- 2020
2020-12-26 22:33:02
Drodzy Przyjaciele, w ten szczególny czas świąt Bożego Narodzenia przyjmijcie najlepsze życzenia dla Was i Waszych bliskich. Niech Najświętsza Maryja Panna i św. Józef otoczą Was swą opieką, a narodzony w Betlejem Zbawiciel rozpali na nowo gorliwość chrześcijańską i obdarzy Was wszelkimi potrzebnymi łaskami w Nowym Roku. Tak niewiele Nam potrzeba, aby przytulić się do Nieba.

Niech nas błogosławi Bóg Wszechmogący, Ojciec, Syn Boży i Duch Święty, zarówno w życiu osobistym, zawodowym, jak i w służbie wzajemnej wobec innych ludzi. Zdrowia, szczęścia, bliskich blisko i miłości ponad wszystko. Wesołych, pełnych ciepła Świąt z całego serca życzą:

Ks. proboszcz Krzysztof Kietliński
ks Zbigniew i ks. Kamil z ks. Sebastianem.

1. czytanie (Rz 8, 18-25)Stworzenie oczekuje objawienia się synów BożychPsalm (Ps 126 (125), 1b-2b. 2c-3. 4-5. 6 (R.: por. 3a))Pan Bóg uczynił wielkie rzeczy dla nasAklamacja (Por. Mt 11, 25)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Łk 13, 18-21)Przypowieści o ziarnku gorczycy i o zaczynie Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00 - K D1. GREG. 26 + Jadwiga Boguszewska
2. GREG. 26 + Cecylia Zbieć