- 2020
2019-12-26 18:25:35
W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, 26 grudnia, podczas Mszy świętej o godz. 1030 odbyło się rozesłanie Kolędników Misyjnych - dzieci w strojach kolędniczych, stojąc blisko ołtarza, zostały pobłogosławione i posłane, by niosły błogosławieństwo do domów, rodzin naszej parafii. Kolędnicy misyjni włączyli się w liturgię słowa, modlitwę powszechną i utworzyli procesję z darami m.in. niosąc sianko do żłóbka, jako wyraz miłości i wdzięczności Bożemu Dzieciątku, naszemu Zbawcy, który przyszedł na świat w ubóstwie , a także jako wyraz solidarności dzieci naszej parafii dla dzieci w Amazonii.

Kolędowanie misyjne dzieci, w pięciu grupach kolędniczych, odbędzie się 4 stycznia, w sobotę w godzinach 12.00 - 15.00

s. Maria

Komentarze dodaj