- 2015
2015-11-10 20:07:45
W niedzielę 8 listopada, podczas kolejnej Mszy Świętej dla dzieci przygotowujących się do Sakramentów: Pokuty i Pojednania i Eucharystii, zostały poświęcone i rozdane Książeczki do nabożeństwa.
W sposób uroczysty każde dziecko otrzymało z rąk ks. Proboszcza Jana Gołębiewskiego modlitewnik.
Jako zadanie domowe dzieci otrzymały przeczytać z książeczki treści związane z 10 Przykazaniami Bożymi.

Została również przygotowana przez s. Rafaelę wystawa różańców zrobionych przez dzieci ze Szkoły nr 1.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie przygotowujące do I Komunii Świętej, które odbędzie się 13 grudnia o godzinie 16.00. Podczas Mszy Świętej zostaną poświęcone medaliki

s. Eliza

Poświęcenie książeczek
1. czytanie (Ml 3, 19-20a)Sprawiedliwy sąd BożyPsalm (Ps 98 (97), 5-6. 7-8. 9 (R.: por. 9))Pan będzie sądził ludy sprawiedliwie2. czytanie (2 Tes 3, 7-12)Kto nie chce pracować, niech też nie jeAklamacja (Łk 21, 28bc)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Łk 21, 5-19)Jezus zapowiada prześladowania swoich wyznawców Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00+ Zdzisław Zagubień, o dar życia wiecznego.
09:001. + GREG. 17. + Alicja Pryk.
2. + Sabina, Henryk, Andrzej, Stanisław Ostrowscy oraz dziadkowie Smoderek i Ostrowscy.
10:30Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla rodziny.
12:00Msza św. w intencjach zbiorowych:
1. + Feliksa w 1 rocz. śm. oraz Julian w 28 rocz. śm.
2. + Romuald Wytrykowski w mies. po śmierci.
3. + Gustawa Siedlecka w mies. po śmierci.
4. + Tadeusz Grubek w mies. po śmierci.
5. + Jan Nowacki w 11 rocz. śm., Genowefa i Stefan Mateńko oraz ich rodzice.
6. + Janina Kaska w mies. po śmierci.
7. + Krzysztof Truszczyński, Eugenia Truszczyńska w 2 rocz. śm oraz Edward Miętus w 38 rocz. śm.
Chrzest: Grzegorz Grabczak (po mszy św.)
18:00 + Lucjan Link w 5 rocz. śm.
20:00+ Mirosława Rudnicka w 1 rocz. śm. oraz Jan Rudnicki w 5 rocz. śm oraz zmarli z rodz. Wieczorków i Rudnickich.