pokaż w formie kalendarza
pokaż cały rok



2019-03-01 - piątek
07:001. Greg. 29: + Wacława Mularczyk
2. + Helena Krzymowska, Wanda Juraś, Mieczysław Krzymowski
18:00 Wynagradzająca od Kół Żywego Różańca
2019-03-02 - sobota
07:00 Greg. 30: + Wacława Mularczyk
12:00 Wynagradzająca od Kół Żywego Różańca
18:00 + Eugeniusz w 1 r. śm.
2019-03-03 - niedziela
07:00 Greg. 1: + Kazimierz Stempczyński
09:00 + Daniela i Władysław Dróżdż
10:30 + Marianna Malinowska w 13 r. śm., Wacław Malinowski, Stanisław Malinowski, cr. Malinowskich i Kryńskich
12:001. Michał w 25 r. ur. z prośbą o opiekę, łaskę wiary i ufności w Boga
2.Michał z okazji 9 urodz. o Boże błogosławieństwo
3.+ ks. prał. Wacław Koryś
4.+ Irena Wakuła w 19 r. śm.
5.+ Kazimierz Lachowicz
6.+ Sabina i Stefan Powierża, cr. Powierżów i Zastawnych, Bohdan Nowicki, Zdzisław Bajszczak w 3 r. śm., cr. Przeździeckich i Nowickich
7.+ Kazimierz Kawka, Kazimierz Jonakowski, cr. Kawków i Jonakowskich
8.+ Kazimierz Pazio
9.+ Janusz, Kazimiera i Józef
18:00 + Helena Szczęsna
20:00 + Kazimierz Kuczera, jego rodzice Leokadia i Czesław
2019-03-04 - poniedziałek
07:00+ Kazimierz Kruk
17:30Greg. 2: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Halina w 9 r. śm.
2019-03-05 - wtorek
07:00Za parafian
17:30Greg. 3: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Danuta Szulim
2019-03-06 - środa
07:00Greg. 4: + Kazimierz Stempczyński
10:00+ Jan Koczorowski w 9 m-c po śmierci i + Elżbieta
17:45Nabożeństwo do MB Pocieszenia
18:00Msza Święta w int. z Nowenny do MB Pocieszenia
20:00+ Irena Paczuska w 3 m-ce po śmierci
2019-03-07 - czwartek
07:00Dorota i Sławomir o dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej
17:30Greg. 5: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Dorota, Julian, Krzysztof oraz cr. Roguskich i Wierzbów
2019-03-08 - piątek
07:00+ Helena i Edward Gajda oraz ich rodzice
17:30Greg. 6: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Irena Krasuska w 2 r. śm. i Edward Krasuski
2019-03-09 - sobota
07:00+ Lucyna Ślusarska w 2 r. śm.
17:30Greg. 7: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Janina, Kazimierz, Witold, Stanisław i Jarosław Wardakowie oraz Sławomir Góral
2019-03-10 - niedziela
07:00Greg. 8: + Kazimierz Stempczyński
09:00+ Zbigniew i Lidia Stelmaszczykowie
10:30Wojciech w 18 r. ur. z prośbą o Bożą opiekę i potrzebne łaski na dalszą drogę życia
12:00 1. Boże błog. dla mamy Aliny i opiekę MB nad nią
2. + Krystyna w 6 r. śm. i Jerzy w 17 r. śm. Mańkowscy
3. + Wojciech Ostrowski w miesiąc po śmierci
4. + Barbara Laskowska w miesiąc po śmierci
5. + Antoni Kryński w miesiąc po śmierci
6. + Rejmond, Leona, Jan
7. + Janina Matuszewska – int. od syna Mirosława z żoną Danutą
18:00+ Jadwiga Niewiarowska w 6 r. śm.
20:00Za parafian
2019-03-11 - poniedziałek
07:00Henryk o Bożą pomoc w trudnościach
17:30Greg. 9: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Stanisław Różycki w 6 r. śm., oraz jego rodzice, Leonard, Franciszka i Andrzej
2019-03-12 - wtorek
07:00+ Henryk Wysokiński
17:30Greg. 10: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Grzegorz Mistewicz, Jadwiga i Jan Kępkowiczowie
2019-03-13 - środa
07:00Dziękczynna w int. wszystkich wspierających modlitwą i ofiarujących pomoc
17:30Greg. 11: + Kazimierz Stempczyński
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia; + Barbara i Krystyna oraz Maria i Jerzy
2019-03-14 - czwartek
07:00Sławomir o pomyślny przebieg operacji i opiekę Matki Bożej
17:30Greg. 12: + Kazimierz Stempczyński
18:00O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Macieja
2019-03-15 - piątek
07:00Greg. 13: + Kazimierz Stempczyński
16:15Wypominki
17:30Msza Święta wypominkowa
18:00+ Barbara i Zdzisław Grabowscy
2019-03-16 - sobota
07:00+ Lucjan Wierzbicki i Krzysztof
17:30Greg. 14: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Barbara, Mieczysław, Wojciech Lewandowscy
2019-03-17 - niedziela
07:00Greg. 15: + Kazimierz Stempczyński
09:00+ Adam Rybitwa
10:30+ Maria Jaźwińska w 8 r. śm.
12:00 1. Maksymilian w 1 r. urodz.
2. Janina w 71 r. urodz.
3. Janina Kubik z okazji urodzin
4. + Józef Kubik z okazji imienin
5. + Józef Mościbrodzki, jego rodzice Honorata i Roman Witkowscy
6. + Alina i Czesław Jarzębscy
7. + Barbara Gryczewska w m-c po śmierci
8. + Jadwiga Piątek w 3 r. śm.
9. + Bogusława i Marian Grochowscy
10. + Krystyna Kowalczyk
18:00+ Jan Piróg w 10 r. śm.
20:00Za parafian
2019-03-18 - poniedziałek
07:00+ Krzysztof Dytry (int. od Zdzisława Dudka)
17:30Greg. 16: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Władysław, Władysława
2019-03-19 - wtorek
07:00WOLNA
17:30Greg. 17: + Kazimierz Stempczyński
18:00W int. różańca rodziców pw. św. Józefa
2019-03-20 - środa
07:00Greg. 18: + Kazimierz Stempczyński
17:30+ Tadeusz Książek w 9. r. śm.
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia
2019-03-21 - czwartek
07:00+ bp Jerzy Kraszewski, ks. Józef Chomski, ks. Andrzej Mikołajczyk, ks. Zdzisław Gniazdowski
17:30Greg. 19: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Wacław i jego rodzice Rozalia i Andrzej
2019-03-22 - piątek
07:00WOLNA
17:30Greg. 20: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Lucjanna, Wincenty, Feliks i cr. Szpigłów
2019-03-23 - sobota
07:00WOLNA
17:30Greg. 21: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Genowefa i Władysław Gójscy
2019-03-24 - niedziela
07:00Greg. 22: + Kazimierz Stempczyński
09:00+ Janina, Ludwik Samulnik, Bronisława Rachwalska
10:30Dziękczynna z okazji 90 ur. Stanisława Szydłowskiego z prośbą dalszych lat życia w zdrowiu i błog. Bożego
12:00 1. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błog. dla Pawła i Wojciecha z okazji urodzin
2. w 18 r. ur. Julii Laskowskiej z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB Pocieszenia
3. o zdrowie i potrzebne łaski dla Janusza
4. o zdrowie dla Małgorzaty Królczyńskiej
5. + Maria Cieślik
6. + Kazimierz, Janina, Antonina Posyniak, Antoni Paprocki
7. + Józefa, Piotr Łabędź i ich dzieci, Leon Fajfer i jego mama, Teofila i Karol Laszczka
8. + Edyta Woźniak
9. + Krystyna Skarżycka w miesiąc po pogrzebie
10. + Julian Przystupa w miesiąc po śmierci
18:00+ Anna Buc w 10 r. śm.
20:00Za parafian
2019-03-25 - poniedziałek
07:00+ Jadwiga i Wacław oraz ich rodzice
17:30Greg. 23: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Maria i Karol Zajączkowscy
2019-03-26 - wtorek
07:00+ Feliksa, Jan, Tadeusz Szydłowscy, Stanisław
17:30Greg. 24: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Krystyna, Stanisław Budek, Helena, Józef Brewczyńscy
2019-03-27 - środa
07:00Greg. 25: + Kazimierz Stempczyński
17:30+ Andrzej Skarżyński w 28 r. śm.
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia
2019-03-28 - czwartek
07:00+ Celina Kucaba w 15 r. śm.
17:30Greg. 26: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Genowefa, Jan, Mieczysław, Helena, Antoni, Eugeniusz
2019-03-29 - piątek
07:00+ Eugeniusz Paczuski
17:30Greg. 27: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Józefa, Zofia, Józefa, Stanisława, Władysław, Aleksander, Józef, Marian i Marianna
2019-03-30 - sobota
07:00+ Anna Wiśniewska
17:30Greg. 28: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Jadwiga i Wacław Paczuscy
2019-03-31 - niedziela
07:00Greg. 29: + Kazimierz Stempczyński
09:0060 r. ślubu Wiesławy i Eugeniusza Pruszyńskich z prośbą o dalsze błogosławieństwo
10:30Dominika Pacholczyk w 50 r. urodz.
12:00 1. + Julian Przystupa w miesiąc po śmierci
2. + Aniela Mościcka
3. + Wanda Szałucha
18:00+ Marek w 36 r. śm.
20:00Za parafian
2019-04-25 - czwartek
          Brak intencji wpisanych na dzień dzisiejszy.


1. czytanie (Dz 3, 11-26)Zabiliście Dawcę życia, ale Bóg wskrzesił Go z martwychPsalm (Ps 8, 2ab i 5. 6-7. 8-9 (R.: por. 2ab))Jak jest przedziwne imię Twoje, Panie!
Albo: Alleluja
Aklamacja (Ps 118 (117), 24)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Łk 24, 35-48)Musiały się wypełnić zapowiedzi Pisma Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00Greg. 23: + Kazimierz Kruk
17:30+ Józef, Emilia, Witold, Czesława i dziadkowie
18:00+ Edyta Woźniak
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wiadomości
Prześlij wiadomość
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000