pokaż w formie kalendarza
pokaż cały rok



2021-01-01 - piątek
09:001. GREG. 1. + Zygfryd.
2. GREG. 1. + Czesław Jackiewicz.
10:30Intencja dziękczynno – błagalna, Aleksandra Janik w rocznicę urodzin.
12:00Msza w intencjach zbiorowych:
1. + ks. prałat Wacław Koryś.
2. + Mieczysław Sypek w mies. od śmierci.
18:00Msza św. wynagradzająca od Kół Żywego Różańca, za wszystkie zniewagi i grzechy, które obrażają Najświętsze Serce Pana Jezusa.
20:00O Boże błogosławieństwo, łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej dla Marty i łaskę życia wiecznego dla zmarłego Adama.
2021-01-02 - sobota
07:001. GREG. 2. + Zygfryd.
2. GREG. 2. + Czesław Jackiewicz.
12:00Msza św. wynagradzająca od Kół Żywego Różańca, za wszystkie nieprawości wyrządzone Niepokalanemu Sercu Maryi oraz w intencji, by Maryja była bardziej znana i miłowana, by Jej wezwanie z Fatimy poznał i wypełnił świat.
18:00+ Helena i Stanisław, Leontyna i Stanisław.
2021-01-03 - niedziela
07:001. GREG. 3. + Zygfryd.
2. GREG. 3. + Czesław Jackiewicz.
09:00+ Ryszard Brauła w 1 rocz. śmierci.
10:30W intencji dusz w czyśćcu cierpiących.
12:00Msza w intencjach zbiorowych:
1. Dziękczynno – błagalna, o zdrowie i potrzebne łaski dla Ewy.
2. O zdrowie dla Małgosi Sałygi.
3. + ks. prałat Wacław Koryś.
4. + Władysław Wojciechewicz w mies. od pogrzebu.
5. +Zofia Michalak.
6. +Franciszek Burta w mies. od pogrzebu.
7. + Czesława Kocemba w mies. od pogrzebu.
8. + Antoni Mieczysław Szuba w mies. od pogrzebu.
9. + Dariusz Przygoda w mies. od pogrzebu.
10. + Zofia Wierzchoń w mies. od pogrzebu.
11. + Bogdan Woźniak w mies. od śmierci.
18:00+ Marcela, Stanisława, Marianna, Jadwiga, Irena z rodziny Purzyckich.
20:00+ Janusz Wysokiński – int. od chrześnicy Agnieszki z rodziną.
2021-01-04 - poniedziałek
07:001. GREG. 4. + Zygfryd.
2. GREG. 4. + Czesław Jackiewicz.
17:30+ Krystyna Szkutnik – o radość życia wiecznego.
18:00+ Wojciech Dziankowski.
2021-01-05 - wtorek
07:001. GREG. 5. + Zygfryd.
2. GREG. 5. + Czesław Jackiewicz.
17:30O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Zygmunta.
18:00+ Franciszka, Florian, Janusz Szankowscy.
2021-01-06 - środa
07:00GREG. 6. + Zygfryd.
09:00+ Halina Świstak w 3 rocz. śm.
10:30+ Roman Bereda w 1 rocz. śm.
12:00Msza w intencjach zbiorowych:
1. + Adam Walczak w mies. od pogrzebu.
2. + Stefania Dąbrowska Żeberek.
17:45Nabożeństwo do MB Pocieszenia (intencje zbiorowe).
18:00Msza św. w intencjach z nowenny do MB Pocieszenia.
20:00GREG. 6. + Czesław Jackiewicz.
2021-01-07 - czwartek
07:001. GREG. 7. + Zygfryd.
2. GREG. 7. + Czesław Jackiewicz.
17:30+ Stanisław Walkiewicz – int. od rodz. Konatowskich.
18:00+ Czesław Kot w 26 rocz. śm.
2021-01-08 - piątek
07:001. GREG. 8. + Zygfryd.
2. GREG. 8. + Czesław Jackiewicz.
17:30O zdrowie i udaną operację Jana (1 rok życia).
18:00+ Jerzy Wysocki w 5 rocz. śm.
2021-01-09 - sobota
07:001. GREG. 9. + Zygfryd.
2. + Olga Bobala.
17:30GREG. 9. + Czesław Jackiewicz.
18:00+ Andrzej Piotrowski w 6 rocz. śm. oraz rodzinę Piotrowskich i Siuchtów.
2021-01-10 - niedziela
07:001. GREG. 10. + Zygfryd.
2. GREG. 10. + Czesław Jackiewicz.
09:00Michał w 11 rocz. urodz., o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski na kolejne lata życia.
10:30+ Zenon Poławski w 6 rocz. śm.
12:00Msza w intencjach zbiorowych:
1. Dziękczynno błagalna w intencji Mariusza w 24 rocz. urodz z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego.
2. + Antoni Mieczysław Szuba.
3. + Roman Bartecki w 1 rocz. śm.
4. + Ojciec Włodzimierz Zatorski.
5. + W 151 rocznicę urodzin – za duszę Jędrzeja Moraczewskiego – mieszkańca Sulejówka, premiera 1 rządu II RP oraz za dusze członków jego rodziny
- żony Zofii Moraczewskiej, posłanki na Sejm,
- zmarłego w okresie niemowlęcym syna Tadeusza,
- syna Kazimierza, poległego podczas wojny polsko – sowieckiej 1920 roku,
- syna Adama, członka ZWZ i córki Wandy, żołnierki AK – obojga zamęczonych z obozie koncentracyjnym w Auschwitz.
18:00Dziękczynna za klientów, przyjaciół, znajomych i tych, którzy już odeszli, o potrzebne łaski dla żyjących, o nawrócenie dla nich i zbawienie dla zmarłych.
20:00+ Wojciech Dziankowski.
2021-01-11 - poniedziałek
07:001. GREG. 11. + Zygfryd.
2. GREG. 11. + Czesław Jackiewicz.
17:30+ Jan, Janina, Stanisław, Franciszka i dziadkowie.
18:00Dziękczynna w rocz. ślubu Anity i Adama z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla nich i ich dzieci.
2021-01-12 - wtorek
07:001. GREG. 12. + Zygfryd.
2. GREG. 12. + Czesław Jackiewicz.
17:30O jedność rodziny Stanko, Bożą opiekę nad nimi i prowadzenie Matki Najświętszej.
18:00O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Arka.
2021-01-13 - środa
07:001. GREG. 13. + Zygfryd.
2. GREG. 13. + Czesław Jackiewicz.
17:30+ Władysława Zarzycka – int. od rodz. Poniatowskich.
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia (intencje zbiorowe).
2021-01-14 - czwartek
07:001. GREG. 14. + Zygfryd.
2. GREG. 14. + Czesław Jackiewicz.
17:30O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Andrzeja, Mateusza i Aleksandry.
18:00+ Adam Walczak – int. od rodziny Konatowskich i Pani Chlustacz.
2021-01-15 - piątek
07:001. GREG. 15. + Zygfryd.
2. GREG. 15. + Czesław Jackiewicz.
3. + Wiktor, Henryk Janczewski w 20 rocz. śm.
16:00Modlitwa Wypominkowa.
17:30W int. zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej.
18:00+ Stefan Gradzik w 30 dzień po śmierci – int. od bratanicy Barbary Wójcik z rodziną.
2021-01-16 - sobota
07:001. GREG. 16. + Zygfryd.
2. GREG. 16. + Czesław Jackiewicz.
17:30+ Czesława Kocemba.
18:00O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego dla Piotra z okazji kolejnej rocznicy urodzin.
2021-01-17 - niedziela
07:00GREG. 17. + Zygfryd.
09:00+ Aleksandra, Jan, Jerzy, Czesław, Ignacy oraz Halina i Ryszard, Helena w 3 mies. po śm.
10:30+ Halina i Ryszard Urban i ich rodzice.
12:00Msza w intencjach zbiorowych:
1. O Boże błogosławieństwo, Opiekę Matki Bożej i Dary Ducha Świętego dla Filipa w 9 rocz. urodzin.
2. + Zbigniew, Barbara Sota, Janina Kolwicz, Apolonia Nowosz.
3. + Jerzy Szymoński w mies. po pogrzebie.
4. + Stefan Gradzik w mies. po pogrzebie.
5. + Zygmunt Stanisław Kukla w mies. po pogrzebie.
6. + Tadeusz Dąbkowski w mies. po pogrzebie.
7. + Zbigniew Więckowski w mies. po pogrzebie.
8. + Jerzy Mańkowski w 20 rocz. śm. i Krystyna Mańkowska w 7 rocz. śm.
9. + Janina Powierża w rocz. śm.
10. + Eugeniusz Radziewicz w tydzień po śm.
11. + Halina i Zygmunt Rogala, Domicela Sikorska, Lech Sobolewski.
18:00GREG. 17. + Czesław Jackiewicz.
20:00+ Zygmunt Pazio.
2021-01-18 - poniedziałek
07:001. GREG. 18. + Zygfryd.
2. GREG. 18. + Czesław Jackiewicz.
17:30+ Za zmarłych przyjaciół, sąsiadów, znajomych i dobroczyńców.
18:00+ Jolanta Surfrene i zmarłych z jej rodziny.
2021-01-19 - wtorek
07:001. GREG. 19. + Zygfryd.
2. GREG. 19. + Czesław Jackiewicz.
17:30+ Helena Szczygielska.
18:00+ Janusz Wysokiński – int. od brata z rodziną oraz za zm. rodziców Mariana i Zofię.
2021-01-20 - środa
07:001. GREG. 20. + Zygfryd.
2. Imieninowa ks. Sebastiana.
17:30GREG. 20. + Czesław Jackiewicz.
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia (intencje zbiorowe).
1. Adam Jaguszewski w 1 rocz. śm.
2021-01-21 - czwartek
07:001. GREG. 21. + Zygfryd.
2. + Darek, Stanisław, Marta, Józefa i Agnieszka.
17:30GREG. 21. + Czesław Jackiewicz.
18:00+ Krystyna Dudek – int. od wnuków.
2021-01-22 - piątek
07:001. GREG. 22. + Zygfryd.
2. GREG. 22. + Czesław Jackiewicz.
17:30+ Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.
18:00+ Zofia Michalak – int. od rodziny Jaśkiewiczów.
2021-01-23 - sobota
07:001. GREG. 23. + Zygfryd.
2. GREG. 23. + Czesław Jackiewicz.
17:30+ Stefan Gradzik – int. od bratanicy Danuty Cemeres z rodziną.
18:00+ Krystyna i Stanisław Budek i ich rodzice, Teresa Bakiera, Ania Brama, Mieczysław Raczkowski oraz jego rodzice i zm. z rodziny Brewczyńskich.
2021-01-24 - niedziela
07:001. GREG. 24. + Czesław Jackiewicz.
2. + Józef Faliński w 36 rocz. śm., Eugenia Falińska oraz Jan Grabowski.
09:00+ Józefa, Zofia, Marianna, Stanisława, Władysław, Aleksander, Józef i Marian.
10:30Dziękczynna w 36 rocz. ślubu Doroty i Sławomira z prośbą o dalsze błogosławieństwo i potrzebne łaski.
12:00Msza w intencjach zbiorowych:
1. + Jerzy Jurga w 6 rocz. śm.
2. + Marian Pawiński w 1 rocz. śm., Irena Pawińska – z prośbą o dar nieba dla nich.
3. + Barbara Kubuj w mies. od śmierci.
4. + Stefania Dąbrowska – Żeberek w mies. od pogrzebu.
5. + Romuald Niewiarowski w mies. od pogrzebu.
6. + Jerzy Sieniawski w mies. od pogrzebu.
7. + Stanisław Walkiewicz w mies. po śmierci.
8. + Eugeniusz Mielcarz w 5 rocz. śm, Małgorzata Mielcarz w 25 rocz. śm.
9. + Zmarli z rodz. Słowików i Doboszów.
18:00GREG. 24. Zygfryd.
20:00+ Katarzyna – Iwona Pazio w 2 rocz. śm.
2021-01-25 - poniedziałek
07:001. GREG. 25. + Czesław Jackiewicz.
2. + Zofia Wierzchoń.
17:30+ Władysława Zarzycka (int. od Szelągowskich).
18:00GREG. 25. + Zygfryd.
2021-01-26 - wtorek
07:001. + Adam Walczak – int. od sąsiadów Woźniaków i Krystosików.
2. GREG. 26. + Czesław Jackiewicz.
17:30O Boże błogosławieństwo i zgodę dla rodziców.
18:00GREG. 26. + Zygfryd.
2021-01-27 - środa
07:001. GREG. 27. + Zygfryd.
2. GREG. 27. + Czesław Jackiewicz.
17:30+ Władysława Zarzycka w mies. po śm. – int. od rodziny Laskowskich i Chrupek.
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia (intencje zbiorowe).
1. + Stanisława i Czesław Mroczek, Czesława i Wiktor Stryczyńscy.
2021-01-28 - czwartek
07:001. GREG. 28. + Zygfryd.
2. Dziękczynno – błagalna w intencji Gniewomira w 35 rocz. urodzin, o Boże błogosławieństwo i łaski najbardziej potrzebne i opiekę MB. Niepokalanej.
17:30+ Michał.
18:00GREG. 28. + Czesław Jackiewicz.
2021-01-29 - piątek
07:001. + Marianna w 3 rocz. śm. i Mieczysław w 2 rocz. śm. Figaszewscy, Alina w 2 rocz. śm., Władysław w 18 rocz. śm. i Marysia w 58 rocz. śm Michałowscy.
2. GREG. 29. + Czesław Jackiewicz.
17:30+ Tadeusz Gawryjołek, Henryk Gawryjołek, Tadeusz Gęsik i Lucjan Łukasiak.
18:00GREG. 29. + Zygfryd.
2021-01-30 - sobota
07:001. + Tadeusz Wasiak w 30 dni od pogrzebu.
2. GREG. 30. + Czesław Jackiewicz.
17:30+ Mieczysław, Karolina oraz Zbigniew, Piotr i Krzysztof Jaczewscy oraz Józef Roś.
18:00GREG. 30. + Zygfryd.
2021-01-31 - niedziela
07:00GREG. 1. + Romuald Niewiarowski.
09:00+ Czesława Kocemba.
10:30REZERWACJA.
12:00Msza w intencjach zbiorowych:
1. + Jacek i Celina.
2. + Władysława Zarzycka w mies. od pogrzebu.
3. + Zofia Duszak w mies. od pogrzebu.
4. + Eugeniusz Mościbrodzki w mies. od pogrzebu.
5. + Elżbieta Piwowarczyk w mies. od pogrzebu.
6. + Ewa i Bogdan Woźniak.
7. +Lucyna, Bolesław i Bożena.
18:00+ Zofia Wierzchoń.
20:00+ Stanisław Walkiewicz – int. od Kręgu Domowego Kościoła.
2021-03-02 - wtorek
          Brak intencji wpisanych na dzień dzisiejszy.


1. czytanie (Iz 1, 10. 16-20)Przestańcie czynić zło, zaprawiajcie się w dobruPsalm (Ps 50 (49), 8-9. 16b-17. 21 i 23 (R.: por. 23b))Temu, kto prawy, ukażę zbawienieAklamacja (Ez 18, 31ac)Chwała Tobie, Królu wiekówEwangelia na dziś(Mt 23, 1-12)Strzeżcie się pychy i obłudy Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:001. GREG. 30. + Dyoniza Gryz- aby Bóg przyjął ją do królestwa wiecznej światłości.
2. GREG. 2. + Zbigniew Zimnowodzki.
3. GREG. 2. + Stanisław Zagubień.
17:30+ Edward i Helena Gajda, Antoni i Helena Nowak – o łaskę zbawienia dla nich i dla zmarłych z ich rodzin.
18:00+ Helena i Stanisław.
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wiadomości
Prześlij wiadomość
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000