- 2012
2012-12-16 00:31:32
OGŁOSZENIA PARAFIALNE
  1. Dziś III Niedziela Adwentu, rozpoczynamy rekolekcje, które będą trwały do środy włącznie. Szczegółowy plan jest umieszczony w informatorze "Sanktuarium", w gablocie oraz tutaj. Dziś Msze św. o godz. 7:00, 9:00, 9:00 w dolnym kościele, 10:30, 10:30 w dolnym kościele, 12:00 i 18:00, o godz. 17:40 Nieszpory.
  2. W czasie rekolekcji kancelaria parafialne będzie nieczynna.
  3. W środę ofiary złożone na tace przeznaczone będą dla Ks. Rekolekcjonisty.
  4. Do nabycia prasa katolicka, tygodniki: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, List.
  5. Poświęcone opłatki na stół wigilijny oraz świece Caritas można nabywać przed zakrystią albo w dni powszednie w kancelarii parafialnej.
  6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za dary złożone na rzecz ubogich z okazji Bożego Narodzenia.
  7. W czwartek 20 grudnia po Mszy wieczornej zapraszamy wszystkich chętnych na konferencję i modlitwę do kaplicy Matki Bożej, na godz. 18:30.
  8. W piątek 21 grudnia od godz. 9:00 będziemy odwiedzać chorych. Prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
  9. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby zaangażować się w coroczną akcję "Kolędników misyjnych". W tym roku w czasie kolędowania będą zbierane pieniądze na dzieci z Wietnamu. Można się zgłaszać do s. Małgorzaty.

x. Arek