- 2020
2020-12-26 22:33:02
Drodzy Przyjaciele, w ten szczególny czas świąt Bożego Narodzenia przyjmijcie najlepsze życzenia dla Was i Waszych bliskich. Niech Najświętsza Maryja Panna i św. Józef otoczą Was swą opieką, a narodzony w Betlejem Zbawiciel rozpali na nowo gorliwość chrześcijańską i obdarzy Was wszelkimi potrzebnymi łaskami w Nowym Roku. Tak niewiele Nam potrzeba, aby przytulić się do Nieba.

Niech nas błogosławi Bóg Wszechmogący, Ojciec, Syn Boży i Duch Święty, zarówno w życiu osobistym, zawodowym, jak i w służbie wzajemnej wobec innych ludzi. Zdrowia, szczęścia, bliskich blisko i miłości ponad wszystko. Wesołych, pełnych ciepła Świąt z całego serca życzą:

Ks. proboszcz Krzysztof Kietliński
ks Zbigniew i ks. Kamil z ks. Sebastianem.

1. czytanie (Iz 1, 10. 16-20)Przestańcie czynić zło, zaprawiajcie się w dobruPsalm (Ps 50 (49), 8-9. 16b-17. 21 i 23 (R.: por. 23b))Temu, kto prawy, ukażę zbawienieAklamacja (Ez 18, 31ac)Chwała Tobie, Królu wiekówEwangelia na dziś(Mt 23, 1-12)Strzeżcie się pychy i obłudy Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:001. GREG. 3. + Zbigniew Zimnowodzki.
2. GREG. 3. + Stanisław Zagubień.
17:30O zdrowie i opiekę Matki Bożej Pocieszenia dla Mieczysława i Heleny.
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia (intencje zbiorowe).
1. + Ewa i Bogdan Woźniak.
2. + Sabina i Stefan Powierża.