- 2015
2015-10-05 14:57:38
Dzisiaj obchodzimy liturgiczne wspomnienie "Sekretarki" Bożego Miłosierdzia...

„Dziś wysyłam ciebie do całej ludzkości z moim miłosierdziem. Nie chcę karać zbolałej ludzkości, ale pragnę ją uleczyć, przytulając ją do swego miłosiernego serca”. To pełne gorącej miłości przesłanie Boga do ludzi żyjących współcześnie, spisane przez św. Siostrę Faustynę”. powiedział do Siostry Faustyny Jezus W jednym z objawień zapisanych w jej „Dzienniczku „Św. Jan Paweł II powiedział o Orędziu Miłosierdzia: „To krzepiące orędzie jest skierowane przede wszystkim do człowieka, który udręczony jakimś szczególnie bolesnym doświadczeniem albo przygnieciony ciężarem popełnionych grzechów utracił wszelką nadzieję w życiu i skłonny jest ulec pokusie rozpaczy”.

Autorka głosem Anny Majewskiej-Owczarek,  Pan Jezus głosem Rafała Porzezińskiego – z płyty zawierającej nagrane orędzie Miłosierdzia Bożego dzięki Fundacji Divine Mercy

M.