- 2019
- Nutki Jezusa
2019-11-25 19:33:26
24 listopada, w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata,  podczas Mszy św. o godz. 10:30, zostały przyjęte do scholi „Nutki Jezusa” trzy nowe scholanki: Hania, Marta i Wiktoria. Dziewczynki uroczyście złożyły swoje przyrzeczenie. Dziękując Panu Jezusowi i Jego Matce za łaskę powołania do scholi parafialnej, ślubowały "swoją służbę pełnić pobożnie, pilnie, i radośnie".

Po południu, o godzinie 16:00 w szkole przy kościele, schola  zaprosiła wszystkich parafian na koncert muzyczno – wokalny pt. „Nie siła, nie moc, lecz Duch jest w nas”.

s. Maria Treffoń

Przyjęcie nowych Scholanek
Komentarze dodaj
podpis:

komentarz:

1. czytanie (Mdr 3, 1-9)Bóg przyjął ich jak całopalną ofiarę1. czytanie (2 Kor 9, 6-10)Kto hojnie sieje, ten hojnie zbierać będziePsalm (Ps 112, 1-2. 5-6. 7-8. 9 (R.: por. 9a))Mąż sprawiedliwy obdarza ubogichAklamacja (J 12, 26)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(J 12, 24-26)Ziarno, które obumrze, przynosi plon obfity Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00 - K D1. + Ania Sękal (greg 20)
2. O Boże bł, łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej dla V Pielgrzymki Rowerowej Seniorów z Sulejówka do Częstochowy
18:00 - K DNabożeństwo do MB Pocieszenia