- 2020
2020-03-07 17:42:00
Ekstremalna Droga Krzyżowa to wyzwanie – ruszamy w nocy na ponad 40 kilometrową wędrówkę. Sami, w milczeniu. Zdani wyłącznie na siebie i własne siły.
Dostajemy do ręki mapę i rozważania - 14 stacji męki Jezusa.
Doświadczamy bólu, zmęczenia, ale dzięki temu sprawdzamy i przekraczamy siebie.
To ćwiczenie fizyczne i duchowe, po którym każdy może zostać odmieniony.

W ubiegłym roku w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy osób. Chcemy, aby w tym roku było nas jeszcze więcej.

Zapisy na EDK już ruszyły. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie internetowej: edk.org.pl

Naszą wyprawę rozpoczniemy 3 kwietnia o godz. 21.00 Mszą Świętą w kościele Matki Boskiej Zwycięskiej w Rembertowie a po Mszy wyruszymy w różnych kierunkach,  między innymi w kierunku Sulejówka.

Jeśli potrzebujesz chwili dla siebie, na przemyślenia. Może masz do podjęcia ważne decyzje, albo po prostu chcesz sprawdzić, czy sprostasz wyzwaniu.

Chodź z nami. Zapraszamy. Szczegóły na stronie internetowej: edk.org.pl oraz Facebooku

Komentarze dodaj
podpis:

komentarz:

1. czytanie (Lb 21, 4-9)Wąż miedziany znakiem ocaleniaPsalm (Ps 102 (101), 2-3a i 3cd. 16-17. 18-19. 20-21 (R.: por. 2))Wysłuchaj, Panie, mojego wołaniaAklamacja ()Chwała Tobie, Słowo BożeEwangelia na dziś(J 8, 21-30)Gdy wywyższycie Syna Człowieczego, poznacie, że Ja Jestem Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00+ Jan Tkacz, zm. z rodz. Tkaczów i Królaków.
10:00+ Zygmunt, Władysław i Antonina Janczewscy.
18:00+ Stanisław, Zygmunt, Czesław Taciak, Helena, Roman, Hipolit Uszyńscy.
20:00+ Agnieszka, Marian Gadomscy oraz zm. z rodz. Gadomskich.