- 2018
2018-07-13 08:42:23
Pielgrzymka Rowerowa Seniorów* na Jasną Górę Sulejówek 2018

W ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości grupa parafian parafii pw. NMP Królowej Kościoła w Sulejówku organizuje w dniach 10.08. – 15.08.2018 r. Pielgrzymkę Rowerową na Jasną Górę Seniorów oraz osób chcących im towarzyszyć.

Trasa pielgrzymki wyniesie ok. 270 km. Przebiegać ona będzie:
       10.08. Sulejówek – Lewiczyn (odcinek dwuetapowy z przejazdem SKM)
       11.08.Lewiczyn – Radzice Duże
       12.08 Radzice Duże – Klew
       13.08. Klew – Kobiele Wielkie
       14.08. Kobiele Wielkie – Częstochowa
       15.08. Częstochowa – Sulejówek

Noclegi przygotowane są w domach pielgrzymkowych, szkołach i remizie OSP.
Codziennie zgodnie z charakterem wyjazdu będzie odbywała się Msza św.
Powrót pielgrzymów autokarem do Sulejówka nastąpi 15 sierpnia po uroczystościach religijno-patriotycznych na Jasnej Górze.
Rowery po zakończeniu pielgrzymki zostaną przewiezione samochodem do Sulejówka.

Chętni na wyjazd zobowiązani są do zapoznania się z „Regulaminem Pielgrzymki Seniorów Sulejówek 2018” (dostępny poniżej bądź przesłany na życzenie drogą mailową). Z regulaminem można się także zapoznać w sklepie „220v Sklep Elektryczny”, Sulejówek, ul. Dworcowa 82 oraz w MRPSPORT SKLEP I SERWIS ROWEROWY, ul. Dworcowa 89.
Zgłoszenie udziału w pielgrzymce oznacza akceptację tego Regulaminu.

Opłata organizacyjna („wpisowe”) na koszty noclegów, transportu, ubezpieczenia, przygotowanie trasy, itp. wynosi 300 zł od pielgrzyma i po pielgrzymce zostanie publicznie rozliczona.
Wszyscy zdecydowani na udział w pielgrzymce proszeni są o wpłacenie zaliczki 100zł w sklepie „220v Sklepie Elektrycznym”, Sulejówek, ul. Dworcowa 82.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zapisy przyjmowane są w kolejności zgłoszenia do wtorku 31 lipca br. Zastrzega się możliwość wcześniejszego zamknięcia listy i przyjmowania zapisów na listę rezerwową.

W najbliższą niedzielę (2018-07-15) zapraszam do naszego stanowiska info przed kościołem po każdej Mszy św.!

Kontakt – informacje – zapisy:
Tel. +48 883 704 565
      +48 607 797 422
rowerowa.sulejowek@gmail.com
www.parafiasulejowek.pl

*oraz Osób Chcących im Towarzyszyć

Zapraszamy na pielgrzymi szlak!