pokaż w formie kalendarza
pokaż cały rok



2020-10-01 - czwartek
07:001. GREG. 1. + Stanisław Krasnodębski.
2. + Tadeusz Kania.
17:30Z okazji rocznic ślubu: 20 – ej Jarosława i Iwony, 11 – ej Leszka i Patrycji, 14 – ej Pawła i Moniki, 3 – ej Joanny i Pawła – o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla nich i ich dzieci.
18:00Maria w 24 rocz. urodzin, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski na kolejne lata życia.
18:30RÓŻANIEC.
2020-10-02 - piątek
07:001. GREG. 2. + Stanisław Krasnodębski.
2. + Tadeusz Kania, o radość życia wiecznego i dar nieba (int. od sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi z Augustowa).
18:00Wynagradzająca do Kół Żywego Różańca – wynagrodzenie za wszystkie zniewagi i grzechy, które obrażają Najświętsze Serce Pana Jezusa.
18:30RÓŻANIEC.
2020-10-03 - sobota
07:001. GREG. 3. + Stanisław Krasnodębski.
2. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, o niebo, polecając je miłosierdziu Bożemu.
12:00Wynagradzająca od Kół Żywego Różańca – wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu Maryi Panny za wszystkie nieprawości jej wyrządzone.
18:00+ Eugeniusz i Regina Nowosielscy.
18:30RÓŻANIEC.
2020-10-04 - niedziela
07:00+ Teresa Spychalska w 10 rocz. śm.
09:00+ Alina, Julianna, Faustyna, Jan i Władysław Ratyńscy, Janina i Stanisław Grądzcy.
10:30+ Anna Książek w 20 rocz. śm.
12:00Msza św. w intencjach zbiorowych:
1. Dziękczynno – imieninowa Angelo Dąbrowskiego oraz dziękczynno – imieninowa Andrzeja Dąbrowskiego, z prośbą o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla nich.
2. W intencji Jadwisi w dniu jej I Komunii Świętej, aby Pan Jezus zawsze mieszkał w jej sercu.
3. + ks. prałat Wacław Koryś.
4. + Stanisław Laskowski.
5. + Olga Kot w 10 rocz. śm.
6. + Natalia Aleksandrowicz w 3 rocz. śm.
7. + Krzysztof Sypniewski w mies. od. śm.
8. + Piotr Szulim, Barbara i Kazimierz Pazio.
9. + Krystyna i Antoni Pieniak.
17:15RÓŻANIEC.
18:00GREG. 5. + Stanisław Krasnodębski.
20:00+ Mieczysław Raczkowski.
2020-10-05 - poniedziałek
07:001. GREG. 5. + Stanisław Krasnodębski.
2. W tych wszystkich intencjach, które Maryja nosi w sercu a zwłaszcza tych dotyczących Polski.
17:30+ Anna Oźminkowska i jej rodziców.
18:00+ Jan i Stanisława oraz zmarli z rodz. Marczaków.
18:30Różaniec
2020-10-06 - wtorek
07:001. GREG. 6. + Stanisław Krasnodębski.
2. W tych wszystkich intencjach, które Maryja nosi w sercu a zwłaszcza tych dotyczących Polski.
17:30+ Genowefa w 7 rocz. śm.
18:00+ Jadwiga i Artur Barańscy.
18:30Różaniec
2020-10-07 - środa
07:001. GREG. 7. + Stanisław Krasnodębski.
2. W tych wszystkich intencjach, które Maryja nosi w sercu a zwłaszcza tych dotyczących Polski.
17:30+ Eugenia Falinozka.
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia (intencje zbiorowe)
18:30Różaniec
2020-10-08 - czwartek
07:001. GREG. 8. + Stanisław Krasnodębski.
2. W tych wszystkich intencjach, które Maryja nosi w sercu a zwłaszcza tych dotyczących Polski.
17:30W 55 rocz. urodzin Beaty z prośbą o Boże błogosławieństwo dla niej.
18:00+ Aniela Lelek, Zofia Bednarska oraz Florian i Irena Gryglas.
18:30Różaniec
2020-10-09 - piątek
07:001. GREG. 9. + Stanisław Krasnodębski.
2. W tych wszystkich intencjach, które Maryja nosi w sercu a zwłaszcza tych dotyczących Polski.
17:30+ Marianna w rocz. śm.
18:00+ Jerzy Kowalczyk w 9 rocz. śm. oraz Tadeusz Kowalczyk.
18:30Różaniec
2020-10-10 - sobota
07:001. GREG. 10. + Stanisław Krasnodębski.
2. W tych wszystkich intencjach, które Maryja nosi w sercu a zwłaszcza tych dotyczących Polski.
17:30Prośba o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Jasia z okazji 3 rocz. urodzin.
18:00+ Jadwiga Niewiarowska.
18:30Różaniec
2020-10-11 - niedziela
07:001. GREG. 11. + Stanisław Krasnodębski.
2. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Kingi.
09:00+ Daniela i Władysław Dróżdż oraz Stanisław Bogucki.
10:30O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jubilatów: Haliny i Mariana Pazio w 50 rocz. ślubu oraz dla ich dzieci i wnuków.
12:00Msza św. w intencjach zbiorowych:
1. W intencji Jadwisi w dniu jej I Komunii Świętej, aby Pan Jezus zawsze mieszkał w jej sercu.
2. O błogosławieństwo Boże dla Pawła i Patrycji i o szczęśliwe rozwiązanie.
3. + Janina Kaska w 1rocz. śm.
4. + Krzysztof Sypniewski w 30 dni od pogrzebu.
5. + Władysław Kurczak w mies. od pogrzebu.
6. + Marian Kublicki w mies. od pogrzebu.
7. + Jacek Królak w mies. od pogrzebu.
8. + Zygmunt Dźwigała w 30 rocz. śm. oraz Jadwiga Dźwigała
17:15Różaniec
18:00+ Władysława i Kazimierz – o dar nieba dla nich i radość życia wiecznego.
20:00Dziękczynno błagalna w 31 rocz. ślubu Renaty i Sławomira, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla nich, dzieci i wnuków.
2020-10-12 - poniedziałek
07:001. GREG. 12. + Stanisław Krasnodębski.
2. + Sławomir Sobczak.
17:30+ Bożena Wachowicz w 6 rocz. śm. oraz Ludwik i Janina Wachowicz i Marianna Starczewska.
18:00Prośba o błogosławieństwo Boże, o nawrócenie i wiarę dla syna Roberta.
18:30Różaniec
2020-10-13 - wtorek
07:001. GREG. 13. + Stanisław Krasnodębski.
2. + Krystyn Florczuk – intencja od rodziny Truszkowskich.
17:30+ Marian Jan Kublicki, o wieczne zbawienie – int. od Danuty i Jana Korczyk.
18:00+ Czesława i Stanisław Jurko.
18:30Różaniec
2020-10-14 - środa
07:001. GREG. 14. + Stanisław Krasnodębski.
2. REZERWACJA.
17:30+ Tadeusz Grubek w 1 rocz. śm.
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia (intencje zbiorowe)
1. + Aniela i Lucjan Sobiczewscy.
18:30Różaniec
2020-10-15 - czwartek
07:001. GREG. 15. + Stanisław Krasnodębski.
2. + Stanisław, Genowefa, Jan i Aleksandra.
17:30+ Teresa i Janusz Bazyl, Sabina i Aleksander Rosik.
18:00+ Dariusz Stefaniuk w 3 rocz. śm.
18:30Różaniec
2020-10-16 - piątek
07:001. GREG. 16. + Stanisław Krasnodębski.
2. + Tomasz Borkowski w 2 rocz. śm. oraz rodzice Jan i Józefa oraz Maria Częścik.
16:30Modlitwa Wypominkowa.
17:30W intencji zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej.
18:00+ Jadwiga i Wacław.
18:30Różaniec
2020-10-17 - sobota
07:001. GREG. 17. + Stanisław Krasnodębski.
2. + Marian Jan Kublicki – int od Mariana i Elżbiety Korczyków.
17:30Paulina w 18 rocz. urodz. z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.
18:00O zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Szymonka, Sylwii, Artura i Barbary oraz całej rodziny Perytów.
18:30Różaniec
2020-10-18 - niedziela
07:001. + Zofia, Edward oraz zm. z rodz. Olędzkich i Śledziewskich.
2. GREG. 18. + Stanisław Krasnodębski.
09:00O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Dominika w 27 rocz. urodzin.
10:30+ Kazimiera i Józef Obrępalscy w rocz. śm.
12:00Msza św. w intencjach zbiorowych:
1. W rocznicę urodzin męża, dziadka – o miłość i zdrowie dla rodziny.
2. Prośba o błogosławieństwo Boże dla Zofii i Marka Borkowskich w 40 rocz. ślubu.
3. Intencja dziękczynno – błagalna w rocznicę urodzin Pauliny.
4. + Zofia i Stanisław Budzyńscy.
5. + Bernard Abramowski w 1 rocz. śm. – o dar nieba.
6. + Jadwiga Niewiarowska.
7. + Kazimiera Teodozja Smolińska w mies. od śm.
8. + Lucyna Lorent w mies. od pogrzebu.
9. + Zygfryd Dymowski w mies. od pogrzebu.
10. + Andrzej Kącki w 7 rocz. śm.
17:15Różaniec
18:00+ Elżbieta Korczak w 30 rocz. śm., Konstanty Mikucki.
20:00+ Lucjan, Bronisława Michałowscy oraz Kajetan Jackiewicz.
2020-10-19 - poniedziałek
07:001. GREG. 19. + Stanisław Krasnodębski.
2. + Marek Rutkowski oraz rodzice Edward i Janina i zm. z rodzin Rutkowskich oraz Kowalskich.
17:30+ Marian i Agnieszka Gadomscy oraz zmarli z rodziny Gadomskich i Władysław Mudand.
18:00+ Józef Pieńkowski oraz zmarli z rodziny Pieńkowskich.
18:30Różaniec
2020-10-20 - wtorek
07:001. GREG. 20. + Stanisław Krasnodębski.
2. + Irena Leszczyńska, Jadwiga Abramowska, Lucjan Zgorzelski.
17:30+ Wanda Kotowska w 4 rocz. śm.
18:00+ Antoni Jaźwiński – o dar nieba dla niego i jego żony Marii oraz rodziców Józefa i Florentyny.
18:30Różaniec
2020-10-21 - środa
07:001. GREG. 21. + Stanisław Krasnodębski.
2. + Halina Kuźma – int. od sąsiadów Słupiańskich.
17:30+ Kazimierz Woiński w 20 rocz. śm.
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia (intencje zbiorowe)
18:30Różaniec
2020-10-22 - czwartek
07:001. GREG. 22. + Stanisław Krasnodębski.
2. Dziękczynna z prośbą o dalszą opiekę i wiarę dla rodziny Leśniewskich.
17:30+ Krystyn Florczuk.
18:00Dziękczynno – błagalna w int. Marty i Krzysztofa w 7 rocz. ślubu oraz ich dzieci, o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
18:30Różaniec
2020-10-23 - piątek
07:001. GREG. 23. + Stanisław Krasnodębski.
2. Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo i Bożą opiekę.
17:30+ Stanisław Cup w 9 rocz. śm.
18:00O Boże błogosławieństwo i szczęśliwe rozwiązanie dla Patrycji.
18:30Różaniec
2020-10-24 - sobota
07:001. GREG. 24. + Stanisław Krasnodębski.
2. + Marina Ombach – o radość życia wiecznego dla niej.
17:30+ Leokadia, Czesław, Jerzy i Ewa Wójcik.
18:001. + Halina i Ryszard Urban.
2. + Janusz Wysokiński w tydzień po pogrzebie – int. od rodziny Wysockich.
18:30Różaniec
2020-10-25 - niedziela
07:00O Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla Arkadiusza.
09:00+ Antonia, Janusz Balcerzak oraz Franciszek i Franciszka i Danuta Balcerzakowie.
10:30+ Józef, Emilia, Witold, Czesława, Rena i dziadkowie.
12:00Msza św. w intencjach zbiorowych:
1. Beata i Piotr Kiljańscy w 15 rocz. ślubu, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla nich i ich dzieci.
2. O Boże błogosławieństwo dla Wojtusia w dniu jego chrztu, jego rodziców i krewnych.
3. O pomyśle załatwienie trudnej sprawy rodzinnej.
4. + Tadeusz Zamelski.
5. + Halina – Jadwiga Kuźma w mies. po śm.
6. + Krystyn Florczuk w 30 dzień po pogrzebie.
7. + Wiesław Grzelak w 30 dzień po śm.
8. + Józef Zagańczyk w mies. po śm.
9. + Irena Skibińska w mies. po śm.
10. + Sabina i Stefan Jerzak oraz Barbara i Mirosław Garstka, Włodzimierz Woźniak.
17:15Różaniec
18:00GREG. 25. + Stanisław Krasnodębski.
20:00+ Piotr Kowalczyk w 2 rocz. śm.
2020-10-26 - poniedziałek
07:001. GREG. 26. + Stanisław Krasnodębski.
2. O wypełnienie woli Bożej w narodzie polskim.
17:30+ Jan i Weronika.
18:00+ Edyta Woźniak.
18:30Różaniec
2020-10-27 - wtorek
07:001. GREG. 27. + Stanisław Krasnodębski.
2. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Hieronimy.
17:30+ Kasia w 2 rocz. odejścia do domu Ojca.
18:00+ Florentyna – Halina Mościbrodzka.
18:30Różaniec
2020-10-28 - środa
07:001. GREG. 28. + Stanisław Krasnodębski.
2. + Tadeusz i Wacław Kamont.
17:30+ Tadeusz Sulej – prośba o wieczne zbawienie dla niego.
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia (intencje zbiorowe)
18:30Różaniec
2020-10-29 - czwartek
07:001. GREG. 29. + Stanisław Krasnodębski.
2. O wypełnienie woli Bożej w narodzie polskim.
17:30+ Daniela – Irena Bogucka.
18:00+ Maria i Jan Sikora, ks. Kazimierz Rybak, Janina Rybak.
18:30Różaniec
2020-10-30 - piątek
07:001. GREG. 30. + Stanisław Krasnodębski.
2. Dziękczynno – błagalna w intencji Marty i Emila w 9 rocz. ślubu oraz ich synów, o Boże błogosławieństwo, łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej dla nich.
17:30Dziękczynno – błagalna w intencji Magdaleny Janik w dniu jej urodzin.
18:00+ Ignacy i Zenon Jonczyk.
18:30Różaniec
2020-10-31 - sobota
07:001. O wypełnienie woli Bożej w narodzie polskim.
2. + Janina, Hieronim i Ryszard Pisalscy.
17:30+ Maria, Józef, Edward Stachowiak oraz Jadwiga i Gustaw Deck.
18:00+ Maria Słowik.
18:30Różaniec


1. czytanie (Ef 2, 19-22)Kościół jest zbudowany na fundamencie ApostołówPsalm (Ps 19, 2-3. 4-5 (R.: 5a))Po całej ziemi ich głos się rozchodziAklamacja ()Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Łk 6, 12-19)Wybór Apostołów Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:001. GREG. 28. + Stanisław Krasnodębski.
2. + Tadeusz i Wacław Kamont.
17:30+ Tadeusz Sulej – prośba o wieczne zbawienie dla niego.
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia (intencje zbiorowe)
18:30Różaniec
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wiadomości
Prześlij wiadomość
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000