- 2020
2020-03-07 17:42:00
Ekstremalna Droga Krzyżowa to wyzwanie – ruszamy w nocy na ponad 40 kilometrową wędrówkę. Sami, w milczeniu. Zdani wyłącznie na siebie i własne siły.
Dostajemy do ręki mapę i rozważania - 14 stacji męki Jezusa.
Doświadczamy bólu, zmęczenia, ale dzięki temu sprawdzamy i przekraczamy siebie.
To ćwiczenie fizyczne i duchowe, po którym każdy może zostać odmieniony.

W ubiegłym roku w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy osób. Chcemy, aby w tym roku było nas jeszcze więcej.

Zapisy na EDK już ruszyły. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie internetowej: edk.org.pl

Naszą wyprawę rozpoczniemy 3 kwietnia o godz. 21.00 Mszą Świętą w kościele Matki Boskiej Zwycięskiej w Rembertowie a po Mszy wyruszymy w różnych kierunkach,  między innymi w kierunku Sulejówka.

Jeśli potrzebujesz chwili dla siebie, na przemyślenia. Może masz do podjęcia ważne decyzje, albo po prostu chcesz sprawdzić, czy sprostasz wyzwaniu.

Chodź z nami. Zapraszamy. Szczegóły na stronie internetowej: edk.org.pl oraz Facebooku

Komentarze dodaj
podpis:

komentarz:

1. czytanie (Jr 18, 18-20)Modlitwa prześladowanego JeremiaszaPsalm (Ps 31 (30), 5-6. 14. 15-16 (R.: 17b))Wybaw mnie, Panie, w swoim miłosierdziu.Aklamacja (J 8, 12)Chwała Tobie, Królu wiekówEwangelia na dziś(Mt 20, 17-28)Syn Człowieczy zostanie wydany na ukrzyżowanie Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:001. GREG. 3. + Zbigniew Zimnowodzki.
2. GREG. 3. + Stanisław Zagubień.
17:30O zdrowie i opiekę Matki Bożej Pocieszenia dla Mieczysława i Heleny.
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia (intencje zbiorowe).
1. + Ewa i Bogdan Woźniak.
2. + Sabina i Stefan Powierża.