pokaż w formie kalendarza
pokaż cały rok



2020-08-01 - sobota
07:00+ Ryszard.
12:00Wynagradzająca od kół Żywego Różańca.
18:00+ Tadeusz Sulej w 16 rocz. śm. – prośbą o łaskę nieba.
2020-08-02 - niedziela
07:00+ Teresa Krzywobłocka.
09:00+ Jan, Mieczysław, Genowefa Gruza i za dusze w czyśćcu cierpiące.
10:30Emilia i Zygfryd w 55 rocz. ślubu z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla nich na kolejne lata wspólnego życia.
12:00Msza św. w intencjach zbiorowych:
1. Dominik i Anna Biernaccy w 1 rocz. ślubu, dziękczynna, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej na kolejne lata wspólnego życia.
2. Marzena i Eugeniusz w 34 rocz. ślubu, z prośbą o potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże na kolejne lata życia małżeńskiego.
3. + ks. prałat Wacław Koryś.
4. + Czesława Kotowska w 8 rocz. śm.
18:00O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Jakuba w 19 rocz. urodzin.
20:00+ Anna Barbachowska oraz Tomasz, Andrzej i zm. z rodz. Barbachowskich i Wąsowskich.
2020-08-03 - poniedziałek
07:00+ Joanna, Teofil, Henryk i Janusz.
18:00+ Zmarłych z rodziny Mianowskich: Bolesława, Franciszek, Tadeusz oraz zmarłych z rodziny Rogalskich: Mirosława, Beata i Henryk.
2020-08-04 - wtorek
07:00+ Józef Pieńkowski oraz zmarli z rodziny Pieńkowskich.
18:00+ Jadwiga Bohusz w 7 rocz. śm., Zbigniew Bohusz w 27 rocz. śm.
2020-08-05 - środa
07:00+ Agnieszka i Marian Gadomscy oraz zmarli z rodziny Gadomskich i Mudantów.
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia (intencje zbiorowe)
2020-08-06 - czwartek
07:00Agnieszka i Mariusz w 15 rocz. ślubu, Zuzanna w 14 rocz. urodz. – msz św. dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
18:00+ Jan Kaczorowski i jego zmarli rodzice oraz Elżbieta Kaczorowska.
2020-08-07 - piątek
07:00Rezerwacja.
18:00Wynagradzająca od Kół Żywego Różańca.
2020-08-08 - sobota
07:00+ Gustaw Szulchaniuk w rocznicę śmierci oraz jego zmarli rodzice Anna i Jan.
18:00+ Józef, Władysława Piotrkowicz, Mikołaj Kubasiński.
2020-08-09 - niedziela
07:00+ Witold Wierzbicki w 11 rocz. śm.
09:00+ Kazimiera i Aleksander Fudali oraz ich rodziców i dziadków.
10:30Dagmara i Karol w 11. rocznicę ślubu w podziękowaniu za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże.
12:00Msza św. w intencjach zbiorowych:
1. Magdalena i Kamil Kikolscy w 10. rocznicę ślubu z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski na kolejne lata wspólnego życia dla nich i ich dzieci.
2. Karina i Sławomir Książek w 10. rocz. ślubu, z prośbą o dalsze błogosławieństwo BoDagmara i Karol w 11. rocznicę ślubu w podziękowaniu za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże.że i potrzebne łaski dla nich i ich synka Błażeja.
3. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla córki Kingi i łaskę uzdrowienia.
4. + Witold Józef Głowacki w m-c po śmierci.
5. + Tadeusz Wrzosek w m-c po śmierci.
6. + Tadeusz Gołoś w m-c po śmierci oraz Henryka Gołoś w 4. rocz. śm.
7. + Janina, Kazimiera Powierża – za spokój duszy.
18:00+ Marianna, Antoni, z rodziny Kryńskich; Wacław, Marianna i z rodziny Malinowskich.
20:00+ Bogdan Berent w 1 rocz. śm.
2020-08-10 - poniedziałek
07:00O pomyślną operację i zdrowie dla Urszuli Nowak.
18:00O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Patrycji z okazji 16. urodzin.
2020-08-11 - wtorek
07:00+ Czesław Kotowski w 34. rocz. śm.
18:00+ Zuzanna.
2020-08-12 - środa
07:00+ Kazimierz Kruk w 2. rocz. śm.
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia (intencje zbiorowe)
2020-08-13 - czwartek
07:00+ Józef, Marta, Dariusz, Stanisław, zm. z rodz. Górskich i Czarnockich.
18:00+ Tadeusz.
18:30Nabożeństwo Fatimskie.
2020-08-14 - piątek
07:00+ Magielona i Piotr Domańscy, Wiktor Radzikowski
19:00Nieszpory i procesja różańcowa.
20:00+ Sylwester, Halina, Włodzimierz Świstak.
2020-08-15 - sobota
07:00+ Barbara w 2. rocz. śm., Jan w 8. rocz. śm., zm. z rodz. Wójcików i Olędzkich.
09:00+ Aleksandra, Tomasz, Jan, Kazimiera, Kazimierz i Edward.
10:30Podziękowanie Panu Bogu za 50 lat małżeństwa Elżbiety i Adama z prośbą o dalszą opiekę i potrzebne łaski.
12:00W intencji Pielgrzymki Rowerowej do Ossowa o dary duchowe i potrzebne łaski dla jej uczestników oraz o dar życia wiecznego dla wszystkich poległych w Bitwie pod Ossowem.
14:30Ślub: Dariusz Dynek i Katarzyna Soczyńska.
16:00Ślub: Maria Leśnik i Rafał Chmielewski.
18:00+ Stefania Popiołek.
20:00+ Maria Słowik.
2020-08-16 - niedziela
07:00+ Stanisława i Polikarp i ich rodzice.
09:00+ Eugenia Wożniak w 25. rocz. śm., Stanisław i Lech Woźniak.
10:30+ Marianna Patoka w mies. po śm.
12:00Msza św. w intencjach zbiorowych:
1. + Mirosław Welenc w m-c po pogrzebie.
2. + Czesława i Teresa Tarach za spokój duszy.
18:00+ Antoni i Regina Świderscy i zm. z rodz.
20:00O uzdrowienie międzypokoleniowe.


1. czytanie (Ez 2, 8 – 3, 4)Wizja księgiPsalm (Ps 119 (118), 14 i 24. 72 i 103. 111 i 131 (R.: por. 103))Nad miód są słodsze Twoje przykazaniaAklamacja (Mt 11, 29ab)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mt 18, 1-5. 10. 12-14)Godność dzieci. Przypowieść o zabłąkanej owcy Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00+ Czesław Kotowski w 34. rocz. śm.
18:00+ Zuzanna.
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wiadomości
Prześlij wiadomość
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000