- 2013
2013-03-09 22:51:26
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś IV Niedziela Wielkiego Postu. Msze św. o godz. 7:00, 9:00, 9:00 w kaplicy Matki Bożej, 10:30, 10:30 w kaplicy Matki Bożej, 12:00 i 18:00, o godz. 17:20 Nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną i procesją.
  2. Dziś o godz. 16:00 Msza św. dla dzieci z klas II i ich Rodziców.
  3. Do nabycia prasa katolicka, tygodniki: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny.
  4. W piątki Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwa Drogi Krzyżowej: o godz. 16:30 dla dzieci, 17:15 dla dorosłych i 18:30 dla młodzieży.
  5. Zachęcamy, aby na Wielkanoc składać dobrowolne dary dla biednych z naszej parafii. Prosimy o produkty trwałe: mąka, cukier, makaron, sucha wędlina, słodycze, środki czystości itp.
  6. Dziś o godz 14.00 odbędzie się spotkanie dla osób, które zapisały się na pielgrzymkę do Włoch, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny. Będziemy poruszać sprawy organizacyjne związane z pielgrzymką. Spotkanie odbędzie się w szkole prywatnej obok kościoła. Prosimy o zabranie ze sobą dowodów osobistych i paszportów.
  7. Dziś i w następne niedziele młodzież z KSM po każdej Mszy Świętej będzie rozprowadzała kartki świąteczne. Zachęcamy do ich nabywania.
  8. W niedzielę 17 marca, po Mszy św. o godz. 10:30, odbędzie się Koncert Pieśni Wielkopostnych w wykonaniu naszej parafialnej scholi dziecięcej "Nutki Jezusa", na który serdecznie zapraszamy. W związku z tym próby scholi przed koncertem odbędą się w piątek po Drodze krzyżowej i próba generalna w sobotę
  9. Za tydzień Msza o godz. 12.00 będzie celebrowana w języku łacińskim.
  10. Zachęcamy do obejrzenia Misterium Męki Pańskiej w Warszawie, na Placu Piłsudskiego, w sobotę 16 marca o godz. 1900. Poprzedzi je Msza św. o godz. 1700 w Bazylice Św. Krzyża na Krakowskim Przedmieściu.
  11. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się w sobotę 23 marca o godz. 1830 w szkole tuż obok kościoła.
  12. Zapraszamy całą parafię do uczestniczenia w Rekolekcjach Wielkopostnych, które rozpoczną się w V Niedzielę Wielkiego Postu, czyli 17 marca, o godz. 700. Szczegółowy plan podany jest w naszym informatorze "Sanktuarium".

x. Arek