- 2019
2019-07-04 15:09:49
Łosiera to tradycyjna nazwa pielgrzymek na Warmii, dokąd to w intencji rychłej beatyfikacji śp. Kardynała Stefana Wyszyńskiego bractwo rowerowych pielgrzymów z naszej parafii organizuje w dniach 10.08. – 15.08.2019 r. Pielgrzymkę Rowerową Seniorów i osób chcących im towarzyszyć.

Trasa pielgrzymki:
       10.08. Sulejówek – Gzy (odcinek dwuetapowy z przejazdem SKM)
       11.08.Gzy - Dzierzgowo
       12.08 Dzierzgowo - Stawiguda
       13.08. Stawiguda – Gietrzwałd - Barczewko
       14.08. Barczewko – Święta Lipka
       15.08. Święta Lipka – Sulejówek

Noclegi przygotowane są w szkołach i ośrodku turystycznym. Bagaż pielgrzymów, materace, karimaty,śpiwory przewożone będą na całej trasie samochodem.
Codziennie zgodnie z charakterem wyjazdu będzie odbywała się Msza św. i wieczorne konferencje.
Powrót pielgrzymów ( i rowerów!) autokarem do Sulejówka nastąpi 15 sierpnia po uroczystościach religijno-patriotycznych w Świętej Lipce.

Opłata organizacyjna („wpisowe”) na koszty noclegów, ciepłych posiłków, transportu, ubezpieczenia, przygotowanie trasy, itp. przy maks. liczbie uczestników (45 osób) nie przekroczy 350 zł od pielgrzyma i po pielgrzymce zostanie rozliczona.

Chętni na wyjazd zobowiązani są do zapoznania się z „Regulaminem Łosiery/Pielgrzymki Seniorów Sulejówek 2019” (dostępny: www.parafiasulejowek.pl) bądź przesyłany na życzenie drogą mailową). Z regulaminem można także zapoznać się w „220v Sklep Elektryczny”, Sulejówek, ul. Dworcowa 82 oraz w MRPSPORT SKLEP I SERWIS ROWEROWY, ul. Dworcowa 89.

Zapisów na pielgrzymkę oraz wpłacenia zaliczki 100zł można dokonać w „220v Sklep Elektryczny”, Sulejówek, ul. Dworcowa 82.
Zgłoszenie udziału w pielgrzymce oznacza akceptację ww. „Regulaminu....”.

Odrębnie poinformujemy o terminie zebrania informacyjnego i o dwudniowym wyjeździe przed pielgrzymkowym.

Zapisy przyjmowane są  do poniedziałku 5 sierpnia br., ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zastrzega się możliwość wcześniejszego zamknięcia listy i przyjmowania zapisów na listę rezerwową.

Kontakt – informacje – wstępne zapisy:
Tel. +48 883 704 565
      +48 607 797 422
rowerowa.sulejowek@gmail.com

*i Osób Chcących im Towarzyszyć

Komentarze dodaj
podpis:

komentarz:

07:00 - K D† Ryszard, Stefan i Magdalena Dobosz
17:30 - K D† Zofia (3 r. śm) i Edward (30 r. śm) Piekarscy
18:00 - K DW intencji 36 r. ślubu Doroty i Krzysztofa z podziękowaniem za otrzymane łaski i wspólne życie, rodzinę oraz z prośbą o dalsze Boże bł dla nich i ich dzieci z rodzinami, a także z prośbą o opiekę Maryi