- 2019
2019-03-23 21:04:13
Zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową.

Ekstremalna Droga Krzyżowa to wyzwanie – ruszamy w nocy na ponad 40 kilometrową wędrówkę. Sami, w milczeniu. Zdani wyłącznie na siebie i własne siły. Dostajemy do ręki mapę i rozważania - 14 stacji męki Jezusa. Doświadczamy bólu, zmęczenia, ale dzięki temu sprawdzamy i przekraczamy siebie. To ćwiczenie fizyczne i duchowe, po którym każdy może zostać odmieniony. W ubiegłym roku w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej wzięło udział ponad 50 tysięcy osób. Chcemy, aby w tym roku było nas jeszcze więcej.

Zapisy na EDK już ruszyły. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie internetowej: edk.org.pl

Naszą wyprawę rozpoczniemy 5 kwietnia o godz. 21.00 Mszą Świętą w kościele Matki Boskiej Zwycięskiej w Rembertowie a po Mszy wyruszymy aż w siedmiu różnych kierunkach na trasach od 27 do 80 km,  także w kierunku Sulejówka.

Jeśli potrzebujesz chwili dla siebie, na przemyślenia. Może masz do podjęcia ważne decyzje, albo po prostu chcesz sprawdzić, czy sprostasz wyzwaniu. Chodź z nami. Zapraszamy. Szczegóły na stronie internetowej: EDK.ORG.PL oraz Facebooku.

Komentarze dodaj
podpis:

komentarz:

1. czytanie (Ez 12, 1-12)Prorok zapowiada wygnaniePsalm (Ps 78 (77), 56-57. 58-59. 61-62 (R.: por. 7b))Wielkich dzieł Boga nie zapominajmyAklamacja (Ps 119 (118), 135)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mt 18, 21 – 19, 1)Przypowieść o niemiłosiernym słudze Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00 - K D1. + Ania Sękal (greg 21)
2. + Czesław Kotowski w 36. r. śm.
18:00 - K DDziękczynna w 18. r. urodzin Patrycji z prośbą o dalsze Boże bł. i potrzebne łaski