- ŚDM 2016
- Aktualnosci
2015-03-22 00:06:02

Do Światowych Dni Młodzieży zostało niewiele czasu. Z dnia na dzień jesteśmy co raz bliżej przyjazdu papieża Franciszka do Krakowa. Ale zanim Kraków, odbedą się Dni w Diecezji. Do naszej części Warszawy przyjedzie ok. 10 000 pielgrzymów z całego świata. Młodzież spędzie u nas tydzień, mieszkając u rodzin. Będą także u nas! Potrzebujemy wielu rąk do pomocy w wielu dziedzinach:

- Chcesz przyjąć pielgrzymów do swojego domu? Wypełnij formularz zgłoszeniowy.
- Chcesz zostać wolontariuszem i dołączyć do grona koordynatorów? Skontaktuj się z koordynatorami z naszej parafii.
- Chcesz wspomóc finansowo przygotowania w naszej parafii? W zakładce kontakt znajdziesz wszystkie informacje i dane na ten temat.
- Nie wiesz jak możesz pomóc, ale chcesz to zrobić? Koordynatorzy odpowiedzą na wszystkie pytania w wiadomości mailowej pod adresem sdm@parafiasulejówek.pl
- Wpomóż nasze przygotowania swoją modlitwą. To da nam bardzo dużo! :)

Aby być na bieżąco z przygotowaniami śledź nas na facebooku: ŚDM 2016 - Sulejówek.

Przyłącz się do przygotowań! Zapraszamy!

ŚDM Sulejówek

2020-01-20 - poniedziałek
16:00(2 księży) ulice – Żurawska, Pileckiego, Dzielna
1. czytanie (1 Sm 15, 16-23)Bóg odrzuca SaulaPsalm (Ps 50 (49), 8-9. 16b-17. 21 i 23 (R.: por. 23b))Temu, kto prawy, ukażę zbawienieAklamacja (Por. Hbr 4, 12)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mk 2, 18-22)Zwyczajów Starego Testamentu nie można przenosić do Nowego Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:001. + GREG. 20. + Agnieszka Dąbrowska.
2. + GREG. 20. + Wanda Szałucha.
3. + GREG. 20. + Roman Parol.
18:00+ Waldemar Sękowski.