- 2018
2018-06-16 22:55:39
  1. W dniu dzisiejszym podczas Mszy Św. o godz. 900 będziemy się modlić w intencji ks. Sebastiana, który przeżywa drugą rocznicę swoich święceń kapłańskich. Polecajmy jego osobę naszej modlitewnej pamięci.
  2. Z racji na ostatnią niedzielę przed wakacjami po każdej Mszy Św. będziemy święcić nasze samochody. Prosimy zatem, aby wszyscy, którzy będą mieli takie życzenie ustawili się przy swoich samochodach natomiast ksiądz, który będzie święcił pojazdy będzie podchodził kolejno do każdego samochodu.
  3. Również w dniu dzisiejszym odbędzie się uroczyste zakończenie roku katechetycznego dla scholi. Zapraszamy rodziców i wszystkie scholanki na Mszę Św. o godz. 1030 i spotkanie podsumowujące cały rok pracy, które odbędzie się zaraz po Mszy Św. w szkole przy parafii.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które w naszej parafii są sprawowane codziennie, od poniedziałku do piątku – po Mszy Św. o godz. 1830 w dolnym kościele i w niedzielę o godz. 1730 w górnym kościele.
  5. W środę nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia. Kartki z intencjami prosimy składać w zakrystii.
  6. W najbliższy piątek zapraszamy na Mszę Św. na zakończenie roku szkolnego o godz. 800 dzieci i młodzież z naszych szkół – Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 2 oraz Liceum###Natomiast o godz. 1600 zostanie odprawiona Msza Św. kończąca rok szkolny dla uczniów i rodziców szkoły im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich.
  7. Od najbliższej soboty, w okresie wakacyjnym nie będzie zbiórek ministrantów.
  8. Również dzisiaj po mszy Św. o godz. 1800 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  9. Z racji na rozpoczynające się wakacje od przyszłej niedzieli Msza Św. o godz. 1030 będzie mszą z kazaniem dla dorosłych. Na kolejne Msze Święte z naukami dla dzieci zapraszamy we wrześniu.
  10. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Św. zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.
  11. W poniedziałek 25 czerwca ks. Sebastian wraz z grupą dzieci z naszej parafii wyjeżdżają na kolonie do Poronina. Wakacyjny odpoczynek rozpoczniemy Mszą Św. o godz. 700 i następnie po zapakowaniu się do autokaru wyruszymy w drogę.
  12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, naszego tygodnika Idziemy oraz Gościa Niedzielnego.

Intencje mszalne (01 – 09-01-1970)