pokaż w formie kalendarza
pokaż aktualny miesiąc

2019-01-01 - wtorek
09:00+ Roman Trzciński
10:30W 53 r. ślubu Marty i Adama, z prośbą o dalszą Bożą opiekę dla nich, ich dzieci, wnuków i prawnuków
12:00Msza św. zbiorowa:
1. + Danuta Szulim w 30 dni po śmierci
18:00+ Zenon Poławski w 4 r. śm.
20:00Za parafian
2019-01-02 - środa
07:001. Greg. 1: + Halina Sukiennik
2. Greg. 2: + Eugeniusz Mularczyk
18:00Nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia
1. O opiekę Matki Bozej nad Oleńką w dniu urodzin
2019-01-03 - czwartek
07:001. Greg. 2: + Halina Sukiennik
2. Greg. 2: + Eugeniusz Mularczyk
18:00+ Helena w 6 r. śm., Stanisław, Ludwik , Leontyna, Stanisław
2019-01-04 - piątek
07:001. Greg. 3: + Halina Sukiennik
2. Greg. 3: + Eugeniusz Mularczyk
18:00Wynagradzająca od Kół Żywego Rózańca
2019-01-05 - sobota
07:00 Greg. 4: + Halina Sukiennik
12:00Wynagradzająca od Kół Żywego Różańca
18:00Greg. 4: + Eugeniusz Mularczyk
2019-01-06 - niedziela
07:00Greg. 5: + Halina Sukiennik
09:00+ Marcel, Stanisława, Marianna, Jadwiga, Irena
10:30Barbara i Krzysztof w 45 r. ślubu dziękują za otrzymane łaski i proszą o dalszą opiekę nad nimi oraz ich dziećmi i wnukami
12:00 1. + ks. prał. Wacław Koryś (int. Kół różańcowych)
2. + Zenon Poławski w 4 r. śm.
3. + Irena Paczuska w 30 d. po śmierci
4. o zdrowie, potrzebne łaski i Boże błog. dla Tadeusza
5. za parafian
18:00Prośba o Bożą opiekę podczas operacji Lidii oraz + Władysław w 1 r. śm. Oraz cr. Olborskich i Horodejczuków
20:00Greg. 5: + Eugeniusz Mularczyk
2019-01-07 - poniedziałek
07:001. Greg. 6: + Halina Sukiennik
2. Greg. 6: + Eugeniusz Mularczyk
18:00+ rodzice Genowefa i Ludwik, brat Henryk, babcia Rozalia, Jan
2019-01-08 - wtorek
07:001. Greg. 7: + Halina Sukiennik
2. Greg. 7: + Eugeniusz Mularczyk
18:00+ Jerzy Wysocki w 3 r. śm.
2019-01-09 - środa
07:001. Greg. 8: + Halina Sukiennik
2. Greg. 8: + Eugeniusz Mularczyk
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia
2019-01-10 - czwartek
07:001. Greg. 9: + Halina Sukiennik
2. Greg. 9: + Eugeniusz Mularczyk
18:00+ Halina Świstak w 1 r. śm.
2019-01-11 - piątek
07:001. Greg. 10: + Halina Sukiennik
2. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Arka
18:00Greg. 10: + Eugeniusz Mularczyk
2019-01-12 - sobota
07:001. Greg. 11: + Halina Sukiennik
2. Greg. 11: + Eugeniusz Mularczyk
18:00+ Halina i Ryszard Urban
2019-01-13 - niedziela
07:00Greg. 12: + Halina Sukiennik
09:00+ Aleksandra, Jan, Ignacy, Halina i Ryszard
10:30+ Wojciech Pantoła
12:00 1. O błog. Boże dla Arkadiusza
2. za parafian
3. + Andrzej, Damian Szlejzer
4. + Krystyna Kleiner w 30 d. po śmierci
5. + Feliksa Witecka
6. + cr. Piątków, Zapałów i Miśtów
18:00Greg. 12: + Eugeniusz Mularczyk
20:00Za parafian
2019-01-14 - poniedziałek
07:001. Greg. 13: + Halina Sukiennik
2. Greg. 13: + Eugeniusz Mularczyk
18:00+ Jan, Janina, Franciszka, Stanisław, dziadkowie
2019-01-15 - wtorek
07:001. Greg. 14: + Halina Sukiennik
2. Greg. 14: + Eugeniusz Mularczyk
18:00+ Wiktor, Henryk Janczewski w 19 r. śm.
2019-01-16 - środa
07:001. Greg. 15: + Halina Sukiennik
2. Greg. 15: + Eugeniusz Mularczyk
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia; + Jan, Władysława, Roman, Alina
2019-01-17 - czwartek
07:001. Greg. 16: + Halina Sukiennik
2. + Zbigniew Sota w 8 r. śm., Barbara Sota, Janina Kolwicz, Apolonia Nowosz
18:00Greg. 16: + Eugeniusz Mularczyk
2019-01-18 - piątek
07:001. Greg. 17: + Halina Sukiennik
2. Greg. 17: + Eugeniusz Mularczyk
17:15wypominki
18:00Msza Święta w int. polecanych w wypominkach
2019-01-19 - sobota
07:001. Greg. 18: + Halina Sukiennik
2. Greg. 18: + Eugeniusz Mularczyk
18:00+ Aniela i Lucjan Sobiczewscy
2019-01-20 - niedziela
07:00Greg. 19: + Halina Sukiennik
09:00Imieninowa w int. ks. Sebastiana Lisa
10:30+ Krystyna, Stanisław Budek; Marianna, Piotr, Mieczysław Raczkowscy
12:00 1. Za parafian
2. dziękczynna w rocz. ur. Jana Janika z prośbą o dalszą Bożą opiekę
3. dziękczynna w 22 r. ur. Mariusza z prośbą o dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej
4. w int. wiadomej Panu Bogu i ofiarodawcy
5. + Zygmunt Pazio w 27 r. śm.
6. + Krystyna Kleiner
7. + Feliksa Witecka
8. + Jan w 7 m-c po śmierci
9. + Jadwiga i Stanisław
10. + Eugenia Przewuska w m-c po śmierci
18:00+ Lucyna, Bolesław Grzechnik, Bożena Utracka
20:00Greg. 19: + Eugeniusz Mularczyk
2019-01-21 - poniedziałek
07:001. Greg. 20: + Halina Sukiennik
2. Greg. 20: + Eugeniusz Mularczyk
18:00+ Darek, Stanisław, Marta, Józef, Jan, Pelagia, Zenon, Adela, Wojciech
2019-01-22 - wtorek
07:001. Greg. 21: + Halina Sukiennik
2. Greg. 21: + Eugeniusz Mularczyk
18:00Int. dziękczynna MB Pocieszenia w 85 r. ur. Genowefy i 88 r. ur. Antoniego Kryńskich z prośbą o dalsze łaski
2019-01-23 - środa
07:001. Greg. 22: + Halina Sukiennik
2. Greg. 22: + Eugeniusz Mularczyk
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia; + Witold Maślankowski w m-c po śmierci
2019-01-24 - czwartek
07:001. Greg. 23: + Halina Sukiennik
2. Greg. 23: + Eugeniusz Mularczyk
18:00+ Jerzy Jurga w 4 r. śm.
2019-01-25 - piątek
07:001. Greg. 24: + Halina Sukiennik
2. Greg. 24: + Eugeniusz Mularczyk
18:00+ Józef Faliński w 39 r. śm.
2019-01-26 - sobota
07:001. Greg. 25: + Halina Sukiennik
2. + Józef w 13 r. śm.
18:00Greg. 25: + Eugeniusz Mularczyk
2019-01-27 - niedziela
07:00Greg. 26: + Halina Sukiennik
09:00+ Stefan Rogala
10:30+ Józefa, Zofia, Józefa, Stanisława, Władysław, Aleksander, Józef, Marian
12:00 1. Za parafian
2. Boże błog. i opiekę MB nad Mikołajem, Michałem i ich rodzicami
3. Bolesław Howoron w int. o zdrowie i siły w chorobie
4. + Jacek i Celina
5. + Kazimiera Szmulska w 1 r. śm.
6. + Krystyna Kleiner
7. + Sławomir Polak w 1 r. śm.
8. + Feliksa Witecka (od r. Sajnogów i Krzemińskich)
9. + kilkutygodniowa Zuzia Choromańska
18:00+ Edyta Woźniak
20:00Greg. 26: + Eugeniusz Mularczyk
2019-01-28 - poniedziałek
07:001. Greg. 27: + Halina Sukiennik
2. Greg. 27: + Eugeniusz Mularczyk
18:00+ Kazimiera w 1 r. śm. i Zofia w 9 r. śm.
2019-01-29 - wtorek
07:001. Greg. 28: + Halina Sukiennik
2. Greg. 28: + Eugeniusz Mularczyk
18:00+ Barbara i Jan Wójcik
2019-01-30 - środa
07:001. Greg. 29: + Halina Sukiennik
2. Greg. 29: + Eugeniusz Mularczyk
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia
2019-01-31 - czwartek
07:001. Greg. 30: + Halina Sukiennik
2. + Jadwiga Drapała
18:00Greg. 30: + Eugeniusz Mularczyk
2019-02-01 - piątek
07:001. Greg. 1: + Wacława Mularczyk
2. W int. Agnieszki o zdrowie, szczęśliwe rozwiązanie i opiekę Matki Bożej
18:00Wynagradzająca od Kół Żywego Różańca
2019-02-02 - sobota
07:00Greg. 2: + Wacława Mularczyk
12:00Wynagradzająca od Kół Żywego Różańca
18:00+ Bożena Szymankiewicz, Kazimierz Zarzycki
2019-02-03 - niedziela
07:00Greg. 3: + Wacława Mularczyk
09:00+ Zofia w 12 r. śm.
10:30+ Mieczysława, Paweł, Mirosław, zm. cr. Rączków
12:00Msza św. Zbiorowa:
1. + ks. Wacław Koryś – int. od Kół Żywego Różańca
2. + Krystyna Kleiner
3. + Joanna Śmigielska w 1 r. śm.
4. + Jan Kaczorowski w 8 miesiąc po śm.
5. + Jerzy, Matylda, Jadwiga, Henryka
6. O szczęśliwy przebieg operacji dla Andrzeja oraz zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny
7. O Boze błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Roberta w 20 r. urodzin
8. O Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla Leona w 3 r. urodzin, dla Stefana i ich rodziców.
18:00+ Zenon Sikorski
20:00+ Mieczysław Przewuski w 13 r. śm.
2019-02-04 - poniedziałek
07:001. Greg. 4: + Wacława Mularczyk
2. Za parafian
18:00+ Krystyna, Antoni Pieniak oraz zmarli z ich rodziny
2019-02-05 - wtorek
07:00Greg. 5: + Wacława Mularczyk
17:30+ Siostra zakonna Józefa
18:00+ Emilia, Stanisław, Mieczysława Buc, Stanisława, Stanisław, Tadeusz, Anna, Bogdan
2019-02-06 - środa
07:001. Greg. 6: + Wacława Mularczyk
2. W intencji Seweryna z okazji minionych urodzin, o zdrowie i potrzebne łaski oraz pomyślność w pracy
18:00Nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia
2019-02-07 - czwartek
07:00+ Danuta Malinowska, Franciszek Malinowski
17:30+ Marek Śliwa
18:00Greg. 7: + Wacława Mularczyk
2019-02-08 - piątek
07:001. Greg. 8: + Wacława Mularczyk
2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej nad Mikołajem i Michałem oraz ich rodzicami
18:00+ Marianna Wysocka
2019-02-09 - sobota
07:001. Greg. 9: + Wacława Mularczyk
2. + Zenon, Henryk, Eleonora i Bolesław
18:00+ Sabina, Stanisław, Paweł Ługowscy, Magelona i Piotr Domańscy
2019-02-10 - niedziela
07:00Greg. 10: + Wacława Mularczyk
09:00+ Irena Pawińska, zm. z rodz. Pawińskich i Grzegorczyk
10:30+ Stanisław w 6 r. śm., zm. z rodz. Falińskich, Łopianów, Zofia Jędrasiak
12:00Msza św. zbiorowa:
1. W intencji Szymona w 10 r. urodzin, z prośbą o opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski + Krystyna Kleiner
2. + Janusz Królak w 20 r. śm.
3. + Jan Wybraniec w rocznicę urodzin
4. + Krystyna Kleiner
5. + Tomasz, Jan, Józefa Borkowscy, Marek, Edward, Janina Rutkowscy
6. + Zygmunt Wysocki w 1 rocz. śm. I jego rodzice Jadwiga i Roman Wysoccy z prośbą o wieczne zbawienie
18:00Dziękczynno-błagalna z racji 56 r. ślubu Zofii i Zenona
20:00Za parafian
2019-02-11 - poniedziałek
07:001. Greg. 11: + Wacława Mularczyk
2. + Katarzyna Pazio
18:00+ Dariusz Stefaniuk
2019-02-12 - wtorek
07:001. Greg. 12: + Wacława Mularczyk
2. Intencja wolna
18:00+ Józef w 17 rocz. śm. oraz zm. z rodz. Ignaciaków i Urbańskich
2019-02-13 - środa
07:001. Greg. 13: + Wacława Mularczyk
2. Bożena i Paweł w 26 rocz. ślubu w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
11:00POGRZEB: + Krzysztof Pedryc
18:00Nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia
1. + Barbara i Krystyna oraz Maria i Jerzy
2019-02-14 - czwartek
07:001. + Stanisław Kurek w 20 rocz. śm.
2. Natalia w 15 rocz. urodz. z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
18:00Greg. 14: + Wacława Mularczyk
2019-02-15 - piątek
07:001. Greg. 15: + Wacława Mularczyk
2. + Jerzy Trybuchowicz w 12 rocz. śm. z prośbą o wieczne zbawienie
17:15MODLITWA WYPOMINKOWA
18:00W intencji zmarłych polecanych w wypominkach
2019-02-16 - sobota
07:001. Greg. 16: + Wacława Mularczyk
2. + Mieczysław i Krystyna Kraśniewscy
10:00POGRZEB: Antoni Kryński
18:00+ Anna, Stanisław Wielądek, Andrzej Skarżyński oraz zm. z ich rodzin
2019-02-17 - niedziela
07:00Greg. 17: + Wacława Mularczyk
09:00+ Marian, Stanisława, Wacław Wójcikowie
10:30+ Helena i Henryk Olszewscy
12:00 1. Kamil Szulowski w 18 r. urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo
2. + Halina i Zygmunt Rogala, Domicela Sikorska
18:00+ Jerzy Dmowski oraz zm. z rodz. Dmowskich i Mroczków
20:00Za parafian
2019-02-18 - poniedziałek
07:001. Greg. 18: + Wacława Mularczyk
2. Dziękczynna za załatwienie bardzo trudnej sprawy
18:00+ Franciszka, Władysława, Witold, Marianna, Aleksandra, Walenty i cr. Szostak, Henryk, Walentyna Daszkiewicz, Wacław, Iwona, Anna, Józef i cr. Rędaszka, Katarzyna, Mikołaj i cr. Stefańskich, Regina Markowska, Maria Oksiuta, Teofila Baryluk
2019-02-19 - wtorek
07:001. Greg. 19: + Wacława Mularczyk
2. + Kazimierz Zaboklicki w 50 r. śm.
18:00+ Andrzej, Aleksandra, Aleksander, Janina Woźniccy
2019-02-20 - środa
07:001. Greg. 20: + Wacława Mularczyk
2. + Krystyna Grzeszczuk
18:00W int. Różańca rodziców pw. dzieci fatimskich
2019-02-21 - czwartek
07:001. wolna
2. wolna
18:00Greg. 21: + Wacława Mularczyk
2019-02-22 - piątek
07:001. Greg. 22: + Wacława Mularczyk
2. wolna
18:00+ Rodzice Stanisław i Stefania Mikulscy, Jan i Anna Malinowscy
2019-02-23 - sobota
07:001. Greg. 23: + Wacława Mularczyk
2. + Katarzyna Pazio w miesiąc po śmierci
18:00+ Franciszka Grubek w 27 r. śm., Jana Grubek w 24 r. śm. oraz zm. z rodz. Grubek
2019-02-24 - niedziela
07:00Greg. 24: + Wacława Mularczyk
09:00+ Tomasz w 17 r. śm.
10:30+ Leontyna Michalska, Roman Michalski, Stanisław Michalski, Konstancja Czopek
12:001. Marika i Tobiasz z okazji urodzin o błog. Boże i opiekę MB Pocieszenia
2. O zdrowie i potrzebne łaski dla Janusza
3. Karol i Seweryn z okazji urodzin z prośbą o błog. Boże i potrzebne łaski
4. + Wacław w 26 r. śm.
18:00+ Piotr w 12 r. śm., rodzice z obydwu stron
20:00+ Beata Jaźwińska-Gorzeń, Iwona Jaźwińska, Irena, Franciszek, Wiesław, Stanisław, Marianna, Andrzej Gorzeń, Otylia, Marianna, Antoni Wach
2019-02-25 - poniedziałek
07:001. Greg. 25: + Wacława Mularczyk
2. W 35 r. ur. Patrycji o Boże błog., zdrowie i opiekę MB
18:00 + Danuta Szulim
2019-02-26 - wtorek
07:001. Greg. 26: + Wacława Mularczyk
2. za parafian
18:00 + Edyta Woźniak
2019-02-27 - środa
07:001. Greg. 27: + Wacława Mularczyk
2. + Jan Łabędź w 1 r. śm.
18:00 Nabożeństwo do MB Pocieszenia; + Polikarp
2019-02-28 - czwartek
07:001. + Roman Rawicz-Olędzki w 1 r. śm.
2. + Adam 2 tyg. po śmierci
18:00 Greg. 28: + Wacława Mularczyk
2019-03-01 - piątek
07:001. Greg. 29: + Wacława Mularczyk
2. + Helena Krzymowska, Wanda Juraś, Mieczysław Krzymowski
18:00 Wynagradzająca od Kół Żywego Różańca
2019-03-02 - sobota
07:00 Greg. 30: + Wacława Mularczyk
12:00 Wynagradzająca od Kół Żywego Różańca
18:00 + Eugeniusz w 1 r. śm.
2019-03-03 - niedziela
07:00 Greg. 1: + Kazimierz Stempczyński
09:00 + Daniela i Władysław Dróżdż
10:30 + Marianna Malinowska w 13 r. śm., Wacław Malinowski, Stanisław Malinowski, cr. Malinowskich i Kryńskich
12:001. Michał w 25 r. ur. z prośbą o opiekę, łaskę wiary i ufności w Boga
2.Michał z okazji 9 urodz. o Boże błogosławieństwo
3.+ ks. prał. Wacław Koryś
4.+ Irena Wakuła w 19 r. śm.
5.+ Kazimierz Lachowicz
6.+ Sabina i Stefan Powierża, cr. Powierżów i Zastawnych, Bohdan Nowicki, Zdzisław Bajszczak w 3 r. śm., cr. Przeździeckich i Nowickich
7.+ Kazimierz Kawka, Kazimierz Jonakowski, cr. Kawków i Jonakowskich
8.+ Kazimierz Pazio
9.+ Janusz, Kazimiera i Józef
18:00 + Helena Szczęsna
20:00 + Kazimierz Kuczera, jego rodzice Leokadia i Czesław
2019-03-04 - poniedziałek
07:00+ Kazimierz Kruk
17:30Greg. 2: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Halina w 9 r. śm.
2019-03-05 - wtorek
07:00Za parafian
17:30Greg. 3: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Danuta Szulim
2019-03-06 - środa
07:00Greg. 4: + Kazimierz Stempczyński
10:00+ Jan Koczorowski w 9 m-c po śmierci i + Elżbieta
17:45Nabożeństwo do MB Pocieszenia
18:00Msza Święta w int. z Nowenny do MB Pocieszenia
20:00+ Irena Paczuska w 3 m-ce po śmierci
2019-03-07 - czwartek
07:00Dorota i Sławomir o dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej
17:30Greg. 5: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Dorota, Julian, Krzysztof oraz cr. Roguskich i Wierzbów
2019-03-08 - piątek
07:00+ Helena i Edward Gajda oraz ich rodzice
17:30Greg. 6: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Irena Krasuska w 2 r. śm. i Edward Krasuski
2019-03-09 - sobota
07:00+ Lucyna Ślusarska w 2 r. śm.
17:30Greg. 7: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Janina, Kazimierz, Witold, Stanisław i Jarosław Wardakowie oraz Sławomir Góral
2019-03-10 - niedziela
07:00Greg. 8: + Kazimierz Stempczyński
09:00+ Zbigniew i Lidia Stelmaszczykowie
10:30Wojciech w 18 r. ur. z prośbą o Bożą opiekę i potrzebne łaski na dalszą drogę życia
12:00 1. Boże błog. dla mamy Aliny i opiekę MB nad nią
2. + Krystyna w 6 r. śm. i Jerzy w 17 r. śm. Mańkowscy
3. + Wojciech Ostrowski w miesiąc po śmierci
4. + Barbara Laskowska w miesiąc po śmierci
5. + Antoni Kryński w miesiąc po śmierci
6. + Rejmond, Leona, Jan
7. + Janina Matuszewska – int. od syna Mirosława z żoną Danutą
18:00+ Jadwiga Niewiarowska w 6 r. śm.
20:00Za parafian
2019-03-11 - poniedziałek
07:00Henryk o Bożą pomoc w trudnościach
17:30Greg. 9: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Stanisław Różycki w 6 r. śm., oraz jego rodzice, Leonard, Franciszka i Andrzej
2019-03-12 - wtorek
07:00+ Henryk Wysokiński
17:30Greg. 10: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Grzegorz Mistewicz, Jadwiga i Jan Kępkowiczowie
2019-03-13 - środa
07:00Dziękczynna w int. wszystkich wspierających modlitwą i ofiarujących pomoc
17:30Greg. 11: + Kazimierz Stempczyński
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia; + Barbara i Krystyna oraz Maria i Jerzy
2019-03-14 - czwartek
07:00Sławomir o pomyślny przebieg operacji i opiekę Matki Bożej
17:30Greg. 12: + Kazimierz Stempczyński
18:00O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Macieja
2019-03-15 - piątek
07:00Greg. 13: + Kazimierz Stempczyński
16:15Wypominki
17:30Msza Święta wypominkowa
18:00+ Barbara i Zdzisław Grabowscy
2019-03-16 - sobota
07:00+ Lucjan Wierzbicki i Krzysztof
17:30Greg. 14: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Barbara, Mieczysław, Wojciech Lewandowscy
2019-03-17 - niedziela
07:00Greg. 15: + Kazimierz Stempczyński
09:00+ Adam Rybitwa
10:30+ Maria Jaźwińska w 8 r. śm.
12:00 1. Maksymilian w 1 r. urodz.
2. Janina w 71 r. urodz.
3. Janina Kubik z okazji urodzin
4. + Józef Kubik z okazji imienin
5. + Józef Mościbrodzki, jego rodzice Honorata i Roman Witkowscy
6. + Alina i Czesław Jarzębscy
7. + Barbara Gryczewska w m-c po śmierci
8. + Jadwiga Piątek w 3 r. śm.
9. + Bogusława i Marian Grochowscy
10. + Krystyna Kowalczyk
18:00+ Jan Piróg w 10 r. śm.
20:00Za parafian
2019-03-18 - poniedziałek
07:00+ Krzysztof Dytry (int. od Zdzisława Dudka)
17:30Greg. 16: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Władysław, Władysława
2019-03-19 - wtorek
07:00WOLNA
17:30Greg. 17: + Kazimierz Stempczyński
18:00W int. różańca rodziców pw. św. Józefa
2019-03-20 - środa
07:00Greg. 18: + Kazimierz Stempczyński
17:30+ Tadeusz Książek w 9. r. śm.
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia
2019-03-21 - czwartek
07:00+ bp Jerzy Kraszewski, ks. Józef Chomski, ks. Andrzej Mikołajczyk, ks. Zdzisław Gniazdowski
17:30Greg. 19: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Wacław i jego rodzice Rozalia i Andrzej
2019-03-22 - piątek
07:00WOLNA
17:30Greg. 20: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Lucjanna, Wincenty, Feliks i cr. Szpigłów
2019-03-23 - sobota
07:00WOLNA
17:30Greg. 21: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Genowefa i Władysław Gójscy
2019-03-24 - niedziela
07:00Greg. 22: + Kazimierz Stempczyński
09:00+ Janina, Ludwik Samulnik, Bronisława Rachwalska
10:30Dziękczynna z okazji 90 ur. Stanisława Szydłowskiego z prośbą dalszych lat życia w zdrowiu i błog. Bożego
12:00 1. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błog. dla Pawła i Wojciecha z okazji urodzin
2. w 18 r. ur. Julii Laskowskiej z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB Pocieszenia
3. o zdrowie i potrzebne łaski dla Janusza
4. o zdrowie dla Małgorzaty Królczyńskiej
5. + Maria Cieślik
6. + Kazimierz, Janina, Antonina Posyniak, Antoni Paprocki
7. + Józefa, Piotr Łabędź i ich dzieci, Leon Fajfer i jego mama, Teofila i Karol Laszczka
8. + Edyta Woźniak
9. + Krystyna Skarżycka w miesiąc po pogrzebie
10. + Julian Przystupa w miesiąc po śmierci
18:00+ Anna Buc w 10 r. śm.
20:00Za parafian
2019-03-25 - poniedziałek
07:00+ Jadwiga i Wacław oraz ich rodzice
17:30Greg. 23: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Maria i Karol Zajączkowscy
2019-03-26 - wtorek
07:00+ Feliksa, Jan, Tadeusz Szydłowscy, Stanisław
17:30Greg. 24: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Krystyna, Stanisław Budek, Helena, Józef Brewczyńscy
2019-03-27 - środa
07:00Greg. 25: + Kazimierz Stempczyński
17:30+ Andrzej Skarżyński w 28 r. śm.
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia
2019-03-28 - czwartek
07:00+ Celina Kucaba w 15 r. śm.
17:30Greg. 26: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Genowefa, Jan, Mieczysław, Helena, Antoni, Eugeniusz
2019-03-29 - piątek
07:00+ Eugeniusz Paczuski
17:30Greg. 27: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Józefa, Zofia, Józefa, Stanisława, Władysław, Aleksander, Józef, Marian i Marianna
2019-03-30 - sobota
07:00+ Anna Wiśniewska
17:30Greg. 28: + Kazimierz Stempczyński
18:00+ Jadwiga i Wacław Paczuscy
2019-03-31 - niedziela
07:00Greg. 29: + Kazimierz Stempczyński
09:0060 r. ślubu Wiesławy i Eugeniusza Pruszyńskich z prośbą o dalsze błogosławieństwo
10:30Dominika Pacholczyk w 50 r. urodz.
12:00 1. + Julian Przystupa w miesiąc po śmierci
2. + Aniela Mościcka
3. + Wanda Szałucha
18:00+ Marek w 36 r. śm.
20:00Za parafian
2019-04-01 - poniedziałek
07:00WOLNA
17:30Greg. 30: + Kazimierz Stempczyński
18:00za zmarłych członków i przyjaciół Gazety Polskiej w Sulejówku, + Ryszard Mikołajczuk, Elżbieta Simińska, Hubert Korczak, Julian Przystupa, Jacek Buczek, Czesław Wojtkowski i bliscy zmarli
2019-04-02 - wtorek
07:00Greg. 1: + Kazimierz Kruk
17:30Helena z racji 18 r. urodz. z prośbą o dalsze błog. Boże i potrzebne łaski z dziękczynieniem za już otrzymane
18:00+ Irena i Eugeniusz Paczuscy
2019-04-03 - środa
07:00Greg. 2: + Kazimierz Kruk
08:00Msza Święta 7-8 SP, 3 Gim., LO
09:30Msza Święta 4-6 SP
11:00Msza Święta 1-3 SP
17:30+ Stanisława, Halina, Stanisław Sarnowscy, Stanisław Kowalczyk
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia
2019-04-04 - czwartek
07:00Greg. 3: + Kazimierz Kruk
17:30+ Stefania, Leon Janus, Andrzeja i cr. Janusów, Soczków i Kucharskich
18:00+ Agnieszka, Bogusław Jaczewscy, Helena, Marian Roguscy
2019-04-05 - piątek
07:001. Greg. 4: + Kazimierz Kruk
2. W 18 r. urodzin Mikołaja
18:00Int. wynagradzająca od Kół Żywego Różańca
2019-04-06 - sobota
07:00Greg. 5: + Kazimierz Kruk
12:00Int. wynagradzająca od Kół Żywego Różańca
18:00+ Aleksandra, Stanisław, Marian Rogala
2019-04-07 - niedziela
07:00Greg. 6: + Kazimierz Kruk
09:00+ Lech Woźniak w 1 r. śm.
10:30Dziękczynna w 50 r. ślubu Lucyny i Janusza z prośbą o dalszą Bożą opiekę nad nimi i ich rodziną
12:00 1. W int. ofiar zbrodni katyńskiej i katastrofy smoleńskiej
2. + ks. prał. Wacław Koryś (od KŻR)
3. + Pelagia, Stanisław, Ignacy Talacha, cr. Jastrzębskich i Mokrackich
4. + Stanisław Laskowski w 1 r. śm.
5. + Aleksander Szafarski i jego rodzice
6. + Janina Matuszewska w miesiąc po śmierci
7. + Janusz Szymanowski w miesiąc po śmierci
8. Maciej w 25 r. urodzin
9. w podziękowaniu za opiekę Bożą i prośba o dalsze łaski
10. dziękczynno-błagalna o Boże błogosławieństwo i opiekę MB
18:00+ Halina i Ryszard Urban
20:00O zdrowie i błog. dla Aliny Czarnockiej w 83 r. urodz.
2019-04-08 - poniedziałek
07:00Greg. 7: + Kazimierz Kruk
10:00+ Franciszka, Leonard, Andrzej, Stanisław, Aleksandra, Aleksander
18:00+ Darek, Stanisław, Marta, Józef i cr. Górskich i Czarnockich
20:00Za parafian
2019-04-09 - wtorek
07:00Greg. 8: + Kazimierz Kruk
10:00+ Kazimiera i Jan Jackiewicz oraz ich rodzice
18:00+ Antonina, Narcyz
20:00+ Rafał Karykowski w 10 r. śm.
2019-04-10 - środa
07:00Greg. 9: + Kazimierz Kruk
10:00+ Bronisława, Kazimierz, Tadeusz i Joanna Ukleja
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia
20:00+ Krystyna Krasiczyńska w 1 r. śm., cr. Krasiczyńskich i Stefaniuków o wieczne zbawienie
2019-04-11 - czwartek
07:00Greg. 10: + Kazimierz Kruk
17:30+ Stanisława Chmiel w 1 r. śm.
18:00+ Marian i Marianna Pazio w 23 r. śm Mariana
2019-04-12 - piątek
07:00Greg. 11: + Kazimierz Kruk
17:30+ Marian, Helena, Tadeusz
18:00+ Kazimierz Badowski w 2 r. śm., Helena i Irena Badowskie oraz Franciszek i Henryk Lichmir
2019-04-13 - sobota
07:00Greg. 12: + Kazimierz Kruk
17:30+ Arkadiusz Kalicki w 13 r. śm. oraz Zdzisław Kalicki
18:00+ Piotr, Mieczysław, Marianna Raczkowscy
2019-04-14 - niedziela
07:00Greg. 13: + Kazimierz Kruk
09:00+ Władysław, Feliksa, Marianna i cr. Zagrabskich
10:30+ Mieczysław Bakuła w 7 r. śm.
12:00 1. Julia i Adam o Boże błogosławieństwo, zdrowie i mądrość
2. + Roman Kołacz, Helena Korycińska
3. + Zdzisław Książek w 23 r. śm.
4. + Helena Wyszkowska w 9 r. śm.
5. + Barbara Gryczewska w miesiąc po śmierci
6. + Wiesława Owsianko w 3 r. śm.
7. + Adrianna Woś w 40 r. urodz.
8. + Ryszard, Stefan Dobosz
9. + Krzysztof Szymański w 8 r. śm.
18:00+ Dariusz Stefaniuk
20:00Za parafian
2019-04-15 - poniedziałek
07:00Greg. 14: + Kazimierz Kruk
17:30+ Mirosława w 7 r. śm.
18:00+ Walenty, Tekla, Antoni, Helena, Albina, Zygmunt i Aleksy Mirkowscy
2019-04-16 - wtorek
07:00Greg. 15: + Kazimierz Kruk
17:30+ Jadwiga i Jan Nekresz, Edward i Feliksa Kubliccy, Róża i Jan Sieńczykowie
18:00+ Ania Pietrucha, Mirosław Bożym
2019-04-17 - środa
07:00Greg. 16: + Kazimierz Kruk
17:30+ Jan, Witold i Helena
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia; + Waldemar Siła w miesiąc po śmierci
2019-04-18 - czwartek
18:001. Greg. 17: + Kazimierz Kruk
2. + Franciszek Kacprzyk
3. + 10 miesiąc po śmierci Jan Kaczorowski i Elżbieta
2019-04-19 - piątek
18:00Liturgia Męki Pańskiej
2019-04-20 - sobota
18:001. Greg. 18: + Kazimierz Kruk
2. + Irena i Marian
3. + Henryk Wysokiński
2019-04-21 - niedziela
06:00Za parafian
09:00+ Edward Stachowiak i jego rodzice
10:30+ Stefania, Zenon, Ryszard Szydłowscy
12:00 1. Szymon o szczęśliwą operację i zdrowie
2. + Józef, Władysław, Czesław Rędaszka
3. + Alicja Tomajer w 1 rocz. śm. oraz Andrzej Anusiewicz w 5 rocz. śm.
18:00+ Janina Luboch i cr. Piróg i Buczek
20:00Greg. 19: + Kazimierz Kruk
2019-04-22 - poniedziałek
07:00Greg. 20: + Kazimierz Kruk
09:00+ Lucjan i Marianna
10:30+ Jan Tkacz i cr. Tkaczów i Królaków
12:00 1. Wiktoria Deyna dziękcz. w 18 r. urodzin z prośbą o Boże błog.
2. o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Wojciecha
3. + Wojciech Gwizdka
4. + Adrianna-Grażyna Woś w miesiąc po śmierci
5. + Henryk Nagaj oraz cr. Nagajów, Mieczysław Duda, Jan Łabędź, Czesława Kotowska
6. + Zofia Kądzioła w 17 r. śm.
18:00Bernarda i Paweł w 49 rocz. ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
20:00Monika i Paweł Szpala w 20 rocz. ślubu z prośbą o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
2019-04-23 - wtorek
07:00Greg. 21: + Kazimierz Kruk
17:30+ Feliksa, Jan, Tadeusz i Stanisław
18:00+ Kazimiera Dowiatowa w 14 r. śm.
2019-04-24 - środa
07:00Greg. 22: + Kazimierz Kruk
17:30+ Stanisława Janczewska w 34 r. śm.
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia
2019-04-25 - czwartek
07:00Greg. 23: + Kazimierz Kruk
17:30+ Józef, Emilia, Witold, Czesława i dziadkowie
18:00+ Edyta Woźniak
2019-04-26 - piątek
07:00Greg. 24: + Kazimierz Kruk
17:30w int. zmarłych polecanych w wypominkach
18:001. + Marianna Piwowarczyk
2. Int. profesora z SGH
2019-04-27 - sobota
07:00Greg. 25: + Kazimierz Kruk
17:30O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Agnieszki z okazji urodzin
18:00WOLNA INTENCJA
2019-04-28 - niedziela
07:00Greg. 26: + Kazimierz Kruk
09:00+ Teresa i Władysław Zarzyccy
10:30+ w int. Różańca Rodziców pw. św. Joanny Beretty Molli o Boże błog. dla rodziców i dzieci
12:00 1. Barbara i Włodzimierz w 45 r. ślubu o Boże błog. i opiekę MB Pocieszenia
2. O Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej w 10 r. urodzin
3. Agata o szczęśliwe rozwiązanie
4. Jakub, Maciej, Józef z racji rocz. urodz. z prośbą o błog. Boże, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego na kolejne lata życia
5. Janusz o zdrowie i potrzebne łaski
6. Kazimiera i Piotr Gierczyccy, Aleksandra Trojanowska
7. + Jadwiga Drapała
8. + Barbara Jeleńska w 1 r. śm.
9. + Sabina Drąka w 5 r. śm., cr. Drąków i Ronsickich
10. + Krystyna, Leokadia, Mieczysław, Stanisław Dudek
11. + Jerzy Szulim w miesiąc po śmierci
18:00Grażyna i Wiesław w 35 r. ślubu o Boże błog. i dalszą opiekę nad nimi i rodziną
20:00Za parafian


1. czytanie (Dz 3, 11-26)Zabiliście Dawcę życia, ale Bóg wskrzesił Go z martwychPsalm (Ps 8, 2ab i 5. 6-7. 8-9 (R.: por. 2ab))Jak jest przedziwne imię Twoje, Panie!
Albo: Alleluja
Aklamacja (Ps 118 (117), 24)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Łk 24, 35-48)Musiały się wypełnić zapowiedzi Pisma Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00Greg. 23: + Kazimierz Kruk
17:30+ Józef, Emilia, Witold, Czesława i dziadkowie
18:00+ Edyta Woźniak
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wiadomości
Prześlij wiadomość
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000