Wpisane przez: Wojtek
Kategoria:
- 2020
2020-03-07 17:48:00
  1. Dziś po każdej Mszy św., odbędzie się zbiórka do puszek na dzieło misyjne Ad gentes.
  2. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania z grupy młodszej – I rok przygotowań, odbędzie się dziś (w niedzielę), po Mszy świętej wieczornej ok. godz. 1900 w kościele, natomiast spotkanie dla młodzieży z grupy starszej – II rok przygotowań, odbędzie się w najbliższą sobotę 14 marca, po Mszy św. o godz. 1800.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej, które w naszej parafii są odprawiane w piątki, z udziałem dzieci o godz. 1700 natomiast dla dorosłych i młodzieży o godz. 1830. Nabożeństwa Gorzkich Żali są odprawiane w niedzielę o godz. 1715.
  4. W środę o godz. 1800 modlitwy do Matki Bożej Pocieszenia. Kartki z intencjami można składać w zakrystii.
  5. W piątek po Mszy św. wieczornej oraz Drodze Krzyżowej, wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość modlitwy w ciszy do godz. 2000.
  6. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 1200 oprawę muzyczną liturgii zapewni nasz chór parafialny. Ponadto zapraszamy na próby chóru, które odbywają się w środy, o godz. 1900 w szkole przy kościele.
  7. Podobnie jak w latach poprzednich tak również w tym roku odbędzie się Ekstremalna Droga Krzyżowa, która rozpocznie się 03.04.2020 r. o godz. 2100 Mszą św. w kościele w Rembertowie w parafii Matki Bożej Zwycięskiej. Więcej informacji na stronie internetowej edk.org.pl oraz na naszej stronie parafialnej.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza naszego diecezjalnego tygodnika Idziemy.

Intencje mszalne (08 – 16-03-2020)
2020-03-08 - niedziela
07:001. GREG. 8. + Stanisław Zieliński.
2. GREG. 8. + Barbara Laskowska.
09:00+ Jerzy Kucharski w 26 rocz. śm. oraz Michalina Kucharska w 16 rocz. śm.
10:30+ Marianna, Adam, Józef, Stanisław i zmarli z rodz. Wojewodów i Kraszewskich.
12:00Msza św. w intencjach zbiorowych:
1. W 72 rocz. urodz., dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę dla Janiny Kubik.
2. Adam Sadowski w 18 rocz. urodz., z prośbą o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i dary Ducha Świętego na kolejne lata życia.
3. + Irena i Edward Krasuscy.
4. + Stanisława i Józef Żabokliccy, Justyna Żaboklicka i Zygmunt Żaboklicki.
5. + Czesław Dębski w mies. od pogrzebu.
6. + Halina Sadowska – prośba o niebo dla niej.
17:15Nabożeństwo – Gorzkie Żale.
18:00+ Jan Piróg w 11 rocz. śm.
20:00+ Jadwiga w rocznicę śmierci.
2020-03-09 - poniedziałek
07:001. GREG. 9. + Stanisław Zieliński.
2. GREG. 9. + Barbara Laskowska.
17:30+ Darek, Stanisław, Józef, Marta, Jan, Pelagia, Zenon, Adela, Wojciech, Józef i Katarzyna.
18:00+ Kazimierz Stempczyński w 2 rocz. śm.
2020-03-10 - wtorek
07:001. GREG. 10. + Stanisław Zieliński.
2. GREG. 10. + Barbara Laskowska.
17:30+ Ryszarda Braua.
18:00+ Janina Powierża.
2020-03-11 - środa
07:001. GREG. 11. + Stanisław Zieliński.
2. GREG. 11. + Barbara Laskowska.
17:30+ Jadwiga Drapała.
18:00Nabożeństwo do MB Pocieszenia (intencje zbiorowe)
Msza św. odprawiana w intencjach z nowenny do MB Pocieszenia.
2020-03-12 - czwartek
07:001. GREG. 12. + Stanisław Zieliński.
2. GREG. 12. + Barbara Laskowska.
17:30+ ks. bp Zbigniew Kraszewski, ks. Józef Chomski, ks. Andrzej Mikołajczyk, ks. Zdzisław Gniazdowski, ks. Wacław Koryś.
18:00+ Marian i Bogusława Grochowscy.
2020-03-13 - piątek
07:001. GREG. 13. + Stanisław Zieliński.
2. GREG. 13. + Barbara Laskowska.
17:00Droga Krzyżowa – dla dzieci.
17:30+ Zmarli z rodziny Borowickich – o dar życia wiecznego dla nich.
18:00+ Krystyna w 7 rocz. śm., Jerzy w 19 rocz. śm. Mańkowscy.
18:30Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych.
2020-03-14 - sobota
07:001. GREG. 14. + Stanisław Zieliński.
2. GREG. 14. + Barbara Laskowska.
17:30+ Jerzy Dmowski oraz zmarli z rodz. Dmowskich i Mroczków.
18:00+ Lucjan i Marianna – o wieczne zbawienie.
2020-03-15 - niedziela
07:00+ Krystyna Nowińska – Stępień w 3 rocz. śm.
09:00+ Józef Mościbrodzki i zm. rodzice.
10:30O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz dary Ducha Świętego dla Darii z okazji 18 rocz. urodzin.
12:00Msza św. w intencjach zbiorowych:
1. Dziękczynno – błagalna w intencji Angelo przeżywającego 30 rocz. swoich urodzin, z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski.
2. Prośba o łaskę zdrowia dla ks. Jana Gołębiewskiego.
3. O nawrócenie Krzysztofa, uwolnienie od złego i błogosławieństwo dla rodziny.
4. + Marianna Gorzałka, Kazimierz Gorzałka.
5. + Grzegorz Mistewicz, Jan i Jadwiga Kępkowicz.
6. + Jan Mazek w mies. po śmierci.
7. + Zofia, Cecylia, Stefania.
8. + Edward, Stefania, Wacław Witkowscy.
9. + Jacek, Janina, Marian i Sabina Kucharscy.
17:15Nabożeństwo – Gorzkie Żale.
18:00GREG. 15. + Stanisław Zieliński.
20:00GREG. 15. + Barbara Laskowska.

Podziel się:
sledzik
Facebook
1. czytanie (Dn 7, 9-10. 13-14)Zastępy aniołów służą Bogu1. czytanie (Ap 12, 7-12a)Michał i jego aniołowie walczą z szatanemPsalm (Ps 138, 1-2a. 2b-3. 4-5 (R.: 1c))Wobec aniołów psalm zaśpiewam PanuAklamacja (Por. Ps 103, 21)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(J 1, 47-51)Ujrzycie aniołów Bożych Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00GREG. 29. + Wiktor Radzikowski.
17:30GREG. 29. + Ryszard Brauła.
18:00+ Janina Faryn w 1 rocz. śm.
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wiadomości
Prześlij wiadomość
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000