pokaż w formie kalendarza
pokaż cały rok
2020-02-01 - sobota07:00 1. GREG. 2. + Jan Grabowski.
2. GREG. 2. + Irena i Michał Gawor.
12:00 Msza św. Wynagradzająca od Kół Żywego Różańca.
18:00 GREG. 2. + Krystyna Dudek.
2020-02-02 - niedziela07:00 GREG. 3. + Jan Grabowski.
09:00 1. + Bożena Szymankiewicz oraz Kazimierz Zarzycki.
2. GREG. 3. + Irena i Michał Gawor.
10:30 + Zenon Sikorski w 10 rocz. śm.
12:00 Msza św. w intencjach zbiorowych:
1. W intencji Łukasza Wysockiego, o pomyślny przebieg leczenia i dar uzdrowienia.
2. Janina i Wacław w 50 rocz. sakramentu małżeństwa, z podziękowaniem za dotychczasowe łaski, proszą o dalszą opiekę Bożą przyzywając wstawiennictwa Matki Bożej Pocieszenia.
3. + ks. prałat Wacław Koryś.
4. + Zofia w 14 rocz. śm., Wacław oraz Tadeusz
5. + Alina Chmiel w mies. od pogrzebu.
6. + Małgorzata Nowak w mies. po śmierci.
7. + Joanna Śmigielska w 2 rocz. śmierci.
8. + Stanisława Wrzosek w 3 rocz. śm.
9. + Stanisława i Jan oraz zm. z rodz. Marczaków.
10. + Halina i Zygmunt Rogala, Domicela Sikorska.
18:00 Natalia w 15 rocz. urodzin z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski oraz dary Ducha Świętego na kolejne lata życia.
20:00 + GREG. 3. + Krystyna Dudek.
2020-02-03 - poniedziałek07:00 1. + GREG. 4. + Jan Grabowski.
2. + GREG. 4. + Krystyna Dudek.
3. + GREG. 4. + Irena i Michał Gawor.
18:00 + Stefania i Stanisław Mikulscy, Stanisław, Anna i Jan Malinowscy.
2020-02-04 - wtorek07:00 1. GREG. 5. + Jan Grabowski.
2. GREG. 5. + Krystyna Dudek.
3. GREG. 5. + Irena i Michał Gawor.
18:00 + Krystyna i Antoni Pieniak.
2020-02-05 - środa07:00 1. GREG. 6. + Jan Grabowski.
2. GREG. 6. + Krystyna Dudek.
3. GREG. 6. + Irena i Michał Gawor.
18:00 Nabożeństwo do MB Pocieszenia (intencje zbiorowe)
2020-02-06 - czwartek07:00 1. GREG. 7. + Jan Grabowski.
2. GREG. 7. + Krystyna Dudek.
3. GREG. 7. + Irena i Michał Gawor.
18:00 + Eugenia i Ludwik oraz Stanisław, Zdzisław, Wiesława..
2020-02-07 - piątek07:00 1. GREG. 8. + Jan Grabowski.
2. GREG. 8. + Krystyna Dudek.
3. GREG. 8. + Irena i Michał Gawor.
18:00 Msza św. Wynagradzająca od Kół Żywego Różańca.
2020-02-08 - sobota07:00 1. GREG. 9. + Jan Grabowski.
2. GREG. 9. + Irena i Michał Gawor.
3. GREG. 9. + Krystyna Dudek.
18:00 +Wiesław Pęczek w 8 rocz. śm.
2020-02-09 - niedziela07:00 GREG. 10. + Jan Grabowski.
09:00 1. + Antoni Kryński w 1 rocz. śm.
2. GREG. 10. + Irena i Michał Gawor.
10:30 + Marianna Wysocka oraz prośba o błogosławieństwo Boże dla Edyty z okazji urodzin i Tomasza.
12:00 Msza św. w intencjach zbiorowych:
1. Dziękczynna w 5 rocz. rodzin Frania z prośbą o dalszą Bożą opiekę.
2. Marcin w 50 rocz. urodzin, dziękczynno – błagalna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla niego i jego rodziny.
3. + Jerzy Sawicki w 9 rocz. śm., Andrzej Matusik w 6 mies. po śmierci.
4. + Roman Bereda w mies. po śmierci.
5. + Ryszard Brauła w mies. po śmierci.
6. + Bolesław Leśniak w mies. po śmierci.
7. + Elżbieta Faliszewska w mies. po śmierci.
8. + Barbara Laskowska w 1 rocz. śmierci.
9. + Kinga Komorowska w 3 rocz. śm. oraz Maria Komorowska w 4 rocz. śm.
18:00 + Krystyna, Barbara, Maria oraz Jerzy.
20:00 + GREG. 10. + Krystyna Dudek.
2020-02-10 - poniedziałek07:00 1. + GREG. 11. + Jan Grabowski.
2. + GREG. 11. + Krystyna Dudek.
3. + GREG. 11. + Irena i Michał Gawor.
18:00 Dziękczynna w intencji córki Marty, z prośbą o błogosławieństwo dla niej, jej męża i dzieci.
2020-02-11 - wtorek07:00 1. GREG. 12. + Jan Grabowski.
2. GREG. 12. + Krystyna Dudek.
3. GREG. 12. + Irena i Michał Gawor.
18:00 + Józef w 19 rocz. śm oraz zmarli z rodziny Ignaciaków i Urbańskich.
2020-02-12 - środa07:00 1. GREG. 13. + Jan Grabowski.
2. GREG. 13. + Krystyna Dudek.
3. GREG. 13. + Irena i Michał Gawor.
18:00 Nabożeństwo do MB Pocieszenia (intencje zbiorowe)
2020-02-13 - czwartek07:00 1. GREG. 14. + Jan Grabowski.
2. GREG. 14. + Krystyna Dudek.
3. GREG. 14. + Irena i Michał Gawor.
18:00 + Krystyna. Barbara, Maria oraz Jerzy.
2020-02-14 - piątek07:00 1. GREG. 15. + Jan Grabowski.
2. GREG. 15. + Krystyna Dudek.
3. GREG. 15. + Irena i Michał Gawor.
18:00 + Stanisław Kurek w 20 rocz. śm.
2020-02-15 - sobota07:00 1. GREG. 16. + Jan Grabowski.
2. GREG. 16. + Irena i Michał Gawor.
3. GREG. 16. + Krystyna Dudek.
18:00 +Anna i Stanisław Wielądek, Andrzej Skarżyński.
2020-02-16 - niedziela07:00 GREG. 17. + Jan Grabowski.
09:00 1. + Marian, Wacław i Stanisława Wójcikowie oraz Stanisława i Józef Żabokliccy.
2. GREG. 17. + Irena i Michał Gawor.
10:30 + Helena Olszewska w 11 rocz. śm. i Henryk Olszewski w 3 rocz. śm.
12:00 Msza św. w intencjach zbiorowych:
1. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Pawła z okazji rocznicy urodzin.
2. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Stanisława z racji na 91 rocz. jego urodzin.
3. + Helena Krzymowska w 2 rocz. śm. oraz Wanda Juraś w 4 rocz. śm.
4. + Aleksandra Włodarczyk w mies. od pogrzebu.
5. + Janina Powierża w mies. po śmierci.
6. + Henryk Poławski w 75 rocz. śm, Eleonora, Bolesław oraz Zenon.
7. + Halina.
18:00 + Zofia w rocznicę śmierci i Stanisław Leoniak oraz Wiesław i Leszek.
20:00 + GREG. 17. + Krystyna Dudek.
2020-02-17 - poniedziałek07:00 1. + GREG. 18. + Jan Grabowski.
2. + GREG. 18. + Krystyna Dudek.
3. + GREG. 18. + Irena i Michał Gawor.
18:00 + Maria Magdziarz w 35 rocz. śm.
2020-02-18 - wtorek07:00 1. GREG. 19. + Jan Grabowski.
2. GREG. 19. + Krystyna Dudek.
3. GREG. 19. + Irena i Michał Gawor.
18:00 + Kazimierz Żaboklicki w 41 rocz. śm.
2020-02-19 - środa07:00 1. GREG. 20. + Jan Grabowski.
2. GREG. 20. + Krystyna Dudek.
3. GREG. 20. + Irena i Michał Gawor.
18:00 Nabożeństwo do MB Pocieszenia (intencje zbiorowe)
2020-02-20 - czwartek07:00 1. GREG. 21. + Jan Grabowski.
2. GREG. 21. + Krystyna Dudek.
3. GREG. 21. + Irena i Michał Gawor.
18:00 Prośba o błogosławieństwo Boże dla Rodziców i Dzieci z Róży Różańca Rodziców pw. Dzieci Fatimskich.
2020-02-21 - piątek07:00 1. GREG. 22. + Jan Grabowski.
2. GREG. 22. + Krystyna Dudek.
3. GREG. 22. + Irena i Michał Gawor.
17:00 Modlitwa Wypominkowa.
18:00 Msza w int. zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej.
2020-02-22 - sobota07:00 1. GREG. 23. + Jan Grabowski.
2. GREG. 23. + Irena i Michał Gawor.
3. GREG. 23. + Krystyna Dudek.
18:00 Dziękczynna w 80 rocz. urodz. Emilii, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla niej i jej brata ks. Walentego.
2020-02-23 - niedziela07:00 GREG. 24. + Jan Grabowski.
09:00 1. O potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże w 18 rocz. urodzin dla Pawła Wesołowskiego.
2. GREG. 24. + Irena i Michał Gawor.
10:30 + Leontyna, Roman i Stanisław Michalscy oraz Konstancja Czopek.
12:00 Msza św. w intencjach zbiorowych:
1. O dar zdrowia i szczęśliwe rozwiązanie dla Karoliny i Hanny.
2. + Józef Sieniawski w 9 rocz. śm.
3. + Franciszka, Jan Grubek oraz zmarli Jan, Zofia, Jerzy i Tadeusz Grubek.
4. + Edyta Woźniak.
5. + Adam Jaguszewski w mies. po śmierci.
6. + Wiesław Rogala w mies. po śmierci.
7. + Stanisława Bartnicka w mies. po śmierci.
8. + Piotr w 14 rocz. śm. oraz zmarli rodzice z obydwu stron.
9. + Ewa, Zbigniew, Albert oraz zmarli z rodz. Osińskich i Chmielewskich.
10. + Witold – Kajetan Jackiewicz w 18 rocz. śm.
11. + Lucjanna, Wincenty i Feliks Szpygiel – z prośbą o łaskę zbawienia.
18:00 + Tomasz w 18 rocz. śm.
20:00 + GREG. 24. + Krystyna Dudek.
2020-02-24 - poniedziałek07:00 1. GREG. 25. + Jan Grabowski.
2. GREG. 25. + Krystyna Dudek.
3. GREG. 25. + Irena i Michał Gawor.
18:00 + Marianna Malinowska w 14 rocz. śm. oraz Wacław Malinowski i zm. z rodz. Malinowskich oraz Kryńskich.
2020-02-25 - wtorek07:00 1. GREG. 26. + Jan Grabowski.
2. GREG. 26. + Krystyna Dudek.
3. GREG. 26. + Irena i Michał Gawor.
18:00 + Helena i Józef Brewczyńscy, Krystyna i Stanisław Budek, Teresa Bakiera.
2020-02-26 - środa07:00 1. GREG. 27. + Jan Grabowski.
2. GREG. 27. + Krystyna Dudek.
3. GREG. 27. + Irena i Michał Gawor.
10:00 + Ewa – Józefina Lech.
17:45 Nabożeństwo do MB Pocieszenia (intencje zbiorowe)
18:00 Msza św. odprawiana w intencjach z nowenny do MB Pocieszenia.
20:00 Intencja wolna.
2020-02-27 - czwartek07:00 1. GREG. 28. + Jan Grabowski.
2. GREG. 28. + Krystyna Dudek.
3. GREG. 28. + Irena i Michał Gawor.
18:00 + Daniela i Władysław Dróżdż.
2020-02-28 - piątek07:00 1. GREG. 29. + Jan Grabowski.
2. GREG. 29. + Krystyna Dudek.
3. GREG. 29. + Irena i Michał Gawor.
17:00 Droga Krzyżowa – dla dzieci.
18:00 + Sabina, Stanisław, Paweł Ługowscy.
18:30 Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych.
2020-02-29 - sobota07:00 1. GREG. 30. + Jan Grabowski.
2. GREG. 30. + Irena i Michał Gawor.
3. GREG. 30. + Krystyna Dudek.
18:00 + Dorota, Julian, Krzysztof oraz zmarli z rodziny Roguskich i Wierzbów.
2024-03-28 - czwartek Brak intencji wpisanych na dzień dzisiejszy.