- 2019
2019-03-23 21:04:13
Zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową.

Ekstremalna Droga Krzyżowa to wyzwanie – ruszamy w nocy na ponad 40 kilometrową wędrówkę. Sami, w milczeniu. Zdani wyłącznie na siebie i własne siły. Dostajemy do ręki mapę i rozważania - 14 stacji męki Jezusa. Doświadczamy bólu, zmęczenia, ale dzięki temu sprawdzamy i przekraczamy siebie. To ćwiczenie fizyczne i duchowe, po którym każdy może zostać odmieniony. W ubiegłym roku w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej wzięło udział ponad 50 tysięcy osób. Chcemy, aby w tym roku było nas jeszcze więcej.

Zapisy na EDK już ruszyły. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie internetowej: edk.org.pl

Naszą wyprawę rozpoczniemy 5 kwietnia o godz. 21.00 Mszą Świętą w kościele Matki Boskiej Zwycięskiej w Rembertowie a po Mszy wyruszymy aż w siedmiu różnych kierunkach na trasach od 27 do 80 km,  także w kierunku Sulejówka.

Jeśli potrzebujesz chwili dla siebie, na przemyślenia. Może masz do podjęcia ważne decyzje, albo po prostu chcesz sprawdzić, czy sprostasz wyzwaniu. Chodź z nami. Zapraszamy. Szczegóły na stronie internetowej: EDK.ORG.PL oraz Facebooku.

Komentarze dodaj
podpis:

komentarz:

1. czytanie (Mdr 3, 1-9)Bóg przyjął ich jak całopalną ofiarę1. czytanie (2 Kor 9, 6-10)Kto hojnie sieje, ten hojnie zbierać będziePsalm (Ps 112, 1-2. 5-6. 7-8. 9 (R.: por. 9a))Mąż sprawiedliwy obdarza ubogichAklamacja (J 12, 26)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(J 12, 24-26)Ziarno, które obumrze, przynosi plon obfity Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00 - K D1. + Ania Sękal (greg 20)
2. O Boże bł, łaski najbardziej potrzebne i opiekę Matki Bożej dla V Pielgrzymki Rowerowej Seniorów z Sulejówka do Częstochowy
18:00 - K DNabożeństwo do MB Pocieszenia