- 2013
2013-03-23 23:42:48
  1. Zachęcamy, aby na Wielkanoc składać dobrowolne dary dla biednych z naszej parafii. Prosimy o produkty trwałe: mąka, cukier, makaron, sucha wędlina, słodycze, środki czystości itp.
  2. W poniedziałek 25 marca o godz. 16:30 przedświąteczne spotkanie dla wszystkich bielanek. Na to spotkanie zapraszamy również wszystkie dziewczynki, które chciałyby sypać kwiatki w procesji.
  3. Zachęcamy wszystkich, a zwłaszcza asystę, czyli ministrantów, bielanki, panów, którzy niosą chorągwie i baldachim do udziału w procesji rezurekcyjnej. Procesja przejdzie ulicami naszego miasta: Bogusławskiego, Krasickiego, Paderewskiego i Żeromskiego. Procesję oraz Mszę św. będzie celebrował Ks. Bp Marek Solarczyk.
  4. Dziś można nabyć przed kościołem palmy, które rozprowadza młodzież należąca do grup parafialnych. Ofiary złożone za palmy będą przeznaczone dla dzieci i młodzieży z grup oraz wspólnot parafialnych. Pieniądze te będą wykorzystane na takie cele jak wakacyjne rekolekcje, kolonie itp.
  5. Zapraszamy dzieci i młodzież na kolonie parafialne do Soliny w Bieszczadach, w dniach od 15 - 24 lipca. Koszt 850 zł. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Arkadiusza Lao.
  6. Zachęcamy wszystkie rodziny z naszej parafii, które chciałyby przyjąć ikonę Świętej Rodziny do swego domu o zgłaszanie się do Księży. Jest to naprawdę wspaniałe doświadczenie modlitewne, które pomoże umocnić wiarę w rodzinach.
  7. W sobotę 6 kwietnia o godz. 17:30 rozpoczyna się w naszej parafii peregrynacja figury Matki Bożej Loretańskiej. Program nawiedzenia podany jest w naszym informatorze "Sanktuarium".

x. Arek