- 2022
2022-10-22 20:22:45
"Loretto jest darem Boga,a każdym darem trzeba się dzielić z bliźnimi"
bł.ks.Ignacy Kłopotowski

Dnia 22.10 Służby Liturgiczne z naszej parafii udały się na pielgrzymkę do Loretto. Podczas zwiedzania dzieci dowiedziały się kiedy powstało Loretto kto założył i wiele innych ciekawostek o tym świętym miejscu. Wzięły też udział we Mszy Św.w Sanktuarium M.B.Loretańskiej w której znajduje się grób założyciela tego miejsca ks. Ignacego Kłopotowskiego. Na koniec naszej pielgrzymki udaliśmy się na wspólny poczęstunek.
Dziękujemy za wspólnie spędzony dzień oraz księżom i s.Marysi za zorganizowanie wspólnej wycieczki dla naszych Służb liturgicznych.

Loretto
Komentarze dodaj
podpis:

komentarz:

2022-11-28 - poniedziałek
16:00  ul. Fredry, Kołłątaja, Niemcewicza, Zawiszy, Brzozowa, Ludowa, Akacjowa, Gdańska
1. czytanie (Iz 4, 2-6)Radość zbawionychPsalm (Ps 122 (121), 1b-2. 4-5. 6-7. 8-9 (R.: por. 1bc))Idźmy z radością na spotkanie PanaAklamacja (Por. Ps 80 (79), 4)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mt 8, 5-11)Wielu ze Wschodu i Zachodu przyjdzie do królestwa niebieskiego Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
06:45 - K DRoraty:
1. GREG 28. † Franciszek Burta
2. GREG 28. † Wiktoria i Tadeusz Hawryluk
3. † Zdzisław Trynkos (od rodziny Szarek)
4. O Boże bł. i zdrowie dla Marii