EDK 2019 - www.parafiasulejowek.pl
- 2019
2019-03-23 21:04:13
Zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową.

Ekstremalna Droga Krzyżowa to wyzwanie – ruszamy w nocy na ponad 40 kilometrową wędrówkę. Sami, w milczeniu. Zdani wyłącznie na siebie i własne siły. Dostajemy do ręki mapę i rozważania - 14 stacji męki Jezusa. Doświadczamy bólu, zmęczenia, ale dzięki temu sprawdzamy i przekraczamy siebie. To ćwiczenie fizyczne i duchowe, po którym każdy może zostać odmieniony. W ubiegłym roku w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej wzięło udział ponad 50 tysięcy osób. Chcemy, aby w tym roku było nas jeszcze więcej.

Zapisy na EDK już ruszyły. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie internetowej: edk.org.pl

Naszą wyprawę rozpoczniemy 5 kwietnia o godz. 21.00 Mszą Świętą w kościele Matki Boskiej Zwycięskiej w Rembertowie a po Mszy wyruszymy aż w siedmiu różnych kierunkach na trasach od 27 do 80 km,  także w kierunku Sulejówka.

Jeśli potrzebujesz chwili dla siebie, na przemyślenia. Może masz do podjęcia ważne decyzje, albo po prostu chcesz sprawdzić, czy sprostasz wyzwaniu. Chodź z nami. Zapraszamy. Szczegóły na stronie internetowej: EDK.ORG.PL oraz Facebooku.

Komentarze dodaj
podpis:

komentarz:

1. czytanie (Jr 38, 4-6. 8-10)Bóg czuwa nad JeremiaszemPsalm (Ps 40 (39), 2-3. 4. 18 (R.: por. 14b))Panie, mój Boże, pośpiesz mi z pomocą2. czytanie (Hbr 12, 1-4)Wytrwanie w wierzeAklamacja (Por. J 10, 27)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Łk 12, 49-53)Ewangelia powodem rozłamu Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00+ Henryka Gołoś i wszyscy zmarli z rodziny.
09:00Aneta z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski, o dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej na każdy kolejny dzień życia – int. urodzinowa.
10:30Lucyna i Kazimierz w 50 rocz. ślubu, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich.
12:00Msza św. zbiorowa:
1. O zdrowie i potrzebne łaski dla Janusza.
2. W intencji Małgorzaty, w dniu rocz. urodzin – dziękczynna, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej oraz o łaskę zdrowia.
3. + Aniela Szewczyk.
4. + Małgorzata Agnieszka Górska w mies. po śmierci.
5. + Jerzy Modzelewski, Kazimiera i Wacław Piekart.
6. + Edward Kowalczyk w mies. po śmierci.
7. + Kamil Wiliński w mies. po śmierci.
13:30ŚLUB
18:00+ Henryk w 1 rocz. śm.
20:00+ W intencji zbawienia dusz zmarłych z rodziny Szyszkowicz, Duma, Lerka, Bućko oraz Dominika Mularczyk.