pokaż w formie kalendarza
pokaż aktualny miesiąc

2019-01-01 - wtorek
09:00+ Roman Trzciński
10:30W 53 r. ślubu Marty i Adama, z prośbą o dalszą Bożą opiekę dla nich, ich dzieci, wnuków i prawnuków
12:00Msza św. zbiorowa:
1. + Danuta Szulim w 30 dni po śmierci
18:00+ Zenon Poławski w 4 r. śm.
20:00Za parafian
2019-01-02 - środa
07:001. Greg. 1: + Halina Sukiennik
2. Greg. 2: + Eugeniusz Mularczyk
18:00Nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia
1. O opiekę Matki Bozej nad Oleńką w dniu urodzin
2019-01-03 - czwartek
07:001. Greg. 2: + Halina Sukiennik
2. Greg. 2: + Eugeniusz Mularczyk
18:00+ Helena w 6 r. śm., Stanisław, Ludwik , Leontyna, Stanisław
2019-01-04 - piątek
07:001. Greg. 3: + Halina Sukiennik
2. Greg. 3: + Eugeniusz Mularczyk
18:00Wynagradzająca od Kół Żywego Rózańca
2019-01-05 - sobota
07:00 Greg. 4: + Halina Sukiennik
12:00Wynagradzająca od Kół Żywego Różańca
18:00Greg. 4: + Eugeniusz Mularczyk
2019-01-06 - niedziela
07:00Greg. 5: + Halina Sukiennik
09:00+ Marcel, Stanisława, Marianna, Jadwiga, Irena
10:30Barbara i Krzysztof w 45 r. ślubu dziękują za otrzymane łaski i proszą o dalszą opiekę nad nimi oraz ich dziećmi i wnukami
12:00 1. + ks. prał. Wacław Koryś (int. Kół różańcowych)
2. + Zenon Poławski w 4 r. śm.
3. + Irena Paczuska w 30 d. po śmierci
4. o zdrowie, potrzebne łaski i Boże błog. dla Tadeusza
5. za parafian
18:00Prośba o Bożą opiekę podczas operacji Lidii oraz + Władysław w 1 r. śm. Oraz cr. Olborskich i Horodejczuków
20:00Greg. 5: + Eugeniusz Mularczyk
2019-01-07 - poniedziałek
07:001. Greg. 6: + Halina Sukiennik
2. Greg. 6: + Eugeniusz Mularczyk
18:00+ rodzice Genowefa i Ludwik, brat Henryk, babcia Rozalia, Jan
2019-01-08 - wtorek
07:001. Greg. 7: + Halina Sukiennik
2. Greg. 7: + Eugeniusz Mularczyk
18:00+ Jerzy Wysocki w 3 r. śm.
2019-01-09 - środa
07:001. Greg. 8: + Halina Sukiennik
2. Greg. 8: + Eugeniusz Mularczyk
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia
2019-01-10 - czwartek
07:001. Greg. 9: + Halina Sukiennik
2. Greg. 9: + Eugeniusz Mularczyk
18:00+ Halina Świstak w 1 r. śm.
2019-01-11 - piątek
07:001. Greg. 10: + Halina Sukiennik
2. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Arka
18:00Greg. 10: + Eugeniusz Mularczyk
2019-01-12 - sobota
07:001. Greg. 11: + Halina Sukiennik
2. Greg. 11: + Eugeniusz Mularczyk
18:00+ Halina i Ryszard Urban
2019-01-13 - niedziela
07:00Greg. 12: + Halina Sukiennik
09:00+ Aleksandra, Jan, Ignacy, Halina i Ryszard
10:30+ Wojciech Pantoła
12:00 1. O błog. Boże dla Arkadiusza
2. za parafian
3. + Andrzej, Damian Szlejzer
4. + Krystyna Kleiner w 30 d. po śmierci
5. + Feliksa Witecka
6. + cr. Piątków, Zapałów i Miśtów
18:00Greg. 12: + Eugeniusz Mularczyk
20:00Za parafian
2019-01-14 - poniedziałek
07:001. Greg. 13: + Halina Sukiennik
2. Greg. 13: + Eugeniusz Mularczyk
18:00+ Jan, Janina, Franciszka, Stanisław, dziadkowie
2019-01-15 - wtorek
07:001. Greg. 14: + Halina Sukiennik
2. Greg. 14: + Eugeniusz Mularczyk
18:00+ Wiktor, Henryk Janczewski w 19 r. śm.
2019-01-16 - środa
07:001. Greg. 15: + Halina Sukiennik
2. Greg. 15: + Eugeniusz Mularczyk
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia; + Jan, Władysława, Roman, Alina
2019-01-17 - czwartek
07:001. Greg. 16: + Halina Sukiennik
2. + Zbigniew Sota w 8 r. śm., Barbara Sota, Janina Kolwicz, Apolonia Nowosz
18:00Greg. 16: + Eugeniusz Mularczyk
2019-01-18 - piątek
07:001. Greg. 17: + Halina Sukiennik
2. Greg. 17: + Eugeniusz Mularczyk
17:15wypominki
18:00Msza Święta w int. polecanych w wypominkach
2019-01-19 - sobota
07:001. Greg. 18: + Halina Sukiennik
2. Greg. 18: + Eugeniusz Mularczyk
18:00+ Aniela i Lucjan Sobiczewscy
2019-01-20 - niedziela
07:00Greg. 19: + Halina Sukiennik
09:00Imieninowa w int. ks. Sebastiana Lisa
10:30+ Krystyna, Stanisław Budek; Marianna, Piotr, Mieczysław Raczkowscy
12:00 1. Za parafian
2. dziękczynna w rocz. ur. Jana Janika z prośbą o dalszą Bożą opiekę
3. dziękczynna w 22 r. ur. Mariusza z prośbą o dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej
4. w int. wiadomej Panu Bogu i ofiarodawcy
5. + Zygmunt Pazio w 27 r. śm.
6. + Krystyna Kleiner
7. + Feliksa Witecka
8. + Jan w 7 m-c po śmierci
9. + Jadwiga i Stanisław
10. + Eugenia Przewuska w m-c po śmierci
18:00+ Lucyna, Bolesław Grzechnik, Bożena Utracka
20:00Greg. 19: + Eugeniusz Mularczyk
2019-01-21 - poniedziałek
07:001. Greg. 20: + Halina Sukiennik
2. Greg. 20: + Eugeniusz Mularczyk
18:00+ Darek, Stanisław, Marta, Józef, Jan, Pelagia, Zenon, Adela, Wojciech
2019-01-22 - wtorek
07:001. Greg. 21: + Halina Sukiennik
2. Greg. 21: + Eugeniusz Mularczyk
18:00Int. dziękczynna MB Pocieszenia w 85 r. ur. Genowefy i 88 r. ur. Antoniego Kryńskich z prośbą o dalsze łaski
2019-01-23 - środa
07:001. Greg. 22: + Halina Sukiennik
2. Greg. 22: + Eugeniusz Mularczyk
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia; + Witold Maślankowski w m-c po śmierci
2019-01-24 - czwartek
07:001. Greg. 23: + Halina Sukiennik
2. Greg. 23: + Eugeniusz Mularczyk
18:00+ Jerzy Jurga w 4 r. śm.
2019-01-25 - piątek
07:001. Greg. 24: + Halina Sukiennik
2. Greg. 24: + Eugeniusz Mularczyk
18:00+ Józef Faliński w 39 r. śm.
2019-01-26 - sobota
07:001. Greg. 25: + Halina Sukiennik
2. + Józef w 13 r. śm.
18:00Greg. 25: + Eugeniusz Mularczyk
2019-01-27 - niedziela
07:00Greg. 26: + Halina Sukiennik
09:00+ Stefan Rogala
10:30+ Józefa, Zofia, Józefa, Stanisława, Władysław, Aleksander, Józef, Marian
12:00 1. Za parafian
2. Boże błog. i opiekę MB nad Mikołajem, Michałem i ich rodzicami
3. Bolesław Howoron w int. o zdrowie i siły w chorobie
4. + Jacek i Celina
5. + Kazimiera Szmulska w 1 r. śm.
6. + Krystyna Kleiner
7. + Sławomir Polak w 1 r. śm.
8. + Feliksa Witecka (od r. Sajnogów i Krzemińskich)
9. + kilkutygodniowa Zuzia Choromańska
18:00+ Edyta Woźniak
20:00Greg. 26: + Eugeniusz Mularczyk
2019-01-28 - poniedziałek
07:001. Greg. 27: + Halina Sukiennik
2. Greg. 27: + Eugeniusz Mularczyk
18:00+ Kazimiera w 1 r. śm. i Zofia w 9 r. śm.
2019-01-29 - wtorek
07:001. Greg. 28: + Halina Sukiennik
2. Greg. 28: + Eugeniusz Mularczyk
18:00+ Barbara i Jan Wójcik
2019-01-30 - środa
07:001. Greg. 29: + Halina Sukiennik
2. Greg. 29: + Eugeniusz Mularczyk
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia
2019-01-31 - czwartek
07:001. Greg. 30: + Halina Sukiennik
2. + Jadwiga Drapała
18:00Greg. 30: + Eugeniusz Mularczyk
2019-02-01 - piątek
07:001. Greg. 1: + Wacława Mularczyk
2. W int. Agnieszki o zdrowie, szczęśliwe rozwiązanie i opiekę Matki Bożej
18:00Wynagradzająca od Kół Żywego Różańca
2019-02-02 - sobota
07:00Greg. 2: + Wacława Mularczyk
12:00Wynagradzająca od Kół Żywego Różańca
18:00+ Bożena Szymankiewicz, Kazimierz Zarzycki
2019-02-03 - niedziela
07:00Greg. 3: + Wacława Mularczyk
09:00+ Zofia w 12 r. śm.
10:30+ Mieczysława, Paweł, Mirosław, zm. cr. Rączków
12:00Msza św. Zbiorowa:
1. + ks. Wacław Koryś – int. od Kół Żywego Różańca
2. + Krystyna Kleiner
3. + Joanna Śmigielska w 1 r. śm.
4. + Jan Kaczorowski w 8 miesiąc po śm.
5. + Jerzy, Matylda, Jadwiga, Henryka
6. O szczęśliwy przebieg operacji dla Andrzeja oraz zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny
7. O Boze błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Roberta w 20 r. urodzin
8. O Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla Leona w 3 r. urodzin, dla Stefana i ich rodziców.
18:00+ Zenon Sikorski
20:00+ Mieczysław Przewuski w 13 r. śm.
2019-02-04 - poniedziałek
07:001. Greg. 4: + Wacława Mularczyk
2. Za parafian
18:00+ Krystyna, Antoni Pieniak oraz zmarli z ich rodziny
2019-02-05 - wtorek
07:00Greg. 5: + Wacława Mularczyk
17:30+ Siostra zakonna Józefa
18:00+ Emilia, Stanisław, Mieczysława Buc, Stanisława, Stanisław, Tadeusz, Anna, Bogdan
2019-02-06 - środa
07:001. Greg. 6: + Wacława Mularczyk
2. W intencji Seweryna z okazji minionych urodzin, o zdrowie i potrzebne łaski oraz pomyślność w pracy
18:00Nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia
2019-02-07 - czwartek
07:00+ Danuta Malinowska, Franciszek Malinowski
17:30+ Marek Śliwa
18:00Greg. 7: + Wacława Mularczyk
2019-02-08 - piątek
07:001. Greg. 8: + Wacława Mularczyk
2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej nad Mikołajem i Michałem oraz ich rodzicami
18:00+ Marianna Wysocka
2019-02-09 - sobota
07:001. Greg. 9: + Wacława Mularczyk
2. + Zenon, Henryk, Eleonora i Bolesław
18:00+ Sabina, Stanisław, Paweł Ługowscy, Magelona i Piotr Domańscy
2019-02-10 - niedziela
07:00Greg. 10: + Wacława Mularczyk
09:00+ Irena Pawińska, zm. z rodz. Pawińskich i Grzegorczyk
10:30+ Stanisław w 6 r. śm., zm. z rodz. Falińskich, Łopianów, Zofia Jędrasiak
12:00Msza św. zbiorowa:
1. W intencji Szymona w 10 r. urodzin, z prośbą o opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski + Krystyna Kleiner
2. + Janusz Królak w 20 r. śm.
3. + Jan Wybraniec w rocznicę urodzin
4. + Krystyna Kleiner
5. + Tomasz, Jan, Józefa Borkowscy, Marek, Edward, Janina Rutkowscy
6. + Zygmunt Wysocki w 1 rocz. śm. I jego rodzice Jadwiga i Roman Wysoccy z prośbą o wieczne zbawienie
18:00Dziękczynno-błagalna z racji 56 r. ślubu Zofii i Zenona
20:00Za parafian
2019-02-11 - poniedziałek
07:001. Greg. 11: + Wacława Mularczyk
2. + Katarzyna Pazio
18:00+ Dariusz Stefaniuk
2019-02-12 - wtorek
07:001. Greg. 12: + Wacława Mularczyk
2. Intencja wolna
18:00+ Józef w 17 rocz. śm. oraz zm. z rodz. Ignaciaków i Urbańskich
2019-02-13 - środa
07:001. Greg. 13: + Wacława Mularczyk
2. Bożena i Paweł w 26 rocz. ślubu w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
11:00POGRZEB: + Krzysztof Pedryc
18:00Nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia
1. + Barbara i Krystyna oraz Maria i Jerzy
2019-02-14 - czwartek
07:001. + Stanisław Kurek w 20 rocz. śm.
2. Natalia w 15 rocz. urodz. z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
18:00Greg. 14: + Wacława Mularczyk
2019-02-15 - piątek
07:001. Greg. 15: + Wacława Mularczyk
2. + Jerzy Trybuchowicz w 12 rocz. śm. z prośbą o wieczne zbawienie
17:15MODLITWA WYPOMINKOWA
18:00W intencji zmarłych polecanych w wypominkach
2019-02-16 - sobota
07:001. Greg. 16: + Wacława Mularczyk
2. + Mieczysław i Krystyna Kraśniewscy
10:00POGRZEB: Antoni Kryński
18:00+ Anna, Stanisław Wielądek, Andrzej Skarżyński oraz zm. z ich rodzin
2019-02-17 - niedziela
07:00Greg. 17: + Wacława Mularczyk
09:00+ Marian, Stanisława, Wacław Wójcikowie
10:30+ Helena i Henryk Olszewscy
12:00 1. Kamil Szulowski w 18 r. urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo
2. + Halina i Zygmunt Rogala, Domicela Sikorska
18:00+ Jerzy Dmowski oraz zm. z rodz. Dmowskich i Mroczków
20:00Za parafian
2019-02-18 - poniedziałek
07:001. Greg. 18: + Wacława Mularczyk
2. Dziękczynna za załatwienie bardzo trudnej sprawy
18:00+ Franciszka, Władysława, Witold, Marianna, Aleksandra, Walenty i cr. Szostak, Henryk, Walentyna Daszkiewicz, Wacław, Iwona, Anna, Józef i cr. Rędaszka, Katarzyna, Mikołaj i cr. Stefańskich, Regina Markowska, Maria Oksiuta, Teofila Baryluk
2019-02-19 - wtorek
07:001. Greg. 19: + Wacława Mularczyk
2. + Kazimierz Zaboklicki w 50 r. śm.
18:00+ Andrzej, Aleksandra, Aleksander, Janina Woźniccy
2019-02-20 - środa
07:001. Greg. 20: + Wacława Mularczyk
2. + Krystyna Grzeszczuk
18:00W int. Różańca rodziców pw. dzieci fatimskich
2019-02-21 - czwartek
07:001. wolna
2. wolna
18:00Greg. 21: + Wacława Mularczyk
2019-02-22 - piątek
07:001. Greg. 22: + Wacława Mularczyk
2. wolna
18:00+ Rodzice Stanisław i Stefania Mikulscy, Jan i Anna Malinowscy
2019-02-23 - sobota
07:001. Greg. 23: + Wacława Mularczyk
2. + Katarzyna Pazio w miesiąc po śmierci
18:00+ Franciszka Grubek w 27 r. śm., Jana Grubek w 24 r. śm. oraz zm. z rodz. Grubek
2019-02-24 - niedziela
07:00Greg. 24: + Wacława Mularczyk
09:00+ Tomasz w 17 r. śm.
10:30+ Leontyna Michalska, Roman Michalski, Stanisław Michalski, Konstancja Czopek
12:001. Marika i Tobiasz z okazji urodzin o błog. Boże i opiekę MB Pocieszenia
2. O zdrowie i potrzebne łaski dla Janusza
3. Karol i Seweryn z okazji urodzin z prośbą o błog. Boże i potrzebne łaski
4. + Wacław w 26 r. śm.
18:00+ Piotr w 12 r. śm., rodzice z obydwu stron
20:00+ Beata Jaźwińska-Gorzeń, Iwona Jaźwińska, Irena, Franciszek, Wiesław, Stanisław, Marianna, Andrzej Gorzeń, Otylia, Marianna, Antoni Wach
2019-02-25 - poniedziałek
07:001. Greg. 25: + Wacława Mularczyk
2. W 35 r. ur. Patrycji o Boże błog., zdrowie i opiekę MB
18:00 + Danuta Szulim
2019-02-26 - wtorek
07:001. Greg. 26: + Wacława Mularczyk
2. za parafian
18:00 + Edyta Woźniak
2019-02-27 - środa
07:001. Greg. 27: + Wacława Mularczyk
2. + Jan Łabędź w 1 r. śm.
18:00 Nabożeństwo do MB Pocieszenia; + Polikarp
2019-02-28 - czwartek
07:001. + Roman Rawicz-Olędzki w 1 r. śm.
2. + Adam 2 tyg. po śmierci
18:00 Greg. 28: + Wacława Mularczyk
2019-03-01 - piątek
07:001. Greg. 29: + Wacława Mularczyk
2. + Helena Krzymowska, Wanda Juraś, Mieczysław Krzymowski
18:00 Wynagradzająca od Kół Żywego Różańca
2019-03-02 - sobota
07:00 Greg. 30: + Wacława Mularczyk
12:00 Wynagradzająca od Kół Żywego Różańca
18:00 + Eugeniusz w 1 r. śm.
2019-03-03 - niedziela
07:00 Greg. 1: + Kazimierz Stempczyński
09:00 + Daniela i Władysław Dróżdż
10:30 + Marianna Malinowska w 13 r. śm., Wacław Malinowski, Stanisław Malinowski, cr. Malinowskich i Kryńskich
12:001. Michał w 25 r. ur. z prośbą o opiekę, łaskę wiary i ufności w Boga
2.Michał z okazji 9 urodz. o Boże błogosławieństwo
3.+ ks. prał. Wacław Koryś
4.+ Irena Wakuła w 19 r. śm.
5.+ Kazimierz Lachowicz
6.+ Sabina i Stefan Powierża, cr. Powierżów i Zastawnych, Bohdan Nowicki, Zdzisław Bajszczak w 3 r. śm., cr. Przeździeckich i Nowickich
7.+ Kazimierz Kawka, Kazimierz Jonakowski, cr. Kawków i Jonakowskich
8.+ Kazimierz Pazio
9.+ Janusz, Kazimiera i Józef
18:00 + Helena Szczęsna
20:00 + Kazimierz Kuczera, jego rodzice Leokadia i Czesław
2019-03-04 - poniedziałek
07:00+ Kazimierz Kruk
17:30Greg. 2: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Halina w 9 r. śm.
2019-03-05 - wtorek
07:00Za parafian
17:30Greg. 3: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Danuta Szulim
2019-03-06 - środa
07:00Greg. 4: + Kazimierz Stempczyński
10:00+ Jan Koczorowski w 9 m-c po śmierci i + Elżbieta
17:45Nabożeństwo do MB Pocieszenia
18:00Msza Święta w int. z Nowenny do MB Pocieszenia
20:00+ Irena Paczuska w 3 m-ce po śmierci
2019-03-07 - czwartek
07:00Dorota i Sławomir o dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej
17:30Greg. 5: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Dorota, Julian, Krzysztof oraz cr. Roguskich i Wierzbów
2019-03-08 - piątek
07:00+ Helena i Edward Gajda oraz ich rodzice
17:30Greg. 6: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Irena Krasuska w 2 r. śm. i Edward Krasuski
2019-03-09 - sobota
07:00+ Lucyna Ślusarska w 2 r. śm.
17:30Greg. 7: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Janina, Kazimierz, Witold, Stanisław i Jarosław Wardakowie oraz Sławomir Góral
2019-03-10 - niedziela
07:00Greg. 8: + Kazimierz Stempczyński
09:00+ Zbigniew i Lidia Stelmaszczykowie
10:30Wojciech w 18 r. ur. z prośbą o Bożą opiekę i potrzebne łaski na dalszą drogę życia
12:00 1. Boże błog. dla mamy Aliny i opiekę MB nad nią
2. + Krystyna w 6 r. śm. i Jerzy w 17 r. śm. Mańkowscy
3. + Wojciech Ostrowski w miesiąc po śmierci
4. + Barbara Laskowska w miesiąc po śmierci
5. + Antoni Kryński w miesiąc po śmierci
6. + Rejmond, Leona, Jan
7. + Janina Matuszewska – int. od syna Mirosława z żoną Danutą
18:00+ Jadwiga Niewiarowska w 6 r. śm.
20:00Za parafian
2019-03-11 - poniedziałek
07:00Henryk o Bożą pomoc w trudnościach
17:30Greg. 9: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Stanisław Różycki w 6 r. śm., oraz jego rodzice, Leonard, Franciszka i Andrzej
2019-03-12 - wtorek
07:00+ Henryk Wysokiński
17:30Greg. 10: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Grzegorz Mistewicz, Jadwiga i Jan Kępkowiczowie
2019-03-13 - środa
07:00Dziękczynna w int. wszystkich wspierających modlitwą i ofiarujących pomoc
17:30Greg. 11: + Kazimierz Stempczyński
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia; + Barbara i Krystyna oraz Maria i Jerzy
2019-03-14 - czwartek
07:00Sławomir o pomyślny przebieg operacji i opiekę Matki Bożej
17:30Greg. 12: + Kazimierz Stempczyński
18:00O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Macieja
2019-03-15 - piątek
07:00Greg. 13: + Kazimierz Stempczyński
16:15Wypominki
17:30Msza Święta wypominkowa
18:00+ Barbara i Zdzisław Grabowscy
2019-03-16 - sobota
07:00+ Lucjan Wierzbicki i Krzysztof
17:30Greg. 14: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Barbara, Mieczysław, Wojciech Lewandowscy
2019-03-17 - niedziela
07:00Greg. 15: + Kazimierz Stempczyński
09:00+ Adam Rybitwa
10:30+ Maria Jaźwińska w 8 r. śm.
12:00 1. Maksymilian w 1 r. urodz.
2. Janina w 71 r. urodz.
3. Janina Kubik z okazji urodzin
4. + Józef Kubik z okazji imienin
5. + Józef Mościbrodzki, jego rodzice Honorata i Roman Witkowscy
6. + Alina i Czesław Jarzębscy
7. + Barbara Gryczewska w m-c po śmierci
8. + Jadwiga Piątek w 3 r. śm.
9. + Bogusława i Marian Grochowscy
10. + Krystyna Kowalczyk
18:00+ Jan Piróg w 10 r. śm.
20:00Za parafian
2019-03-18 - poniedziałek
07:00+ Krzysztof Dytry (int. od Zdzisława Dudka)
17:30Greg. 16: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Władysław, Władysława
2019-03-19 - wtorek
07:00WOLNA
17:30Greg. 17: + Kazimierz Stempczyński
18:00W int. różańca rodziców pw. św. Józefa
2019-03-20 - środa
07:00Greg. 18: + Kazimierz Stempczyński
17:30+ Tadeusz Książek w 9. r. śm.
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia
2019-03-21 - czwartek
07:00+ bp Jerzy Kraszewski, ks. Józef Chomski, ks. Andrzej Mikołajczyk, ks. Zdzisław Gniazdowski
17:30Greg. 19: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Wacław i jego rodzice Rozalia i Andrzej
2019-03-22 - piątek
07:00WOLNA
17:30Greg. 20: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Lucjanna, Wincenty, Feliks i cr. Szpigłów
2019-03-23 - sobota
07:00WOLNA
17:30Greg. 21: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Genowefa i Władysław Gójscy
2019-03-24 - niedziela
07:00Greg. 22: + Kazimierz Stempczyński
09:00+ Janina, Ludwik Samulnik, Bronisława Rachwalska
10:30Dziękczynna z okazji 90 ur. Stanisława Szydłowskiego z prośbą dalszych lat życia w zdrowiu i błog. Bożego
12:00 1. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błog. dla Pawła i Wojciecha z okazji urodzin
2. w 18 r. ur. Julii Laskowskiej z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB Pocieszenia
3. o zdrowie i potrzebne łaski dla Janusza
4. o zdrowie dla Małgorzaty Królczyńskiej
5. + Maria Cieślik
6. + Kazimierz, Janina, Antonina Posyniak, Antoni Paprocki
7. + Józefa, Piotr Łabędź i ich dzieci, Leon Fajfer i jego mama, Teofila i Karol Laszczka
8. + Edyta Woźniak
9. + Krystyna Skarżycka w miesiąc po pogrzebie
10. + Julian Przystupa w miesiąc po śmierci
18:00+ Anna Buc w 10 r. śm.
20:00Za parafian
2019-03-25 - poniedziałek
07:00+ Jadwiga i Wacław oraz ich rodzice
17:30Greg. 23: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Maria i Karol Zajączkowscy
2019-03-26 - wtorek
07:00+ Feliksa, Jan, Tadeusz Szydłowscy, Stanisław
17:30Greg. 24: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Krystyna, Stanisław Budek, Helena, Józef Brewczyńscy
2019-03-27 - środa
07:00Greg. 25: + Kazimierz Stempczyński
17:30+ Andrzej Skarżyński w 28 r. śm.
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia
2019-03-28 - czwartek
07:00+ Celina Kucaba w 15 r. śm.
17:30Greg. 26: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Genowefa, Jan, Mieczysław, Helena, Antoni, Eugeniusz
2019-03-29 - piątek
07:00+ Eugeniusz Paczuski
17:30Greg. 27: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Józefa, Zofia, Józefa, Stanisława, Władysław, Aleksander, Józef, Marian i Marianna
2019-03-30 - sobota
07:00+ Anna Wiśniewska
17:30Greg. 28: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Jadwiga i Wacław Paczuscy
2019-03-31 - niedziela
07:00Greg. 29: + Kazimierz Stempczyński
09:0060 r. ślubu Wiesławy i Eugeniusza Pruszyńskich z prośbą o dalsze błogosławieństwo
10:30Dominika Pacholczyk w 50 r. urodz.
12:00 1. + Julian Przystupa w miesiąc po śmierci
2. + Aniela Mościcka
3. + Wanda Szałucha
18:00+ Marek w 36 r. śm.
20:00Za parafian
2019-04-01 - poniedziałek
07:00WOLNA
17:30Greg. 30: + Kazimierz Stempczyński
18:00za zmarłych członków i przyjaciół Gazety Polskiej w Sulejówku, + Ryszard Mikołajczuk, Elżbieta Simińska, Hubert Korczak, Julian Przystupa, Jacek Buczek, Czesław Wojtkowski i bliscy zmarli
2019-04-02 - wtorek
07:00Greg. 1: + Kazimierz Kruk
17:30Helena z racji 18 r. urodz. z prośbą o dalsze błog. Boże i potrzebne łaski z dziękczynieniem za już otrzymane
18:00+ Irena i Eugeniusz Paczuscy
2019-04-03 - środa
07:00Greg. 2: + Kazimierz Kruk
08:00Msza Święta 7-8 SP, 3 Gim., LO
09:30Msza Święta 4-6 SP
11:00Msza Święta 1-3 SP
17:30+ Stanisława, Halina, Stanisław Sarnowscy, Stanisław Kowalczyk
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia
2019-04-04 - czwartek
07:00Greg. 3: + Kazimierz Kruk
17:30+ Stefania, Leon Janus, Andrzeja i cr. Janusów, Soczków i Kucharskich
18:00+ Agnieszka, Bogusław Jaczewscy, Helena, Marian Roguscy
2019-04-05 - piątek
07:001. Greg. 4: + Kazimierz Kruk
2. W 18 r. urodzin Mikołaja
18:00Int. wynagradzająca od Kół Żywego Różańca
2019-04-06 - sobota
07:00Greg. 5: + Kazimierz Kruk
12:00Int. wynagradzająca od Kół Żywego Różańca
18:00+ Aleksandra, Stanisław, Marian Rogala
2019-04-07 - niedziela
07:00Greg. 6: + Kazimierz Kruk
09:00+ Lech Woźniak w 1 r. śm.
10:30Dziękczynna w 50 r. ślubu Lucyny i Janusza z prośbą o dalszą Bożą opiekę nad nimi i ich rodziną
12:00 1. W int. ofiar zbrodni katyńskiej i katastrofy smoleńskiej
2. + ks. prał. Wacław Koryś (od KŻR)
3. + Pelagia, Stanisław, Ignacy Talacha, cr. Jastrzębskich i Mokrackich
4. + Stanisław Laskowski w 1 r. śm.
5. + Aleksander Szafarski i jego rodzice
6. + Janina Matuszewska w miesiąc po śmierci
7. + Janusz Szymanowski w miesiąc po śmierci
8. Maciej w 25 r. urodzin
9. w podziękowaniu za opiekę Bożą i prośba o dalsze łaski
10. dziękczynno-błagalna o Boże błogosławieństwo i opiekę MB
18:00+ Halina i Ryszard Urban
20:00O zdrowie i błog. dla Aliny Czarnockiej w 83 r. urodz.
2019-04-08 - poniedziałek
07:00Greg. 7: + Kazimierz Kruk
10:00+ Franciszka, Leonard, Andrzej, Stanisław, Aleksandra, Aleksander
18:00+ Darek, Stanisław, Marta, Józef i cr. Górskich i Czarnockich
20:00Za parafian
2019-04-09 - wtorek
07:00Greg. 8: + Kazimierz Kruk
10:00+ Kazimiera i Jan Jackiewicz oraz ich rodzice
18:00+ Antonina, Narcyz
20:00+ Rafał Karykowski w 10 r. śm.
2019-04-10 - środa
07:00Greg. 9: + Kazimierz Kruk
10:00+ Bronisława, Kazimierz, Tadeusz i Joanna Ukleja
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia
20:00+ Krystyna Krasiczyńska w 1 r. śm., cr. Krasiczyńskich i Stefaniuków o wieczne zbawienie
2019-04-11 - czwartek
07:00Greg. 10: + Kazimierz Kruk
17:30+ Stanisława Chmiel w 1 r. śm.
18:00+ Marian i Marianna Pazio w 23 r. śm Mariana
2019-04-12 - piątek
07:00Greg. 11: + Kazimierz Kruk
17:30+ Marian, Helena, Tadeusz
18:00+ Kazimierz Badowski w 2 r. śm., Helena i Irena Badowskie oraz Franciszek i Henryk Lichmir
2019-04-13 - sobota
07:00Greg. 12: + Kazimierz Kruk
17:30+ Arkadiusz Kalicki w 13 r. śm. oraz Zdzisław Kalicki
18:00+ Piotr, Mieczysław, Marianna Raczkowscy
2019-04-14 - niedziela
07:00Greg. 13: + Kazimierz Kruk
09:00+ Władysław, Feliksa, Marianna i cr. Zagrabskich
10:30+ Mieczysław Bakuła w 7 r. śm.
12:00 1. Julia i Adam o Boże błogosławieństwo, zdrowie i mądrość
2. + Roman Kołacz, Helena Korycińska
3. + Zdzisław Książek w 23 r. śm.
4. + Helena Wyszkowska w 9 r. śm.
5. + Barbara Gryczewska w miesiąc po śmierci
6. + Wiesława Owsianko w 3 r. śm.
7. + Adrianna Woś w 40 r. urodz.
8. + Ryszard, Stefan Dobosz
9. + Krzysztof Szymański w 8 r. śm.
18:00+ Dariusz Stefaniuk
20:00Za parafian
2019-04-15 - poniedziałek
07:00Greg. 14: + Kazimierz Kruk
17:30+ Mirosława w 7 r. śm.
18:00+ Walenty, Tekla, Antoni, Helena, Albina, Zygmunt i Aleksy Mirkowscy
2019-04-16 - wtorek
07:00Greg. 15: + Kazimierz Kruk
17:30+ Jadwiga i Jan Nekresz, Edward i Feliksa Kubliccy, Róża i Jan Sieńczykowie
18:00+ Ania Pietrucha, Mirosław Bożym
2019-04-17 - środa
07:00Greg. 16: + Kazimierz Kruk
17:30+ Jan, Witold i Helena
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia; + Waldemar Siła w miesiąc po śmierci
2019-04-18 - czwartek
18:001. Greg. 17: + Kazimierz Kruk
2. + Franciszek Kacprzyk
3. + 10 miesiąc po śmierci Jan Kaczorowski i Elżbieta
2019-04-19 - piątek
18:00Liturgia Męki Pańskiej
2019-04-20 - sobota
18:001. Greg. 18: + Kazimierz Kruk
2. + Irena i Marian
3. + Henryk Wysokiński
2019-04-21 - niedziela
06:00Za parafian
09:00+ Edward Stachowiak i jego rodzice
10:30+ Stefania, Zenon, Ryszard Szydłowscy
12:00 1. Szymon o szczęśliwą operację i zdrowie
2. + Józef, Władysław, Czesław Rędaszka
3. + Alicja Tomajer w 1 rocz. śm. oraz Andrzej Anusiewicz w 5 rocz. śm.
18:00+ Janina Luboch i cr. Piróg i Buczek
20:00Greg. 19: + Kazimierz Kruk
2019-04-22 - poniedziałek
07:00Greg. 20: + Kazimierz Kruk
09:00+ Lucjan i Marianna
10:30+ Jan Tkacz i cr. Tkaczów i Królaków
12:00 1. Wiktoria Deyna dziękcz. w 18 r. urodzin z prośbą o Boże błog.
2. o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Wojciecha
3. + Wojciech Gwizdka
4. + Adrianna-Grażyna Woś w miesiąc po śmierci
5. + Henryk Nagaj oraz cr. Nagajów, Mieczysław Duda, Jan Łabędź, Czesława Kotowska
6. + Zofia Kądzioła w 17 r. śm.
18:00Bernarda i Paweł w 49 rocz. ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
20:00Monika i Paweł Szpala w 20 rocz. ślubu z prośbą o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
2019-04-23 - wtorek
07:00Greg. 21: + Kazimierz Kruk
17:30+ Feliksa, Jan, Tadeusz i Stanisław
18:00+ Kazimiera Dowiatowa w 14 r. śm.
2019-04-24 - środa
07:00Greg. 22: + Kazimierz Kruk
17:30+ Stanisława Janczewska w 34 r. śm.
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia
2019-04-25 - czwartek
07:00Greg. 23: + Kazimierz Kruk
17:30+ Józef, Emilia, Witold, Czesława i dziadkowie
18:00+ Edyta Woźniak
2019-04-26 - piątek
07:00Greg. 24: + Kazimierz Kruk
17:30w int. zmarłych polecanych w wypominkach
18:001. + Marianna Piwowarczyk
2. Int. profesora z SGH
2019-04-27 - sobota
07:00Greg. 25: + Kazimierz Kruk
17:30O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Agnieszki z okazji urodzin
18:00WOLNA INTENCJA
2019-04-28 - niedziela
07:00Greg. 26: + Kazimierz Kruk
09:00+ Teresa i Władysław Zarzyccy
10:30+ w int. Różańca Rodziców pw. św. Joanny Beretty Molli o Boże błog. dla rodziców i dzieci
12:00 1. W 45 r. ślubu Barabary i Włodzimierza, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej Pocieszenia
2. O Boże błogosławieństwo i Dary Ducha św. oraz opiekę Matki Bożej w 10 r. urodzin
3. O szczęśliwe rozwiązanie dla Agaty
4. O zdrowie i potrzebne łaski dla Janusza
5. W intencji Jakuba, Macieja i Józefa z racji rocznicy urodzin, o Boże błog. opiekę Matki Bożej i Dary Ducha Świętego na kolejne lata życia
6. O powrót do zdrowia Krystyny Wojtyły
7. + Jadwiga Drapała
8. + Barbara Jeleńska w 1 r. śm.
9. + Sabina Drąka w 5 r. śm., zm z rodz. Drąków i Ronsickich
10. + Krystyna, Leokadia, Mieczysław, Stanisław Dudek
11. + Jerzy Szulim w miesiąc po śmierci
12. + Marek Rutkowski, Tomasz Borkowski oraz ich rodzice i dziadkowie
13. Kazimiera i Piotr Gierczyccy oraz Aleksandra Trojanowska
18:00Grażyna i Wiesław w 35 r. ślubu o Boże błog. i dalszą opiekę nad nimi i rodziną
20:00Za parafian
2019-04-29 - poniedziałek
07:00Greg. 27: + Kazimierz Kruk
17:30+ Halina, Apolonia, Wacław i ich rodzice
18:00+ Karol Kraśniewski i Mirosława Chanke
2019-04-30 - wtorek
07:00Greg. 28: + Kazimierz Kruk
17:30+ Stefan i Wanda Młynarscy oraz ich rodzice
18:00+ Katarzyna Pelczarska
2019-05-01 - środa
07:00Greg.29: + Kazimierz Kruk
17:30W 90 r. urodzin Leokadii Król, o Boże błogosławieństwo
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia
18:30Nabożeństwo Majowe
2019-05-02 - czwartek
07:00Greg. 30: + Kazimierz Kruk
17:30+ Wiktoria, Franciszek i zm. z rodz. Stosiów i Redów
18:00+ Józef, Stanisława, Czesława, Janusz, Janina, Stanisław Sobieraj
18:30Nabożeństwo Majowe
2019-05-03 - piątek
07:00+ Irena i Eugeniusz Paczuscy
10:00+ Stanisław i Anna Nowaccy
12:00Msza św. zbiorowa
1. Dziękczynna z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja, w intencji Ojczyzny i Sulejówka
2. W intencji Stefana Buc w 80 r. urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie
3. + Stanisław i Bronisława Fudal, Stanisława Orzechowska oraz zmarli z rodz. Fudali i Marjaszy
4. Marianna i Jan Sikorscy
17:30Nabożeństwo Majowe
18:00Wynagradzająca od Kół Żywego Różańca
20:00+ Halina, Jan Sikorscy, Ryszard Wojcieski i o życie wieczne dla zaginionego Benedykta Sikorskiego
2019-05-04 - sobota
07:00Wanda Szałucha w 30 dni po śmierci
12:00Wynagradzająca od Kół Żywego Różańca
18:00+ Konstanty Kosieradzki
18:30Nabożeństwo Majowe
2019-05-12 - niedziela
07:00+ Helena Kurek w 22 r. śm.
09:00+ Zofia, Henryk, Zygmunt Ptasińscy, Maria i Marian Sabak, Zenon Gańko
10:30I Komunia Święta
12:00 1. W int. Zofii przeżywającej 70 r. urodz. z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę MB Pocieszenia, patronki naszego sanktuarium, na dalsze lata życia
2. + Jan Ponikowski w 6 r. śm., żona Aleksandra
3. + Stanisław i jego rodzice
4. + Czesław Pietrzyk w miesiąc po śmierci
5. + Tadeusz Sasim w miesiąc po śmierci
6. + Ryszard Malinowski w miesiąc po śmierci
7. + Amelia Jurkowska w miesiąc po śmierci, mąż, rodzice i teściowie
8. + Stanisław i Helena Kociorek, Henryk Matusik, Jerzy, Matylda i Jadwiga Sawiccy
9. + Stanisława, Genowefa, Józef Czesuch oraz cr. Czesuchów i Kądziołów
17:30Nabożeństwo Majowe
18:00+ Kazimierz w 7 r. śm., cr. Raczkowskich i Marciniuków
20:00+ Stanisław w 4 r. śm., cr. Kowalskich i Łuszczyńskich
2019-05-13 - poniedziałek
07:00Za parafian
17:30+ Jan i Janina
18:00+ Zofia, Henryk, Jan Jerzak, ich rodzice
18:30Nabożeństwo Majowe
2019-05-14 - wtorek
07:00+ Wanda Szałucha w 30 dni po śmierci
17:30+ Józefa i Adam Stradomscy, Antonina i Henryk, Marian Więckowscy, Jan Król
18:00+ Józefa, Jan Jerominiak, Czesław Demiańczuk
18:30Nabożeństwo Majowe
2019-05-15 - środa
07:00+ Andrzej Szczawiński
17:30+ Zenon Poławski
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia (+ Janina Grzelak)
18:30Nabożeństwo Majowe
2019-05-16 - czwartek
07:00+ Szczepan Wąsowski w 8 r. śm.
17:30+ Irena i Wacław Radzikowscy
18:00Piotr w 25 r. urodz.
18:30Nabożeństwo Majowe
2019-05-17 - piątek
07:00+ Krystyna Dudek
17:30Msza Święta wypominkowa
18:00+ Anna i Tomasz Barbachowscy, cr. Barbachowskich i Wąsowskich
18:30Nabożeństwo Majowe
2019-05-18 - sobota
07:00Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Ireny i jej rodziny
17:30+ Eugenia i Zygmunt Ćmoch, Anna i Józef Pazio, Katarzyna, Iwona Pazio
18:00+ Zofia, Antoni, ich rodzice oraz Tomasza
18:30Nabożeństwo Majowe
2019-05-19 - niedziela
07:00+ Helena, Jan Ptaszyńscy, Zofia, Marian Wojtan, cr. Komorków
09:00+ Zbigniew Bohusz; msza rocznicowa
10:30Rocznica I Komunii Świętej
12:00 1. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla rodziny
2. O Boże błogosławieństwo, pojednanie w rodzinie i opiekę Matki Bożej
3. + Andrzej Rączka w miesiąc po śmierci
17:30Nabożeństwo Majowe
18:00+ Jerzy Grubek w 5 rocz. śm.
20:00Za parafian
2019-05-20 - poniedziałek
07:00+ Marian Kościesza
17:30+ Kazimiera, Stanisław i Jerzy
18:00+ Anna, Zofia, Feliks Smolak, Monika i Grażyna Witan
18:30Nabożeństwo Majowe
2019-05-21 - wtorek
07:00+ Danuta-Maria Biała
17:30+ Marian Chorembała
18:00+ 11 miesiąc po śmierci Jan Kaczorowski, Ludwik i Genowefa
18:30Nabożeństwo Majowe
2019-05-22 - środa
07:00+ Roman Woźnica
17:30W int. Różańca Rodziców pw. św. Rity
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia
18:30Nabożeństwo Majowe
2019-05-23 - czwartek
07:00+ Antoni Kryński
17:30Iwona Wysocka w dniu imienin o Boże błogosławieństwo
18:00+ Jan, Wiktoria, Jacek, Celina, Wojciech, Stanisław, cr. Woźnickich
18:30Nabożeństwo Majowe
2019-05-24 - piątek
07:00W int. Emilii w 79 r. urodz. i ks. Walentego w 70 r. urodz., dziękując za otrzymane łaski i prosząc o dalszą opiekę Matki Bożej Pocieszenia i zdrowie dla Janiny
17:30+ Czesław, Józef, Zofia, Anna
18:00+ Zygmunt, Bogusława i Mieczysław Wysoccy oraz Helena Kurdziel
18:30Nabożeństwo Majowe
2019-05-25 - sobota
07:00+ Julian Przystupa
17:30+ Bogdan Koszewski w 6 r. śm.
18:00+ Zuzanna, Jan i cr. Jastrzębskich oraz Górskich, Teresa Jasińska
18:30Nabożeństwo Majowe
2019-05-26 - niedziela
07:00+ Aleksandra, Antoni Wołynko, Genowefa, Stanisław Jabłońscy
09:00W int. Księdza Proboszcza (rocznica święceń)
10:30+ Maria i Wacław Katowicz, Kazimiera i Wacław Wasilewscy
12:00Msza św. Zbiorowa:
1. O zdrowie i potrzebne łaski dla Janusza
2. + Marianna i Stanisław Rakowie oraz ich rodzice
3. + Edyta Woźniak
4. + Zbigniew i Mieczysław Zamęcki
5. + Dariusz Czesław Gawron
6. + Czesław w 2 r. śm., Marianna w 9 r. śm., Teresa w 5 miesiąc po śm.
7. + Mieczysław Smoliński
8. + Marian Kościesza w miesiąc po śm.
9. + Henryk Osiak
17:30Nabożeństwo Majowe
18:00+ w 1 r. ślubu Lidii i Mateusza – dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże
20:00Za parafian
2019-05-27 - poniedziałek
07:00+ Felicja
17:30+ zm. z rodz. Piątek, Miśta i Zapała
18:00Intencja dziękczynna za uratowanie życia z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla Huberta
18:30Nabożeństwo Majowe
2019-05-28 - wtorek
07:00+ Władysław Abraham
17:30+ Krystyna Dudek, int. od rodziny Siutów
18:00+ Zofia i Stanisław Kukla
18:30Nabożeństwo Majowe
2019-05-29 - środa
07:00+ Agnieszka i Marian Gadomscy
17:30+ Edward Piekarski w 25 r. śm. oraz w intencji Anny i Józefa w 9 r. ślubu, o Boże błogosławieństwo
18:00Nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia
18:30Nabożeństwo Majowe
2019-05-30 - czwartek
07:00+ Józef Pieńkowski
17:30+ Marian Łabędź w 9 r. śm.
18:00+ Marian i zm. z rodz. Szymańskich oraz Żelazowskich
18:30Nabożeństwo Majowe
2019-05-31 - piątek
07:00+ zm. z rodz. Piątek, Miśta i Zapała
17:30+ Aniela i Lucjan Sobiczewscy
18:00+ Edward w 5 r. śm.
18:30Nabożeństwo Majowe
2019-06-01 - sobota
07:00-- Intencja wolna --
12:001. Wynagradzająca od Kół Żywego Różańca
2. W 75 r. powstania Liceum Ogólnokształcącego im. I. J. Paderewskiego w Sulejówku, o Boże błogosławieństwo dla Nauczycieli, Absolwentów i uczniów oraz o życie wieczne dla zmarłych nauczycieli i absolwentów
18:00+ Elżbieta Zdanowicz
18:30Nabożeństwo Czerwcowe
2019-06-02 - niedziela
07:00+ Jan i Stanisława Piotrkowicz oraz Benedykt
09:00W intencji ks. Sebastiana w 3 r. święceń kapłańskich
10:30O uzdrowienie z ciężkiej choroby dla Konrada
12:00Msza św. Zbiorowa:
1. O zdrowie dla Doroty
2. O zdrowie dla Pawła, Pauliny, Macieja i Agnieszki oraz o Boże błogosławieństwo dla nich
3. Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Pocieszenia dla Anny w 50 r. urodzin
4. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Aleksandra w 11 r. urodzin
5. O pomyślne rozwiązanie Bogu wiadomej sprawy i rozwiązanie komplikacji ciążowych
6. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Joanny, Ewy i Tomasza
7. W intencji Teresy i Romana w 35 r. ślubu, o Boże błogosławieństwo
8. O Boże błog. i opiekę Matki Bożej w 2 r. urodzin dla Stefana, Leona oraz ich rodziców
9. + ks. Prał. Wacław Koryś – int. od Kół Żywego Różańca
10. + Roman Rostek
11. + Krystyna Jagielak w 3 r. śm.
12. + Marek Rutkowski, Tomasz Borkowski, ich rodzice i dziadkowie
17:30Nabożeństwo Czerwcowe
18:00+ Katarzyna Krzyszczuk w 6 r. śm., zm. z rodz. Pisarczyk i Możdżonek
20:00Za parafian
2019-06-03 - poniedziałek
07:00Intencja wolna
17:30W 43 r. ślubu Elżbiety i Franciszka, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla nich, dzieci i wnuków
18:00Intencja wolna
18:30Nabożeństwo Czerwcowe
2019-06-04 - wtorek
07:00Intencja wolna
17:30+ Antoni, Józefa, Antoni, Wiktoria, Stefan Rogala
18:00+ Zdzisław w 1 r. śm. oraz syn + Arkadiusz Kaliccy
18:30Nabożeństwo Czerwcowe
2019-06-05 - środa
07:00Intencja wolna
17:30+ Marianna Wysocka w 2 r. śm., Przemysław Winiarski w 4 r. śm.
18:00Nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia
18:30Nabożeństwo Czerwcowe
2019-06-06 - czwartek
07:00Intencja wolna
17:30+ Irena i Eugeniusz Paczuscy w pół roku po śmierci
18:00+ Kazimierz Lachowicz
18:30Nabożeństwo Czerwcowe
2019-06-07 - piątek
07:001. + Henryk Wysokiński
2. Intencja wolna
18:00Wynagradzająca od Kół Żywego Różańca
18:30Nabożeństwo Czerwcowe
2019-06-08 - sobota
07:00+ Marianna i Grzegorz Radziwonka
15:00Ślub: Wacław Paciorkowski i Ewa Paciorkowska
16:00Ślub: Jan Andrzej Gera i Paulina Kiliańska
17:30O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Eweliny w 18 r. urodzin
18:001. Msza św. z udzielenie Sakramentu Bierzmowania
2.+ Tadeusz Sulej
18:30Nabożeństwo Czerwcowe
2019-06-09 - niedziela
07:00+ Teresa Szymańska i zm. z rodz. Szymańskich i Gójskich
09:00+ Alina Zagańczyk w 12 r. śm., Stanisława Bakuła w 8 r. śm., oraz zmarli z rodz. Zagańczyków, Bakułów, Truszewskich i Boruckich
10:30+ Kazimierz Zarzycki, Bożena Szymankiewicz, rodzice Miechowieccy i Zarzyccy
12:00Msza św. prymicyjna ks. Jana Staruchowicza
17:30Nabożeństwo Czerwcowe
18:00+ Zuzanna, Stanisław, Marian, Anna, Janina, Zdzisław
20:00Za parafian
2019-06-10 - poniedziałek
07:00O zdrowie dla Doroty
17:30+ Barbara Laskowska
18:00O zdrowie i Boże błog. dla Małgorzaty
18:30Nabożeństwo Czerwcowe
2019-06-11 - wtorek
07:00W 18 r. urodzin Przemysława, z prośbą o Boże błogosławieństwo
17:30+ Jan, Janina Wysokińscy
18:00+ Jan Kaczorowski w 1 r. śm. oraz + Elżbieta
18:30Nabożeństwo Czerwcowe
2019-06-12 - środa
07:00Dziękczynno-błagalna, o potrzebne łaski i Dary Ducha Świętego dla Tomasza
17:30+ Władysława, Władysław, zm. z rodz. Popiołków i Czajków
18:00Nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia
18:30Nabożeństwo Czerwcowe
2019-06-13 - czwartek
07:00Za Antoniego Jaszczyk w intencji imieninowej, o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej Pocieszenia
17:30+ Antoni Kryński oraz zm. z rodz. Kryńskich i Malinowskich
18:00+ Henryk, Apolonia, Stefan
18:30Nabożeństwo Fatimskie i Czerwcowe
2019-06-14 - piątek
07:00Intencja wolna
17:30+ Dariusz Stefaniuk
18:00+ Seweryna, Katarzyna, Jan, Julia, zm. z rodz. Kopańskich
18:30Nabożeństwo Czerwcowe
2019-06-15 - sobota
07:00+ Damian, Andrzej Szlejzer
17:30Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo w 30 r. ślubu Macieja i Anny
18:00+ Genowefa i Władysław Gójscy
18:30Nabożeństwo Czerwcowe
2019-06-16 - niedziela
07:00Dziękczynna w 24 r. ślubu Anny i Jacka, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla nich i ich syna
09:00+ Adam Genowefa Szewczak, Mieczysław Wiśniewski
10:30+ Wiesław Kurpik
12:001. W intencji Aliny w 55 r. urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski na kolejne lata życia
2. W intencji Jana Kubika w 36 r. urodzin
2.a O błogosławieństwo Boże dla Łukasza w dniu urodzin
3. O łaskę wiary dla Piotra, Doroty, Julii, Bartka i Jana
4. O zdrowie dla Doroty
5. + Roman w 22 r. śm. i Jadwiga Sztylko, Wanda Legat
6. + Zygmunt Chorębała w miesiąc po śm.
7. + Tomasz Stolarczyk w miesiąc po śm.
8. + Renata Dąbrowska
9. + Ryszard Gapiński w miesiąc po śm.
10. + Halina Głudkowska w miesiąc po śm.
11. + Krzysztof Jacek Oziębło w miesiąc po śm.
12. + Anna, Adam, Maria, Jan Odolak, Janina Krzyżewska
17:30Nabożeństwo Czerwcowe
18:00O łaskę zdrowia i wiarę dla całej rodziny Czarnockich i Leśniewskich
20:00W 50 r. ślubu Mariana i Bożeny, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Pocieszenia dla nich i ich rodziny
2019-06-17 - poniedziałek
07:00+ Stanisław w rocznicę śmierci, Zofia Leoniak, Leszek, Wiesław, Bogdan, zm. z rodz. Leoniaków i Filipczuków
17:30+ Janina Bożym
18:00+ Jan i Florentyna Górscy, Jan i Józefa Rutkowscy, Elżbieta Serafin
18:30Nabożeństwo Czerwcowe
2019-06-18 - wtorek
07:00Intencja wolna
17:30+ Leontyna Michalska w 17 r. śm
18:00+ Eugeniusz, Genowefa, Mieczysław, Jan, Antoni, Helena
18:30Nabożeństwo Czerwcowe
2019-06-19 - środa
07:00Intencja wolna
08:00Msza św. na zakończenie roku szkolnego
16:30Ślub: Antonina Zielińska i Patryk Fendrych
17:30+ Janina Nalewajek
18:00Nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia
18:30Nabożeństwo Czerwcowe
2019-06-20 - czwartek
07:00Intencja wolna
09:00+ Stefania, Julian i Krzysztof oraz zmarli z rodz. Wierzbów i Roguskich
10:30Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo w 30 r. ślubu Macieja i Anny
18:00+ Janina w 10 r. śm. i Ludwika
18:30Nabożeństwo Czerwcowe
20:00+ Krystyna Dudek
2019-06-21 - piątek
07:00Rezerwacja
16:45Wypominki
17:30Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach
18:00+ zm. z rodz. Cieślów
18:30Nabożeństwo Czerwcowe
2019-06-22 - sobota
07:00+ Leokadia Prewuska w 6 r. śm.
17:30+ Janina, Henryk, Tadeusz Stylińscy
18:00+ Teresa i Władysław, Jan i Marian Zarzyccy, Franciszek Barankiewicz
18:30Nabożeństwo Czerwcowe
2019-06-23 - niedziela
07:00+ Jan Borucki, Jan Bakuła, Jan Jackowicz
09:00+ Apolinary Dąbrowski w 17 r. śm., zm. z rodz. Dąbrowskich i Ostrowskich
10:30+ Janina Rytka w 1 r. śm., Wiesław i Henryk Rytka
12:001. W 45 r. ślubu Teresy i Lecha, o Boże błog.
2. O zdrowie dla Doroty
3. O zdrowie i potrzebne łaski dla Janusza
4. + Zenon Poławski
5. + Jan i Józef Grabowscy, zm. z rodz. Falińskich
6. + Katarzyna Pazio
7. + Bronisław i Piotr Ulicki
8. + Henryka Kościesza w miesiąc po śm.
9. + Władysława Rawska w miesiąc po śm.
10. + Jan, Helena Starak, Edmund, Lucyna Tołoczko
17:30Nabożeństwo Czerwcowe
18:00+ zm. z rodz. Stefaniuków i Krasiczyńskich, o wieczne zbawienie
20:00Za parafian
2019-06-24 - poniedziałek
07:00+ Marianna, Józefa, Zofia, Józefa, Stanisława, Władysław, Aleksander, Józef, Marian
18:00+ Józef, Janina, Bolesława, Bronisław, Czesława, Janusz Sobieraj
18:30Nabożeństwo Czerwcowe
2019-06-25 - wtorek
07:00+ Wiktor Radzikowski (int. od rodz. Szudaków)
18:00+ Ania Brama
18:30Nabożeństwo Czerwcowe
2019-06-26 - środa
07:00O Boże błogosławieństwo dla Leosia i Agnieszki
18:00Nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia
18:30Nabożeństwo Czerwcowe
2019-06-27 - czwartek
07:00O zdrowie i Boże błog. dla Jakuba w 18 r. urodzin
18:00+ Lucjan w 4 r. śm.
18:30Nabożeństwo Czerwcowe
2019-06-28 - piątek
07:00+ Sabina, Stanisław i Marysia Mazur
18:00+ Janina, Stanisław, zm. z rodz. Ruszkowskich i Konowrockich
18:30Nabożeństwo Czerwcowe
2019-06-29 - sobota
07:00Dziękczynna w 25 r. ślubu Renaty i Mirosława, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej Pocieszenia dla nich i ich dzieci
15:00Ślub: Dominika Wasilewska i Jacek Mikulski
18:00+ Piotr, Adam, Michalina, Łukasz, Marianna, zm. z rodz. Aleksandrowicz i Krasuskich
18:30Nabożeństwo Czerwcowe
2019-06-30 - niedziela
07:00+ Jan, Marianna Gierat, Jan, Agnieszka i Andrzej Chmiel
09:00+ Halina Świstak, Sylwester, Włodzimierz Świstak
10:30+ Henryk Pokora
12:001. Dziękczynna w intencji Mateusza i Marty z okazji urodzin, o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej
2. O zdrowie dla Doroty
3. O błogosławieństwo Boże dla rodziców i ich dziecka oraz o szczęśliwe rozwiązanie
4. Dziękczynno-błagalna w 40 r. urodzin Jacka, o Boże błog. – intencja od całej rodziny
5. O potrzebne łaski i rozwiązanie pewnej sprawy dla Zbigniewa
6. + Edyta Woźniak
7. + Lucjan Kaleta w 7 r. śm., Henryk Kamiński
8. + Romualda Zielińska
9. + Jadwiga, Kazimierz, Roman i Bronisława
17:30Nabożeństwo Czerwcowe
18:00+ Halina i Ryszard Urban
20:00+ Sławomir Góral w 5 r. śm., Jan, Irena, Marianna, Halina, Aleksander, Czesław
2019-07-01 - poniedziałek
07:00Za parafian
18:00+ Marianna i Władysław Góras, zm. z rodz. Górasów
2019-07-02 - wtorek
07:00W int. ks. Sebastiana, organizatorów i uczestników kolonii, o potrzebne łaski, Boże błog. i udany wyjazd
18:00+ Stanisław w 14 r. śm.
2019-07-03 - środa
07:00+ Jan Roguski w 6 r. śm.
18:00Nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia
2019-07-04 - czwartek
07:00O uwolnienie od lęków dla Faustyny
18:00+ Wiktoria i Henryk
2019-07-05 - piątek
07:00+ Kazimierz Kruk
18:00Wynagradzająca od Kół Żywego Różańca
2019-07-06 - sobota
07:00+ Irena i Eugeniusz Paczuscy
18:00O Boże błogosławieństwo dla Martyny w 18 r. urodzin
2019-07-07 - niedziela
07:00+ Stanisław Potyrało
09:00+ Jan Tkacz i zmarłych rodziców Królaków i Tkaczów
10:30W 5 rocznicę ślubu Paulina i Tomasz Zagórowscy
12:001. W 60 rocznicę ślubu Alicja i Henryk i w 80 w rocznicę urodzin Alicja
2. W 17 w rocznicę urodzin Anna i o Boże błogosławieństwo
3. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o pogłębienie wiary dla rodziny
4. O zdrowie dla Doroty
5. W dniu urodzin Michał o Boże błogosławieństwo i opiekę MB Pocieszenia
6. + Ks. Wacław Koryś
7. + Stanisław i zm. z rodziny Sawickich
8. + Maria, Bogusława, Krystyna i Jadwiga
9. + Ziemowit w 1 rocz. śm.
10. +Magdalena Dobosz w m-c po śm.
11. + Zuzanna Piwowarczyk w m-c po śm.
12. + Tadeusz Borucki
13. +Wiesław Kurpik
14. + Zbigniew Jacek Wieczorek
18:00O Boże błogosławieństwo dla Stanisław z okazji pierwszych urodzin
20:00O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Anna
2019-07-08 - poniedziałek
07:00Dziękczynna w rocznicę urodzin Elżbieta z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski
18:00Dziękczynno-błagalna o zdrowie z prośba o potrzebne łaski i opiekę MB Pocieszenia dla Elżbieta Jaszczyk
2019-07-09 - wtorek
07:00W O L N A
18:00+ Krystyna Dudek
2019-07-10 - środa
07:00+ Teresa Śliwa w 3 rocz. śm.
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia
2019-07-11 - czwartek
07:00+ Wiktor Radzikowski
18:00+ Janusz Szewczyk
2019-07-12 - piątek
07:00+ Zofia Szuba w 10 rocz. śm. oraz Roman Szuba
18:0050 rocznica ślubu P. Elżbieta i Stanisław Osińscy
2019-07-13 - sobota
07:00+ Barbara i Jan Wójcik
18:00+ Mikołaj Kubasiński, Józef i Władysława Piotrkowicz oraz zmarli dziadkowie
2019-07-14 - niedziela
07:00+ Jan Brewczyński, Janina i Sławomir Woińscy
09:00Anna Kuczera z okazji 80 rocznicy urodzin z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę MB Pocieszenia
10:30+ O wieczne zbawienie dla duszy śp. Elżbieta Kaczorowska w druga rocz. śm. oraz dusze Weronika i Tadeusza
12:001. O zdrowie dla Doroty
2. + Józef i Stanisława Wakuła, Józef i Anna Łoza
3. + Seweryna (K) w 79 rocz. śm., Katarzyna, Jan, Julia, Wacław, Jakub, zm. Z rodziny Kopańskich i Krasuskich
4. + W 20 rocz. śm. Stanisław Maliszkiewicz
18:00+ Domicela Sikorska w 10 rocz. śm., Halina, Zygmunt i Lech
20:00W O L N A
2019-07-15 - poniedziałek
07:00+ Antoni Kryński
18:00+ Czesław Witan w 8 rocznicę śmierci
2019-07-16 - wtorek
07:00+ Stanisław Rodziewicz
18:00Dziękczynno błagalna za rodzinę
2019-07-17 - środa
07:00+ Ewa Józefina Lech za zbawienie jej duszy, odpuszczenie grzechów i darowanie kary
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia
2019-07-18 - czwartek
07:00+ Józef, Anna, Czesława, Henryk Pietrzyk
18:00+ Rena Nikolas
2019-07-19 - piątek
07:00+ Wiktora Radzikowskiego (od Heleny Wójcik)
17:15Wypominki
18:00+ Msza Św. sprawowana w intencji zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej
2019-07-20 - sobota
07:00+ Józef Czaczkowski w 5 rocznicę smierci
18:00+ Czesława, Janusz, Emilia, Stanisława, Janina
2019-07-21 - niedziela
07:00+ Maria Dymitryszyn i Jacek Zająkała
09:00+ Adam, Józef Kraszewscy oraz zmarłych z rodziny Kraszewskich i Wojewodów
10:30Grażyna i Andrzej w 40 rocznicę ślubu, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej Pocieszenia
12:00 1. O zdrowie dla Doroty
2. O zdrowie i potrzebne łaski dla Janusza
3. + Katarzyna Pazio
4. + Wiktor Radzikowski w miesiąc po śmierci
18:00+ Jan Bukowski w 7 rocznicę śmierci
20:00+ Natalis Jarosz w 1 rocznicę śmierci
2019-07-22 - poniedziałek
07:00+ Wiktor Radzikowski
18:00+ Leonard, Andrzej, Franciszka, Stanisław i Jego rodzice
2019-07-23 - wtorek
07:00+ Wiktor Radzikowski (od Elżbiety Doleżał)
18:00+ Stanisław Wiśniewski
2019-07-24 - środa
07:00 + Irena w 2 rocznicę śmierci oraz jej rodziców i rodzeństwa – Janusza, Andrzeja i Haliny
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia
2019-07-25 - czwartek
07:00Imieninowa w intencji ks. Proboszcza Krzysztofa Kietlińskiego
18:00+ Krzysztof i Eugenia Truszczyńscy, Józef Czyż, Edward Miętus
2019-07-26 - piątek
07:00+ Henryk
18:00+ Zofia i Telesfor Miciejewscy i ich rodziców
2019-07-27 - sobota
07:00+ Jakub i Czesława; + Lucjan i Halina
18:00+ Zofia i Stanisław Buczyńscy
2019-07-28 - niedziela
07:00+ Czesława Kotowska i jej mąż Czesław oraz Rodzina Kiljańskich oraz Henryk Nagaj
09:00+ Stanisław, Marianna, Bolesław, Jan
+ Władysław, Genowefa Drożdżowie
+ Stanisława Zielińska
10:30+ Jan, Janina, Franciszka, Stanisław i dziadkowie
12:001. O zdrowie dla Doroty
2. + Danuta Wadzińska w miesiąc po śmierci
3. + Zofia Grzegorczyk w miesiąc po śmierci
4. + Halina, Zdzisław Paczkowscy
5. + o zbawienie duszy i życie wieczne dla Anny

Chrzest: Oskar Sebastian Lorent
18:00+ Edyta Woźniak
20:00+ Grażyna Wysocka w pierwszą rocznicę śmierci
2019-07-29 - poniedziałek
07:00Prośba o zdrowie Marii
18:00+ Regina i Antoni Świderscy i zmarłych z rodziny
2019-07-30 - wtorek
07:00+ Aniela Szewczyk
18:00+ Barbara Gregorowicz
2019-07-31 - środa
07:00+ Włodzimierz, Sylwester, Halina Świstak
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia
2019-08-01 - czwartek
07:00O dar nieba dla zmarłych:
+ Krystyny i Waldemara Jagielak
+ Henryki i Henryka Gadomskich
+ Teresy i Zygmunta Gadomskich
18:00+ Tadeusz Sulej w 15-tą rocznicę śmierci
Po Mszy Św. Koronka do Miłosierdzia Bożego
2019-08-02 - piątek
07:00O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jakuba
17:00Spowiedź
18:00Wynagradzająca od kół żywego różańca
2019-08-03 - sobota
07:00+ Stanisława, Polikarp i ich rodziców
12:00Wynagradzająca od kół żywego różańca
17:00Ślub
18:00+ Władysława Dobosz
2019-08-04 - niedziela
07:00+ Witold Wierzbicki w 10 rocznicę śmierci
09:00+ Magelona, Piotr Domańscy; Sabina, Paweł Stanisław Ługowscy
10:30+ zmarli rodziny Durskich i Kacprzyków, Kazimierza Durskiego Józefa i Władysławe Durskich oraz Wacława i Marianne Kacprzyków
12:00 1. W intencji Julii w 18 rocznicę urodzin z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
2. + Ks. prałat Wacław Koryś – intencja kół żywego różańca
3. + Katarzyna Pazio
18:00+ Ewa Józefina Lech za zabawienie jej duszy, odpuszczenie grzechów i darowanie kar
20:00+ Bolesława, Franciszek i Tadeusz Mianowscy
+ Mirosława, Beata i Henryk Rogalscy
+ Jan i Mirosław Popławscy
2019-08-10 - sobota
07:00W intencji pielgrzymki rowerowej seniorów do Gietrzwałdu i Świętej Lipki
11:00Msza Święta – pielgrzymka z par. św. brata Alberta (Wesoła – Zielona)
18:00W intencji Patrycji przeżywającej 15 rocz. urodz. z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże na kolejne lata życia.
2019-08-11 - niedziela
07:00+ Andrzej Matusik.
09:00+ Stanisława i Franciszek Przystupowie.
10:30+ Zuzanna, Lucjan, Eugeniusz oraz Zbigniew.
12:00Msza św. zbiorowa:
1. W intencji Ani Dąbkowskiej w 20 rocz. urodz. – o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Pocieszenia dla niej i całej rodziny,
2. Prośba o dar nieba dla śp. Zuzanny Piwowarczyk w dniu imienin,
3. + Aniela Szewczyk w mies. po śmierci,
4. + Kamil Wiliński w mies. po śmierci.
18:00W Intencji Dagmary i Karola Zagubień w 10 rocz. ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Boża nad nimi i ich rodziną.
20:00+ Irena i Czesław Kotowscy, Władysława i Czesław Kowalscy.
2019-08-12 - poniedziałek
07:00+ Lech Woźniak – intencja imieninowa.
18:00+ Kazimierz w 1 rocz. śm.
2019-08-13 - wtorek
07:00+ Józef, Marta, Dariusz, Stanisław i dusze w czyśćcu cierpiące.
18:00+ Joanna, Teofil, Henryk, Janusz
18:30Nabożeństwo Fatimskie
2019-08-14 - środa
07:00Intencja wolna.
19:00Nieszpory na rozpoczęcie Uroczystości Zaśnięcia NMP
Procesja różańcowa do pięciu ołtarzy
20:30+ Marianna Baranowska w 2 rocz. śm., Bernard Baranowski w 25 rocz. śm. oraz zmarli z rodziny.
2019-08-15 - czwartek
07:00Intencja wolna.
09:00+ Barbara w 1 rocz. śm., Jan Wójcik w 7 rocz. śm.
10:30+ Kazimiera i Aleksander oraz ich rodzice i dziadkowie, Aniela oraz Marcin i zmarli z rodzin Fudali, Maryaszy i Wituszyńskich.
12:30Intencja wolna.
18:00+ Maria i Stanisław Słowik.
20:00+ Sylwester, Włodzimierz oraz Halina Świstak
2019-08-16 - piątek
07:00+ Leokadia, Stanisław, Mieczysław Lorent oraz Hanna i Andrzej Kępka.
17:15Nabożeństwo Wypominkowe.
18:00Msza św. sprawowana w int. zmarłych polecanych w wypominkach.
2019-08-17 - sobota
07:00Intencja wolna.
18:00+ Aniela Jurga w 24 rocz. śm.
2019-08-18 - niedziela
07:00+ Henryka Gołoś i wszyscy zmarli z rodziny.
09:00Aneta z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski, o dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej na każdy kolejny dzień życia – int. urodzinowa.
10:30Lucyna i Kazimierz w 50 rocz. ślubu, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich.
12:00Msza św. zbiorowa:
1. O zdrowie i potrzebne łaski dla Janusza.
2. W intencji Małgorzaty, w dniu rocz. urodzin – dziękczynna, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej oraz o łaskę zdrowia.
3. + Aniela Szewczyk.
4. + Małgorzata Agnieszka Górska w mies. po śmierci.
5. + Jerzy Modzelewski, Kazimiera i Wacław Piekart.
6. + Edward Kowalczyk w mies. po śmierci.
7. + Kamil Wiliński w mies. po śmierci.
13:30ŚLUB
18:00+ Henryk w 1 rocz. śm.
20:00+ W intencji zbawienia dusz zmarłych z rodziny Szyszkowicz, Duma, Lerka, Bućko oraz Dominika Mularczyk.
2019-08-19 - poniedziałek
07:00Intencja wolna.
18:00+ Helena i Stanisław Szczęsny.
2019-08-20 - wtorek
07:00Intencja wolna.
18:00+ Henryk Konopiński.
2019-08-21 - środa
07:00Intencja wolna.
18:00Nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia.
2019-08-22 - czwartek
07:00Intencja wolna.
18:00+ Piotr Dobosz w 10 rocz. śm.
2019-08-23 - piątek
07:00Intencja wolna.
18:00+ Ksawery Szulim.
2019-08-24 - sobota
07:00Intencja wolna.
17:00Ślub
18:00+ Marianna, Józefa, Zofia, Józefa, Stanisława, Władysław, Aleksander i Józef.
2019-08-25 - niedziela
07:00+ Elżbieta Serafin w 9 rocz. śm.
09:00+ Jacek Kudliński.
10:30+ Andrzej Kosiński w 1 rocz. śm.
12:00Msza św. zbiorowa:
1. Dziękczynna – Danuta i Stanisław w 50 rocz. ślubu, z prośbą o dalszą Bożą opiekę dla nich.
2. Dziękczynna – Zofia i Jan w 50 rocz. ślubu, z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla nich i całej rodziny.
3. Dziękczynna w 50 rocz. urodz. Grzegorza z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia dla niego i jego rodziny.
4. Marcel w 3 rocz. urodzin, z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże.
5. Hanna i Michał, w rocz. urodzin, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże na kolejne lata życia.
6. + Małgorzata Agnieszka Górska – o wieczne zbawienie.
7. + Eugeniusz Mielcarz, zm. z rodz. Słowik oraz Dobosz.
18:00+ Jadwiga i Jerzy Okulscy, zm. z rodz. – dzieci oraz wnuki.
20:00+ Edyta Woźniak.
2019-08-26 - poniedziałek
07:001. + Jan Przestrzelski w mies. po śmierci.
2. W intencji parafian.
18:00Bożena i Piotr Wakuła w 30 rocz. ślubu z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże na kolejne lata wspólnego życia dla nich i ich rodziny.
2019-08-27 - wtorek
07:00+ Zdzisław Zagubień w 2 mies. po śmierci z prośbą o dar nieba.
10:00POGRZEB: Alina Irena Pryk.
18:00W intencji Różańca Rodziców p.w. św. Moniki.
2019-08-28 - środa
07:00W intencji Wioli i Leszka w 55 rocz. urodzin z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej Pocieszenia dla nich i całej rodziny Jaszczyków.
18:00Nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia.
2019-08-29 - czwartek
07:00+ Krystyna Dudek oraz w podziękowaniu za wyleczenie Janusza Dudek.
18:00+ Antoni, Marianna, Antoni, Zofia i zmarli z rodziny Kryńskich oraz Malinowskich.
2019-08-30 - piątek
07:00+ Jan Tubek – o życie wieczne.
18:00+ Andrzej Różycki w 3 rocz. śm.
2019-08-31 - sobota
07:00+ Michalina, Adam, Łukasz, Marianna, Piotr, Jakub i zm. z rodz. Aleksandrowicz.
16:00ŚLUB: Magdalena Nowakowska oraz Rafał Solarski.
17:00 ŚLUB: Anna Kosowska oraz Adam Talacha.
18:00Justyna i Kamil w 6 rocz. ślubu z prośbą o błogosławieństwo Boże, potrzebna łaski i opiekę Matki Bożej dla nich i ich dzieci.
2019-09-01 - niedziela
07:00GREG. 1. +
09:00+ Jan Grabowski w i rocz. śm.
10:30Anna i Wojciech w 10 rocz. ślubu z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski na kolejne lata wspólnego życia.
12:00Msza św. zbiorowa:
1. Jan i Stanisława w 55 rocz. ślubu z prośba o dalsze błogosławieństwo i potrzebne łaski dla nich i całej rodziny.
2. Barbara w 80 rocz. urodz. z prośbą o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski oraz zdrowie dla niej.
3. O błogosławieństwo Boże dla Wiktorii Polak, Aleksandra Pluty i Bartosza Rama.
4. + ks. prałat Wacław Koryś.
5. + Krystyna Kowalczyk w 2 rocz. śm.
6. +Aleksandra, Tomasz, Jan i Kazimierz.
7. + Małgorzata Agnieszka Górska o wieczne zbawienie.
8. + Bronisław w 4 rocz. śm. oraz za jego zm. rodziców.
9. Andrzej Matusik w mies. po śmierci.
10. Gustaw Szulhaniuk w mies. po śmierci.
18:00Anna i Waldemar w 22 rocz. ślubu z prośbą o dalsze błogosławieństwo, potrzebne łaski i dary Ducha świętego dla nich na kolejne lata wspólnego życia.
20:00+ Zofia i Stanisław Kukla.
2019-09-02 - poniedziałek
07:00GREG. 2. + Barbara i Jan Wójcik.
08:00MSZA NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO.
17:30+ Stefania Łukaszewska i Wacław Milusz.
18:00+ Maria i Józef Bieranowscy.
2019-09-03 - wtorek
07:00GREG. 3. + Barbara i Jan Wójcik.
17:30+ Jan i Marianna oraz zmarli z rodziny Osiców.
18:00+ Stanisław Żerański.
2019-09-04 - środa
07:00GREG. 4. + Barbara i Jan Wójcik.
17:30W 39 rocz. Ślubu Elżbiety i Jana, w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalszą Bożą opiekę.
18:00Nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia.
2019-09-05 - czwartek
07:00GREG. 5. + Barbara i Jan Wójcik.
17:30Wiktoria w 10 rocz. urodz. z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski na kolejne lata życia.
18:00O zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Krzysztofa.
2019-09-06 - piątek
07:00GREG. 6. + Barbara i Jan Wójcik.
17:00ŚLUB: Weronika Kowalczyk oraz Artur Kowalski.
17:15RÓŻANIEC.
18:00Wynagradzająca od Kół Żywego Różańca.
2019-09-07 - sobota
07:00GREG. 1. + Barbara i Jan Wójcik.
11:30RÓŻANIEC.
12:00Wynagradzająca od Kół Żywego Różańca.
16:30ŚLUB: Zuzanna Lisowicz oraz Michał Nowak.
18:00O zdrowie i błogosławieństwo Boże w 23 rocz. ślubu Agnieszki i Adama oraz 22 rocz. urodz. Klaudii.
18:45Adoracja Najświętszego Sakramentu (dolny kościół).
2019-09-08 - niedziela
07:00GREG. 8. + Barbara i Jan Wójcik.
09:00+ Jadwiga Dybowska w 14 rocz. śm. oraz Zygmunt i Zenon.
10:30+ Zuzanna, Jan i zm. z rodz. Jastrzębskich, Talacha oraz Górskich.
12:00Msza św. Odpustowa:
W intencji parafian, prosząc o Boże błogosławieństwo dla żywych oraz dar nieba dla zmarłych.
Chrzty:
1. Zofia Głowacka.
2. Katarzyna Rosik.
3. Wojciech Hubert Szopa.
18:00+ Marianna Wysocka, Helena, Franciszek i Zygmunt Pogorzelscy.
20:00+ Ryszard i Stefan Dobosz.
2019-09-09 - poniedziałek
07:00GREG. 9. + Barbara i Jan Wójcik.
17:30+ Zofia, Henryk, Zygmunt Ptasińscy, Maria i Marian Sabak, Zenon Gańko.
18:00+ za dusze w czyśćcu cierpiące.
2019-09-10 - wtorek
07:00GREG. 10. + Barbara i Jan Wójcik.
17:30+ Mieczysława i Jan Buc.
18:00+ Józef Rodziewicz.
2019-09-11 - środa
07:00GREG. 11. + Barbara i Jan Wójcik.
17:30+ Irena i Eugeniusz Paczuscy.
18:00Nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia.
2019-09-12 - czwartek
07:00GREG. 12. + Barbara i Jan Wójcik.
17:30+ Adam Żubr w 1 rocz. śm.
18:00+ Jan Kacprzyk.
2019-09-13 - piątek
07:00GREG. 13. + Barbara i Jan Wójcik.
17:30+ Mariusz Wilkowski w 2 rocz. śm.
18:00+ Jan, Jadwiga Nekresz, Feliksa, Edward Kubliccy, Jan i Róża Sieńczykowie.
18:30Nabożeństwo Fatimskie (adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00)
2019-09-14 - sobota
07:00GREG. 14. + Barbara i Jan Wójcik.
11:30Różaniec.
12:00Msza Św. – w intencjach pielgrzymich
16:00ŚLUB: Weronika Gawińska oraz Piotr Brulikis.
17:00ŚLUB: Ewelina Kuś oraz Paweł Długokęcki.
18:00+ Franciszka Krzyszczuk w 15 rocz. śm., zm. z rodz. Krzyszczuk, Piotrowskich oraz Olech.
2019-09-15 - niedziela
07:00GREG. 15. + Barbara i Jan Wójcik.
09:00+ Dariusz Stefaniuk.
10:30+ Kazimiera, Józef Obrępalscy oraz ich zmarli rodzice.
12:00 1. Za Marzenę i Janusza w 28 rocz. ślubu z podziękowaniem Panu Bogu za dotychczasową opiekę z prośbą o błogosławieństwo na dalsze lata wspólnego życia.
2. Dziękczynna za Bogdana, z prośbą o dalszą Bożą opiekę nad nim i jego rodziną.
3. O Boże błogosławieństwo w 2 rocz. ślubu Anny i Dariusza.
4. W intencji Adama z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski na kolejne lata życia.
5. + Kazimiera, Czesław, Edward oraz Jan.
6. + Anna o zbawienie duszy i życie wieczne.
7. + Tadeusz Olszak w 1 rocznicę śm. oraz + Halina i Stefan Salamon.
8. + Bogdan Berent w mies. po śmierci.
9. + Jan Tyszka w 12 rocz. śm. z prośbą o zbawienie duszy.
10. + Waldemar Gadomski w 3 rocz. śm. oraz zm. Edward, Jadwiga, Bogdan, Dariusz, Marek oraz Andrzej Rak.
18:00+ Stanisław i Helena.
20:00O Boże błogosławieństwo dla Agnieszki z okazji urodzin.
2019-09-16 - poniedziałek
07:00GREG. 16. + Barbara i Jan Wójcik.
17:30O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jarka oraz Iwony w 19 rocz. ślubu, Pawła i Moniki w 13 rocz. ślubu, Leszka i Patrycji w 10 rocz. ślubu oraz Pawła i Joanny w 2 rocz. ślubu.
18:00O ocalenie małżeństwa Ewy i Bogdana.
2019-09-17 - wtorek
07:00GREG. 17. + Barbara i Jan Wójcik.
17:30+ Helena i Eugeniusz oraz ich zm. rodzice.
18:00Monika i Dawid w 1 rocz. ślubu z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski na kolejne lata wspólnego życia małżeńskiego.
2019-09-18 - środa
07:00GREG. 18. + Barbara i Jan Wójcik.
17:30+ Alina Rostek, Janusz, Roman i Halina.
18:00Nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia.
2019-09-19 - czwartek
07:00GREG. 19. + Barbara i Jan Wójcik.
17:30+ Franciszka i Jan Niegowscy, Franciszka i Janina Grądzkie, Maria i Stanisław Gawińscy.
18:00O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski na kolejne lata życia dla Marysi przeżywającej 23 rocznicę swoich urodzin.
2019-09-20 - piątek
07:00GREG. 20. + Barbara i Jan Wójcik.
16:45Modlitwa Wypominkowa.
17:30+ w int. zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej.
18:00+ Czesław Bogucki w 23 rocz. śm. oraz zm. z rodz. Boguckich i Drożdżów.
2019-09-21 - sobota
07:00GREG. 21. + Barbara i Jan Wójcik.
17:30+ Tadeusz Michalik oraz zm. z rodz. Michalików i Witanowskich.
18:00+ Bogdan Dudziński.
2019-09-22 - niedziela
07:00GREG. 22. + Barbara i Jan Wójcik.
09:00+ Piotr, Stefania, Tadeusz Jackiewiczowie, Wojciech, Marcjanna, Józef Szuba.
10:30+ Aleksander Sękowski w 24 rocz. śm.
12:00 1. Agnieszka i Mariusz w 20 rocz. ślubu z prośbą o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
2. O zdrowie i potrzebne łaski dla Janusza.
3. + Janusz Jeleński w 28 rocz. śm.
4. + Marian Baranowski w 3 rocz. śm.
5. + Katarzyna Pazio.
6. + Przemysław Jarzyński w 5 rocz. śm., Adam Jarzyński – o spokój duszy i wieczne zbawienie.
7. + Janina, Antoni, Stanisław Rytel.
8. + Maria Wanda Popińska w mies. po śmierci.
9. + Henryk Kobus w mies. po śmierci.
10. + Alina Irena Pryk w mies. po śmierci.
11. + Tadeusz Filipek.
Chrzty:
a. Iga Turowska.
b. Hanna Klodnicka.
c. Urszula Kamila Szalach.
d. Radosław Talacha.
e. Bartosz Szulim.
f. Leon Puchała.
g. Karol Jeremi Mamajek.
h. Aleksandra Michalina Rak
18:00Marianna i Mirosław w 40 rocz. ślubu z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski na kolejne lata wspólnego życia.
20:00+ Bronisława i Aleksander Telak oraz zm. z rodz. Telaków i Wycechów.
2019-09-23 - poniedziałek
07:00GREG. 23. + Barbara i Jan Wójcik.
17:30+ Bronisława i Tadeusz Świstak.
18:00+ Henryk Wielgołaski w 7 rocz. śm.
2019-09-24 - wtorek
07:00GREG. 24. + Barbara i Jan Wójcik.
17:30+ Stanisława, Józef, Mirosław Komar oraz Krystyna Cichocka.
18:00+Lucjan i Bronisław Bańkowscy.
2019-09-25 - środa
07:00GREG. 25. + Barbara i Jan Wójcik.
13:00Pogrzeb: + Przemysław Kozłowski.
17:30+ Wiktor, Irena, Michał Radzikowscy.
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia
2019-09-26 - czwartek
07:00GREG. 26. + Barbara i Jan Wójcik.
17:30+ Stefan, Leon Janus, Andrzej oraz zmarli z rodz. Janusów, Soczek i Kucharskich.
18:00+ Edyta Woźniak.
2019-09-27 - piątek
07:00GREG. 27. + Barbara i Jan Wójcik.
17:30W intencji osób, które okazały życzliwość i gościnność Pielgrzymce Rowerowej Seniorów do Gietrzwałdu i Św. Lipki.
18:00+ Kazimierz Jankowski w 6 rocz. śm.
2019-09-28 - sobota
07:00GREG. 28. + Barbara i Jan Wójcik.
17:30+ Walenty Jurga w 24 rocz. śm.
18:00+ Jadwiga i Wacław oraz ich rodzice.
2019-09-29 - niedziela
07:00GREG. 29. + Barbara i Jan Wójcik.
09:00+ Adam Rybitwa w 12 rocz. śm.
10:30O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej z racji na 10 rocz. ślubu dla Iwony i Michała Ciok oraz ich dzieci, Adama i Mateusza.
12:00Msza św. w intencjach zbiorowych:
1. Prośba o Boże błogosławieństwo w dniu imienin dla Wacława.
2. Dziękując za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla Magdaleny i Dariusza z okazji 9 rocz. ślubu oraz ósmych urodzin syna Stasia.
3. O potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże na studiach i w posłudze Kapłańskiej dla ks. Michała Buraczyńskiego.
4. Imieninowa, Michał i Mateusz, o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla nich i ich rodziny.
5. + Henryk Kobus w miesiąc po śmierci.
6. + Leon Kowalczyk w 22 rocz. śm. z prośbą o wieczne zbawienie i dar nieba dla niego.
7. + Maria, Antoni, Zygmunt i Jerzy Dąbrowscy.
Chrzest (po Mszy św.):
a. Franciszek Kazana.
18:00+ Anna Książek w 19 rocz. śm.
20:00Dziękując Matce Bożej Nieustającej Pomocy za wszelkie łaski, z prośbą o dalszą opiekę nad Agnieszką i Markiem, przeżywającymi 20 rocz. swojego ślubu.
2019-09-30 - poniedziałek
07:00GREG. 30. + Barbara i Jan Wójcik.
17:30O uzdrowienie Sławka i pomyślny przebieg operacji a także o opiekę Matki Najświętszej.
18:00+ Krystyna Dudek, Marianna i Jan Rodowicz, Leokadia i Mieczysław Dudek.
2019-10-01 - wtorek
07:00O pomoc w rozwiązaniu trudności.
12:00Pogrzeb: + Wiesława Maria Elgas.
17:30O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Marty i Krzysztofa w 6 rocz. ślubu dla nich i ich dzieci.
18:00+ Zenon Janczyk w 10 rocz. śm.
18:30Różaniec
2019-10-02 - środa
07:00O Boże błogosławieństwo w 20 rocz. Ślubu dla Iwony I Jarosława.
17:30O błogosławieństwo Boże dla dzieci i wnuków a zwłaszcza dla Mateusza i Łukasza.
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia.
18:30Różaniec
2019-10-03 - czwartek
07:00Intencja wolna.
17:30+ Olga Kot w 9 rocz. śm.
18:00+ Eugeniusz, Regina i Janusz Nowosielscy.
18:30Różaniec
2019-10-04 - piątek
07:001. Intencja wolna.
2. Intencja wolna.
18:00Wynagradzająca od Kół Żywego Różańca.
18:30Różaniec
2019-10-05 - sobota
07:00+ Genowefa w 5 rocz. Śm.
12:00Wynagradzająca od Kół Żywego Różańca.
18:00+ Aniela i Stanisław Małkowscy oraz zm. z rodz. Małkowskich i Kawieckich.
18:30Różaniec
2019-10-06 - niedziela
07:00+ Natalia Aleksandrowicz w 2 rocz. Śm.
09:001. + Stanisław Laskowski.
2. GREG. 5. + Florentyna i Jan Ratyńscy.
10:30Aleksandra Kilanowska w 18 rocz. urodz. z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski na kolejne lata życia.
12:00Msza św. w intencjach zbiorowych:
1. Bożena i Piotr w 23 rocz. ślubu z prośbą o dalsze błogosławieństwo.
2. + Ks. Prałat Wacław Koryś – int. Kół Żywego Różańca.
3. + Antoni i Krystyna Pieniak i zm. z rodz. Pieniak.
4. + Henryk Zagubień.
17:15Różaniec
18:00+ Mieczysław Raczkowski.
20:00+ Genowefa w 5 rocz. śm.
2019-10-07 - poniedziałek
07:001. GREG. 6. + Florentyna i Jan Ratyńscy.
2. + Jan i Stanisława oraz zmarli z rodz. Marczaków.
17:30+ Irena i Eugeniusz Paczuscy oraz ich rodzice.
18:00+ Eugenia Falińska w 16 rocz. śm.
18:30Różaniec
2019-10-08 - wtorek
07:001. GREG. 7. + Florentyna i Jan s3wRatyńscy.
2. + Irena Zawadzka w rocz. śm., Stanisław Zawadzki.
17:30+ Władysław Dąbrowski w 39 rocz. śm., Dariusz Dąbrowski w 37 rocz. śm.
18:00+ Grażyna Kiraga w 9 rocz. śm. oraz za zm. nauczycieli z liceum w Sulejówku.
18:30Różaniec
2019-10-09 - środa
07:001. GREG. 8. + Florentyna i Jan Ratyńscy.
2. Intencja wolna.
17:30+ Janina i Stanisław Fijałkowscy oraz za najbliższą rodzinę.
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia (intencje zbiorowe):
1. + Marianna w 3 rocz. śm. oraz Marian Pazio.
2. + Jerzy Kowalczyk w 8 rocz. śm. oraz Tadeusz Kowalczyk.
18:30Różaniec
2019-10-10 - czwartek
07:001. GREG. 9. + Florentyna i Jan Ratyńscy.
2. Intencja wolna.
17:30+ Bożena Wachowicz w 5 rocz. śm.
18:00+ Władysława w 23 rocz. śm.
18:30Różaniec
2019-10-11 - piątek
07:001. GREG. 10. + Florentyna i Jan Ratyńscy.
2. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Kingi.
17:30+ Aniela Małkowska w 33 rocz. śm.
18:00O Boże błogosławieństwo dla Janka w 2 rocz. urodzin.
18:30Różaniec
2019-10-12 - sobota
07:001. GREG. 11. + Florentyna i Jan Ratyńscy.
2. Intencja wolna.
17:30+ Jan Kamler o zbawienie wieczne (intencja od Sławka Wójcika z rodziną).
18:00+ Władysław i Daniela Dróżdż.
18:30Różaniec
2019-10-13 - niedziela
07:001. + Katarzyna i Jan Król.
2. + GREG. 12. + Florentyna i Jan Ratyńscy.
09:00W 30 rocz. ślubu Renaty i Sławomira – dziękczynna z prośbą o dalszą Bożą opiekę nad nimi oraz ich rodziną.
10:30+ Józefa, Stanisław, Janusz Starczewscy.
12:00Msza św. w intencjach zbiorowych:
1. W intencji Wiesławy, Krystyny i Urszuli, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Pocieszenia dla nich i ich rodzin.
2. O zdrowie dla Teresy Belki, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski – intencja imieninowa.
3. + Anatoliusz Ławreńczyk w mies. po śmierci.
4. + Arkadiusz Dybicz w mies. po pogrzebie.
5. + Andrzej Matosek w mies. po śmierci.
6. + Elżbieta Korczak w 29 rocz. śm. oraz + Konstanty Mikucki.
CHRZEST:
a. Klara Maria Korczak.
17:15Różaniec
18:00+ Jan Czereda.
20:00+ Jadwiga z prośbą o dar nieba – intencja imieninowa.
2019-10-14 - poniedziałek
07:001. GREG. 13. + Florentyna i Jan Ratyńscy.
2. O łaskę zdrowia dla Elżbiety, Genowefy oraz Ewy.
17:30+ Zmarli z rodziny Piątków i Miśtów.
18:00+ Aniela Sobiczewska w I rocz. śm. oraz Lucjan Sobiczewski.
18:30Różaniec
2019-10-15 - wtorek
07:001. GREG. 14. + Florentyna i Jan s3wRatyńscy.
2. Dziękczynno błagalna w intencji Bogu wiadomej.
17:30+ Dariusz Stefaniuk w 2 rocz. śm.
18:00Teresa Rybitwa w dniu imienin, dziękczynna, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej.
18:30Różaniec
2019-10-16 - środa
07:001. GREG. 15. + Florentyna i Jan Ratyńscy.
2. Intencja wolna.
17:30+ Bogdan Berent (int. od Edyty i Marcina Saks).
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia (intencje zbiorowe):
18:30Różaniec
2019-10-17 - czwartek
07:001. GREG. 16. + Florentyna i Jan Ratyńscy.
2. Intencja wolna.
17:30+ Jadwiga Baryczka oraz za zmarłych z rodz. Baryczków i Skorków.
18:00+ Grzegorz i Danuta Jasińscy.
18:30Różaniec
2019-10-18 - piątek
07:001. GREG. 17. + Florentyna i Jan Ratyńscy.
2. + zm. rodzice i dar nieba dla nich, dla żyjących, prośba o błog. Boże.
16:45Nabożeństwo Wypominkowe.
17:30+ w int. zmarłych polecanych w wypominkach.
18:00O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Dominika w 26 rocz. urodzin.
18:30Różaniec
2019-10-19 - sobota
07:001. GREG. 18. + Florentyna i Jan Ratyńscy.
2. + Irena i Władysław Potęga oraz zm. z rodz. Potęgów, Kartasiewiczów,
+ Wiesław Sierzputowski oraz zm. z rodz. Sierzputowskich,
+ Anna, Stanisław, Artur Warzywoda, Zofia Porajska.
17:30+ Roman Szulim
18:00+ Jadwiga i Krzysztof Kotowscy.
18:30Różaniec
2019-10-20 - niedziela
07:00+ Rafał Karykowski.
09:001. + GREG. 19. + Florentyna i Jan Ratyńscy.
2. + Alina, Julianna i Władysław Ratyńscy, Janina, Stanisław Grądzcy.
10:30+ Antoni Jaźwiński w 24 rocz. śm.
12:00Msza św. w intencjach zbiorowych:
1. Dziękczynna za szczęśliwie przeżyte lata Basi z prośbą o dalszą opiekę dla niej i jej rodziny.
2. + Katarzyna Pazio.
3. + Janusz Jerzy Siewierski w mies. po śmierci.
17:15Różaniec
18:00+ Wanda Kotowska w 3 rocz. śm.
20:00+ Antonina i Janusz Balcerzak oraz dziadkowie Franciszka i Franciszek oraz ciocia Danuta – o dar nieba dla nich.


1. czytanie (Rz 1, 1-7)Paweł, apostoł Jezusa ChrystusaPsalm (Ps 98 (97), 1bcde. 2-3b. 3c-4 (R.: por. 2a))Pan Bóg okazał ludom swe zbawienie
Albo: Alleluja
Aklamacja (Por. Ps 95 (94), 8a. 7d)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Łk 11, 29-32)Znak proroka Jonasza: śmierć i zmartwychwstanie Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:001. GREG. 13. + Florentyna i Jan Ratyńscy.
2. O łaskę zdrowia dla Elżbiety, Genowefy oraz Ewy.
17:30+ Zmarli z rodziny Piątków i Miśtów.
18:00+ Aniela Sobiczewska w I rocz. śm. oraz Lucjan Sobiczewski.
18:30Różaniec
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wiadomości
Prześlij wiadomość
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000