- 2020
2020-03-07 17:42:00
Ekstremalna Droga Krzyżowa to wyzwanie – ruszamy w nocy na ponad 40 kilometrową wędrówkę. Sami, w milczeniu. Zdani wyłącznie na siebie i własne siły.
Dostajemy do ręki mapę i rozważania - 14 stacji męki Jezusa.
Doświadczamy bólu, zmęczenia, ale dzięki temu sprawdzamy i przekraczamy siebie.
To ćwiczenie fizyczne i duchowe, po którym każdy może zostać odmieniony.

W ubiegłym roku w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy osób. Chcemy, aby w tym roku było nas jeszcze więcej.

Zapisy na EDK już ruszyły. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie internetowej: edk.org.pl

Naszą wyprawę rozpoczniemy 3 kwietnia o godz. 21.00 Mszą Świętą w kościele Matki Boskiej Zwycięskiej w Rembertowie a po Mszy wyruszymy w różnych kierunkach,  między innymi w kierunku Sulejówka.

Jeśli potrzebujesz chwili dla siebie, na przemyślenia. Może masz do podjęcia ważne decyzje, albo po prostu chcesz sprawdzić, czy sprostasz wyzwaniu.

Chodź z nami. Zapraszamy. Szczegóły na stronie internetowej: edk.org.pl oraz Facebooku

Komentarze dodaj
podpis:

komentarz:

1. czytanie (Dz 18, 23-28)Działalność ApollosaPsalm (Ps 47 (46), 2-3. 8-9. 10 (R.: por. 8a))Pan Bóg jest królem całej naszej ziemi
Albo: Alleluja
Aklamacja (Por. J 16, 28)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(J 16, 23b-28)Opuszczam świat i idę do Ojca Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00 - K G1. + Zofia, Henryk, Jan Jerzak i ich rodzice.
2. + Zofia Wierzchoń.
3. GREG. 15. + Joanna Tryzno.
17:30 - K G+ Zenon Poławski.
18:00 - K G+ Zofia i Antoni oraz ich rodzice oraz Tomasz.
18:30 - K GNabożeństwo Majowe