- ŚDM 2016
- Aktualnosci
2015-03-22 00:06:02

Do Światowych Dni Młodzieży zostało niewiele czasu. Z dnia na dzień jesteśmy co raz bliżej przyjazdu papieża Franciszka do Krakowa. Ale zanim Kraków, odbedą się Dni w Diecezji. Do naszej części Warszawy przyjedzie ok. 10 000 pielgrzymów z całego świata. Młodzież spędzie u nas tydzień, mieszkając u rodzin. Będą także u nas! Potrzebujemy wielu rąk do pomocy w wielu dziedzinach:

- Chcesz przyjąć pielgrzymów do swojego domu? Wypełnij formularz zgłoszeniowy.
- Chcesz zostać wolontariuszem i dołączyć do grona koordynatorów? Skontaktuj się z koordynatorami z naszej parafii.
- Chcesz wspomóc finansowo przygotowania w naszej parafii? W zakładce kontakt znajdziesz wszystkie informacje i dane na ten temat.
- Nie wiesz jak możesz pomóc, ale chcesz to zrobić? Koordynatorzy odpowiedzą na wszystkie pytania w wiadomości mailowej pod adresem sdm@parafiasulejówek.pl
- Wpomóż nasze przygotowania swoją modlitwą. To da nam bardzo dużo! :)

Aby być na bieżąco z przygotowaniami śledź nas na facebooku: ŚDM 2016 - Sulejówek.

Przyłącz się do przygotowań! Zapraszamy!

ŚDM Sulejówek

1. czytanie (Ez 2, 8 – 3, 4)Wizja księgiPsalm (Ps 119 (118), 14 i 24. 72 i 103. 111 i 131 (R.: por. 103))Nad miód są słodsze Twoje przykazaniaAklamacja (Mt 11, 29ab)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mt 18, 1-5. 10. 12-14)Godność dzieci. Przypowieść o zabłąkanej owcy Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00+ Czesław Kotowski w 34. rocz. śm.
18:00+ Zuzanna.