- 2013
2013-04-13 23:05:00
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. III Niedziela Wielkanocna, Msze św. o godz.: 7:00, 9:00, 9:00 w kaplicy Matki Bożej, 10:30, 10:30 w kaplicy Matki Bożej, 12:00 i 18:00, o godz. 17:40 Nieszpory.
  2. Do nabycia prasa katolicka, tygodniki: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny.
  3. W środę 17 kwietnia o godz. 18:00 modlitwy do Matki Bożej Pocieszenia, a po nich Msza św. zbiorowa.
  4. W piątek 19 kwietnia o godz. 18:00 Msza św. wypominkowa, o godz. 17:30 Różaniec w intencji zmarłych (Msza św. z 17:30 będzie odprawiana o godz. 18:00).
  5. W IV Niedzielę Wielkanocną, 21 kwietnia, będziemy przeżywać tzw. Niedzielę Dobrego Pasterza. W tym dniu modlimy się w intencji kapłanów oraz o nowe powołanie kapłańskie i zakonne.
  6. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia czasu nawiedzenia naszej parafii przez figurę Matki Bożej: Pani Organistce, chórowi, Panu Kościelnemu, scholi dziecięcej, ministrantom, bielankom i wszystkim grupom parafialnym, Panom którzy odśnieżyli i uprzątnęli teren wokół kościoła, Paniom z Żywego Różańca za kwiaty i dekoracje oraz wszystkim parafianom za udział w tych uroczystościach.
  7. Są do odebrania karty na kolonie dla dzieci i młodzieży z naszej parafii. Wypoczynek będzie miał miejsce w Solinie, w dniach od 15 ? 24 lipca. Koszt 850 zł. Uprzejmie prosimy o wypełnienie kart i wpłacenie zaliczki w wysokości 300 zł do dnia 28 kwietnia. Szczegółowe informacje u ks. Arkadiusza Lao.
  8. Zapraszamy do udziału w warsztatach małżeńskich, które mają na celu pomóc rodzinom zauważyć trapiące je problemy i je uzdrowić. Najbliższe spotkanie odbędzie się w sali, przy kościele w Halinowie, 14 kwietnia o godz. 17:00, czyli dziś. Wstęp wolny. Czas trwania ok. 2 godzin. Szczegóły akcji na www.kibicujrodzinie.pl
  9. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 28 kwietnia o godz. 19.00 w kaplicy Matki Bożej Pocieszenia. Obecność obowiązkowa.

x. Arek