- 2016
2016-03-21 00:34:26
Dzięki ogromnej pracy wielu osób, dzięki wielkiemu zaangażowaniu aktorów i opiekunów, a przede wszystkim dzięki Łace Bożej mogliśmy oglądać (i przeżywać w naszych sercach) Misterium Męki Pańskiej przygotowane przez dzieci i młodzież z naszej parafii.

Szczególne podziękowania należą się dorosłym: p. Iwonie, p. Małgorzacie. p. Pawłowi i p. Pawłowi, którzy wraz z aktorami ciężko zapracowali na dzisiejszy sukces. Należy z tego miejsca podziękować również rodzicom dzieci bez których to wielkie dzieło nie doszłoby do skutku. Jednak czym byłaby ta cała praca bez iskry, która zapaliła pomysł, to ks. Zbyszek, to on "tchnął ducha"- miał "wizję", oryginalne pomysły, dowartościowywał aktorów. Dyskretnie przeprowadził to Dzieło. Tak jak trzeba. Po kapłańsku.

Kto był zapewne długo będzie wspominał to co mogliśmy razem przeżywać.

Komentarze dodaj
Iwona K
2016-03-27 15:16
Staramy się podtrzymywać tradycję Było ciężko ale Warto było, dzieciaki były niesamowite Jeszcze raz dziękuję Wszystkim którzy pomagali nam przygotować te Misterium Błogosławionych Świąt
Hubert
2016-03-24 22:44
Super !!!!! bardzo się cieszę że podtrzymujecie tradycję i wiarę Pozdrowienia
Graffi
2016-03-21 05:44
daliście czadu był Duch i była moc, a kogo nie było niech żałuje

Misterium Męki Pańskiej
1. czytanie (Dz 3, 11-26)Zabiliście Dawcę życia, ale Bóg wskrzesił Go z martwychPsalm (Ps 8, 2ab i 5. 6-7. 8-9 (R.: por. 2ab))Jak jest przedziwne imię Twoje, Panie!
Albo: Alleluja
Aklamacja (Ps 118 (117), 24)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Łk 24, 35-48)Musiały się wypełnić zapowiedzi Pisma Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00Greg. 23: + Kazimierz Kruk
17:30+ Józef, Emilia, Witold, Czesława i dziadkowie