego dla Patryka na czas egzaminów zawodowych
17:30 G1. Dziękczynno-błagalna za otrzymane sakramenty święte dla Marioli
2. + Aniela i Władysław Mościccy
18:00 GNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-05-12 - czwartek
07:00 G1. GREG. 11 + Magdalena Dobosz
2. + Helena Kurek w 24. r. śm.
17:30 G+ Jan, Natalia Gałązka, Stanisław Pożyczka, Zdzisław i zm. z rodziny
18:00 G+ Jan, Jadwiga Nekersz; Edward, Feliksa Kubliccy; Jan, Róża Sieńczyk
2022-05-13 - piątek
07:00 G1. GREG. 12 + Magdalena Dobosz
2. W intencji wynagradzającej za syna Roberta
17:30 G1. + Paweł Wąsowski w 1. r. śm.
2. + Zdzisław Wąsowski i zm. z rodziny Wąsowskich i Telusów
18:00 G1. + dziadków: Fudali: Jan, Rozalia i Julia, Maryasz: Bazyli i Anna
2. + Jan, Wiktoria, zmarli z rodziny Woźnickich, Mieczysław, Zofia, Stanisław, Witold
2022-05-14 - sobota
07:00 G1. W intencji o rozwiązanie trudnej sytuacji małżeństwa
2. GREG. 13 + Magdalena Dobosz
17:30 G+ Konstanty Kosieradzki, Piotr Wyleziński
18:00 G+ Zofia i Antoni Rogala i ich rodziców oraz Tomasza
2022-05-15 - niedziela
07:00 G1. GREG. 14 + Magdalena Dobosz
2. + Irena i Jan Ptaszyńscy; Zofia i Marian Wojtan, zm. z rodziny Kumorków
09:00 G+ Zofia, Zygmunt, Henryk Ptasińscy, Maria i Marian Sabak
10:30 GUroczystość Rocznicy I Komunii Świętej
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
1. + Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (4/30)
2. + Józefa i Jan Jeroniniak, Czesław Demiańczuk
3. + Henryka Lewandowicz w 14. r. śm. i Marianna Lewandowicz w 3. r. śm.
4. + Zofia, Henryk i Jan Jerzak
5. + Marian i zm. z rodziny Szymańskich i Żelazowskich
6. + Danuta Czajkowska w 2. r. śm., Wojciech Czajkowski
7. O Boże błog. dary Ducha św. dla Julii i Magdaleny oraz ich rodziców
8. W dniu imienin Zosi o wszystkie potrzebne łaski, dary Ducha św. i opiekę Matki Bożej Pocieszenia
9. + Joanna Tryzno w 2. r. śm.
10. Dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski i o dalsze błogosławieństwo dla Małgorzaty i syna Radosława, Sławomira, córki Pauliny i kolegi Mateusza
18:00 G+ Stanisława Oknińska, zm. z r. Redos i Oknińskich
20:00 G+ Zenon Poławski
2022-05-16 - poniedziałek
07:00 D1. GREG. 15 + Magdalena Dobosz
2. o Boże błog. łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej dla Marcina z okazji 43. urodzin
17:30 D1. Dziękczynna w 35. r. ślubu Beaty i Janusza z prośbą o dalsze Boże błog. i potrzebne łaski dla nich i ich rodziny
2. + Anna, Tomasz, Andrzej oraz zm. z rodzin Wąsowskich i Barbachowskich
18:00 D1. + Zofia i Tadeusz i zm. z rodziny Dąbrowskich
2. + Andrzej Piotrowski o niebo dla niego – miesiąc po śmierci
2022-05-17 - wtorek
07:00 D1. GREG. 16 + Magdalena Dobosz
2. O Boże błog. dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej dla Stanisławy
17:30 D+ Krystyna Poletyko w 1. r. śm.
18:00 D+ Zbigniew, Jadwiga Bohusz
2022-05-18 - środa
07:00 D1. GREG. 17 + Magdalena Dobosz
2.
17:30 D1. + Zofia Zawodniak w 2. r. śm.; Teresa Spychalska w 12. r. śm.
2. O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Ireny i jej rodziny
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-05-19 - czwartek
07:00 D1. GREG. 18 + Magdalena Dobosz
2. Za Parafian
17:30 DMałgorzata i Janusz w 16. r. ślubu dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla nich ich dzieci, Jaś w dniu 12 urodzin
18:00 D+ Eugenia i Krzysztof Truszczyńscy, Józef Czyż, Edward Miętus
2022-05-20 - piątek
07:00 D1. GREG. 19 + Magdalena Dobosz
2.
17:30 D+ zmarli polecani w wypominkach
18:00 D1. + Andrzej Dyra w 1. r. śm.; Marianna Żelakiewicz, Irena, Sławomir, Jan Dyra
2. + Katarzyna Iwona Pazio
2022-05-21 - sobota
07:00 D1. + Teresa i Kazimierz Borychowscy
2. GREG. 20 + Magdalena Dobosz
17:30 D+ Kazimierz Raczkowski w 10. r. śm., zm. z rodz. Raczkowskich i Marciniuków
18:00 DW intencji Oliwii i pozostałych wnucząt i ich rodziców o Boże błog. łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej Pocieszenia
2022-05-22 - niedziela
07:00 D+ Władysława Rawska w 3. r. śm.
09:00 G1. W 3. r. ślubu Ewy i Mariusza z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
2. + Henryk Kietliński
10:30 GO Błog. Boże dla rodziców i dzieci z Róży Różańca Rodziców pw. św. Rity
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
1. + Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (5/30)
2. + Helena Kowalczyk w 10. r. śmierci
3. O Boże błog. dla Bartosza w 22. r. urodzin
4. + Tadeusz Roguski w miesiąc po pogrzebie
5. + Tadeusz Żukowski w miesiąc po pogrzebie
6. + Elżbieta Wiesława Rojewska w miesiąc po pogrzebie
7. + Teresa, Władysław Krzywobłodzcy
8. Genowefa Bartas – w 91. rocznicę urodzin o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
18:00 G+ Józefa, Stanisław, Janusz Starczewscy
20:00 GGREG. 21 + Magdalena Dobosz
2022-05-23 - poniedziałek
07:00 D1. GREG. 22 + Magdalena Dobosz
2. Za Parafian
17:30 D1. + Stanisława, Franciszek, Andrzej Burta
2. + Barbara Szulc w 1. r. śmierci
18:00 D1. + Jerzy Grubek w 8. r. śm.
2. O łaskę chrztu dla dziecka (Poli) w 1. r. urodzin
2022-05-24 - wtorek
07:00 D1. GREG. 23 + Magdalena Dobosz
2.
17:30 D+ Stanisław Ostrowski w 2. r. śmierci, za jego żonę, synów, rodziców, Krystynę Ostrowską
18:00 D+ Stefania Popiołek w 2. r. śm. oraz Wiktoria i Franciszek Stosio z prośbą o miłosierdzie Boże i łaskę nieba
2022-05-25 - środa
07:00 D1. GREG. 24 + Magdalena Dobosz
2. Dziękczynna w 50. r. urodzin Katarzyny z prośbą o dalsze Boże błog. i potrzebne łaski dla niej i dla rodziny
17:30 D1. + Jan, Helena i Witold Wierzbicyy
2. + Barbara Pieńczuk - intencja od córek
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-05-26 - czwartek
07:00 D1. GREG. 25 + Magdalena Dobosz
2. Dziękczynno-błagalna o Boże błog., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Dawida w 2. r. urodzin
17:30 D+ Krystyna Dudek
18:00 DZ okazji 4. r. święceń kapłańskich ks. Kamila
2022-05-27 - piątek
07:00 D1. GREG. 26 + Magdalena Dobosz
2. + Władysław Palusiński
17:30 D1. Dziękczynno-błagalna o Boże błog., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Marty i Michała w podziękowaniu za 16 lat małżeństwa
2. O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Tomasza i jego rodziny
18:00 D1. Podziękowanie za uratowanie życia Huberta z prośbą o dalsze błogosławieństwo
2. O wieczne zbawienie dla Felicji
2022-05-28 - sobota
07:00 D1. O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla ks. Proboszcza w rocznicę święceń kapłańskich
2. GREG. 27 + Magdalena Dobosz
17:30 D+ Henryk Osiak, Marianna i Stanisław Salamonik
18:00 DDziękczynno-błagalna w rocznicę chrztu św.
2022-05-29 - niedziela
07:00 DO Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Mariusza i jego rodziny
09:00 G+ Zuzanna, Jan oraz zmarli z rodzin Jastrzębskich, Górskich i Talacha
10:30 G-- Intencja --
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
+ Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (6/30)
1) Dorota w 40 rocznicę urodzin o potrzebne łaski i Boże Błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej na każdy dzień, w intencji męża Tomka oraz dzieci Mariki i Tobiasza
2) Dziękczynna w 18 rocznicę ślubu Edyty i Roberta z prośbą o dalszą Bożą opiekę i potrzebne łaski
3) + Jerzy Bodecki oraz Edward i Cecylia Tomaszewscy
4) + Romana Bogumiła Patoka w miesiąc po pogrzebie
5) w 12 rocznicę ślubu za Agatę i Macieja w podziękowaniu za wszystkie łaski
6) + Alina Pęczek w 1. r. śmierci
7) w 1. r. urodzin Pola Nowak o Boże Błogosławieństwo
8) + Regina-Krystyna Fiuk o miłosierdzie Boże i pokój wieczny
9) + ś.p. Janina Matuszewska – intencja od dzieci
18:00 G+ Edward Peryt w 8. r. śm.
20:00 GGREG. 28 + Magdalena Dobosz
2022-05-30 - poniedziałek
07:00 D1. GREG. 29 + Magdalena Dobosz
2. Za Parafian
17:30 D1. + Danuta Górniak w 1. r. śmierci
2. + w 33. r. śmierci Jolanta i Sławomir o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
18:00 D1. + Małgorzata, Wiesława, Wacław i Kazimierz
2. + S. P. Henryka Jachowicz i zmarli z rodziny Jachowiczów i Maksimowskich
2022-05-31 - wtorek
07:00 D1. GREG. 30 + Magdalena Dobosz
2. + Stanisława Adamska i Władysław Młynarski
17:30 D+ Regina, Krystyna i Henryk Fiuk
18:00 D1. W 25 r. ślubu Agaty i Jarosława o Boże Błogosławieństwo, łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej Pocieszenia dla nich dla dzieci Aleksandry i Klaudii
2. + Elżbieta Zdanowicz oraz Gabriela i Henryk Zdanowicz
2022-06-01 - środa
07:00 D1. GREG. + 1 Krzysztof Mazur
2. O Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Magdaleny, Jana, Aleksandry i Stasia Janików. Proszą rodzice
17:30 D1. + Ś.P. Marian Łabędź- w 12. r. śmierci
2. O Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla ks. Mateusza u 10. rocznicę święceń kapłańskich
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-06-02 - czwartek
07:00 D1. GREG. 2 + Krzysztof Mazur
2. O Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla ks. Jana w 4. r. święceń
17:30 D+ Rodziców chrzestnych, Jadwiga, Marian, Stanisława, Władysław
18:00 D+ Ś.P. Zdzisław Kalicki w 4. r. śmierci oraz syn Arkadiusz
2022-06-03 - piątek
07:00 D1. GREG. 3 + Krzysztof Mazur
2. + Ś.P. Genowefa Nastaga w 2. r. śmierci
3. Dziękczynno-błagalna o Boże błog., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Joanny w dniu imienin
18:00 D1. O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Przenajświętszej dla Aleksandra w 14. r. urodzin
2. Wynagradzająca za wszystkie zniewagi i grzechy, które obrażają Najświętsze Serce Pana Jezusa – Koło Żywego Różańca
2022-06-04 - sobota
07:00 D1. GREG. 4 + Krzysztof Mazur
2. W intencji Panu Bogu wiadomej
12:00 DWynagradzająca za wszystkie grzechy i nieprawości wyrządzone Niepokalanemu Sercu Maryi Panny – Koło Żywego Różańca
18:00 D+ Krystyna Krzyszczuk w 9. r. śmierci- o niebo dla niej
2022-06-05 - niedziela
07:00 D1. GREG. 4 + Krzysztof Mazur
2. + Alina i Andrzej
09:00 G+ Marianna, Eustachiusz Jakubczak
10:30 GO Boże Błogosławieństwo, łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej dla Iwony
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
+ Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (7/30)
1. + Ks. Jan Gołębiewski
2. + Ks. Wacław Koryś
3. O Boże błog. dla Gabrysi i opiekę Matki Najświętszej dla niej i jej rodziny – intencja od dziadków Zdanikowskich
4. + Marianna Wysocka w 5. r. śm.
5. + Przemysław Winiarski w 7. r. śm.
6. + Marian Moskaluk w 2. r. śm. jego rodzice Władysława i Antoni
7. + Ks. Dariusz Walicki
8. + Zdzisław Mirosz, Zdzisław i Halina Paczkowscy
9. + Tadeusz Grabowski w 8. r. śm.; + Zofia, Piotr, Henryka i Lucjan Grabowscy, + Stanisław i Bolesława Tomkiewicz, + Florian Tomaszkiewicz
10. + Danuta i Feliks Starszuk
18:00 G+ Michał Wójcicki w 1. r. śm. oraz jego rodzice: Feliks i Władysława; + Tomasz
20:00 G+ Barbara w 14. r. śm. i Andrzej w 17. r. śm. Kruszewscy
2022-06-06 - poniedziałek
07:00 D1. GREG. 6 + Krzysztof Mazur
2. Za Parafian
17:30 D1. + Kazimierz Lachowicz w 22. r. śm.
2. O Boże błog. dla Elżbiety i Franciszka Łaczmańskich w 46. r. ślubu, o łaski potrzebne dla całej rodziny i opiekę Matki Bożej nad nimi
18:00 D1. + Bogdan – o życie wieczne dla niego
2. Msza odpustowa za parafian
2022-06-07 - wtorek
07:00 D1. GREG. 7 + Krzysztof Mazur
2. O Boże bł., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Martyny
17:30 D+ Maria Pelczarska w 1. r. śm.
18:00 DO Boże Błogosławieństwo, łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej Pocieszenia dla Anety
2022-06-08 - środa
07:00 D1. GREG. 8 + Krzysztof Mazur
2. + Halina Filipczak od przyjaciół rodziny
17:30 D1. + Czesław Jarosz w 8. r. śm., Zofia, Józef, Anna, Krzysztof i zm. z rodziny Jaroszów
2. + Marianna i Jan Sikorscy w 28. i 39. r. śm.
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-06-09 - czwartek
07:00 D1. GREG. 9 + Krzysztof Mazur
2. + Stanisław Woźnicki – od syna Rafała
17:30 D-- Intencja --
18:00 D+ Antoni Fryc w 3. r. śm.
2022-06-10 - piątek
07:00 D1. GREG. 10 + Krzysztof Mazu
2.
17:30 D1. + Wiesław Krupik w 3. r. śm., Alina Krupik
2. + Bogdan Bębnowicz i Krystyna Smardzewska
18:00 D1. + Genowefa i Władysław Gójscy
2. O zdrowie i Boże bł. dla Małgorzaty
2022-06-11 - sobota
07:00 D1. GREG. 11 + Krzysztof Mazur
2.
17:30 D+ Kazimierz i Władysława Zarzyccy, Bożena Szymankiewicz
18:00 D+ Sławomir Góral, Jan, Irena, Halina i Czesław Góral
2022-06-12 - niedziela
07:00 D1. GREG. 12 + Krzysztof Mazur
2. + Stanisław Barczuk w 10. r. śm.; zm. z rodzin: Barczuków, Zawiewiczów, Maciejewskich, Ciupińskich, Gruszczyńskich i Maców
09:00 G+ Gabriela i Apolinary Dąbrowscy, zm. z rodz. Dąbrowskich i Ostrowskich
10:30 GO Boże Błogosławieństwo, łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej dla Magdaleny i Pawła w 10. r. ślubu i ich synów
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
+ Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (8/30)
1. W int. dziękczynnej za Wandę i Jerzego Mazowieckich w 60. r. ślubu z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla nich, ich dzieci i wnuków
2. W 40 rocznicę ślubu Małgorzaty-Ewy i Stanisława o Boże błog. i łaski potrzebne na dalsze lata życia dla nich i dla całej rodziny
3. + Wojciech w 40. r. śmierci i Danuta Czajkowscy
4. O zdrowie i potrzebne łaski dla Janusza Czajkowskiego
5. + Barbara Lucyna Wiśniewska w miesiąc po pogrzebie
6. + Elżbieta Krzyżewska w pół roku po śmierci – od uczestników pogrzebu
7. + Ryszard Ryszewski
8. Dziękczynna w intencji Nikoli w 2. urodziny z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
18:00 G+ Marian Rogala, Zuzanna i Stanisław Jaczewscy
20:00 G+ Stanisław w 39. r. śmierci
2022-06-13 - poniedziałek
07:00 D1. GREG. 13 + Krzysztof Mazur
2. Z okazji imienin Antoniego Bzowskiego o opiekę Matki Bożej, szybki powrót do zdrowia po wypadku oraz o Boże błog., zdrowie, siły dla jego mamy Eweliny w dniu urodzin
17:30 D1. Dziękczynno-błagalna w intencji Olgi w dniu urodzin z prośbą o Boże bł., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
2. + Antoni Jaszczyk
18:00 D1. + Stanisław w rocznicę śmierci, Irena Zawadzcy
2. + Antoni, Sabina, Robert i zm. z r. Chmielewskich
2022-06-14 - wtorek
07:00 D1. GREG. 14 + Krzysztof Mazur
2. Za Parafian
17:30 DO Boże Błogosławieństwo, łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej Pocieszenia dla Andrzeja i Grażyny oraz dla Moniki i Sylwestra
18:00 DO Boże Błogosławieństwo, łaski najbardziej potrzebne i szczęśliwe rozwiązanie dla Marty
2022-06-15 - środa
07:00 D1. GREG. 15 + Krzysztof Mazur
2. O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla ks. Zbigniewa w 20. r. święceń kapłańskich
17:30 D1. + Janina i Ludwik Czajka
2. Dziękczynna za dar I Komunii św. Gabrysi z prośbą aby Pan Jezus zawsze mieszkał w jej sercu i błogosławił jej rodzinie
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-06-16 - czwartek
07:00 D+ Wiktor Radzikowski w 3. r. śmierci
09:00 G+ Anna Ratyńska
10:30 GW 33 rocznicę ślubu Anny i Macieja o Boże błog. i łaski potrzebne na dalsze lata życia dla nich i dla całej rodziny
18:00 G+ Katarzyna Kitlas w 1. r. śm.
20:00 GGREG. 16 + Krzysztof Mazur
2022-06-17 - piątek
07:00 D1. GREG. 10 + Krzysztof Mazur
2. + Jaromir Bogusław Radzikowski
17:30 DMsza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach
18:00 D1. + Jadwiga Zaboklicka w 1. r. śm.
2. + Stanisław w r. śm., Zofia, Krystyna, Leszek, Wiesław Leoniak
2022-06-18 - sobota
07:00 D1. GREG. 18 + Krzysztof Mazur
2. + Marianna i Feliks Niewiarowscy
17:30 D+ Leontyna Michalska w 20. r. śm. oraz Roman Michalski w 26. r. śm.
18:00 DW 50 rocznicę ślubu Janiny i Telesfora o zdrowie, Boże błog. i łaski potrzebne na dalsze lata życia dla nich i dla całej rodziny
2022-06-19 - niedziela
07:00 D1. GREG. 19 + Krzysztof Mazur
2. + Agnieszka i Jan oraz Jan i Marianna
09:00 G+ Jan Grabowski, Józef Grabowski
10:30 G+ Henryk Pokora w 19. r. śm.
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
+ Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (9/30)
1. + Jan Kaczorowski w 3. r. śm. i jego rodzice
2. Patryk – z okazji urodzin o Boże bł. i opiekę Matki Bożej
3. + Daniela Blusiewicz w miesiąc po pogrzebie
4. O Boże błog. łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej dla Jakuba i Jerzego i Marii z okazji urodzin
5. + Ryszard Ryszewski
6. W intencji Anety o uzdrowienie z choroby nowotworowej
7. + Czesława, Jan i Andrzej Matosek
18:00 G+ Stefania, Julian, Krzysztof oraz zm. z rodzin Wierzbów i Roguskich
20:00 GW 20 rocznicę ślubu Moniki i Mariusza o Boże błog. i łaski potrzebne na dalsze lata życia dla nich i dla dzieci – Sandry i Dawida
2022-06-20 - poniedziałek
07:00 D1. GREG. 20 + Krzysztof Mazur
2. Za Parafian
17:30 G1. Karolina i Wojciech w 7. r. ślubu o Boże bł. i potrzebne łaski, o dar potomstwa
2. + Marian Chorębała, Jan, Janina, Czesław, Stanisław, Władysław, Stefania Wysokińscy, Marianna i Stanisław Słowik
18:00 G1. + Ks. Dariusz Walicki
2. Dziękczynna za Małgorzatę i Piotra w 12. r. ślubu z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla nich i ich dzieci oraz opiekę Matki Bożej nad Emilką w 5. r. urodzin.
2022-06-21 - wtorek
07:00 D1. GREG. 21 + Krzysztof Mazur
2. + Jadwiga Halina Gołębiowska (od Anny i Kazimierza Patejuk)
17:30 GO Boże Błogosławieństwo, łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej Pocieszenia dla Marioli i Waldemara w 32. r. ślubu
18:00 G+ Jan, Anna Puk
2022-06-22 - środa
07:00 D1. GREG. 22 + Krzysztof Mazur
2. + Marian Chorębała, Jan, Janina, Józef, Jadwiga, Marian, Helena, Franciszek, Janina Wysokińscy
17:30 G1. + Janina i Franciszek o dar nieba
2. Jan, Roman, Władysława
Wiktoria
18:00 GNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-06-23 - czwartek
07:00 D1. GREG. 23 + Krzysztof Mazur
2.
17:30 G+ Zenon Poławski
18:00 G+ Iwona Wojciechowska
2022-06-24 - piątek
07:00 D1. GREG. 24 + Krzysztof Mazur
2. + Jan Malczewski – o spokój jego duszy (intencja imieninowa)
08:00 DMsza św. na zakończenie roku szkolnego 2021/2022
17:30 D1. + Rodzeństwo: Kazimiera, Janina i Aleksander
2. + Jan, Stefania, Franciszek, zm. z rodz. Zwierzów i Mazków
18:00 D1. + Janina, Henryk, Tadeusz Stylińscy
2. O Boże bł. dla ks. Jana Roztockiego z okazji imienin
2022-06-25 - sobota
07:00 D1. GREG. 25 + Krzysztof Mazur
2. + Leokadia Przewuska w 9. r. sm.
+ Mieczysław Przewuski oraz zm. z rodzin Przewuskich i Wierzchuckich
17:30 D+ Józefa, Zofia, Stanisława, Władysław, Aleksander, Wiesław Janusz
18:00 D+ Władysław, Teresa, Jan, Marian Zarzyccy
2022-06-26 - niedziela
07:00 D+ Ania Brama w 30. r. śm.
09:00 GDziękczynna w 40. r. ślubu Bożeny i Janusza z prośbą o dalsze Boże błog. dla nich, ich dzieci i wnuków
10:30 GDziękczynna w 50. r. ślubu Marii i Jana Białobrzeskich z prośbą o dalsze Boże błog. dla nich, ich dzieci i wnuków
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
+ Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (10/30)
1. + Jan Kwiatkowski w miesiąc po pogrzebie
2. + Antonina Pieńkowska w miesiąc po pogrzebie
3. + Jan Brewczyński, Janina, Stanisław i Sławomir Woińscy, Regina, Eugeniusz Szymańscy
4. + Roman Guzowski w miesiąc po pogrzebie
5. Aneta – o uzdrowienie z choroby nowotworowej
6. Dz-bł. o Boże bł, łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej dla Dawida w 2. urodziny
7. + Jan, Józefa, Tomasz Borkowscy, Janina, Edward, Marek Rutkowscy, Maria Częścik i zmarli z ich rodzin
8. Dz.-bł. za Beatę i Ryszarda w 25. r. ślubu z prośbą o dalsze Boże bł. i potrzebne łaski dla ich całej rodziny
9. + Janina Matuszewska (int. imieninowa)
18:00 GO opiekę Matki Bożej i Boże bł. na dalsze lata życia z okazji urodzin Arkadiusza
20:00 GGREG. 26 + Krzysztof Mazur
2022-06-27 - poniedziałek
07:00 D1. GREG. 27 + Krzysztof Mazur
2. Za Parafian
17:30 D1. Dziękczynna w int. Teresy i Dariusza w 35. r. ślubu, oraz ich dzieci z prośbą Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla nich oraz o opiekę Matki Bożej
2. O opiekę Matki Bożej i Boże bł. na dalsze lata życia z okazji 21. urodzin Jakuba
18:00 D1. + Władysław i Władysława Popiołek
+ Stefania Popioek
2. + Lucjan w 7. r. śm.
2022-06-28 - wtorek
07:00 D1. GREG. 28 + Krzysztof Mazur
2. + Jadwiga Halina Gołębiowska (od Władysławy Gołębiowskiej)
17:30 DO opiekę Matki Bożej i Boże bł. na dalsze lata życia z okazji 4. urodzin Stasia
18:00 D+ za rodziców: Sabina i Stanisław Mazur
2022-06-29 - środa
07:00 D1. GREG. 29 + Krzysztof Mazur
2. O opiekę Matki Bożej i Boże bł. z okazji imienin p. Piotra – naszego organisty i dla całej jego rodziny
17:30 D1. Dziękczynna w int. Dominiki i Jacka w 3. r. ślubu, oraz ich córki Alicji z prośbą Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla nich oraz o opiekę Matki Bożej
2. + Helena, Adam, Ryszard Damętka
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-06-30 - czwartek
07:00 D1. GREG. 30 + Krzysztof Mazur
2. + Ks. Eugeniusz Lewandowski
17:30 D+ Waldemar, Eustachy, Marianna, Dariusz Jakóbczak;
+ Piotr, Wacława, Krystyna Michałowscy
+ Teresa Bok
18:00 D+ Barbara Szulc
2022-07-01 - piątek
07:00 D+ Jadwiga Halina Gołębiowska (od Zofii Szarawiec? z rodziną)
18:00 DWynagradzająca od Kół Żywego Różańca za wszystkie zniewagi i grzechy, które obrażają Najświętsze Serce Pana Jezusa
2022-07-02 - sobota
07:00 DO opiekę Matki Bożej i Boże bł. na dalsze lata życia z okazji 24. urodzin Kasi
12:00 DWynagradzająca od Kół Żywego Różańca za wszystkie nieprawości wyrządzone Niepokalanemu Sercu Maryi Panny
18:00 D+ Halina, Sylwester, Włodzimierz Świstak
2022-07-03 - niedziela
07:00 D+ Anna, Józef i Jan Buczek, oraz + Marianna, Jan i Czesław Jackiewicz
09:00 G+ Jan Tkacz, zm. z rodz. Tkaczów i Królaków
10:30 G+ Zygmunt, Zofia, Marianna w 2. r. śm. Patoka
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
1. + Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (11/30)
2. + ks. Wacław Korysia, ks. Jan Gołębiewski
3. + Aniela Szewczyk o dar nieba
4. + Stanisław i zm. z rodz. Sawickich
5. + Halina Filipczak w miesiąc po pogrzebie
6. + Barbara Mościbrodzka w miesiąc po pogrzebie
7. + Marian Pazio w miesiąc po pogrzebie
8. + Stanisław Woźnicki w miesiąc po pogrzebie
9. +Leszek Cieśla w miesiąc po pogrzebie
10. + Jan Borucki zm z rodz. Boruckich, Bakułów, Zagańczyków, Jackowiczów
11. +Tadeusz Wrzosek (2 r. śm) i zm. z rodz. Wrzosków i Przewoźniczuk
12. + Stanisław Chojecki (1 r. śm)
13. O Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia i szczęśliwą operację dla Ani
18:00 G+ Janina Rytka w 3. r. śm.
20:00 G+ Antoni i Halina Fryc
2022-07-04 - poniedziałek
07:00 DDz – Bł w int. Anny w r. urodzin o Boże bł, łaski najbardziej potrzebne, dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej
18:00 D+ Stanisław, Bronisława Fudali, Stanisława Orzechowska, zm. z rodz. Fudali i Maryaszy
2022-07-05 - wtorek
07:00 D+ Kazimierz Kruk
18:00 D+ Stanisław Woźnicki – od KŻR
2022-07-06 - środa
07:00 DO Boże bł. w 2 r. urodzin Michała
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-07-07 - czwartek
07:00 DW int. Ewy i Mariano w 25 r. ślubu oraz ich dzieci o Boże bł, łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej
18:00 DDz – Bł o Boże bł, łaski najb. potrzebne i opiekę Matki Bożej dla Elżbiety z okazji imienin

=-- Po Mszy Świętej Koronka do Miłosierdzia Bożego --=
2022-07-08 - piątek
07:00 DO Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Elżbiety w dniu imienin
18:00 D+ Halina i Ryszard Urban wraz z rodzicami
2022-07-09 - sobota
07:00 D+ Halina i Antoni oraz ich zm. Rodzice
18:00 D+ Halina Lorent i jej rodziców, Franciszka i Władysław Królikowscy
2022-07-10 - niedziela
07:00 D+ Teresa, Marek, Urszula Śliwa w 5 r. śmierci
09:00 G+ Barbara (4 r. śm) i Jan (10 r. śm) Wójcik
10:30 G+ Renata Ambroszkiewicz, Jan i Antonina Gąsiorek
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
1. + Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (12/30)
2. + Ryszard Ryszewski w miesiąc po pogrzebie
3. + Irena Maria Bajon w miesiąc po pogrzebie
4. +Alina Józefa Wójcicka w miesiąc po pogrzebie
5. + Elżbieta Kowalczyk w miesiąc po pogrzebie
6. + Andrzej Bujko (26 r. śm.), Helena i Leszek Wyszkowscy, Iwan Kuźmicz
7. + Halina Ulicka – o niebo dla niej
8. Dziękczynna za przeżyte lata i otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. dla Krystyny Lewickiej z okazji urodzin
9. W intencji Klaudii – o Bożą opiekę nad nią, szczęśliwy przebieg operacji i zdrowie dla niej
18:00 G+ Zofia (1 r. śm), Franciszek, ich rodzice i rodzeństwo
20:00 G+ Stanisław (m) Maliszkiewicz
2022-07-11 - poniedziałek
07:00 DZ okazji urodzin Martyny z prośbą o dalsze Błogosławieństwo Boże
18:00 D+ Stanisław Woźnicki
2022-07-12 - wtorek
07:00 D+ Anna Kielak
18:00 D+ Joanna Sadlej
2022-07-13 - środa
07:00 D-- Intencja --
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-07-14 - czwartek
07:00 D+ Jadwiga Halina Gołębiowska (od Eli Golis z rodziną)
18:00 DMsza św. w int. Ks. Kamila – imieninowa o Boże bł. łaski najb. potrzebne i opiekę Matki Bożej dla ks. Kamila
2022-07-15 - piątek
07:00 D+ Anna, Stanisław Rymar
17:00 DModlitwa Wypominkowa
18:00 DW intencji zmarłych polecanych w wypominkach
2022-07-16 - sobota
07:00 D+ Edward Niewiarowski
18:00 D+ Włodzimierz, Franciszek Barankiewicz
2022-07-17 - niedziela
07:00 D+ Dijoniza (k) Gryz (22 r. śm)
09:00 GW intencji Henryki i Fabiana Chmielewskich w 60 r. ślubu dziękując Bogu za otrzymane łaski i prosząc o dalsze zdrowie, o Boże bł. i opiekę Matki Najświętszej dla nich oraz dla ich synów z rodzinami
10:30 G+ Stanisław Ziemiński
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
1. + Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (13/30)
2. + Anna i Józef Koza, Stanisława i Józef Wakuła
3. + Jadwiga Halina Gołębiowska w miesiąc po pogrzebie
4. + Jacek Orzeł w miesiąc po pogrzebie
5. +Paweł Grzeszczak Wójcicka w miesiąc po pogrzebie
6. + Mieczysława Sosińska w miesiąc po pogrzebie
7. + Genowefa i Kazimierz Piekut o Boże Miłosierdzie w kolejną rocznicę śmierci
8. W 18 – stą r. urodzin Barbary z prośbą o bł. Boże, dojrzałość serca i opiekę Matki Bożej
9. Dz – Bł o Boże bł., łaski najb. potrzebne i opiekę Matki Bożej dla wszystkich z rodziny Tatarczuków, Tymoszuków, Kaczmarskich, Wojewódzkich
10. Dziękczynna za szczególną łaskę
11. Dz – Bł o Boże bł., łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej dla Witolda w 90 r. urodzin i Roberta w 18 r. urodzin
18:00 GDz – bł dla rodziny w podziękowaniu za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę
20:00 G+ Seweryna, Czesław, Florentyna, Julia, Katarzyna, Jan zm. z rodz. Kopańskich i Krasuskich
2022-07-18 - poniedziałek
07:00 DW intencji Beaty Dziękczynno – Błagalna o dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej
18:00 D+ Jadwiga i Stefan Klukowscy oraz Agnieszka Chojecka
2022-07-19 - wtorek
07:00 D+ Tadeusz Michalik
18:00 D+ Roman Kowalik (3 r. śm)
2022-07-20 - środa
07:00 DO Boże bł., łaski najbardziej potrzebne, szczególnie łaskę o wytrwanie w walce z nałogiem i opiekę Matki Bożej dla Elżbiety
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-07-21 - czwartek
07:00 DW intencji Agnieszki Rasławskiej z prośbą o uzdrowienie i potrzebne łaski
18:00 D+ Eugenia, Ludwik Dąbrowscy oraz Zdzisław, Stanisław, Wiesława
2022-07-22 - piątek
07:00 D+Anię Sękal; Msza Święta Gregoriańska 1
18:00 DO Boże bł dla rodziców i dzieci z Róży Różańca Rodziców pod wezwaniem św. Marii Magdaleny
2022-07-23 - sobota
07:00 D+ Anię Sękal (greg 2)
18:00 D+ Anna, Tomasz, Andrzej oraz zm. z rodz. Wąsowskich i Barbachowskich
2022-07-24 - niedziela
07:00 D1. + Hanna, Gabriela, Tadeusz Strupiechowscy
2. + Anię Sękal (greg 3)
09:00 G+ Jakub, Czesława, Lucjan, Halina – o wieczne zbawienie dla nich
10:30 G+ Anna Seroczyńska – o zbawienie duszy i życie wieczne w niebie
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
1. O Boże bł i potrzebne łaski dla Natalii i Mateusza, chrzestnych Marii Emilii
2. + Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (14/30)
3. + Marianna Pierzynowska, Jacek Królak
4. + Jolanta Kołnierzak (1 r. śm), Janina Kołnierzak (21 r. śm)
5. + Elżbieta Kanorowska (4 r. śm)
6. + Mieczysława Sosińska w m – c po pogrzebie
7. + Zygmunt Głudkowski w m -c po pogrzebie
8. + Tomasz o łaskę zbawienia
9. + Irena (5 r. śm) oraz jej rodziców: Stanisław i Stanisława oraz ich dzieci: Janusz, Andrzej i Halina
10. + Janina (2 r. śm)
11. + Mieczysław Polak (2 r. śm)
12. + Edyta Woźniak (5 r. śm), Bogdan Woźniak
13. + Franciszek Wesołowski
18:00 GO opiekę i bł. Boże, opiekę Matki Bożej Pocieszenia na dalsze lata życia z okazji urodzin Moniki i jej córki Mai
20:00 G+ Teresa i Zdzisław Szymańscy i ich Rodzice
2022-07-25 - poniedziałek
07:00 DImieninowa w intencji ks. Krzysztofa Kietlińskiego - proboszcza
18:00 D+ Anię Sękal (greg 3)
2022-07-26 - wtorek
07:00 D+ Anię Sękal (greg 5)
18:00 D+ Eugenia i Krzysztof Truszczyńscy, Józef Czyż, Edward Miętus
2022-07-27 - środa
07:00 D+ Anię Sękal (greg 6)
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-07-28 - czwartek
07:00 D+ Anię Sękal (greg 7)
18:00 D+ Jan, Janina, Franciszka, Aleksander, Aleksandra, Józef, Karolina, Stanisław
2022-07-29 - piątek
07:00 D+ Anię Sękal (greg 8)
18:00 D+ Regina i Antoni Świderscy, Józef i Anna Rędaszka – o łaskę nieba
2022-07-30 - sobota
07:00 D1. + Anię Sękal (greg 9)
2. + Barbara Gregorowicz
18:00 D+ Włodzimierz, Sylwester, Halina Świstak
2022-07-31 - niedziela
07:00 D1. + Feliks Waldemar Smolak
2. + Anię Sękal (greg 10)
09:00 GDz – Bł w intencji Krystyny i Dariusza w 35 r. ślubu oraz ich dzieci o Boże bł, dary Ducha Św. oraz o opiekę Matki Bożej Pocieszenia
10:30 G+ Czesława Kotowska (10 r. śm), Mieczysław Duda i zm. z rodz. Nagajów
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
1. Dziękczynna z okazji 5 – tych urodzin Lilianki z prośbą o dalsze Boże bł. i potrzebne łaski dla niej i jej rodziny
2. W intencji powierzenia Miłosierdziu Bożemu Grzegorza i jego rodziny
3. + Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (15/30)
4. + Anna Kielak w m – c po pogrzebie
5. + Irena Grzeszczak w m -c po pogrzebie
6. + Marek Jan Kotnowski w m – c po pogrzebie
7. + Zofia Budzyńska (9 r. śm), Stanisław Budzyński i Ziemowit
18:00 G+ Jan Bukowski (10 r. śm)
20:00 G+ Andrzej Matusik (3 r. śm)
2022-08-01 - poniedziałek
07:00 D+ Anię Sękal (greg 11)
18:00 D+ Tadeusz Sulej (18 r. śm) prosząc Boga o wieczne zbawienie dla niego
2022-08-02 - wtorek
07:00 D+ Anię Sękal (greg 12)
18:00 DO zdrowie i Boże bł. dla Jakuba
2022-08-03 - środa
07:00 D1. + Anię Sękal (greg 13)
2. Dziękczynna Anety i Jacka w 9 r. ślubu z prośbą o dalsze Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla nich i ich dzieci
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-08-04 - czwartek
07:00 D+ Anię Sękal (greg 14)
18:00 D+ Tadeusz Grubek – int. urodzinowa
2022-08-05 - piątek
07:00 D+ Anię Sękal (greg 15)
18:00 DWynagradzająca od Kół Żywego Różańca za wszystkie zniewagi i grzechy, które obrażają Najświętsze Serce Pana Jezusa
2022-08-06 - sobota
07:00 D+ Anię Sękal (greg 16)
12:00 DWynagradzająca od Kół Żywego Różańca za wszystkie nieprawości wyrządzone Niepokalanemu Sercu Maryi Panny
18:00 D+ Henryk Sokół i jego córka Ewa Siadek
2022-08-07 - niedziela
07:00 D1. + Witold Wierzbicki (13 r. śm)
2. + Anię Sękal (greg 17)
09:00 GDziękczynna w 36 r. ślubu Marzeny i Eugeniusza
10:30 GW 3 r. urodzin Klary z prośbą o bł. Boże i podziękowanie za otrzymane łaski
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
1. + Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (16/30)
2. + ks. Wacław Koryś, ks. Jan Gołębiewski
3. + Janusz Andrzej Gołębiowski w m -c po pogrzebie
4. + Zenon Józef Rokicki w m – c po pogrzebie
5. + Małgorzata Kaźimierczak w m – c po pogrzebie
6. + Gustaw Szulhaniuk (3 r. śm) – int. Imieninowa, Anna i Jan Szulhaniuk
7. + Tadeusz
18:00 GO Boże bł. i potrzebne łaski dla Krzysztofa w dniu urodzin
20:00 G+ Bogdan Berent (3 r. śm)
2022-08-08 - poniedziałek
07:00 D+ Ania Sękal (greg 18)
18:00 DO łaskę wiary dla Weroniki, Olgierda, Jasia i łaskę chrztu dla Poli
2022-08-09 - wtorek
07:00 D+ Ania Sękal (greg 19)
18:00 D+ Joanna, Teofil, Henryk i Janusz
2022-08-10 - środa
07:00 D1. + Ania Sękal (greg 20)
2. O Boże bł, łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej dla V Pielgrzymki Rowerowej Seniorów z Sulejówka do Częstochowy
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-08-11 - czwartek
07:00 D1. + Ania Sękal (greg 21)
2. + Czesław Kotowski w 36. r. śm.
18:00 DDziękczynna w 18. r. urodzin Patrycji z prośbą o dalsze Boże bł. i potrzebne łaski
2022-08-12 - piątek
07:00 D1. + Ania Sękal (greg 22)
2. + Lech Woźniak (int. imieninowa)
18:00 D+ Kazimierz i Władysława
2022-08-13 - sobota
07:00 D1. + Anię Sękal (greg 23)
2. O Boże bł. dla Justyny i Grzegorza z okazji 6. rocznicy ślubu
18:00 D+ Mikołaj Kubasiński, Józef, Władysława, Wawrzyniec, Rozalia Piotrkowicz
2022-08-14 - niedziela
07:00 D+ Ania Sękal (greg 24)
09:00 GDziękczynna w 2. r. ślubu Anny i Piotra z prośbą o dalsze błog. dla nich i ich synka Stasia
10:30 G+ Andrzej Witanowski w 15. r. śm.; + Marianna i Aleksander Olszewscy oraz ich zmarli synowie: Ryszard i Stanisław
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
+ Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (17/30)
1. + Salomea Kaleta w miesiąc po pogrzebie
2. + z rodzin: Piątków, Miśta, Zapała i Kochan
18:00 GO uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Anety
20:00 G+ Czesław Witan
2022-08-15 - poniedziałek
07:00 G1. + Ania Sękal (greg 25)
2. + Sylwester, Halina, Włodzimierz Świstak
09:00 G+ Barbara w 4. r. śm. i Jan w 10. r. śm. Wójcikowie
10:30 G+ Magielona i Piotr Domańscy
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
1. Dziękczynna w 18. r. urodzin Kacpra z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski w dorosłym życiu
2. z okazji urodzin Renaty i Ani, o potrzebne łaski, Boże bł. i opiekę Matki Najświętszej, o zdrowie dla całej rodziny
18:00 G+ rodzeństwo: Kazimiera, Janina, Aleksander
20:00 G+ Wincenty Wójcik
2022-08-16 - wtorek
07:00 D1. + Ania Sękal (greg 26)
2. + Andrzej Rościszewski
18:00 D+ Henryk Wysokiński
2022-08-17 - środa
07:00 D+ Ania Sękal (greg 27)
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-08-18 - czwartek
07:00 D1. + Ania Sękal (greg 28)
2. + Krystyna Sieniawska
18:00 D+ Mieczysława i Zygmunt Sosińscy, Krystyna Bochińska (int. od dzieci)
2022-08-19 - piątek
07:00 D+ Ania Sękal (greg 29)
18:00 D+ za zmarłych polecanych w wypominkach
2022-08-20 - sobota
07:00 D+ Ania Sękal (greg 30)
18:00 DO Boże bł. dla Agnieszki i Macieja
2022-08-21 - niedziela
07:00 DO Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Kingi
09:00 G+ Stanisław i Helena
10:30 GDziękczynno-błagalna w int. Wiesława i Danuty Góral w 50. r. ślubu o Boże bł. dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
+ Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (18/30)
1. + Krztsztof Borzuchowski w 6. r. śm.
2. O Boże bł, Dary Ducha Św. łaski najbardziej potrzebne dla Marty z okazji urodzin
3. + Stanisława Jankowiak w miesiąc po pogrzebie
4. + Franciszek
5. Dziękczynna w intencji Gabrysi i Wiktorii z prośbą o dalsze Boże bł. dla nich
6. Dziękczynno-błagalna w 90. urodziny Joanny o wszystkie potrzebne łaski, dary Ducha Świętego, zdrowie dla całej rodziny
7. + Tadeusz Filipek w 17. r. śm.
8. W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie dla Magdaleny, o łaskę zdrowia dla niej i całej rodziny
9. O dary Ducha Św. i Boże opiekę dla Anny
18:00 GDziękczynno-błagalna w int. Agnieszki i Mariusza Cudnych w 6 r. ślubu o Boże bł. dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej dla nich i synka Igorka
20:00 G+ Józef Słowiński (25. r. śm.)
2022-08-22 - poniedziałek
07:00 DO zdrowie, Boże bł. i wszelkie potrzebne łaski dla Marysi w 24. r. urodzin
18:00 D+ Piotr Dobosz w 13. r. śm.
2022-08-23 - wtorek
07:00 D+ Marta Florowska (22 r. śm.), Mirosław Lichniak
18:00 DDziękczynna w 2. r. urodzin Wojtusia z prośbą o dalsze Boże błog. i opiekę Matki Bożej
2022-08-24 - środa
07:00 D+ Janusz Andrzej Gołębiowski (od Anny i Kazimierza Patejuk)
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-08-25 - czwartek
07:00 DDziękczynna w int. Barbary w 55. r. urodzin o Boże bł., łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej
18:00 D+ Waldemar Wolski w 1. r. śm.
2022-08-26 - piątek
07:00 D+ Janusz Andrzej Gołębiowski (od Władysławy Gołębiowskiej)
18:00 D+ Marianna, Zofia, Stanisława, Władysław, Józef
2022-08-27 - sobota
07:00 DO Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Łukasza i Agnieszki
18:00 DO Boże bł. dla rodziców dzieci z Róży Różańca Rodziców pw. św. Moniki
2022-08-28 - niedziela
07:00 D+ Jan Grabowski w 4. r. sm.
09:00 G+ Stanisław Szydłowski w 1. r. śm.
10:30 G+ Andrzej Kosiński w 4. r. śm.
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
+ Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (19/30)
1. + Michalina, Adam, Łukasz, Marianna, Marcyna, Kazimierz z rodz. Aleksandrowiczów
2. +Elżbieta Serafin w 12. r. śm.
3. + Halina Ferst w 3. r. śm.
4. Dziękczynna za Zofię i Zygmunta w 55. r. ślubu z prośbą o dalsze Boże błog. i potrzebne łaski dla nich, dla dzieci i wnuków
5. + Jadwiga Okulska z zm. z jej najbliższej rodziny
6. O Boże błog. i wszystkie potrzebne łaski dla Adama z racji jego urodzin
7. O Boże błog. i potrzebne łaski dla Marcela i dla całej jego rodziny
8. Dziękczynno – błagalna z okazji 33. rocznicy ślubu państwa Bożeny i Piotra, z prośbą o wszystkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
9. Z okazji 23. urodzin syna- Jakuba oraz w intencji córki z racji jej imienin, o wszystkie potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla niej, męża i dzieci
18:00 G+ Zenona, Anna, Antoni, Józef, Jerzy Szymońscy – z prośbą o pokój duszy
20:00 G+ Iwona, Wacława, Stanisław Ostrowscy
2022-08-29 - poniedziałek
07:00 D+ Janusz Andrzej Gołębiowski (od Zofii Szaraniec z rodziną)
18:00 D+ Tadeusz Kania i zm. z rodziny Kania
2022-08-30 - wtorek
07:00 D+ Leokadia, Stanisław, Mieczysław Lorent, Hanna i Andrzej Kępka
18:00 D+ Weronika Barbachowska w 2. r. śm.; + Mieczysław, zm. z rodz. Barbachowskich i Telaków
2022-08-31 - środa
07:00 D+ Janusz Andrzej Gołębiowski (od Elżbiety Golis z rodziną)
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-09-01 - czwartek
07:00 D1. GREG 1. + Czesław Szałucha
2. + Zenon Rokicki (od rodziny Jasińskich)
08:00 DMsza święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego
17:30 D+ Adam, Stanisław, Helena Cup; Maria, Janusz Kara
18:00 D+ Stefania Popiołek oraz jej rodzice: Wiktoria i Franciszek Stosio
2022-09-02 - piątek
07:00 D1. GREG 2. + Czesław Szałucha
2. + z rodziny Klepaczków, Dębskich, Pochmarów; Janusz Bartnicki
3. O uwolnienie Miłosza od skutków grzechu jego rodziców oraz poprzednich pokoleń oraz o Boże bł. dla Miłosza przez wstawiennictwo Matki Bożej i św. Józefa
18:00 D1. Wynagradzająca za wszystkie zniewagi i grzechy, które obrażają Najświętsze Serce Pana Jezusa (od Kół Żywego Różańca)
2. + Stanisław Żerański
2022-09-03 - sobota
07:00 D1. + Irena i Wacław Radzikowscy, Wiktor Radzikowski
2. GREG 3. + Czesław Szałucha
12:00 DWynagradzająca za wszystkie zniewagi, grzechy i nieprawości, które obrażają Niepokalane Serce Maryi Panny (od Kół Żywego Różańca)
18:00 D+ Stefania oraz Rafał, Janusz Och
2022-09-04 - niedziela
07:00 D1. + Jadwiga Dybowska w 17. r. śm. oraz Zygmunta i Zenona
2. GREG 4. + Czesław Szałucha
09:00 G+ Zofia, Zygmunt, Henryk Ptasińscy, Maria i Marian Sabak
10:30 G+ Zuzanna, Jan i zm. z rodzin Jastrzębskich, Górskich, Talachów
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
+ Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (20/30)
1. + Ks. Wacław Koryś
2. + Ks. Jan Gołębiewski
3. Dz-bł. w int. Ewy i Jana Brama w 40. r. ślubu oraz ich dzieci, wnuków o Boże bł., łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej
4. + Stanisław Woźnicki
5. Dz-bł. w 35 r. ślubu Alicji i Jerzego; w 4. r. ślubu Beaty i Darka; w 1. r. ślubu Piotra i Natalii o Boże bł., dary Ducha św. i opiekę Matki Bożej
6. O Boże bł. dla Hani w 6. urodziny oraz dla jej rodziny
7. O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Anity i Michała w 5. r. ślubu
8. + Krzysztof Sypniewski w 2. r. śmierci
9. + Małgorzata Werkowska w 1. r. śmierci
10. + Krystyna Kowalczyk i Patryk oraz Stanisław Grudniak
11. Za Irenę i Grzegorza o potrzebne łaski Boże
18:00 GO zdrowie i Boże bł. dla Krzysztofa w 51. r. urodzin
20:00 GW 3. r. ślubu Pauliny i Emila
2022-09-05 - poniedziałek
07:00 D1. GREG 5. + Czesław Szałucha
2. GREG 1. + Andrzej Matusik
17:30 D1. + Marianna i Jan oraz zm. z rodz. Osiców
2. + Jadwiga i Zdzisław Baryczka
18:00 D1. + z rodz. Dąbrowskich, Rymarów, Gąseckich
2. + Jerzy Kubas
2022-09-06 - wtorek
07:00 D1. GREG 6. + Czesław Szałucha
2. GREG 2. + Andrzej Matusik
3. + Eugeniusz i Irena Paczuscy i ich rodzice
18:00 D+ mąż Jerzy, zięć Waldemar, szwagier Kazimierz
2022-09-07 - środa
07:00 D1. ??? J. Keis ???
2. GREG 7. + Czesław Szałucha
3. GREG 3. + Andrzej Matusik
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-09-08 - czwartek
07:00 D1. GREG 8. + Czesław Szałucha
2. GREG 4. + Andrzej Matusik
3. Za Parafian
18:00 GDziękczynna w 26. r. ślubu Agnieszki i Adama oraz 25. urodziny Klaudii z prośbą o dalsze Boże bł. i potrzebne dla nich łaski
2022-09-09 - piątek
07:00 D1. GREG 9. + Czesław Szałucha
2. GREG 5. + Andrzej Matusik
17:30 D1. + Marianna, Irena, Aleksandra Waleccy
2. + Iwona Obukowicz
18:00 D+ Kazimierz, Czesław, Edward, Bolesław
2022-09-10 - sobota
07:00 D1. GREG 10. + Czesław Szałucha
2. GREG 6. + Andrzej Matusik
11:00 DPIELGRZYMKA DEKANALNA
17:30 D+ Edyta i Bogdan Woźniak
18:00 D+ Marianna i Antoni Lorent
2022-09-11 - niedziela
07:00 D1. GREG 11. + Czesław Szałucha
2. GREG 7. + Andrzej Matusik
09:00 G+ Marian Kublicki w 2. r. śm.
10:30 G+ Janina Filipiak
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
+ Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (21/30)
1. + Władysław Kurczak w 2. r. śm. oraz zmarli z r. Kołakowskich: Stanisława, Józef i Andrzej
2. + Stanisław Tabor w 10. r. śm.
3. + Wanda Rupiewicz w miesiąc po pogrzebie
4. Dziękczynna Magdy i Dariusza w 12. r. ślubu z prośbą o dalsze Boże bł. i potrzebne łaski dla nich i ich synka Stasia w 11. r. urodzin
5. + Franciszka Frąckiewicz
6. Dziękczynna z okazji 50. r. ślubu Jadwigi i Henryka z prośbą o dalsze Boże bł., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
18:00 GO zdrowie, dary Ducha Św. dla Piotra i Kasi
20:00 G+ Zofia i Stefan Kołodziejczyk
2022-09-12 - poniedziałek
07:00 D1. GREG 12. + Czesław Szałucha
2. GREG 8. + Andrzej Matusik
17:30 D1. + Mariusz Wilkowski w 5. r. śmierci
2. + Irena i Edward Kalinowscy, Krystyna, Zygmunt, Jan Woźniak
18:00 D1. + Tomasz Litwin i zm. z r. Litwinów, Kubasów, Kucabów
2. + Anna i Jan
2022-09-13 - wtorek
07:00 D1. GREG 13. + Czesław Szałucha
2. GREG 9. + Andrzej Matusik
17:30 D+ Anna Seroczyńska – o zbawienie duszy i życie wieczne w niebie
18:00 DW 26. r. ślubu Anny i Grzegorza i 8. r. urodzin Jana o Boże bł., łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej
2022-09-14 - środa
07:00 D1. GREG 14. + Czesław Szałucha
2. GREG 10. + Andrzej Matusik
17:30 D1. + Jan Kacprzyk
2. + Kryspin
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-09-15 - czwartek
07:00 D1. GREG 15. + Czesław Szałucha
2. GREG 11. + Andrzej Matusik
17:30 DEwa i Krzysztof w kolejną rocznicę ślubu w podziękowaniu za dotychczasową opiekę, z prośbą o potrzebne łaski i Boże bł.
18:00 D+ Stanisław i Helena
2022-09-16 - piątek
07:00 D1. GREG 16. + Czesław Szałucha
2. GREG 12. + Andrzej Matusik
17:30 D+ zmarli polecani w parafialnych wypominkach
18:00 D1. Dziękczynna w 5. r. ślubu Dariusza i Anny z prośbą o dalszą Bożą opiekę i potrzebne łaski dla nich i ich dzieci
2. + Zdzisław Mazur
2022-09-17 - sobota
07:00 D1. GREG 17. + Czesław Szałucha
2. GREG 13. + Andrzej Matusik
17:30 D1. + Józef i Andrzej
2. + Krystyna, Stanisław, Leokadia i Mieczysław Dudek
18:00 D+ Tadeusz, Jadwiga i Wacław
2022-09-18 - niedziela
07:00 D1. GREG 18. + Czesław Szałucha
2. GREG 14. + Andrzej Matusik
09:00 G+ Alicja i Edward Gańko, oraz Marianna i Józef Jakubowscy
10:30 G+ Adam Szewczak i Genowefa Szewczak, oraz Mieczysław Wiśniewski
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
+ Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (22/30)
1. + Lucyna Zofia Dzierżyńska w miesiąc po pogrzebie
2. + Cecylia i Zofia Lesickie, Teresa Drzycińska
3. + Przemysław Jarzyński w 8. r. śm., Adam Jarzyński, Janina, Antoni, Stanisław Rytel, Władysław Prokopowicz
4. + Maria Kikoła
5. + Waldemar Gadomski (6. r. śm.), Bogdan, Dariusz, Andrzej i Marek Rak
6. + Danuta Nowaczyk w 1. r. śm. za jej rodziców i siostrę
7. + Aneta Wlazło-Czmyr (od kolegów i koleżanek z biura APMD)
8. + Józef Bartas w 25. r. śm.
9. O zdrowie dla Teresy Żochowskiej
18:00 G+ Genowefa i Bolesław Rutkowscy
20:00 G+ Maria Świeboda, Mieczysław Kujawa, Maria i Tadeusz Żukowscy
2022-09-19 - poniedziałek
07:00 D1. GREG 19. + Czesław Szałucha
2. GREG 15. + Andrzej Matusik
17:30 D1. O Boże bł, łaskę zdrowia i siły w chorobie i opiekę Matki Bożej dla Joli Cwojdzińskiej
2. + Teresa Łaczmańska
18:00 D1. Dz-bł. w intencji Mariki w rocznicę urodzin o Boże bł., dary Ducha Św., łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej
2. + z rodz. Łuniewskich i Zarzyckich
2022-09-20 - wtorek
07:00 D1. GREG 20. + Czesław Szałucha
2. GREG 16. + Andrzej Matusik
17:30 DO Boże bł, łaskę zdrowia i siły w chorobie i opiekę Matki Bożej dla Joli Cwojdzińskiej
18:00 D+ Mieczysława i Zygmunt Sosińscy, Krystyna Bochińska
2022-09-21 - środa
07:00 D1. GREG 21. + Czesław Szałucha
2. GREG 17. + Andrzej Matusik
17:30 D1. O Boże bł, łaskę zdrowia i siły w chorobie i opiekę Matki Bożej dla Joli Cwojdzińskiej
2. + Jadwiga Sarnowska
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-09-22 - czwartek
07:00 D1. GREG 22. + Czesław Szałucha
2. GREG 18. + Andrzej Matusik
17:30 D+ Henryk Wysokiński, Czesława i Zygmunt
18:00 D+ Pelagia, Ignacy Turek, Jan Kania
2022-09-23 - piątek
07:00 D1. GREG 23. + Czesław Szałucha
2. GREG 19. + Andrzej Matusik
17:30 D1. + Hieronim Wojtkowski
2. + Bogdan Stanisław Szatanek (przyjaciele z Siedlec)
18:00 D1. + Grażyna Kiraga w 12. r. śm., zm. nauczyciele z liceum w Sulejówku
2. + Marian Chorębała, Jan, Janina, Czesław, Stanisław, Władysław, Stefania Wysokińscy, Marianna, Stanisław Słowik
2022-09-24 - sobota
07:00 D1. GREG 24. + Czesław Szałucha
2. GREG 20. + Andrzej Matusik
17:30 D1. + Lucjan i Bronisław – o niebo dla nich
2. + Wanda Świerz
18:00 D1. + Kazimiera w rocznicę śmierci, Józef Obrępalscy; bliscy zmarli z rodziny Obrępalskich
2. Rez.
2022-09-25 - niedziela
07:00 D1. GREG 25. + Czesław Szałucha
2. + Dyoniza i Henryk Gryz aby Bóg przyjął ich do społeczności zbawionych
09:00 G1. GREG 21. + Andrzej Matusik
2. + zm. z rodziny Jackiewiczów i Szubów
10:30 G+ Włodzimierz Burasiński w miesiąc po śmierci
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
+ Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (23/30)
1. O Boże bł. zdrowie i potrzebne łaski dla Stasia w 3. r. urodzin.
2. + Kamil Skolimowski w miesiąc po pogrzebie
3. Dz-bł. w int. Marty i Krzysztofa w 9. r. ślubu
4. + Aneta Wlazło-Czmyr (od Artura Lutostańskiego)
5. + Danuta Biały, Waldemar Biały, Hieronim i Jadwiga Biały
6. + Sylwester Makowski (od siostry Lucyny Ciećko)
7. W 16. r urodzin Jagody o dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej
18:00 G+ Henryk Wielgołaski w 10. r. śm.
20:00 G+ Andrzej Piotrowski
2022-09-26 - poniedziałek
07:00 D1. GREG 26. + Czesław Szałucha
2. GREG 22. + Andrzej Matusik
17:30 D1. + Aneta w 2 tygodnie po śmierci
2. + Bogdan Stanisław Szatanek (od przyjaciół z Siedlec)
18:00 D1. + Czesław Bogucki w 26. r. śm. oraz zm. z rodz. Boguckich i Drożdżów
2. + Józef, Sabina, Julia, Leonka Wysokińscy, Franciszek, Bronisława, Feliksa Grochowscy
2022-09-27 - wtorek
07:00 D1. GREG 27. + Czesław Szałucha
2. GREG 23. + Andrzej Matusik
17:30 D+ Teresa Dębowska w 1. r. śm.
18:00 D+ Marian Chorębała, Jan, Janina, Józef, Jadwiga, Marian, Helena, Franciszek, Janina Wysokińscy
2022-09-28 - środa
07:00 D1. GREG 28. + Czesław Szałucha
2. + Stefania Łukaszewska i Wacław Milusz
17:30 D1. GREG 24. + Andrzej Matusik
2. + Adam Rybitwa (15. r. śm.)
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-09-29 - czwartek
07:00 D1. GREG 29. + Czesław Szałucha
2. GREG 25. + Andrzej Matusik
17:30 D+ Bogdan Stanisław Szatanek (od p. Dudek)
18:00 DMatko Najświętsza, błogosław i otaczaj swoją opieką i miłością naszych kapłanów: ks. proboszcza Krzysztofa Kietlińskiego, ks. Zbigniewa, ks. Kamila i ks. Jana, ks. Grzegorza Jabłońskiego, proboszcza par. św. Jana Chrzciciela w Grannem
2022-09-30 - piątek
07:00 D1. GREG 30. + Czesław Szałucha
2. GREG 26. + Andrzej Matusik
17:30 D1. + Stanisława, Kazmiera, Stefania i Idzi
2. + Bogdan Stanisław Szatanek
18:00 D1. + Anna Książek w 22. r. śm.
2. + zm. z rodz. Borowickich i Łukaszewskich
2022-10-01 - sobota
07:00 D1. GREG 1. † Lucyna Napiórkowska
2. GREG 27. † Andrzej Matusik
12:00 DWynagradzająca za wszystkie grzechy i nieprawości wyrządzone Niepokalanemu Sercu Maryi.
18:00 DO Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Szymona w 7. r. urodzin
2022-10-02 - niedziela
07:00 DGREG 28. † Andrzej Matusik
09:00 G† Józef Zagańczyk w 2. r. śm. oraz † Alina Zagańczyk i zm. z rodz. Zagańczyków, Bakułów, Truszewskich, Boruckich, Jankowskich i Nagórnych
10:30 GGREG 2. † Lucyna Napiórkowska
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
† Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (24/30)
1. Ks. Wacław Koryś
2. Ks. Jan Gołębiewski
3. Dz-bł. w 30. r. ślubu Alicji i Marka, o potrzebne łaski dla nich i ich córek
4. † Wacław Piotrowski w 5. r. śm.; † Zdzisław Żmijewski, Anna, Karol Drapała, † Władysław, Kazimierz i Karol Borek
5. † Agnieszka Bolkowska w miesiąc po pogrzebie
6. † Stefan Piwowarczyk w miesiąc po pogrzebie
7. † Jan Marczak w miesiąc po pogrzebie
8. † Bogdan Stanisław Szatanek w miesiąc po pogrzebie
9. † Jerzy Majszczyk w miesiąc po pogrzebie
10. † Aneta Wlazło-Czmyr (od Stanisława z rodziną)
11. † Sylwester Makowski (od siostry Lucyny Ciećko)
12. † Elena Goławska w 10. r. śm.
13. † Piotr Szulim, Barbara i Kazimierz Pazio
18:00 G† Helena, Franciszek, Zygmunt Pogorzelscy, Marianna Wysocka
20:00 G† Edyta i Bogdan Woźniak
2022-10-03 - poniedziałek
07:00 D1. GREG 3. † Lucyna Napiórkowska
2. GREG 29. † Andrzej Matusik
17:30 D1. Dziękczynna w 30. r. ślubu Anny i Tomasza
2. † Bogdan Stanisław Szatanek (od Józef i Józefa Macech)
18:00 D1. † Eugeniusz, Janusz i Regina Nowosielscy, bliscy zmarli z ich rodziny
2. † Olga Kot w 12. r. śm.
18:30 DRóżaniec
2022-10-04 - wtorek
07:00 D1. GREG 4. † Lucyna Napiórkowska
2. GREG 30. † Andrzej Matusik
17:30 D† Wanda Świerz
18:00 DW podziękowaniu za 47 lat wspólnego życia Heleny i Mieczysława oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny oraz o radość wieczną dla męża-Mieczysława
18:30 DRóżaniec
2022-10-05 - środa
07:00 D1. GREG 5. † Lucyna Napiórkowska
2. † Zuzanna i Rudolf oraz Halina i Stefan Ginterowie
17:30 D† Tadeusz Grubek w 3. r. śm.
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
18:30 DRóżaniec
2022-10-06 - czwartek
07:00 D1. GREG 6. † Lucyna Napiórkowska
2. † Zofia i Stanisław Śliwińscy oraz Zofia i Jan Kozietulscy
17:30 D+ Genowefa w 8. r. śm.
18:00 D+ Krystyna i Antoni Pieniak
18:30 DRóżaniec
2022-10-07 - piątek
07:00 D1. GREG 7. † Lucyna Napiórkowska
2. † Jadwiga Sarnowska
3. † Eugenia Falińska w 19. r. śm., jej mąż Józef Faliński oraz Jan i Józef Grabowski
18:00 D1. † Irena w rocznicę śmierci oraz Stanisław Zawadzcy, ich zmarli rodzice
2. Wynagradzająca za wszystkie zniewagi i grzechy, które obrażają Najświętsze Serce Pana Jezusa – od KŻR
18:30 DRóżaniec
2022-10-08 - sobota
07:00 D1. GREG 8. † Lucyna Napiórkowska
2. † Jerzy Świątek w rocznicę śmierci
17:30 D1. † Krystyna i Zofia, Stanisław, Leszek, Wiesław Leoniak
2. † Joanna Serwatko
18:00 D1. † Mieczysław Bogucki, Władysław Dróżdż
2. † Iwona Krystyna Krasuska (od kolegów z pracy)
18:30 DRóżaniec
2022-10-09 - niedziela
07:00 DGREG 9. † Lucyna Napiórkowska
09:00 G† Władysława i Kazimierz (o niebo dla nich)
10:30 GW 33. r. ślubu Sławomira i Renaty dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla nich, ich dzieci i wnucząt
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
† Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (25/30)
1. † Jerzy i Tadeusz Kowalczyk
2. † Janina Kaska w 3. r. śm., Małgorzata, Dariusz, Piotr Kaska
3. † Paweł Tadeusz Dana w 2. r. śm., Hanna Pudło, Stanisław Wawer
4. † Maria Kikoła w miesiąc po pogrzebie
5. † Jarosław Rogalski w miesiąc po pogrzebie
6. † Amelia Kozak w miesiąc po pogrzebie
7. † Sylwester Makowski (od r. Kurków)
8. † Ryszard Szuba w 12. r. śm.
9. O Boże bł. łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej dla Franciszka z okazji imienin
10. † Felicja Makacewicz
17:15  Różaniec
18:00 G† Bronisława, Kazimierz, Joanna, Tadeusz Ukleja
20:00 G† Mieczysław Raczkowski i zm. z jego rodziny, zm. z rodzin: Brama, Brewczyńskich, Budek
2022-10-10 - poniedziałek
07:00 D1. GREG 10. † Lucyna Napiórkowska
2. † Krystyna i Jan Burzec
17:30 D1. Dziękczynna w intencji Kornelii w 8. r. urodzin z prośbą o dalsze Boże bł. dla niej i opiekę Matki Bożej
2. † Aneta Wlazło-Czmyr (od r. Wiśniewskich)
18:00 D1. † Zygmunt Woźniakowski, Kazimiera i Józef Bieńkowscy
2. † Joanna Sadlej i Joanna Serwatko
18:30 DRóżaniec
2022-10-11 - wtorek
07:00 D1. GREG 11. † Lucyna Napiórkowska
2. † Maria Kozak
17:30 D† Maria, Józef, Edward Stachowiak, † Jadwiga i Gustaw Dek
18:00 DO zdrowie i Boże bł. dla Kingi
18:30 DRóżaniec
2022-10-12 - środa
07:00 D1. GREG 12. † Lucyna Napiórkowska
2. † Julianna, Wacław Lewińscy, Maria Wysokińska
17:30 D† Sylwester Makowski (od r. Balcerzaków i Bąblów)
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
18:30 DRóżaniec
2022-10-13 - czwartek
07:00 D1. GREG 13. † Lucyna Napiórkowska
2. † Karol Zygmunt Dębowski (od Teresy Bukowiec z mężem)
17:30 DDziękczynna w intencji Karola w rocznicę urodzin z prośbą o dalsze Boże bł. dla niego i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny
18:00 DKu czci i chwale Ducha Świętego
18:30 DRóżaniec
2022-10-14 - piątek
07:00 D1. GREG 14. + Lucyna Napiórkowska
2. + Karol Zygmunt Dębowski (od Bernadetty Bukowiec z mężem i córkami)
17:30 D1. O Boże bł. dary Ducha Świętego, łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej dla Teresy
2. O Boże bł. dla Małgorzaty w dniu imienin
18:00 D1. + Dziadków Fudali: Jana, Rozalię i Julię, Maryasz: Bazylego i Annę
2. O błogosławieństwo Boże dla kapłanów pracujących w naszej parafii
18:30 DRóżaniec
2022-10-15 - sobota
07:00 D1. GREG 15. † Lucyna Napiórkowska
2. † Tadeusz, Irena zm. z r. Szybków, Bolestów
17:30 D1. Dz-bł w intencji rodziny Pazio z prośbą o Boże bł. dla nich (dla małżonków, dzieci, wnucząt) z dziękczynieniem dla Matki Bożej Pocieszenia za opiekę
2. † Lucyna i Czesław Lorent oraz Antonina i Roman Lorent
18:00 D1. † Janusz, Marian i Zofia Wysokińscy
2. O łaskę zdrowia dla Melanii i Boże bł. dla jej rodziców
18:30 DRóżaniec
2022-10-16 - niedziela
07:00 D† Elżbieta Korczak, Konstanty Mikucki, Jan i Janina Korczak
09:00 G+ Aleksandra, Jan, Helena, Ignacy, zm. z rodz. Rozbickich i Urban
10:30 GDziękczynna w intencji Jakuba w 12. rocznicę urodzin z prośbą o dalsze Boże bł. dla niego i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
† Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (26/30)
1. † Dariusz Stefaniuk w 5. r. śm.
2. O Boże bł. dla Zosi w 1. r. urodzin
3. † Marian Pazio
4. † Iwona Krystyna Krasuska w miesiąc po pogrzebie
5. † Aneta Wlazło-Czmyr w miesiąc po pogrzebie
6. † Sylwester Makowski (od brata Ryszarda z rodziną)
7. † Józef i Maria Golan
8. † Aniela w 36. r. śm. oraz zm. z r. Małkowskich, Kawieckich i Specjałów
9. † Kamil Skolimowski w 2. miesiąc po śmierci
10. † O miłosierdzie Boże, odpuszczenie grzechów i przyjęcie do grona zbawionych Bernarda Abramowskiego w 3. r. śm. i jego rodziców
11. † Piotr Caliński (od Danuty i Władysława Kurczab z Sowlin)
17:15  Różaniec
18:00 G† Jan i Marianna Sikora oraz Kazimierz i Janina Rybak
20:00 GGREG 16. † Lucyna Napiórkowska
2022-10-17 - poniedziałek
07:00 D1. GREG 17. † Lucyna Napiórkowska
2. † Karol Zygmunt Dębowski (od rodziny Cabajów)
17:30 D1. Dziękczynna w 30. r. ślubu Marianny i Mariusza z prośbą o dalsze Boże bł. i potrzebne łaski dla nich ich dzieci
2. † Aneta
18:00 D1. Dziękczynna w intencji Szymona w 6. rocznicę urodzin z prośbą o dalsze Boże bł. dla niego i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny
2. O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Jadwigi Kani
18:30 DRóżaniec
2022-10-18 - wtorek
07:00 D1. GREG 18. † Lucyna Napiórkowska
2. † Karol Zygmunt Dębowski (od rodziny Kabatów z Koła)
17:30 D† Mirosław Pyszyński w miesiąc po śmierci
18:00 DO zdrowie i Boże bł. oraz opiekę Matki Bożej dla Dominika w 29. r. urodzin
18:30 DRóżaniec
2022-10-19 - środa
07:00 D1. GREG 19. † Lucyna Napiórkowska
2. † Karol Zygmunt Dębowski (od Antoniego i Ryszarda z rodzinami)
17:30 D† Wanda Kulińska
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
18:30 DRóżaniec
2022-10-20 - czwartek
07:00 D1. GREG 20. † Lucyna Napiórkowska
2. † Irena Leszczyńska, Lucjan Zgorzelski i Marian Moskaluk
17:30 D† Antoni i Maria
18:00 D† Wanda Kotowska w 6. r. śm. oraz jej rodzice: Władysława i Czesław Kowalscy
18:30 DRóżaniec
2022-10-21 - piątek
07:00 D1. GREG 21. † Lucyna Napiórkowska
2. † Janusz Dowjat
17:30 D† zmarli polecani w wypominkach
18:00 D1. † Karol Zygmunt Dębowski (od Grażyny Jóźwiak z rodziną)
2. O błogosławieństwo Boże i łaskę uzdrowienia i opiekę Matki Bożej dla Joli
18:30 DRóżaniec
2022-10-22 - sobota
07:00 D1. GREG 22. † Lucyna Napiórkowska
2. † Stanisław Cup w 11. r. śm.
17:30 D1. † Kazimierz Hawrot (od najbliższej rodziny)
2. † Stanisław Ziemiański w 3. r. śm.
18:00 D1. Dziękczynna w intencji Michała w 25. rocznicę urodzin z prośbą o dalsze Boże bł. dla niego i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny
2. O błogosławieństwo Boże i łaskę uzdrowienia i opiekę Matki Bożej dla Joli
18:30 DRóżaniec
2022-10-23 - niedziela
07:00 D† Józefa Lech i Jakub Lech
09:00 G† Alina, Julianna, Florentyna, Władysław i Jan Ratyńscy, Janina i Stanisław Grądzcy
10:30 G† Halina i Ryszard Urban wraz z rodzicami
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
† Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (27/30)
1. † Tadeusz Jędruszczak
2. † Józefa i Jan Jerominiak
3. † Celina Książek w 10. r. śm.; Sylwester Książek w 7. r. śm.
4. † Czesław Demiańczuk
5. Prośba o Boże bł. dla Zosi w 1. rocznicę urodzin
6. † Sylwester Makowski (od brata Tadeusza z rodziną)
7. † Mirosław Pyszyński w miesiąc po pogrzebie
8. † Józef, Władysław, Czesław i Józefa Rędaszka w 1. r. śm.
9. † Piotr Caliński (od Marii i Czesława Staniec z Tymbarku)
10. † Piotr Szulim w 9. r. śm., Kazimierz i Barbara Pazio
11. O Boże bł. i zdrowie dla chorej Zosi
17:15  Różaniec
18:00 GGREG 23. † Lucyna Napiórkowska
20:00 GO błogosławieństwo Boże i łaskę uzdrowienia i opiekę Matki Bożej dla Joli
2022-10-24 - poniedziałek
07:00 D1. GREG 24. † Lucyna Napiórkowska
2. † Karol Zygmunt Dębowski (od rodziny Cylińskich)
17:30 D1. Dziękczynna w dniu urodzin Grzegorza z prośbą o dalsze Boże bł. i potrzebne łaski dla niego
2. O błogosławieństwo Boże i łaskę uzdrowienia i opiekę Matki Bożej dla Joli
18:00 D1. † Władysław i Helena Stefańscy w 8. r. śm.
2. † Witold, Ksawery, Jadwiga, Roman, Jan, Janina z rodziny Szulim
18:30 DRóżaniec
2022-10-25 - wtorek
07:00 D1. GREG 25. † Lucyna Napiórkowska
2. † Jan i zmarli z rodziny Marczaków
17:30 DO błogosławieństwo Boże i łaskę uzdrowienia i opiekę Matki Bożej dla Joli
18:00 D† Józef, Emilia, Witold, Czesława, Renata i dziadkowie
18:30 DRóżaniec
2022-10-26 - środa
07:00 D1. GREG 26. † Lucyna Napiórkowska
2.
17:30 DO błogosławieństwo Boże i łaskę uzdrowienia i opiekę Matki Bożej dla Joli
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
18:30 DRóżaniec
2022-10-27 - czwartek
07:00 D1. GREG 27. † Lucyna Napiórkowska
2. † Florentyna Halina Mościbrodzka
17:30 DO błogosławieństwo Boże i łaskę uzdrowienia i opiekę Matki Bożej dla Joli
18:00 D† Kazimierz Hawrot (od Elżbiety i Czesława Baronów)
18:30 DRóżaniec
2022-10-28 - piątek
07:00 D1. GREG 28. † Lucyna Napiórkowska
2. .
17:30 D1. O błogosławieństwo Boże i łaskę uzdrowienia i opiekę Matki Bożej dla Joli
2. Za małżonków: Iwonę i Jarosława w 22. r. ślubu; Patrycję i Leszka w 13. r. ślubu; Monikę i Pawła w 16. r. ślubu; Joannę i Pawła w 5. r. ślubu oraz wszystkich wnuków
18:00 D1. † Tadeusz Kamont
2. † Tadeusz Sasiński
18:30 DRóżaniec
2022-10-29 - sobota
07:00 D1. GREG 29. † Lucyna Napiórkowska
2. † Jan Kosiński w 1. r. śm.
3. W intencji zmarłych zasłużonych mieszkańców Sulejówka i profesora Zbigniewa Wójcika w 100. r. urodzin i jego ojca chorążego Walentego Wójcika
17:30 DO błogosławieństwo Boże i łaskę uzdrowienia i opiekę Matki Bożej dla Joli
18:00 D1. † Zofia, Henryk i Sławomir Salamończyk, Kazimiera i Jan Baran
2. † Tadeusz Zamelski – intencja imieninowa
18:30 DRóżaniec
2022-10-30 - niedziela
07:00 DO Boże bł. i potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Marty i Emila w 11. r. ślubu
09:00 GGREG 30. † Lucyna Napiórkowska
10:30 GW 60. r. urodzin Alicji z prośbą o Boże błogosławieństwo i wszystkie potrzebne łaski
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
† Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (28/30)
1. † Barbara Serwatko w 10. r. śm; † Joanna Serwatko w 1. r. śm. † Mieczysław Stasiewicz w 1. r. śm.
2. † Zenon i Ignacy Jończyk
3. O uzdrowienie z ciężkiej choroby Małgosi Izdebskiej oraz potrzebne dla niej łaski i opiekę Matki Bożej
4. † Sylwester Makowski (od brata Mirosława z Nowej Krępy)
5. † Kazimierz Hawrot w miesiąc po pogrzebie
6. † Felicja Makacewicz w miesiąc po pogrzebie
7. † Aleksander Kielak w miesiąc po pogrzebie
8. W intencji dziękczynno-błagalnej o Boże bł., dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej dla Grzegorza z okazji 19. urodzin
9. † Piotr Caliński (od Zofii Chylińskiej i Agaty Lorek z Limanowej)
10. W intencji Patrycji i Pawła oraz ich syna Henryka o Boże bł., łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej
11. W pierwsze urodziny Stasia, o Boże bł., łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej
17:15  Różaniec
18:00 G† Henryk Kietliński
20:00 G† Czesław Jackiewicz w 2. r. śm.
2022-10-31 - poniedziałek
07:00 D1. † Leokadia Tudek w 1. r. śm.
2. † Jan Tkacz i zmarli z rodziny Tkaczów i Królaków
17:30 D1. † Marian i Henia Szostak, zm. z rodziny Bieńkowskich, † Leszek Kopciński
2. † Hanna Wójtowicz
18:00 D1. † Zofia Cielecka (od Gosi i Rafała)
2. † Zofia Buc w 2. r. śm.
2022-11-01 - wtorek
07:00 D1. † zm. z rodzin: Ługowskich, Radzikowskich, Domańskich
2. GREG 1. † Franciszek Burta
09:00 GGREG 1. † Wiktoria i Tadeusz Hawryluk
10:00 G-- intencja wolna --
12:00 CMsza Święta
17:30 G† Bożena Wachowicz w 7. r. śm.; Janina i Ludwik Wachowicz, Marianna Starczewska o radość nieba
18:00 G† Joanna Serwatko
2022-11-02 - środa
07:00 D1. GREG 2. † Franciszek Burta
2. GREG 2. † Wiktoria i Tadeusz Hawryluk
10:00 D† za zmarłych z rodziny Szczęsnych, oraz Jana, Juliannę, Mariannę, Jana i Jadwigę
17:00 GNabożeństwo z czytaniem wypominków
18:00 GNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-11-03 - czwartek
07:00 D1. GREG 3. † Franciszek Burta
2. GREG 3. † Wiktoria i Tadeusz Hawryluk
17:30 D† Regina, Antoni, Jan Świderscy, Marianna Michalak i zm. z ich rodzin
18:00 D† Andrzej Ostrowski w 18. r. śm., jego rodzice i bracia, bratowa Krystyna i Tomek
2022-11-04 - piątek
07:00 D1. GREG 4. † Franciszek Burta
2. GREG 4. † Wiktoria i Tadeusz Hawryluk
3. † Waldemar Izdebski
18:00 DWynagradzająca za wszystkie zniewagi i grzechy, które obrażają Najświętsze Serce Jezusa – od KŻR
2022-11-05 - sobota
07:00 D1. GREG 5. † Franciszek Burta
2. † Alina Ratyńska w 8. r. śm.
12:00 DWynagradzająca za wszystkie grzechy i nieprawości wyrządzone Niepokalanemu Sercu Maryi Panny – od KŻR
18:00 DGREG 5. † Wiktoria i Tadeusz Hawryluk
2022-11-06 - niedziela
07:00 D1. GREG 6. † Franciszek Burta
2. † Elżbieta Gaweł w 2. r. śm.
09:00 G1. † Antonina i Janusz Balcerzak oraz Danuta, Franciszek, Franciszka
2. GREG 6. † Wiktoria i Tadeusz Hawryluk
10:30 GDziękczynna w 80. r. urodzin Janiny z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski dla niej, jej dzieci i wnuków
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
† Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (29/30)
1. † Ks. Wacław Koryś
2. † Ks. Jan Gołębiewski
3. Aleksandra Rogala w 18. r. urodzin o Boże bł., zdrowie, potrzebne łaski
4. † Sylwester Makowski w miesiąc po pogrzebie
5. † za zmarłych księży posługujących w naszej parafii
6. † Karol Zygmunt Dębowski w miesiąc po pogrzebie
7. † Andrzej Bułaś w miesiąc po pogrzebie
8. † Zofia Cielecka w miesiąc po pogrzebie
9. † Tomasz Piotr Rowicki w miesiąc po pogrzebie
10. † Piotr Caliński – intencja od rodziny z Kujaw
11. † Kamil Strus w 5. r. śm.
12. † Janusz Rewak – intencja od szwagierki Hanny
13. † Wanda i Jan Zapała
14. W 3. urodziny Alberta Tokarskiego o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
15. O Boże błog. dla Agaty i Antonii z okazji urodzin
16. O Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Zuzi z okazji 3. urodzin
17. † Krystyna i Julian Gajdis i zmarli z ich rodzin
18:00 G† Jan, Natalia Gałązka, Stanisław Pożyczka, Zdzisław Szuba i zmarli z rodziny
20:00 GO Boże błogosławieństwo dla Zuzanny w 18. r. urodzin
2022-11-07 - poniedziałek
07:00 D1. GREG 7. † Franciszek Burta
2. GREG 7. † Wiktoria i Tadeusz Hawryluk
17:30 D† Hanna Wójtowicz
18:00 D† Karol Zygmunt Dębowski (od. rodziny Chrzanowskich)
2022-11-08 - wtorek
07:00 D1. GREG 8. † Franciszek Burta
2. GREG 8. † Wiktoria i Tadeusz Hawryluk
17:30 D† Aneta Wlazło
18:00 DDziękczynno błagalna w dniu urodzin Kasi
2022-11-09 - środa
07:00 D1. GREG 9. † Franciszek Burta
2. GREG 9. † Wiktoria i Tadeusz Hawryluk
17:30 D† Eugenia i Krzysztof Truszczyńscy, Józef Czyż, Edward Miętus
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-11-10 - czwartek
07:00 D1. GREG 10. † Franciszek Burta
2. † Marianna, Józef Jackiewicz; Wacława, Józef, Barbara, Tadeusz, Adolf Chmielewscy
17:30 D† za zmarłych bliskich
18:00 DGREG 10. † Wiktoria i Tadeusz Hawryluk
2022-11-11 - piątek
07:00 D1. GREG 11. † Franciszek Burta
2. GREG 11. † Wiktoria i Tadeusz Hawryluk
10:00 D† Mieczysław Wakuła w 1. r. śm.
18:00 GMsza św. w intencji Ojczyzny
2022-11-12 - sobota
07:00 D1. GREG 12. † Franciszek Burta
2. GREG 12. † Wiktoria i Tadeusz Hawryluk
17:30 D† Jan i Marianna Sikora oraz Kazimierz i Janina Rybak
18:00 D1. † Janina Filipiak
2. Krzysztof z okazji urodzin o Boże bł. potrzebne łaski i dary Ducha Świętego
2022-11-13 - niedziela
07:00 D1. GREG 13. † Franciszek Burta
2. † Kazimierz Kruk w 6. r. śm. oraz całą rodzinę Kruków i Michalaków
09:00 G† Marianna Kublicka w 2. r. śm.
10:30 GZa Magdalenę z okazji 8. urodzin o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla niej i dla całej rodziny
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
† Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (30/30)
1. † Andrzej Trojanowski w 2. r. śmierci i jego zmarli rodzice
2. Dziękczynna w 2. r. urodzin Henia z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej nad nim i jego rodziną
3. † księża posługujący w naszej parafii
4. † Zygmunt Urban w miesiąc po pogrzebie
5. † Piotr Caliński w miesiąc po pogrzebie
6. † Agnieszka Żochowska w miesiąc po pogrzebie
7. † Janusz Rewak – od bratanicy Katarzyny z rodziną
8. † Daniel Jankowski w 2. r. śmierci
9. † Zofia Cielecka o radość nieba, † Janina Cielecka w 1. r. śm. o życie wieczne
18:00 G† Edyta i Bogdan Woźniak
20:00 GGREG 13. † Wiktoria i Tadeusz Hawryluk
2022-11-14 - poniedziałek
07:00 D1. GREG 14. † Franciszek Burta
2. GREG 14. † Wiktoria i Tadeusz Hawryluk
17:30 D1. † Mieczysław Barbachowski w 7. r. śm. oraz Weronika i zmarli z rodziny Barbachowskich i Telaków o radość nieba i życie wieczne dla nich
2. † Józef – o niebo dla niego
18:00 D† Helena, Teodozja, Urszula, Jan, Ireneusz Ciok, Teresa Pszczółkowska
2022-11-15 - wtorek
07:00 D1. GREG 15. † Franciszek Burta
2. GREG 15. † Wiktoria i Tadeusz Hawryluk
17:30 DO Boże błogosławieństwo dla rodziny
18:00 DO Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla ks. proboszcza w 60. urodziny
2022-11-16 - środa
07:00 D1. GREG 16. † Franciszek Burta
2. GREG 16. † Wiktoria i Tadeusz Hawryluk
17:30 DIntencja dziękczynno-błagalna za rodzinę Woźnickich oraz za zmarłego Stanisława
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-11-17 - czwartek
07:00 D1. GREG 17. † Franciszek Burta
2. GREG 17. † Wiktoria i Tadeusz Hawryluk
17:30 D† Jadwiga Sarnowska
18:00 D† Kazimierz Czesuch w 1. r. śm.
2022-11-18 - piątek
07:00 D1. GREG 18. † Franciszek Burta
2. GREG 18. † Wiktoria i Tadeusz Hawryluk
17:30 D† zmarli polecani w wypominkach parafialnych
18:00 D1. O błogosławieństwo Boże dla rodziców i dzieci z Róży Różańca Rodziców pw. bł. Karoliny Kózkówny
2. † Jan Oniszk w 1. r. śm., † Helena, Władysław, Edward, Genowefa Oniszk o niebo dla nich
2022-11-19 - sobota
07:00 D1. GREG 19. † Franciszek Burta
2. GREG 19. † Wiktoria i Tadeusz Hawryluk
17:30 D1. † Karol Zygmunt Dębowski (od Jadzi z rodziną)
2. Za Marka w 15. r. urodzin
18:00 D1. † Zofia i Albert Sikorscy
2. † Wiesław, Marian, Ryszard Gryczka, Jadwiga, Józef, Zygmunt, Marek Sokulscy
2022-11-20 - niedziela
07:00 DGREG 20. † Franciszek Burta
09:00 D† Waldemar Wąsowski w 2. r. śm. i zm. z rodz. Wąsowskich i Żaboklickich
10:30 D† Piotr, Małgorzata, Krystyna, Tadeusz Ruta
12:00 DMsza w intencjach zbiorowych
1. † Adam Walczak, Małgorzata Werkowska, zm. z rodzin Walczaków i Aleksandrowiczów
2. † Małgorzata Jakowczyk w 2. r. śm.
3. † Roman Wasilka 8. r. śm.
4. † Piotr Caliński
5. † Stanisław, Marianna, Janusz, Kazimiera Koza, Irena Zarychta, Jan Rojek
6. † Beata Burdal w miesiąc po pogrzebie
7. † Marian Kot w miesiąc po pogrzebie
8. † Bogusława i Marian
9. Dziękczynna w dniu urodzin Zygmunta z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo oraz dary Ducha Świętego dla niego i jego rodziny
10. † Janusz Rewak – od siostry Marii Klir z rodziną z Konina
11. O Boże bł., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Mateusza w rocznicę urodzin i dla jego rodziny
12. O Boże bł. dla Stasia w jego 1. urodziny
13. † Stanisław Zemła
18:00 DGREG 20. † Wiktoria i Tadeusz Hawryluk
20:00 D† Zofia i Władysław Niewadzisz, Jadwiga i Władysław Kwiecień
2022-11-21 - poniedziałek
07:00 D1. GREG 21. † Franciszek Burta
2. GREG 21. † Wiktoria i Tadeusz Hawryluk
17:30 D1. † Zofia w 19. r. śmierci, Edward w 44. r. śm. i zm. z rodzin Olędzkich i Śledziewskich
2. † Krystyna Nowińska Stępień
18:00 D1. † Jan, Józefa i Tomasz Borkowscy
2. † Zdzisław Trynkos (od rodzony Marut)
2022-11-22 - wtorek
07:00 D1. GREG 22. † Franciszek Burta
2. GREG 22. † Wiktoria i Tadeusz Hawryluk
17:30 DO Boże błogosławieństwo dla Romana i Haliny Muliar, a także dla ich dzieci: Anny, Kuby, Łukasza, Janusza i Romana
18:00 D† Marianna i Jan Laskowscy
2022-11-23 - środa
07:00 D1. GREG 23. † Franciszek Burta
2. GREG 23. † Wiktoria i Tadeusz Hawryluk
17:30 DW 60. rocznicę ślubu Barbary i Stanisława Podwiesińskich o zdrowie, wszystkie potrzebne łaski na dalsze lata wspólnego życia i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-11-24 - czwartek
07:00 D1. GREG 24. † Franciszek Burta
2. GREG 24. † Wiktoria i Tadeusz Hawryluk
17:30 D† Piotr Grużewski w 13. r. śm.
18:00 DW 18. r. urodzin Dawida, Damiana o rady Ducha Świętego dla obu braci
2022-11-25 - piątek
07:00 D1. GREG 25. † Franciszek Burta
2. GREG 25. † Wiktoria i Tadeusz Hawryluk
17:30 D† Zdzisław Trynkos (od rodziny Murias)
18:00 D1. † Ludwik w 10. r. śmierci, Helena, Henryk, Sławomira i Adam Walczak
2. † Michał Ler
2022-11-26 - sobota
07:00 D1. GREG 26. † Franciszek Burta
2. GREG 26. † Wiktoria i Tadeusz Hawryluk
17:30 D† Zygmunt Dybowski w 31. r. śmierci oraz Jadwiga Dybowska i Zenon Poławski
18:00 D1. † Barbara i Jan, zmarli z rodziny Wójcików i Olędzkich
2. † Helena i Wacław Pierzchalscy
2022-11-27 - niedziela
07:00 D1. GREG 27. † Franciszek Burta
2. GREG 27. † Wiktoria i Tadeusz Hawryluk
09:00 G† Leokadia Książek w 5. r. śm., oraz Zdzisław Książek
10:30 G† Irena i Edward Krasuscy, Marianna Patoka
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
1. † Jan Brewczyński, Janina, Stanisław i Sławomir Woińscy, Regina, Eugeniusz Szymańscy
2. † Edward Dobrzyński w 1. r. śm., Józefa i Stanisław Kowalscy, Zofia i Wacław Dobrzyńscy
3. † Katarzyna Iwona Pazio
4. † Zdzisław Trynkos w miesiąc po pogrzebie
5. † Janusz Rewak w miesiąc po pogrzebie
6. † Stanisław Zemła
7. † Sławomir Polak
18:00 G† Jadwiga i Ignacy Zaliwscy
20:00 G† Jerzy Rydzewski w 1. r. śm.
2022-11-28 - poniedziałek
06:45 DRoraty:
1. GREG 28. † Franciszek Burta
2. GREG 28. † Wiktoria i Tadeusz Hawryluk
3. † Zdzisław Trynkos (od rodziny Szarek)
4. O Boże bł. i zdrowie dla Marii
18:00 D† Leszek w rocznicę śmierci, Zofia, Stanisław, Krystyna, Wiesław Leoniak
2022-11-29 - wtorek
06:45 DRoraty:
1. GREG 29. † Franciszek Burta
2. GREG 29. † Wiktoria i Tadeusz Hawryluk
3. † Czesława, Kazimierz Gieros
4. O zbawienie dla dusz czyśćcowych
18:00 D† Albina Ostrowska w 4. r. śm.
† Józef Ostrowski w 36. r. śm.
† Władysława Ziemińska w 28. r. śm.
2022-11-30 - środa
06:45 DRoraty:
1. GREG 30. † Franciszek Burta
2. GREG 30. † Wiktoria i Tadeusz Hawryluk
3. Rezerwacja LO Sulejówek
4. † Wojciech Zdanowski i jego rodzice
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-12-01 - czwartek
06:45 DRoraty:
1. GREG 1. † Ks. Dariusz Walicki
2. GREG 1. † Janina Smoczyńska
3. † Jarosław
4. † Hieronima Ewa Radziszewska
18:00 DDziękczynna w 21. r. urodzin Pauliny z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
2022-12-02 - piątek
06:45 DRoraty:
1. GREG 2. † Ks. Dariusz Walicki
2. GREG 2. † Janina Smoczyńska
3. † Joanna Serwatko
18:00 DWynagradzająca za wszystkie zniewagi i grzechy, które obrażają Najświętsze Serce Jezusa – od KŻR
2022-12-03 - sobota
06:45 DRoraty:
1. GREG 3. † Ks. Dariusz Walicki
2. GREG 3. † Janina Smoczyńska
3. † Helena, Edward Gajda; Helena, Antoni Nowak
12:00 DWynagradzająca za wszystkie grzechy i nieprawości wyrządzone Niepokalanemu Sercu Maryi Panny – od KŻR
18:00 D† Marian Rogala w 22. r. śm.
2022-12-04 - niedziela
07:00 D1. GREG 4. † Ks. Dariusz Walicki
2. † Antoni Mieczysław Szuba w 2. r. śm., zm. z rodzin Jackiewiczów i Szubów
09:00 G1. GREG 4. † Janina Smoczyńska
2. † Włodzimierz Barankiewicz w 3. r. śm.
10:30 G† Tadeusz Chromiński w 3. r. śm.
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
1. † Ks. Jan Gołębiewski
2. † Ks. Wacław Koryś
3. † Jadwiga Kowalczyk w 1. r. śm.
4. † Teresa Roguska w 1. r. śm., Kazimierz Skolmowski, Maria, Władysława, Stefanek i Jan Kołak, Józefa i Władysław Roguscy
5. † Janina Sasim w miesiąc po pogrzebie
6. † Zbigniew Wojdak w miesiąc po pogrzebie
7. O Boże bł., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla rodziny Rybkowskich
8. † Stanisław Zemła
9. † Danuta, Czesław, Zbigniew Szulim, Marianna i Józef Żurawscy, Andrzej Bułaś
10. O Boże bł, łaskę zdrowia dla Klary, Rity i Rodziców
11. O Boże bł. łaski najbardziej potrzebne i opiekę patronki dla Basi w dniu imienin
12. O Boże bł, łaskę zdrowia dla Jakubka
18:00 G† Małżeństwo Witeckich
20:00 G† Barbara Gregorowicz
2022-12-05 - poniedziałek
06:45 DRoraty:
1. GREG 5. † Ks. Dariusz Walicki
2. GREG 5. † Janina Smoczyńska
3. W intencji Franciszka w 13. r. urodzin, Antoniego w 7. r. urodzin o Boże bł., łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej
4. † rodziców i rodzeństwo
18:00 D† Jakub i Czesława
2022-12-06 - wtorek
06:45 DRoraty:
1. GREG 6. † Ks. Dariusz Walicki
2. GREG 6. † Janina Smoczyńska
3. † Irena Paczuska w 4. r. śm., Zbigniew Paczuski
4. Joanna i Jan – o zdrowie dla nich, potrzebne łaski i siły potrzebne dla rodziców
18:00 D† Stanisław Kowalczyk – o wieczne zbawienie
2022-12-07 - środa
06:45 DRoraty:
1. GREG 7. † Ks. Dariusz Walicki
2. GREG 7. † Janina Smoczyńska
3. † Mieczysław w 14. r. śm., Franciszka, Zygmunt Wojciechowscy oraz zmarli z rodziny Tomalskich
4. † Wojciech Zdanowski i jego rodzice
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-12-08 - czwartek
06:45 DRoraty:
1. GREG 8. † Ks. Dariusz Walicki
2. GREG 8. † Janina Smoczyńska
3. † Marianna, Zofia, Stanisława, Marianna, Rozalia, Władysław i Józef
4. Za wspólnotę Bielanek w dniu święta patronalnego o opiekę Niepokalanej
18:00 DO Boże błogosławieństwo dla wszystkich Róż Różańca Rodziców z odnowieniem aktu zawierzenia Matce Bożej
2022-12-09 - piątek
06:45 DRoraty:
1. GREG 9. † Ks. Dariusz Walicki
2. GREG 9. † Janina Smoczyńska
3. † Jadwiga Sarnowska
18:00 D† Bolesław w 21. r. śm. oraz Jan Kot w 13. r. śm.
2022-12-10 - sobota
06:45 D1. GREG 10. † Ks. Dariusz Walicki
2. GREG 10. † Janina Smoczyńska
3. O Boże bł. i dary Ducha Świętego dla Marianny w 70. r. urodzin
18:00 D† Tadeusz Zamelski w 24. r. śmierci
2022-12-11 - niedziela
07:00 D† Lech Woźniak
09:00 G1. † Hanna Walkiewicz w 10. r. śm., Stanisław Walkiewicz w 2. r. śm.
2. GREG 11. † Ks. Dariusz Walicki
10:30 G† Wiesława w 2. r. śm. i Romuald w 2. r. śm. Chmielińscy
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
1. † Elżbieta Krzyżewska w 1. r. śm.
2. † Hieronima Ewa Radziszewska w miesiąc po pogrzebie
3. † Danuta Illig-Głazek
4. † Stanisław Zemła
5. † Jadwiga w 10. r. śm. i Jan Kępkowicz oraz Grzegorz Mistewicz, Małgorzata Jakowczyk i Jadwiga Mistewicz
6. † Zdzisław, zm. z rodziny Bajszczak i Ziemichód
18:00 D† Olga i Roman Mitka
20:00 GGREG 11. † Janina Smoczyńska
2022-12-12 - poniedziałek
06:45 DRoraty:
1. GREG 12. † Ks. Dariusz Walicki
2. GREG 12. † Janina Smoczyńska
10:00 G† Saturnina, Marianna Mazur w 26. r. śm., Stanisław Mazur oraz zm. z rodzin Mazurów i Izdebskich, Marian Siporski i zmarli z jego rodziny
18:00 G† Wiktoria i Franciszek Stosio i Stefania Popiołek
20:00 G† Barbara Kubuj
2022-12-13 - wtorek
06:45 DRoraty:
1. GREG 13. † Ks. Dariusz Walicki
2. GREG 13. † Janina Smoczyńska
10:00 GMarta Nieciecka – o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego w dniu urodzin
18:00 G† Paweł Napiórkowski o niebo dla niego
20:00 GDziękczynno błagalna za Marcina o dalsze Boże błog. dla niego z okazji kolejnych urodzin
2022-12-14 - środa
06:45 DRoraty:
1. GREG 14. † Ks. Dariusz Walicki
2. GREG 14. † Janina Smoczyńska
10:00 G† Mirosław Dąbrowski w 1. r. śm.
18:00 GNabożeństwo do MB Pocieszenia
20:00 G† Romuald Niewiarowski w 2. r. śm.
2022-12-15 - czwartek
06:45 DRoraty:
1. GREG 15. † Ks. Dariusz Walicki
2. GREG 15. † Janina Smoczyńska
3. † Andrzej, Zygmunt, Konrad
4. † Mariusz Markowski
18:00 D† Eugenia i Piotr Kozłowscy i ich rodzice
2022-12-16 - piątek
06:45 DRoraty:
1. GREG 16. † Ks. Dariusz Walicki
2. GREG 16. † Janina Smoczyńska
3. † Mariusz Markowski
4. † Marian Jarosz w 12. r. śm.
18:00 D† zmarli polecani w wypominkach
2022-12-17 - sobota
06:45 DRoraty:
1. GREG 17. † Ks. Dariusz Walicki
2. GREG 17. † Janina Smoczyńska
3. † Barbara Kubuj w 2. r. śm.
4.
18:00 D† Franciszka Słowik w 13. r. śm., Czesław, Józef, Zbigniew Słowik, dziadków Słowików, Doboszów, Rumaków, Szostaków
2022-12-18 - niedziela
07:00 D1. † Emilian i Genowefa Czarkowscy
2. GREG 18. † Ks. Dariusz Walicki
09:00 G† Stanisław Ciok, Zofia, Wacław, Grażyna, Stanisław, Zuzanna, Jan, Edward Dobrzyńscy
10:30 G† zm. z rodzin: Bystroń, Zawadzkich, Podbielskich
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
1. † Grzegorz Dabała w 15. r. śm. oraz jego rodzice Cecylia i Andrzej
2. † Dariusz Stefaniuk
3. † Stanisława, Józef Jackiewicz oraz ich rodzice
4. † Jerzy Krudysz w 16. r. śm. oraz rodzice Marianna i Mikołaj Krudyszowie
5. † Alina Jarzębska w 5. r. śm., Czesław Jarzębski, Barbara i Zdzisław Grabowscy
6. † Aneta Wlazło w 4. miesiąc po śmierci
7. † Stanisław Zemła
8. Dziękczynna w intencji Dariusza z okazji jego imienin i urodzin z prośbą o dalsze Boże bł. i opiekę Matki Bożej nad nim i jego rodziną, oraz w intencji Katarzyny z okazji 22. urodzin
9. † Renata Dąbrowska w 7. r. śm. i Tadeusz Dąbrowski
10. † Henryk Czesław Goźliński w miesiąc po pogrzebie
18:00 G† Stanisława i Ludwik
20:00 GGREG 18. † Janina Smoczyńska
2022-12-19 - poniedziałek
06:45 DRoraty:
1. GREG 19. † Ks. Dariusz Walicki
2. GREG 19. † Janina Smoczyńska
3. † Wojciech Michałowski w 6. r. śm.
18:00 D† zm. z rodzin Raczkowskich, Brama, Brewczyńskich, Budek
2022-12-20 - wtorek
06:45 DRoraty:
1. GREG 20. † Janina Smoczyńska
2. † Danuta Cichy w 10. r. śm. oraz zm. z rodzin Cichych, Gutowskich i Kieresiów
3. † Edmund, Eugenia i Jan Małaszczyk, Zofia i Romuald Grzegorczyk, Paweł i Wanda Kłopotowscy, Jerzy Makowiak, Jerzy Kłopotowski
18:00 DGREG 20. † Ks. Dariusz Walicki
2022-12-21 - środa
06:45 DRoraty:
1. GREG 21. † Ks. Dariusz Walicki
2. GREG 21. † Janina Smoczyńska
3. W intencji Adama w 50. r. urodzin i jego żony Małgorzaty o Boże bł. i zdrowie, a także dla jego rodzeństwa o opiekę Matki Najświętszej
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-12-22 - czwartek
06:45 DRoraty:
1. GREG 22. † Ks. Dariusz Walicki
2. GREG 22. † Janina Smoczyńska
3. † Eugeniusz Mościbrodzki
18:00 D† Ewa Białek w 2. r. śm.
2022-12-23 - piątek
06:45 DRoraty:
1. GREG 23. † Ks. Dariusz Walicki
2. GREG 23. † Janina Smoczyńska
3. † Teresa Kokoszkiewicz, Marianna i Czesław Izdebscy
18:00 DW dniu urodzin Magdaleny z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo dla całej rodziny
2022-12-24 - sobota
06:45 DRoraty:
1. GREG 24. † Ks. Dariusz Walicki
2. GREG 24. † Janina Smoczyńska
3. † Marianna i Jan
4. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla rodziny Garsztkowiaków
2022-12-25 - niedziela
00:00 GPasterka w intencji Parafian
09:00 G1. GREG 25. † Ks. Dariusz Walicki
2. † Aleksandra, Tomasz, Jan, Kazimiera
10:30 GO Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Elżbiety i Lucjana w 54. r. ślubu; Agaty i Sławomira w 30. r. ślubu; Doroty i Antoniego w 22. r. ślubu
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
1. O Boże bł. i potrzebne łaski dla całej rodziny Koseskich
2. W intencji dziecka nienarodzonego-duchowo adoptowanego o opiekę Matki Najświętszej nad nim i jego rodzicami
3. † Czesława Kurpik w 10. r. śm.
4. † Magdalena Ewa Roszczyńska w miesiąc po pogrzebie
5. † z rodzin Nowickich, Kajzer i Wierny
6. † Józefa Borkowska w 20. r. śm., Jan i Tomasz Borkowscy, Maria Częścik, oraz zmarli z ich rodzin, Marek, Janina, Edward Rutkowscy oraz zm. z rodzin Rutkowskich i Kowalskich
18:00 G† Ryszard i Marianna
20:00 GGREG 25. † Janina Smoczyńska
2022-12-26 - poniedziałek
07:00 D1. GREG 26. † Ks. Dariusz Walicki
2. † Tadeusz Budek w 15. r. śm.
09:00 G1. † Kazimierz, Władysława Zarzyccy, Wiktoria Miechowiecka, Bożena Szymankiewicz
2. GREG 26. † Janina Smoczyńska
10:30 G† Jan Borucki w 10. r. śm. oraz bliscy z rodzin Boruckich, Bakułów, Zagańczyków, Wrzoska, Jackowiczów
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
1. † Jerzy, Zenona, Antoni Szymońscy
2. † Włodzimierz Rak, Stanisław i Feliksa, Stanisław i Marianna
3. † Marian Kot w 2 miesiące po śmierci
18:00 D† Zdzisław Mazur w 1. r. śm.
20:00 D† Edyta i Bogdan Woźniak
2022-12-27 - wtorek
07:00 D1. GREG 27. † Janina Smoczyńska
2. GREG 27. † Ks. Dariusz Walicki
18:00 D† Maria i Czesław Demiańczuk, oraz Anna, Józef i Zbigniew Strzalińscy
2022-12-28 - środa
07:00 D1. GREG 28. † Ks. Dariusz Walicki
2. GREG 28. † Janina Smoczyńska
3. W intencji Joanny z okazji jej urodzin o Boże bł. i zdrowie dla całej rodziny
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-12-29 - czwartek
07:00 D1. GREG 29. † Ks. Dariusz Walicki
2. GREG 29. † Janina Smoczyńska
3. † Marian Pałys w 7. r. śm. prosząc o niebo dla niego
18:00 D† Sylwester, Paulina, Włodzimierz Świstak
2022-12-30 - piątek
07:00 D1. GREG 30. † Ks. Dariusz Walicki
2. GREG 30. † Janina Smoczyńska
3. † Tadeusz Śleziak w 1. r. śm., Zofia i Wiktor Śleziak
18:00 D† Krzysztof Patoka
2023-01-31 - wtorek
          Brak intencji wpisanych na dzień dzisiejszy.


2023-01-31 - wtorek
16:00  Czas na indywidualne spotkania osób, które z jakiś powodów nie mogły się spotkać podczas wizyty w wyznaczonym terminie
1. czytanie (Hbr 12, 1-4)Wytrwanie w wierzePsalm (Ps 22 (21), 26b-27. 28 i 30ab. 30c-32 (R.: por. 27b))Chwalić Cię będą, którzy Cię szukająAklamacja (Por. Mt 8, 17)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mk 5, 21-43)Wskrzeszenie córki Jaira i uzdrowienie kobiety Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00 - K D1. † Ewa Grochowska (od mamy chrzestnej z rodziną)
2. GREG 30. † Jadwiga Kietlińska
3. † Dominik Brzostek
18:00 - K D† Stefania i Stanisław Mikulscy
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wiadomości
Prześlij wiadomość
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000