- 2020
2020-12-26 22:33:02
Drodzy Przyjaciele, w ten szczególny czas świąt Bożego Narodzenia przyjmijcie najlepsze życzenia dla Was i Waszych bliskich. Niech Najświętsza Maryja Panna i św. Józef otoczą Was swą opieką, a narodzony w Betlejem Zbawiciel rozpali na nowo gorliwość chrześcijańską i obdarzy Was wszelkimi potrzebnymi łaskami w Nowym Roku. Tak niewiele Nam potrzeba, aby przytulić się do Nieba.

Niech nas błogosławi Bóg Wszechmogący, Ojciec, Syn Boży i Duch Święty, zarówno w życiu osobistym, zawodowym, jak i w służbie wzajemnej wobec innych ludzi. Zdrowia, szczęścia, bliskich blisko i miłości ponad wszystko. Wesołych, pełnych ciepła Świąt z całego serca życzą:

Ks. proboszcz Krzysztof Kietliński
ks Zbigniew i ks. Kamil z ks. Sebastianem.

07:00 - K D† Ryszard, Stefan i Magdalena Dobosz
17:30 - K D† Zofia (3 r. śm) i Edward (30 r. śm) Piekarscy
18:00 - K DW intencji 36 r. ślubu Doroty i Krzysztofa z podziękowaniem za otrzymane łaski i wspólne życie, rodzinę oraz z prośbą o dalsze Boże bł dla nich i ich dzieci z rodzinami, a także z prośbą o opiekę Maryi