- 2013
2013-06-01 22:04:54
  1. W sobotę 8 czerwca wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  2. Dziś (tj. w niedzielę 2 czerwca) w godz. 13:15 - 17:00, będzie miał miejsce II Piknik Parafialny. Serdecznie zapraszamy do wzięcia w nim udziału. Z racji pikniku zamknięte będą ulice: od rana Bogusławskiego (od Żeromskiego do Krasickiego) oraz po Mszy o 9:00 Żeromskiego (od Bogusławskiego do Paderewskiego). Ewentualne datki uzyskane w czasie pikniku będą przeznaczone na budowę konstrukcji ołtarza na Boże Ciało.
  3. Składamy serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie przepięknych ołtarzy na Boże Ciało: Domowemu Kościołowi, Paniom z Żywego Różańca, Radzie Duszpasterskiej i Siostrom Misyjnym. Wszystkim parafianom i gościom za tak liczny udział we Mszy i procesji.
  4. Chór parafialny zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcą służyć Panu śpiewem podczas uroczystych liturgii. Nie jest wymagana znajomość nut, ani doświadczenie chóralne, jedynie ogólna muzykalność i poczucie odpowiedzialności. Zainteresowanych prosimy o kontakt z dyrygentem tel. 501722470 lub smigielski.orkiestra@gmail.com.
  5. Zapraszamy wszystkich chętnych (młodszych i starszych) na II Diecezjalny Zlot Młodzieży w Ostrówku, w sobotę 15 czerwca 2013 r. Jedzmy autokarem spod kościoła o godz. 8:00. Powrót ok. godz. 16:00. Zapisy u ks. Arkadiusz Lao.
    Ogólny plan spotkania w Ostrówku:
    9:30 - przyjazd i rejestracja uczestników
    10:00 program ewangelizacyjny m.in.:
    koncert Propaganda Dei
    Teatr Ewangelizacyjny - Jonasz
    Koronka do Bożego Miłosierdzia
    rozdanie nagród Warszawsko-Praskiej Ligi Piłkarskiej
    konferencja
    nałożenie krzyży misyjnych młodzieży wyjeżdżającej do Rio de Janeiro oraz pobłogosławienie krzyżyków-pamiątek dla wszystkich uczestników spotkania.
    13:00 - Msza św. pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa z uroczystym Wyznaniem Wiary w formie dialogu. Na koniec odnowienie zawierzenia młodzieży Bożemu Miłosierdziu.
    14:30 obiad
    W trakcie spotkani będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty, rozmowy z księżmi i siostrami zakonnymi.
  6. Spotkanie organizacyjne dla rodziców i dzieci wyjeżdżających na kolonie letnie do Soliny odbędzie się w niedzielę 9 czerwca, po Mszy o godzinie 10:30, w kaplicy Matki Bożej.
  7. Zapraszamy na pielgrzymkę po "Sanktuariach Maryjnych Europy" w dniach 21.09 - 04.10.2013 r. Koszt 2850 zł. Zapisy i informacje u Ks. Arkadiusza Lao, tel. 606 249 238 lub u Ks. Andrzeja Lubowickiego, tel: 507 062 069 oraz u Pani Grażyny Tul, tel: 503 039 537. Szczegółowy plan jest podany poniżej w naszym informatorze "Sanktuarium" oraz na stronie parafialnej: www.parafiasulejowek.pl

x. Arek

18:00 - K G1. † Józefa Lachowicz – greg 28
2. † Genowefa Molasy (1 r. śm oraz Czesław Molasy (23 r. śm)