Wpisane przez: Wojtek
Kategoria:
- 2022
2022-09-11 02:15:55
  1. Poświęcenie tornistrów odbędzie się dziś podczas Mszy św. o godz. 10:30.
  2. Nabożeństwo Fatimskie zostanie odprawione we wtorek 13 września po zakończeniu Mszy św. o godzinie 18:00.
  3. Msza święta w intencji ofiar pacyfikacji mieszkańców Długiej Szlacheckiej, Zorzy, Cechówki i Miłosny zostanie odprawiona w czwartek o godzinie 17:00 przy pomniku Ofiar II Wojny Światowej.
  4. Modlitwa wypominkowa w najbliższy piątek o godz. 16:30. Po niej będzie Msza św. w intencji zmarłych o godzinie 17:30.
  5. Schola „Nutki Jezusa” serdecznie zaprasza chętne dzieci na próby scholi. Zajęcia odbywają się w każdą sobotę od godz. 9:00 do 10:30 w szkole przy kościele, oraz w niedziele o godz. 10:00 w kościele.
  6. Wznawiamy niedzielne spotkania dla młodzieży. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania, młodzież ze szkół średnich oraz studentów w każdą niedzielę po mszy św. o godz. 20:00 na spotkania do szkoły przy kościele.
  7. Zapraszamy do śpiewania w naszym chórze parafialnym. Próby odbywają się w każdą środę o godz. 19:00 w szkole przy kościele.
  8. Zapraszamy na kwadrans muzyczny w wykonaniu Pana Piotra – naszego organisty, który odbędzie się dziś po mszy świętej o godz. 12:00.
  9. Zachęcamy do nabycia naszego diecezjalnego tygodnika Idziemy.

Intencje mszalne (11 – 19-09-2022)
2022-09-11 - niedziela
07:00 D1. GREG 11. + Czesław Szałucha
2. GREG 7. + Andrzej Matusik
09:00 G+ Marian Kublicki w 2. r. śm.
10:30 G+ Janina Filipiak
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
+ Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (21/30)
1. + Władysław Kurczak w 2. r. śm. oraz zmarli z r. Kołakowskich: Stanisława, Józef i Andrzej
2. + Stanisław Tabor w 10. r. śm.
3. + Wanda Rupiewicz w miesiąc po pogrzebie
4. Dziękczynna Magdy i Dariusza w 12. r. ślubu z prośbą o dalsze Boże bł. i potrzebne łaski dla nich i ich synka Stasia w 11. r. urodzin
5. + Franciszka Frąckiewicz
6. Dziękczynna z okazji 50. r. ślubu Jadwigi i Henryka z prośbą o dalsze Boże bł., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
18:00 GO zdrowie, dary Ducha Św. dla Piotra i Kasi
20:00 G+ Zofia i Stefan Kołodziejczyk
2022-09-12 - poniedziałek
07:00 D1. GREG 12. + Czesław Szałucha
2. GREG 8. + Andrzej Matusik
17:30 D1. + Mariusz Wilkowski w 5. r. śmierci
2. + Irena i Edward Kalinowscy, Krystyna, Zygmunt, Jan Woźniak
18:00 D1. + Tomasz Litwin i zm. z r. Litwinów, Kubasów, Kucabów
2. + Anna i Jan
2022-09-13 - wtorek
07:00 D1. GREG 13. + Czesław Szałucha
2. GREG 9. + Andrzej Matusik
17:30 D+ Anna Seroczyńska – o zbawienie duszy i życie wieczne w niebie
18:00 DW 26. r. ślubu Anny i Grzegorza i 8. r. urodzin Jana o Boże bł., łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej
2022-09-14 - środa
07:00 D1. GREG 14. + Czesław Szałucha
2. GREG 10. + Andrzej Matusik
17:30 D1. + Jan Kacprzyk
2. + Kryspin
18:00 DNabożeństwo do MB Pocieszenia
2022-09-15 - czwartek
07:00 D1. GREG 15. + Czesław Szałucha
2. GREG 11. + Andrzej Matusik
17:30 DEwa i Krzysztof w kolejną rocznicę ślubu w podziękowaniu za dotychczasową opiekę, z prośbą o potrzebne łaski i Boże bł.
18:00 D+ Stanisław i Helena
2022-09-16 - piątek
07:00 D1. GREG 16. + Czesław Szałucha
2. GREG 12. + Andrzej Matusik
17:30 D+ zmarli polecani w parafialnych wypominkach
18:00 D1. Dziękczynna w 5. r. ślubu Dariusza i Anny z prośbą o dalszą Bożą opiekę i potrzebne łaski dla nich i ich dzieci
2. + Zdzisław Mazur
2022-09-17 - sobota
07:00 D1. GREG 17. + Czesław Szałucha
2. GREG 13. + Andrzej Matusik
17:30 D1. + Józef i Andrzej
2. + Krystyna, Stanisław, Leokadia i Mieczysław Dudek
18:00 D+ Tadeusz, Jadwiga i Wacław
2022-09-18 - niedziela
07:00 D1. GREG 18. + Czesław Szałucha
2. GREG 14. + Andrzej Matusik
09:00 G+ Alicja i Edward Gańko, oraz Marianna i Józef Jakubowscy
10:30 G+ Adam Szewczak i Genowefa Szewczak, oraz Mieczysław Wiśniewski
12:00 GMsza w intencjach zbiorowych
+ Stanisław Zemła o miłosierdzie Boże dla niego, odpuszczenie wszystkich grzechów i pokój wieczny (22/30)
1. + Lucyna Zofia Dzierżyńska w miesiąc po pogrzebie
2. + Cecylia i Zofia Lesickie, Teresa Drzycińska
3. + Przemysław Jarzyński w 8. r. śm., Adam Jarzyński, Janina, Antoni, Stanisław Rytel, Władysław Prokopowicz
4. + Maria Kikoła
5. + Waldemar Gadomski (6. r. śm.), Bogdan, Dariusz, Andrzej i Marek Rak
6. + Danuta Nowaczyk w 1. r. śm. za jej rodziców i siostrę
7. + Aneta Wlazło-Czmyr (od kolegów i koleżanek z biura APMD)
8. + Józef Bartas w 25. r. śm.
9. O zdrowie dla Teresy Żochowskiej
18:00 G+ Genowefa i Bolesław Rutkowscy
20:00 G+ Maria Świeboda, Mieczysław Kujawa, Maria i Tadeusz Żukowscy

Podziel się:
sledzik
Facebook
1. czytanie (Ga 2, 1-2. 7-14)Paweł wyrzuca Piotrowi chwiejnośćPsalm (Ps 117 (116), 1b-2 (R.: por. Mk 16, 15))Całemu światu głoście Ewangelię
Albo: Alleluja
Aklamacja (Por. Rz 8, 15bc)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Łk 11, 1-4)Jezus uczy modlitwy Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00 - K D1. GREG 5. + Lucyna Napiórkowska
2. + Zuzanna i Rudolf oraz Halina i Stefan Ginterowie
17:30 - K D+ Tadeusz Grubek w 3. r. śm.
18:00 - K DNabożeństwo do MB Pocieszenia
18:30 - K DRóżaniec
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wiadomości
Prześlij wiadomość
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000