- 2019
2019-03-23 21:04:13
Zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową.

Ekstremalna Droga Krzyżowa to wyzwanie – ruszamy w nocy na ponad 40 kilometrową wędrówkę. Sami, w milczeniu. Zdani wyłącznie na siebie i własne siły. Dostajemy do ręki mapę i rozważania - 14 stacji męki Jezusa. Doświadczamy bólu, zmęczenia, ale dzięki temu sprawdzamy i przekraczamy siebie. To ćwiczenie fizyczne i duchowe, po którym każdy może zostać odmieniony. W ubiegłym roku w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej wzięło udział ponad 50 tysięcy osób. Chcemy, aby w tym roku było nas jeszcze więcej.

Zapisy na EDK już ruszyły. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie internetowej: edk.org.pl

Naszą wyprawę rozpoczniemy 5 kwietnia o godz. 21.00 Mszą Świętą w kościele Matki Boskiej Zwycięskiej w Rembertowie a po Mszy wyruszymy aż w siedmiu różnych kierunkach na trasach od 27 do 80 km,  także w kierunku Sulejówka.

Jeśli potrzebujesz chwili dla siebie, na przemyślenia. Może masz do podjęcia ważne decyzje, albo po prostu chcesz sprawdzić, czy sprostasz wyzwaniu. Chodź z nami. Zapraszamy. Szczegóły na stronie internetowej: EDK.ORG.PL oraz Facebooku.

Komentarze dodaj
podpis:

komentarz:

1. czytanie (Iz 1, 10-17)Prawdziwa pobożnośćPsalm (Ps 50 (49), 8-9. 16b-17. 21 i 23 (R.: por. 23b))Temu, kto prawy, ukażę zbawienieAklamacja (Mt 5, 10)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mt 10, 34 – 11, 1)Kto was przyjmuje, Mnie przyjmuje1. czytanie (Syr 2, 7-11)Bojący się Boga, wierzcie, ufajcie, miłujciePsalm (Ps 1, 1-2. 3. 4 i 6 (R.: por. 1))Błogosławiony, kto zaufał PanuAklamacja (Mt 6, 33)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mt 6, 1. 5-8)Modlitwa w ukryciu Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00Za parafian.
18:00+ Genowefa Nastaga.