- 2012
2012-05-29 19:11:05
  1. Do nabycia prasa katolicka, tygodniki: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny.

2. W środę 20 czerwca modlitwy do Matki Bożej Pocieszenia, po nich Msza św. zbiorowa.

3. W czwartek 21 czerwca wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

4. W sobotę 23 czerwca wigilia przed Uroczystością Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W niedzielę 24 czerwca Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, Msze św. jak w każdą niedzielę. W tym dniu świętujemy imieniny Ks. Proboszcza, pamiętajmy o nim w naszych modlitwach. Msza św. w intencji Ks. Proboszcza o 12:00.

5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, odbędzie się w niedzielę 24 czerwca po Mszy św. o godz. 18:00, czyli ok. 19:00, w kaplicy Matki Bożej.

6. Zapraszamy na koncert naszej scholi dziecięcej, z okazji zakończenia roku szkolnego, w niedzielę 24 czerwca po Mszy św. o godz. 10:30 w kaplicy Matki Bożej.

7. Próba scholi dziecięcej w tym tygodniu odbędzie się w piątek 22 czerwca o godz. 16:30 oraz w sobotę 23 czerwca o godz. 9:00.

8. Chcąc podziękować naszej dziecięcej scholi za ten rok pracy, pragniemy zaprosić dzieci ze scholi oraz ich Rodziców na grilla, który będzie miał miejsce przy kościele, w niedzielę 24 czerwca o godz. 13:30.

9. W dniach od 10 do 15 lipca będzie organizowany w naszej parafii spływ kajakowy rzeką Wdą, która płynie przez malownicze tereny Borów Tucholskich. Zapraszamy do pojęcia tej wspaniałej przygody naszą parafialną młodzież w wieku ponadgimnazjalnym. Szczegółowe informacje i zapisy u Ks. Arkadiusza Lao.

10. Zapraszamy wszystkich chętnych do śpiewania w naszym chórze parafialnym. Próby odbywają się w każdą sobotę, po Mszy św. o godz. 18:00, w szkole prywatnej.

11. Po długiej przerwie rusza ponownie nasza parafialna strona internetowa, w nowej oprawie ale z tym samym adresem: www.parafiasulejowek.pl

Ks. Arek