- 2019
2019-12-21 16:39:38
Drodzy Przyjaciele, w ten szczególny czas zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, przyjmijcie najlepsze życzenia dla Was i Waszych bliskich.
Niech Najświętsza Maryja Panna i św. Józef otoczą Was swą opieką, a narodzony w Betlejem Zbawiciel rozpali na nowo gorliwość chrześcijańską i obdarzy Was wszelkimi potrzebnymi łaskami w Nowym Roku.
Tak niewiele Nam potrzeba, aby przytulić się do Nieba.
Niech nas błogosławi Bóg Wszechmogący, Ojciec, Syn Boży i Duch Święty, zarówno w życiu osobistym, zawodowym, jak i w służbie wzajemnej wobec innych ludzi.
Zdrowia, szczęścia, bliskich blisko i miłości ponad wszystko. Wesołych, pełnych ciepła Świąt z całego serca życzą:

ks. proboszcz Krzysztof Kietliński
ks. Jan Sawicki
ks. Sebastian Lis
ks. Kamil Stańczuk
ks. diakon Aleksander Dembowski

1. czytanie (Ez 12, 1-12)Prorok zapowiada wygnaniePsalm (Ps 78 (77), 56-57. 58-59. 61-62 (R.: por. 7b))Wielkich dzieł Boga nie zapominajmyAklamacja (Ps 119 (118), 135)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mt 18, 21 – 19, 1)Przypowieść o niemiłosiernym słudze Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00 - K D1. + Ania Sękal (greg 21)
2. + Czesław Kotowski w 36. r. śm.
18:00 - K DDziękczynna w 18. r. urodzin Patrycji z prośbą o dalsze Boże bł. i potrzebne łaski